New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Noah Spence DE érkezett valamint Deatrick Nichols S/CB is aki a legtöbb int et szerezte most az xfl ben.
kapitnono
Elég rendesen töltjük a D-t. Érik a O BPA draft, ott igazából RB-t kivéve bárhova jöhet szerintem ember.
Gyurma Pappa
Talàn még LB ami szàmomra kérdéses.
A fal közepe?
Fattyu
Nem tudom melyik falra gondolsz de szerintem mind az O mind a D oldalon eléggé rendben van a fal közepe ha mindenki egészséges.
LB-n én is gondolkoztam, mert jelenleg a kezdők mögött nem nagyon van értelmes csere, és azért sajnos nem lehetetlen, hogy Anzalone vagy Alonso megsérüljön ismerve a múltjukat.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Noah Spence DE érkezett valamint Deatrick Nichols S/CB is aki a legtöbb int et szerezte most az xfl ben.
kapitnono
Elég rendesen töltjük a D-t. Érik a O BPA draft, ott igazából RB-t kivéve bárhova jöhet szerintem ember.
Gyurma Pappa
Talàn még LB ami szàmomra kérdéses.
A fal közepe?

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Elég durva a csoport QB felhozatala: 4QB-ból 2 első körös, 2 SB győztes és a két halmaznak nincs metszete.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Noah Spence DE érkezett valamint Deatrick Nichols S/CB is aki a legtöbb int et szerezte most az xfl ben.
kapitnono
Elég rendesen töltjük a D-t. Érik a O BPA draft, ott igazából RB-t kivéve bárhova jöhet szerintem ember.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Noah Spence DE érkezett valamint Deatrick Nichols S/CB is aki a legtöbb int et szerezte most az xfl ben.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
A hírek szerint Janoris Jenkins szerződését átalakítottuk. Nagyon oké lesz a secondary pár évig. Bár én várok drafton CB-t. Nagyon mély a WR class, és ha lecsúszik egy jó prospect, simán lehet CB az első kör és feltrade a második végére egy elkapóért.

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
A legkiralyabb nagyi, mar ha igaz!

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mqagnbttduw73w8wiewe
Emmanuel Sanders' grandma sold WR on joining Saints
After signing with the New Orleans Saints, Emmanuel Sanders called his new home 'wide receiver heaven' but what ultimately convinced him to land there was by the virtue of his grandmother.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
 twitter.com/RapSheet/status/1241747822485147648


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
WR biztosan lesz a draftról.
Fattyu
Én is egyre inkább erre gondolok. Jeffersonnak örülnék mondjuk ha bent lesz még a 24. nél.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
😀 😀 😀

Bell nem fogadja el a 7.5 misis átlagot egy csapatban, ahol elfogadták, hogy coverben szar, de legalább a futás megállításában ligeelit, és így is használják. Majd elmegy valahova a töredékéért, de legalább küzdhet a kezdőért, míg ide jött Jenkins

Peatet én GM-ben padra sem hoztam el, annyira lehúzták az elmúlt években, erre ilyen pénz? 😀

És alig több mint egyéves fizujából jött Sanders, aki az FA legnagyobb fogása, és a hiányzó fogaskerék ebbe a támadósorba.

Ha nincs ez a Peat-szerződés, nálam tarolnátok a piacot ezekkel, de még így is pluszos
Wyatt
Nekem is a Peat szerződéssel van egyedül gondom, nem is magával a szerződéssel, hanem az összegével, mert annyira nem nyújtott kiemelkedőt, hogy ekkora pénzeket leakasszon. Vikings meccsen azért jópárszor ült seggen vagy már a snapnél megverték, ami nem éppen egy jó G ismertetőjele.
Így viszont kíváncsi leszek drafton kit fougunk húzni, mert ha marad a jelenlegi keret akkor a kezdők kb megvannak.
kapitnono
Akkor csak BPA draft? Vagy előtérbe kerülhet korai(?) QB?
Esetleg: LB? Fal?
zemanla
WR biztosan lesz a draftról.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
😀 😀 😀

Bell nem fogadja el a 7.5 misis átlagot egy csapatban, ahol elfogadták, hogy coverben szar, de legalább a futás megállításában ligeelit, és így is használják. Majd elmegy valahova a töredékéért, de legalább küzdhet a kezdőért, míg ide jött Jenkins

Peatet én GM-ben padra sem hoztam el, annyira lehúzták az elmúlt években, erre ilyen pénz? 😀

És alig több mint egyéves fizujából jött Sanders, aki az FA legnagyobb fogása, és a hiányzó fogaskerék ebbe a támadósorba.

