New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szóval grat, nagy fordítás volt, a legjobban a fake punt tetszett, mindenki tudta, hogy az jön, mégis megcsináltátok. Egyébként nekem a korábbiakkal ellentétben most az volt az érzésem, hogy Brees játéka ellenére nyertetek, nem pedig azért, mert überkirály volt.
gabokocka
Reggel néztem újra a meccset, tömörítve, és teljesen osztom. A kulcs playeket nem a szertárosnak dobálta, hanem a liga (egyik?) legjobb elkapójának. Ez nagy váltás a korábbi évekhez képest, amikor Meachemek, Moore-k lettek hősök (és most szándékosan nem térek ki arra, hogy Graham karrierjében mekkora szerepe volt Breesnek). Talán Colston volt az egyetlen prémium WR-e Breesnek, aki más csapatban is megállta volna a helyét, a többiek, akik tényleg elmentek, nem hogy sztárok nem lettek, de elit közeli teljesítményt sem nyújtottak. És hát, bármennyire is imádom Colstont, közelében nincs Thomasnak. Amikor meg nagyon kellett, akkor Ingram és Kamara is villant egy-egyet.

A Kapitány mindig is a hősöm marad, de akkor lennék nyugodt, ha nem szakadna az ő nyakába a következő (2?) meccs megnyerése, hanem a védelem, a futók stb. hoznák a szintet.
Gyurma Pappa
Most is dobhatna a "szertárosoknak"? Vannak most is olyan szertárosai? Úgy látod, hogy az Ő hibája, hogy nem dob másank, nem keres mást, vagy csak nem kockáztat, mert Thomas úgy is ott lesz, és ő tuti? Ez nem adódhat a kockázatkerülő játékából is, amit mutat az Int. szám, és a passzpontossági mutató, meg abból, hogy most nem rajta áll vagy bukik minden? A karerő csökkenést látom, más is van?
Dobanor
A Cowboys meccsről láttam egy elemzést, ahol mutatták, hogy Smith tök üresen állt, de Drew inkább MT-t kereste.

Alapszak meccsen még aláírom a kockázatkerülő magatartást, de most már azért ez túlzás lett volna.
Gyurma Pappa
Azért Graham idejében is jellemzően mindent rádobált, aki igaz, 3 védővel a nyakán is elkapta.
Másrészt szerintem pont most kell kockázatot kerülni, amikor egy rossz mozdulattal tönkreteheted a szezont. Vállaljon annyit, amennyit kell. Egy százalékkal se többet.
atapapa
Most az Eagles elleni meccsét visszanéztem Thomasnak, és nekem úgy tűnt, hogy kb vagy 7 elkapásnál nem ő volt az elsődleges célpont. Másodikra már többnyire őt kereste ilyen esetekben, de ez így nem tűnik annyira durvának, hogy csak neki akarja dobni.
Persze összehoz ennyi elkapást, mert egyrészt rohadt jó, másrészt meg a többiek nem olyan jók.
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Sean vs Sean!

több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 345
Ha nem tudnak a D fal közepén szétfutni Andersonnal akkor semmi gond nem lesz. Megoldjuk és jöhet a SB.
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
rohadt messze van meg a vasarnap, az ember olvas ezt-azt es elkeseredik, de aztan eszebe jut, hogy az eletnek van humorerzeke + hol lesz a SuperBowl 😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Valaki nagyon bízott bennünk tavaly, és februárban megrakta 8000 dolcsival, hogy mi nyerjük a Super Bowlt. Ha összejön neki 168000-et nyer. Kívánom, hogy sikerüljön neki 😀

 twitter.com/darrenrovell/status/1085345029827248128/photo/1
kapitnono
A legnagyobb hogy most adnanak a ticketert 45000-t.
new orl
Közülünk biztosan nem adná el senki a szelvényt 😀
Kájzerszóze
Hát szerintem meg simán eladná sok ember 1-2 éves fizetésért 😉
Mondjuk nyilván ha 2000-et tett fel neki valószínűleg mindegy.
Toca
Főleg ha 8000-et 😛


