New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Azért azt Soldi óta tudjuk, hogy a bírokat, tévedéseiket a jobb csapatnak el kell bírnia.
Sobri Jóska
Jóska baszki, ne kezd te is a hülyeséget. Ez ugyanakkor közhely, ami nem igaz, mint hogy a D nyeri a bajnokságot.

Ezt már annak idején kifejtettem egyszer, hogy ez igaz a fenti állítás, amikor 14 pontnyi különbség van két csapat között. De amikor két hasonló csapat van, ennyire szoros meccsen, akkor ha azon múlik, hogy valaki rosszul lép vagy rosszul passzol, az a játék része, de ha valaki mondjuk bedob egy téglát, és eltörik a QB keze, az nem a játék része. És amikor ennyire rossz ítélet van a RZ-ban, kiélezett helyzetben, az sem a játék része.
Gyurma Pappa
Akkor úgy mondom: ha múlhat a bírókon, akkor ott nem egyértelmű a “ki a jobb” kérdése. Nem jogos a “mi érdemeltük volna meg” megközelítés.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Azért a meme-k legalább gyűlnek a meccs hatására, ez közel nem is a legjobb, csak az élő kép miatt tettem be.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Azért azt Soldi óta tudjuk, hogy a bírokat, tévedéseiket a jobb csapatnak el kell bírnia.
Sobri Jóska
Jóska baszki, ne kezd te is a hülyeséget. Ez ugyanakkor közhely, ami nem igaz, mint hogy a D nyeri a bajnokságot.

Ezt már annak idején kifejtettem egyszer, hogy ez igaz a fenti állítás, amikor 14 pontnyi különbség van két csapat között. De amikor két hasonló csapat van, ennyire szoros meccsen, akkor ha azon múlik, hogy valaki rosszul lép vagy rosszul passzol, az a játék része, de ha valaki mondjuk bedob egy téglát, és eltörik a QB keze, az nem a játék része. És amikor ennyire rossz ítélet van a RZ-ban, kiélezett helyzetben, az sem a játék része.

több mint 5 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Látod, megint magas lóról beszélsz és felülsz olyan dologra, amire nem kellene. 😊 De ez a te dolgod. Nem trollkodok, de szálljatok már magatokba. Mikor a bírók titeket toltak meg természetesnek vettétek, erre pl. ráment a Steelers PO-ja, de ti egy legyintéssel elintéztétek. Na meg a Breesnek jár az MVP ment egész évben, így SB úgy SB, meg Atlantában fogunk nyerni. Így jártatok. Most meg egyből a sportágtól is elfordulnátok, hát legalább jobb lesz mindenki másnak 😉
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"szigorúan" elméleti síkon mozogva. Kíváncsi vagyok, most, hogy a Los Angeles-i piacot kielégítette gúdell, kit akar a másik résztvevőnek. Vagy az már mindegy, ennyi volt a lényeg csak? Ja meg gondolom ezek után ugye a győzelemnek is meg kéne lennie,
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Kérlek ne válaszoljatok neki, így semmit nem ér az ignore-om 😕 A másik idióta legalább szórakozotató volt, ez a 11 éves pöcsköszörű tud helyesen írni, így még rendesen szórakozni sem lehet rajta. Most azt hagyjuk, nincs értelme vitatkozni trollokkal, mert definíció szerint képtelenek kilátni a saját seggükből. Most se tegyétek, teljesen felesleges.

Egyébként jó itt a magas lovon, csak ez kizárja a lapításnak még a lehetőségét is, hiszen magas lóról csak felfelé lehet nézni.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Azért azt Soldi óta tudjuk, hogy a bírokat, tévedéseiket a jobb csapatnak el kell bírnia.

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Sajnálom srácok... Nem különösebben kedvelem egyik csapatot sem.

De felháborító hogy egész évben dobálják a zászlókat minden szarra, ha csak ránéz a védő az elkapóra is.
Itt meg egy pillanatig sem volt a szeme a labdán és még ki is üti az elkapót mielőtt odaérne a labda és semmi...vicc..
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Srácok, komolyan...vegyétek már észre ezen a meccsen csak 2x járt le a támadóidő a Saintsnél mégis elindithatták a támadást. Goffon mikor facemask volt? az gondolom teljesen belefért. Faszság volt amit a bírók csináltak, de visszanyalt a fagyi, mert elég magas lóról beszéltetek, és persze mikor rendszeresen megfújták nektek a meccseiteket, akkor meg lapultatok.
Marko16
Mind a két irányba voltak szar fújások.
Azt miért nem emlegeted fel, amikor Ginnen ott volt a holding harmadik kísérleten?
De a meccs végén a kaputok torkában ennyi idővel ilyen ítéletet hozni, az menthetetlen.
és ne válaszolj, ignore on

