New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Srácok! Azért ne temessük az offenst, a a Kapitányt meg pláne. Hoztuk a meccset ha a Lutz berúgja simább a vége. Nem hibáztatom idén is jó a fiú. Brees első passza kuka, de utána azért odadobta ahova kellett. Nem kell erőltetni a hosszú labdákat, rövid játék biztos haladás. Lásd Pats. Hozzászoktunk, hogy az offens hozza a meccseket, ez most kiegyenlítődött.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man

Matthew99
Erre vàrtam. 😁😁😁
Köszi!
Próbàlom berakni de nem megy 😑
Fattyu
Mert Svájcibicska Taysomot nem lehet lekorlátozni 😀

Img közé raktad?
Matthew99
Igen, de lėgypiszkot rakott ki.
Most mobillal bohockodom. Holnap majd megcsinálom gépről, hátha úgy megy.
Még egyszer köszi Mester!
Fattyu
Nincsmit. De ha szóltok mi kell akkor előbb kész van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858

Matthew99
Erre vàrtam. 😁😁😁
Köszi!
Próbàlom berakni de nem megy 😑
Fattyu
Mert Svájcibicska Taysomot nem lehet lekorlátozni 😀

Img közé raktad?
Matthew99
Igen, de lėgypiszkot rakott ki.
Most mobillal bohockodom. Holnap majd megcsinálom gépről, hátha úgy megy.
Még egyszer köszi Mester!

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Szelektív a memória a zebrák tekintetében, a kamuholdinggal továbbengedett driveotokat vhogy elfelejted a saját endzone torkából, illetve a futott TD-teknél is volt egy büdös nagy holding középen. Volt kérdőjeles ítélet mindkét irányban, én nem éreztem egyoldalú bíraskodást.
gabokocka
1) nem felejtettem el, de lásd később
2) nem volt futott TD-nk 😊 (tudom mire gondolsz, de ennél nagyobb holdingot sem fújtak be)
3) 11-4 volt a büntetések között a végeredmény, ahogy tegnap is írtam úgy gondolom, hogy a kapott büntik jó része jogos volt, de azért ez az arány, egy ennyire kiegyensúlyozott meccsen

De engedjük el, ha kikapunk elő sem hozom, de így hadd sírjak.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Ilyen gyorsan még nem kaptam ennyi lájkot. Ezek szerint jó döntés volt Hill.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 257 — Keep pounding
Nem tudom mit fostok, a Rams secondary mellett Thomas brillírozni fog. Legalábbis nem látom ki lenne képes megfogni nálunk (Peters, Talib baromi nagy csalódás ebből a szempontból). Egyetlen esélyünk, hogy nem alszunk be úgy, mint az alapszakasz meccsen és több pontot rakunk fel mint ti.
Pizsama
Ja, én is így látom. A védelmünk nagyon felszívta magát, ha Gurleyt és Andersont limitálni tudjuk, akkor nem lehet gondunk. Ha elveszítjük a fal párharcot, akkor meg mindegy, be fog darálni a futás, és ha kapkodni kell, ahogy látszott a hétvégén, akkor már nem úgy megy mint régen (tbh.: régen sem ment igazán).

Amiben az idei Saints kiemelkedik négy csapat közül, az a küzdés. Az alapszakaszban 7-szer nyert hátrányból a csapat, most ehhez hozzáadtunk még egyet. Jeffrey dropja nélkül sem biztos, hogy lett volna TD, hogy nem tudjuk megállítani őket az endzone előtt, ugye két fontos büntetést is kaptunk abban a drive-ban.

Szóval a csapat kemény, mint a Rolling Stones.

Tényleg nem akarok ezzel foglalkozni, a zebrákat a pálya részének tekintem, a turf monstert sem hibáztatom, ha valaki elesik, de azt gondolom a bírók visszakompenzálták a Steelers elleni hibákat, most az kéne, hogy többet ne nyúljanak bele a meccsbe.
Gyurma Pappa
Szelektív a memória a zebrák tekintetében, a kamuholdinggal továbbengedett driveotokat vhogy elfelejted a saját endzone torkából, illetve a futott TD-teknél is volt egy büdös nagy holding középen. Volt kérdőjeles ítélet mindkét irányban, én nem éreztem egyoldalú bíraskodást.

Nem emiatt jöttem ide, csak ez szemenütött 😊

Szóval grat, nagy fordítás volt, a legjobban a fake punt tetszett, mindenki tudta, hogy az jön, mégis megcsináltátok. Egyébként nekem a korábbiakkal ellentétben most az volt az érzésem, hogy Brees játéka ellenére nyertetek, nem pedig azért, mert überkirály volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
(csak igy: Taysom Hill nalam az MVP)

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Nem tudom mit fostok, a Rams secondary mellett Thomas brillírozni fog. Legalábbis nem látom ki lenne képes megfogni nálunk (Peters, Talib baromi nagy csalódás ebből a szempontból). Egyetlen esélyünk, hogy nem alszunk be úgy, mint az alapszakasz meccsen és több pontot rakunk fel mint ti.
Pizsama
Ja, én is így látom. A védelmünk nagyon felszívta magát, ha Gurleyt és Andersont limitálni tudjuk, akkor nem lehet gondunk. Ha elveszítjük a fal párharcot, akkor meg mindegy, be fog darálni a futás, és ha kapkodni kell, ahogy látszott a hétvégén, akkor már nem úgy megy mint régen (tbh.: régen sem ment igazán).