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Valaki nagyon bízott bennünk tavaly, és februárban megrakta 8000 dolcsival, hogy mi nyerjük a Super Bowlt. Ha összejön neki 168000-et nyer. Kívánom, hogy sikerüljön neki 😀

 twitter.com/darrenrovell/status/1085345029827248128/photo/1
kapitnono
A legnagyobb hogy most adnanak a ticketert 45000-t.
new orl
Közülünk biztosan nem adná el senki a szelvényt 😀
Kájzerszóze
Hát szerintem meg simán eladná sok ember 1-2 éves fizetésért 😉
Mondjuk nyilván ha 2000-et tett fel neki valószínűleg mindegy.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/46674651_790342657987190_8835062903082620322_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=100&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=tIxY9Lax_QgQ7kNvgH3ju8M&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAIE8ZrK6bJgVFYVwfszngY_VUqDYTqR8s2z__6Xu1tIw&oe=66FC96BF
Bradley Jack on Instagram: "341/365 The Swiss Army knife himself, @ts_hill . . #saints #gosaints #taysomhill #whodatnation #whodat #neworleanssaints"
290 likes, 6 comments - bradleyjackdesign on December 21, 2018: "341/365 The Swiss Army knife himself, @ts_hill . . #saints #gosaints #taysomhill #whodatnation #whodat #neworleanssaints".

 twitter.com/SammySilv/status/1085689303114661888

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Valaki nagyon bízott bennünk tavaly, és februárban megrakta 8000 dolcsival, hogy mi nyerjük a Super Bowlt. Ha összejön neki 168000-et nyer. Kívánom, hogy sikerüljön neki 😀

 twitter.com/darrenrovell/status/1085345029827248128/photo/1
kapitnono
A legnagyobb hogy most adnanak a ticketert 45000-t.
new orl
Közülünk biztosan nem adná el senki a szelvényt 😀
Kájzerszóze
nem is azt akartam kihozni belole, hanem az a ficko most 45000-t tesz fel kevesebb mint negyszeres szorzoval.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Valaki nagyon bízott bennünk tavaly, és februárban megrakta 8000 dolcsival, hogy mi nyerjük a Super Bowlt. Ha összejön neki 168000-et nyer. Kívánom, hogy sikerüljön neki 😀

 twitter.com/darrenrovell/status/1085345029827248128/photo/1
kapitnono
A legnagyobb hogy most adnanak a ticketert 45000-t.
new orl
Közülünk biztosan nem adná el senki a szelvényt 😀



több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Valaki nagyon bízott bennünk tavaly, és februárban megrakta 8000 dolcsival, hogy mi nyerjük a Super Bowlt. Ha összejön neki 168000-et nyer. Kívánom, hogy sikerüljön neki 😀

 twitter.com/darrenrovell/status/1085345029827248128/photo/1
kapitnono
A legnagyobb hogy most adnanak a ticketert 45000-t.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
20-szoros pénz? Azzal már lehet keresni. Ránk sajna csak 9.75-szörös volt 😕 😊

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Valaki nagyon bízott bennünk tavaly, és februárban megrakta 8000 dolcsival, hogy mi nyerjük a Super Bowlt. Ha összejön neki 168000-et nyer. Kívánom, hogy sikerüljön neki 😀

 twitter.com/darrenrovell/status/1085345029827248128/photo/1


több mint 5 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Apám belenézett a Saints meccsbe vasárnap. Sose nézett még NFL meccset, de tippmixelünk, második félidöre odakapcsolt. Azt mondta a Saints 9-es rettentöen pontos...
Mint egy ijász???
Még nincs 70 a fater, ujabb szurkolóval gazdagodtunk. Isten éltesse öt is!
Who Dat!!!



több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már régebben is felmerült bennem de most a Gleason aláírás kapcsán újra előjött, hogy vajon mit érezhetnek peldául az én képeim alanyai mikor meglátnak magukról egy ilyen "művet". Olyan szép dolgokat képesek egyesek művelni PS-el hogy az csoda. És egy twitter segítségével egyetlen mozdulattal el is jut az alanyhoz. Egy Breesről millió ilyen szépség készül de mondjuk egy Gleasonban mik merülhetnek fel ha meglátja magát.
Matthew99
Végre, felértem a csúcsra, Matthew csinált rólam egy siget! 😊))
Wyatt