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 445 — situational football
Semlegesként nekem az fáj, hogy Breesnek lehet tényleg ez volt az utolsó reális esélye 😥

ez idén a ti éveteknek kellett volna lennie, minden adott volt, nem tudom ennél van-e rosszabb (talán ha Brees-t kiütik a PO első meccsén)
kibaszott idegesítő, hogy ezen megy el



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Payton said he just got off the phone with the league and admitted the call was blown.
atapapa
looooooooool ez mi
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Payton said he just got off the phone with the league and admitted the call was blown.
atapapa
Az a baj, hogy ettől még a Rams van a SB-on.

több mint 5 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Srácok, komolyan...vegyétek már észre ezen a meccsen csak 2x járt le a támadóidő a Saintsnél mégis elindithatták a támadást. Goffon mikor facemask volt? az gondolom teljesen belefért. Faszság volt amit a bírók csináltak, de visszanyalt a fagyi, mert elég magas lóról beszéltetek, és persze mikor rendszeresen megfújták nektek a meccseiteket, akkor meg lapultatok.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Payton said he just got off the phone with the league and admitted the call was blown.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nem jutok szóhoz.
Gratula a csapatnak a szezonhoz.
Természetesen voltak hibák ma is, de a meccs végig kézben volt.

És a zebrák pedig rohadjanak meg.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Sziasztok most értem haza, nem bírtam nézni a meccset ezért tőletek kérdezném , jó volt?
Marko16
Jó kemény vagy, bejössz ide trollkodni 8 hozzászólással... Menjél inkább a bírókat szopkodni, nélkülük hosszabbítás sem lett volna
kapitnono
Legalább ezt a szarjancsit ne etessétek már itt ezek után.
PEEtör

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Na, hát kb. nekem ennyi is volt az NFL. Évek óta tervezem, hogy nem nézek több NFL-t, még a Saintset sem, és azt hiszem itt az ideje. Hányadék, amit az NFL és bírónak öltözött majmok művelnek. Semmi bajom nem lett volna, ha kikapunk, a Rams egy tényleg jó csapat, abszolút megérdemelték volna a győzelmet, ha azt az egy playt kivesszük. Így nem. Baszódjon meg Goodell és az összes idióta paraszt. Tudom rövid a memóriám, és mindjárt megérkezik valaki, aki beidéz 4 non-callt a Rams ellen, de leszarom. Ekkora meccsdöntő nem volt közte.

Na, még sem vagyok túl öreg.

Jó volt ez az idény, de én szinte biztos, hogy nem térek vissza a következőre. Szeretem a csapatot, mindig is szeretni fogom, de az NFL egy hányás. Nem ezért az egy callért, hanem úgy általában. Évek óta elegem van, azt gondoltam, hogy London után nem nézek többet meccset, de tavaly ahogy feléledt a csapat, muszáj volt. Most már elég volt, köszi szépen.

több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 345
14-15 éve nézek NFL-t.
Most elgondolkozom, hogy lesz e folytatás.....
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sziasztok most értem haza, nem bírtam nézni a meccset ezért tőletek kérdezném , jó volt?
Marko16
Jó kemény vagy, bejössz ide trollkodni 8 hozzászólással... Menjél inkább a bírókat szopkodni, nélkülük hosszabbítás sem lett volna
kapitnono
Legalább ezt a szarjancsit ne etessétek már itt ezek után.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Sziasztok most értem haza, nem bírtam nézni a meccset ezért tőletek kérdezném , jó volt?
Marko16
Jó kemény vagy, bejössz ide trollkodni 8 hozzászólással... Menjél inkább a bírókat szopkodni, nélkülük hosszabbítás sem lett volna


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Az utóbbi 13 évben az első SB lesz, amit nem fogok nézni, teljesen elment a kedvem az egész fostól.
PEEtör
SZintén zenész, erre nem vagyok kíváncsi

több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 345
Ez annyira egyértelmű szabálytalanság volt, és a Ramsnak semmire nem lett volna ideje.
Persze Ot-ben még volt esély...
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Egy végig kontrolàlt meccs!
Minden tök jó volt¡
Egy valamivel nem szàmoltunk, a rohadék biràskodàssal¡!!
A kurva életbe màr!

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Semlegesként sikerült felbaxnom magam ezen a meccsen. 2 ilyen sorsdöntő hibát még nem láttam a bíróktól. Már az első félidóben is volt egy be nem fújt fault, de ez a végén...... Nincs rá szó. Eddig se szerettem a Kosokat, de most már vagy a Chiefs vagy a Pats nyerjen. Már azt se bánnám.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az utóbbi 13 évben az első SB lesz, amit nem fogok nézni, teljesen elment a kedvem az egész fostól.