Ha nincs ez a Peat-szerződés, nálam tarolnátok a piacot ezekkel, de még így is pluszos
Wyatt
Nekem is a Peat szerződéssel van egyedül gondom, nem is magával a szerződéssel, hanem az összegével, mert annyira nem nyújtott kiemelkedőt, hogy ekkora pénzeket leakasszon. Vikings meccsen azért jópárszor ült seggen vagy már a snapnél megverték, ami nem éppen egy jó G ismertetőjele.
Így viszont kíváncsi leszek drafton kit fougunk húzni, mert ha marad a jelenlegi keret akkor a kezdők kb megvannak.
kapitnono
Akkor csak BPA draft? Vagy előtérbe kerülhet korai(?) QB?
Esetleg: LB? Fal?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....
kapitnono
És még Hillre is kellene némi apró, màrha meg akarjuk tartani.
Fattyu
Első körös tender 4,75 milliót jelent neki idén, márha nem kötünk vele hosszútávút. És az már bele van számolva a capbe ahogy néztem

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....
kapitnono
És még Hillre is kellene némi apró, màrha meg akarjuk tartani.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
😀 😀 😀

Bell nem fogadja el a 7.5 misis átlagot egy csapatban, ahol elfogadták, hogy coverben szar, de legalább a futás megállításában ligeelit, és így is használják. Majd elmegy valahova a töredékéért, de legalább küzdhet a kezdőért, míg ide jött Jenkins

Peatet én GM-ben padra sem hoztam el, annyira lehúzták az elmúlt években, erre ilyen pénz? 😀

És alig több mint egyéves fizujából jött Sanders, aki az FA legnagyobb fogása, és a hiányzó fogaskerék ebbe a támadósorba.

Ha nincs ez a Peat-szerződés, nálam tarolnátok a piacot ezekkel, de még így is pluszos
Wyatt
Nekem is a Peat szerződéssel van egyedül gondom, nem is magával a szerződéssel, hanem az összegével, mert annyira nem nyújtott kiemelkedőt, hogy ekkora pénzeket leakasszon. Vikings meccsen azért jópárszor ült seggen vagy már a snapnél megverték, ami nem éppen egy jó G ismertetőjele.
Így viszont kíváncsi leszek drafton kit fougunk húzni, mert ha marad a jelenlegi keret akkor a kezdők kb megvannak.


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀 😀

Bell nem fogadja el a 7.5 misis átlagot egy csapatban, ahol elfogadták, hogy coverben szar, de legalább a futás megállításában ligeelit, és így is használják. Majd elmegy valahova a töredékéért, de legalább küzdhet a kezdőért, míg ide jött Jenkins

Peatet én GM-ben padra sem hoztam el, annyira lehúzták az elmúlt években, erre ilyen pénz? 😀

És alig több mint egyéves fizujából jött Sanders, aki az FA legnagyobb fogása, és a hiányzó fogaskerék ebbe a támadósorba.

Ha nincs ez a Peat-szerződés, nálam tarolnátok a piacot ezekkel, de még így is pluszos

több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
 www.facebook.com/noshungary/photos/a.542344172502741/3514468891956906/?type=3&theater
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi lesz itt az NFC Southban...
diceman
Pl. sok prime time meccs (ha lesz szezon...).

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
mi lesz itt az NFC Southban...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....
kapitnono
Pl. majd így.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1241195185733861376

Peatnek megy NAGYON jó az ügynöke.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1241065559963381761
iktriad
Szerintem Rankinst nem áldozzuk be, ha egészséges akkor jó belső pass rusht tud nyomni. Szerintem Jackrabbitnek adunk új szerződést, és így fogunk faragni az idei számain.


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....
kapitnono
Pl. majd így.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1241195185733861376

Peatnek megy NAGYON jó az ügynöke.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1241065559963381761
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....


több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
2 évre 16 misiért, ami felmehet 19ig is.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 323
Nagyfaszú Emmanuel érkezik hozzátok két évre.
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
LOL Peat 5 év 57,5 millióért hosszabbított. Azért ennyire nem volt jó LG. De akkor remélem Ramczykre is marad pénz, mert neki azért majd 2 év múlva meg kell adni a kb 20 millió/ évet.

 twitter.com/RapSheet/status/1241043880021233664
kapitnono
1-2év múlva ez fájni fog még
braxa88
nekem már most fáj....

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Őőő mi?