New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
LOL Peat 5 év 57,5 millióért hosszabbított. Azért ennyire nem volt jó LG. De akkor remélem Ramczykre is marad pénz, mert neki azért majd 2 év múlva meg kell adni a kb 20 millió/ évet.

 twitter.com/RapSheet/status/1241043880021233664
kapitnono
1-2év múlva ez fájni fog még
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
LOL Peat 5 év 57,5 millióért hosszabbított. Azért ennyire nem volt jó LG. De akkor remélem Ramczykre is marad pénz, mert neki azért majd 2 év múlva meg kell adni a kb 20 millió/ évet.

 twitter.com/RapSheet/status/1241043880021233664

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két ötödik éves opció lehívva.
 twitter.com/FieldYates/status/1240805926707347458
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Elvileg Jenkins leigazolása előtt Bellnek ajánlottunk átlag 7,5 millió/évet de nem fogadta el.
kapitnono
Az is elég nagy vonalú.

Paytonnak jobbulást, remélem komolyabb tünetek nélkül átvészeli

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Jobbulást neki


több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Payton koronavirusos. ☹️
Stez
Így jár az, aki sok Bounty csokit eszik. Viccet félretéve, jobbulást.
iktriad
nem volt mit félretenni

damn, jobbulást a főninek
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Payton koronavirusos. ☹️
Stez
Így jár az, aki sok Bounty csokit eszik. Viccet félretéve, jobbulást.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Payton koronavirusos. ☹️

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 850
Mennyi pénzetek van a cap alatt még? Bold idea Gordon?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Elvileg Jenkins leigazolása előtt Bellnek ajánlottunk átlag 7,5 millió/évet de nem fogadta el.


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 682
Szerintem Rotent fogjátok behúzni.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
A D meg is lenne, természetesen mélységi igazolàs lesz.
Talàn legjobban LB-be kellene, ha Alex tovàbbra sem tud végigtolni egy szezont, illetve Elliss nem vâlik be.
Mindíg jó, ha nem sérült senki. De nagyon jó lenne, ha Rankins papa végig tudnà tolni a teljes szezont.
Na làssuk mi lesz az O-val...
Fattyu
Szerintem O részről draftról jönni fog egy wr meg egy LG /valahogy nem érzem, hogy Sean Eastonnal akarja végigtolni/ meg 1-2 csere, aztán több pick nem is nagyon van 😁
kapitnono
Hamàr G, Peat-el mi a helyzet? Nem láttam hogy valahova aláírt volna.
Fattyu
Még mindig FA, eddig nem nagyon járt senkinél ahogy olvasom. De nem ártana az erősítés azon a poszton. Minnesota ellen pl nem gyengén alázták a pályán azért.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
A D meg is lenne, természetesen mélységi igazolàs lesz.
Talàn legjobban LB-be kellene, ha Alex tovàbbra sem tud végigtolni egy szezont, illetve Elliss nem vâlik be.
Mindíg jó, ha nem sérült senki. De nagyon jó lenne, ha Rankins papa végig tudnà tolni a teljes szezont.
Na làssuk mi lesz az O-val...
Fattyu
Szerintem O részről draftról jönni fog egy wr meg egy LG /valahogy nem érzem, hogy Sean Eastonnal akarja végigtolni/ meg 1-2 csere, aztán több pick nem is nagyon van 😁
kapitnono
Hamàr G, Peat-el mi a helyzet? Nem láttam hogy valahova aláírt volna.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mi a vélemény egy 3. -4. körös QB draftról?
zemanla
Hill úgysem fog irányítót játszani, ez csak terelés....😊
Mondjuk, ha azt kell, akkor nagy baj van!

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mi a vélemény egy 3. -4. körös QB draftról?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Nem tudom tervezünk e még valami nagyobb igazolást most, de jelenlegi helyzetben jövőre először kapnánk comp picket mióta Sean itt van 😁
Elvileg Teddy után egy 3. kör, meg még egy 5 és egy 7. Kört számoltak a szakértők.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
A D meg is lenne, természetesen mélységi igazolàs lesz.
Talàn legjobban LB-be kellene, ha Alex tovàbbra sem tud végigtolni egy szezont, illetve Elliss nem vâlik be.
Mindíg jó, ha nem sérült senki. De nagyon jó lenne, ha Rankins papa végig tudnà tolni a teljes szezont.
Na làssuk mi lesz az O-val...
Fattyu
Szerintem O részről draftról jönni fog egy wr meg egy LG /valahogy nem érzem, hogy Sean Eastonnal akarja végigtolni/ meg 1-2 csere, aztán több pick nem is nagyon van 😁


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
A D meg is lenne, természetesen mélységi igazolàs lesz.
Talàn legjobban LB-be kellene, ha Alex tovàbbra sem tud végigtolni egy szezont, illetve Elliss nem vâlik be.
Mindíg jó, ha nem sérült senki. De nagyon jó lenne, ha Rankins papa végig tudnà tolni a teljes szezont.
Na làssuk mi lesz az O-val...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Elég korrekt leadership lesz a védelem minden szintjén azért
Jordan, Davis, Jenkins. Remélem tüzelik majd a többieket is rendesen 😁


több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
Persze, amúgy nem is kérdés. Csak ilyenkor az ember mindig telhetetlen 😀


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.


több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Mondjuk én Jenkinst pont nem vinném egészen hátra. Pont az volt a baj, hogy nem jöttek rá, ő a LoShoz közelebb használható. Ha hátra viszitek, megint csalódás lehet belőle.
dande
általában williams játszik egészen hátul
adam77
Jaja single high S szoktuk nyomni, eddig Bellt mozgattuk a LOS közelébe, gondolom most akkor Jenkins veszi át a helyét.


több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Mondjuk én Jenkinst pont nem vinném egészen hátra. Pont az volt a baj, hogy nem jöttek rá, ő a LoShoz közelebb használható. Ha hátra viszitek, megint csalódás lehet belőle.
dande
általában williams játszik egészen hátul
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Schultz_Report/status/1240397835838918656