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
DT-t igazoltunk Tyrun Walker személyében.
Fattyu
Egy régi ismerős... Cserének jó volt anno.
atapapa
Lyukat tömködni jó lesz.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
DT-t igazoltunk Tyrun Walker személyében.
Fattyu
Egy régi ismerős... Cserének jó volt anno.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
DT-t igazoltunk Tyrun Walker személyében.

több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Remélem ez is valami plusz motiváció valahol a csapatnak. 😀

"Atlanta Mayor wants "Anyone but the Saints" at the Superbowl"

 www.theadvocate.com/new_orleans/sports/saints/article_1dc53668-1880-11e9-b532-8fdfc315aaaa.html

Szerkesztette: EasyGhost
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Már régebben is felmerült bennem de most a Gleason aláírás kapcsán újra előjött, hogy vajon mit érezhetnek peldául az én képeim alanyai mikor meglátnak magukról egy ilyen "művet". Olyan szép dolgokat képesek egyesek művelni PS-el hogy az csoda. És egy twitter segítségével egyetlen mozdulattal el is jut az alanyhoz. Egy Breesről millió ilyen szépség készül de mondjuk egy Gleasonban mik merülhetnek fel ha meglátja magát.
Matthew99
Küldöd, vagy küldjem? 😉
Igen, érdekes kérdés. Mondjuk a mai sztárokról aktuálisan lehet több, de mondjuk most ez a Gleasonos nem mindennapi!
(Lehet, még örülne is neki!)
zemanla
Megköszönöm ha megteszed. Kíváncsi vagyok a reakcióra.

| Bemásolod majd ide a linket? |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Már régebben is felmerült bennem de most a Gleason aláírás kapcsán újra előjött, hogy vajon mit érezhetnek peldául az én képeim alanyai mikor meglátnak magukról egy ilyen "művet". Olyan szép dolgokat képesek egyesek művelni PS-el hogy az csoda. És egy twitter segítségével egyetlen mozdulattal el is jut az alanyhoz. Egy Breesről millió ilyen szépség készül de mondjuk egy Gleasonban mik merülhetnek fel ha meglátja magát.
Matthew99
Küldöd, vagy küldjem? 😉
Igen, érdekes kérdés. Mondjuk a mai sztárokról aktuálisan lehet több, de mondjuk most ez a Gleasonos nem mindennapi!
(Lehet, még örülne is neki!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Végre, felértem a csúcsra, Matthew csinált rólam egy siget! 😊))
Wyatt
Mikor is?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre, felértem a csúcsra, Matthew csinált rólam egy siget! 😊))

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Már régebben is felmerült bennem de most a Gleason aláírás kapcsán újra előjött, hogy vajon mit érezhetnek peldául az én képeim alanyai mikor meglátnak magukról egy ilyen "művet". Olyan szép dolgokat képesek egyesek művelni PS-el hogy az csoda. És egy twitter segítségével egyetlen mozdulattal el is jut az alanyhoz. Egy Breesről millió ilyen szépség készül de mondjuk egy Gleasonban mik merülhetnek fel ha meglátja magát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
A Cowboys meccsről láttam egy elemzést, ahol mutatták, hogy Smith tök üresen állt, de Drew inkább MT-t kereste.

Alapszak meccsen még aláírom a kockázatkerülő magatartást, de most már azért ez túlzás lett volna.
Gyurma Pappa
Egyébként, emlékeim szerint régebben is volt erre hajlama. Azt hiszem, még itt a fórumon is említette valaki, annak idején amikor Jimmy Graham el lett cserélve, hogy nem baj, mert szinte csak őt kereste. Azt hiszem a csere után ismét jobban szétosztotta a labdákat. Még véletlenül sem arra célzok, hogy el kellene cserélni Thomast. 😀