New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Becsukom a szemem 4 óra múlva írjatok mi volt
diceman
Kérdezd a zebràkat! 😑😑

több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 345
Ez undorító volt.
Inkább kapjunk ki mit tavaly, de nagy részben a bíróktól....
több mint 5 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Sziasztok most értem haza, nem bírtam nézni a meccset ezért tőletek kérdezném , jó volt?
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Se MVP, se SB, semmi.
Feldughatjuk a szezont a seggunkbe.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Hát így kár érte, a szabálytalanság után ugye ha kitérdeljük végig és a végén rúghatunk egy FG-t, a miénk lehetett volna a meccs kérdés nélkül.
De a hosszabbításban a saját kezünkben volt a sorsunk, nem sikerült sajnos tényleg kár a bírói ítéletek miatt mert egy egész év munkáját tették tönkre.....


több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Bucsuzni jottem. Nalam NFL-nek vege. 😕
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
EGy meccsnek aminek hosszabbításra sem kellet volna mennie, fasszopók. Remélem mindenki megkapja az összes spori megkapja a lóvét és gyógyszerre költik. Köpedék gecik.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
NEM NEM NEM NEM NEM ÉS 100SZOR IS NEM. Sisakra hátra se nézve labda sehol. Undorító. Ezt nem lehet elnézni. Szégyen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Gratulálok NFL

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Pedig a 4. Negyed végén már azt hittem megvan.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Na, hát akkor: rohadjanak meg a zebrák és az egész kibaszott NFL.

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Így kikapni rossz érzés, de szép szezon volt.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Bassza meg az NFL.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Messze az idény legizgalmasabb meccse volt. Jó idény volt, sajnálom hogy így lett vége.

több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Becsukom a szemem 4 óra múlva írjatok mi volt

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Múlt héten szinte a teljes meccsen végig nyugodt voltam, 0-14-nél is. Csak a kihagyott FG és #23 2. INT-je között izgultam.
Egyelőre ma is nyugodt vagyok. Még. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
A múltheti Sproles mez bevált. Mindjárt fel is kapom. 😂😂😂



több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Kikészítettem a 88as Shockey mezt, az veszem fel. Annak idején a minnesota és fárv ellen bevált.
HajduImre
Mondjuk nekem nem mezem van hanem pólóm Shockey de ki lett délután vasalva.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Kikészítettem a 88as Shockey mezt, az veszem fel. Annak idején a minnesota és fárv ellen bevált.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Már régebben is felmerült bennem de most a Gleason aláírás kapcsán újra előjött, hogy vajon mit érezhetnek peldául az én képeim alanyai mikor meglátnak magukról egy ilyen "művet". Olyan szép dolgokat képesek egyesek művelni PS-el hogy az csoda. És egy twitter segítségével egyetlen mozdulattal el is jut az alanyhoz. Egy Breesről millió ilyen szépség készül de mondjuk egy Gleasonban mik merülhetnek fel ha meglátja magát.
Matthew99
Küldöd, vagy küldjem? 😉
Igen, érdekes kérdés. Mondjuk a mai sztárokról aktuálisan lehet több, de mondjuk most ez a Gleasonos nem mindennapi!
(Lehet, még örülne is neki!)
zemanla
Megköszönöm ha megteszed. Kíváncsi vagyok a reakcióra.

| Bemásolod majd ide a linket? |
Matthew99
Sikerült valami az ügyben?
Matthew99
Még nem.. azóta nem ültem a gépem előtt, a telóról meg béna vok...😕
zemanla
Ja oké. Nem akarlak sürgetni csak érdeklődtem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Már régebben is felmerült bennem de most a Gleason aláírás kapcsán újra előjött, hogy vajon mit érezhetnek peldául az én képeim alanyai mikor meglátnak magukról egy ilyen "művet". Olyan szép dolgokat képesek egyesek művelni PS-el hogy az csoda. És egy twitter segítségével egyetlen mozdulattal el is jut az alanyhoz. Egy Breesről millió ilyen szépség készül de mondjuk egy Gleasonban mik merülhetnek fel ha meglátja magát.
Matthew99
Küldöd, vagy küldjem? 😉
Igen, érdekes kérdés. Mondjuk a mai sztárokról aktuálisan lehet több, de mondjuk most ez a Gleasonos nem mindennapi!
(Lehet, még örülne is neki!)
zemanla
Megköszönöm ha megteszed. Kíváncsi vagyok a reakcióra.

| Bemásolod majd ide a linket? |
Matthew99
Sikerült valami az ügyben?
Matthew99
Még nem.. azóta nem ültem a gépem előtt, a telóról meg béna vok...😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Már régebben is felmerült bennem de most a Gleason aláírás kapcsán újra előjött, hogy vajon mit érezhetnek peldául az én képeim alanyai mikor meglátnak magukról egy ilyen "művet". Olyan szép dolgokat képesek egyesek művelni PS-el hogy az csoda. És egy twitter segítségével egyetlen mozdulattal el is jut az alanyhoz. Egy Breesről millió ilyen szépség készül de mondjuk egy Gleasonban mik merülhetnek fel ha meglátja magát.
Matthew99
Küldöd, vagy küldjem? 😉
Igen, érdekes kérdés. Mondjuk a mai sztárokról aktuálisan lehet több, de mondjuk most ez a Gleasonos nem mindennapi!
(Lehet, még örülne is neki!)
zemanla
Megköszönöm ha megteszed. Kíváncsi vagyok a reakcióra.

| Bemásolod majd ide a linket? |
Matthew99
Sikerült valami az ügyben?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Végre, Gameday!!

Szoros meccset várok, de remélem kijön a PO rutin és ez dönthet majd Brees javára, és 7-0 lesz a mérleg itthon a PO-ban 😀

Rankinst nehéz lesz pótolni főleg pass-rushban, futás ellen szerintem megoldjuk valahogy, Bell valszeg többet lesz a boxban.
Nagy adok kapokra számítok, egy TO vagy egy 3rd down stop akár sokat érhet ha az őszi meccsből indulunk ki. Remélem Sean gatyába rázta a srácokat, és nem úgy jövünk ki mint az eagles ellen. Mondjuk ha ott Brees az elején hosszabban megdobja sima TD és lehet máshogy kezdődött volna. A Peat vs Donald nagy meccs lesz, remélem gyógyult annyira a keze, hogy ugyanúgy limitálja mint az ősszel.


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Ki jönne holnap meccset nézni? Eddig így állunk:
Kájzer?
kapitnono
zemanla
én

Többiek? Ata?
hayden
Dobhártya, hörgő és szemgyulladás plusz kicsi láz a mai diagnózis. Ebböl holnap csavargás nem lesz srácok. Tartós tejet sem mertem venni....



több mint 5 éve
hayden New Orleans Saints 124
Ki jönne holnap meccset nézni? Eddig így állunk:
Kájzer?
kapitnono
zemanla
én

Többiek? Ata?

Szerkesztette: hayden