Amiben az idei Saints kiemelkedik négy csapat közül, az a küzdés. Az alapszakaszban 7-szer nyert hátrányból a csapat, most ehhez hozzáadtunk még egyet. Jeffrey dropja nélkül sem biztos, hogy lett volna TD, hogy nem tudjuk megállítani őket az endzone előtt, ugye két fontos büntetést is kaptunk abban a drive-ban.

Szóval a csapat kemény, mint a Rolling Stones.

Tényleg nem akarok ezzel foglalkozni, a zebrákat a pálya részének tekintem, a turf monstert sem hibáztatom, ha valaki elesik, de azt gondolom a bírók visszakompenzálták a Steelers elleni hibákat, most az kéne, hogy többet ne nyúljanak bele a meccsbe.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man

Matthew99
Erre vàrtam. 😁😁😁
Köszi!
Próbàlom berakni de nem megy 😑
Fattyu
Mert Svájcibicska Taysomot nem lehet lekorlátozni 😀

Img közé raktad?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858

Matthew99
Erre vàrtam. 😁😁😁
Köszi!
Próbàlom berakni de nem megy 😑

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Nem tudom mit fostok, a Rams secondary mellett Thomas brillírozni fog. Legalábbis nem látom ki lenne képes megfogni nálunk (Peters, Talib baromi nagy csalódás ebből a szempontból). Egyetlen esélyünk, hogy nem alszunk be úgy, mint az alapszakasz meccsen és több pontot rakunk fel mint ti.
Pizsama
azert a fosastol messze jarunk remelem 😊

a sajat csapatat mindenki uber-kritikusan latja (legalabbis 2 vesztett meccs utan rendszeresen assuk a sirt ev elejen)

realisztikusan probaljuk nezni a helyzetet es azert a Rams rettenetesen jo csapat es kivalo edzovel rendelkezik.

azert a mostani korben pont kiderult hogy olyan defense-k akiket leirtak (pl. Chiefs) pikkpakk felkeszultek a masik csapatbol.

szoval legyen mar vasarnap na!

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nem tudom mit fostok, a Rams secondary mellett Thomas brillírozni fog. Legalábbis nem látom ki lenne képes megfogni nálunk (Peters, Talib baromi nagy csalódás ebből a szempontból). Egyetlen esélyünk, hogy nem alszunk be úgy, mint az alapszakasz meccsen és több pontot rakunk fel mint ti.
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Nagyon meg lehet koszonni ezt a meccset meg a szezont - kicsit eloretekintve azert ilyenkor remiszto hogy nincs senki a Kapitany mogott 😕
kicsit P.Manning sztori lenne ha vinnenk a Lombardit, de erre mondjak hogy lattunk mar karon varjut!

Oriasi meccs lesz az NFC donto az mar biztos.

Slusszpoen - Kapitany 2 gyuruvel nyugdij es elhozzuk Folest 😀😀😀

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Papíron bizakodónak kéne lenni, de ennyire pengeélen táncolni, mint ahogy tettük az elmúlt hetekben, nem lehet tartósan.

Mondjuk ki: Brees (önmagához képest) sok hibával játszott. Két fumble, aluldobott passzok (főleg az INT) nem voltak rá eddig jellemzőek. Utána sokat javított, megint 70+-os pontosság, 300+ yard, de ebben óriási szerepe volt Thomasnak, aki (megint) karrier meccset rakott le az asztalra (de mocskos drága lesz őt megtartani).

A másik (és ezzel összefüggő) aggodalmam a fal. A dallasi meccs óta, mintha nem is a mi belső falembereink játszanának. Peat és Unger veszett sok hibával játszott, szerencsére Walford kevésbbé, de nem is őt támadták, ezért sem. A két szélső falemberünk is maga alatt játszott az első félidőben, aztán összekapták magukat azért a második félidőre (Armsteaden a holding call a hosszú drive-ban nem volt holding szvsz, de Ramczykre is dobtak egy erősen véleményest). A Rams fala középen veszélyes, Brees nem sokat lesz C alatt, az biztos.

Szóval erős kétségeim vannak, hogy ez a teljesítmény elég lesz a Rams ellen. Amiben bízhatunk, hogy Goff teljesítménye kérdőjeles, így ha tudjuk limitálni a kétfejű futószörnyet, akkor megint egy szoros meccsen tudunk nyerni.

Sosem gondoltam volna, hogy úgy fogunk a Brees eraban nekifutni egy meccsnek, hogy a védelemben kell bíznunk...
Gyurma Pappa
A làtottak alapjàn a ramst tartom Én is esélyesnek.
Amiben bízhatunk:
- A Dome varàzsa.
- Feltàmad az O és durvàn tolja az elejétől.
- A D tartja a szintet amit mostansàg hoz.
Hiànyozni fog Rankins 😥😥, ha valaki talàl infót a sérüléséről és a rehabilitációs időről, írjon!

Amúgy még ha nyögvenyelős W-t /W-ket / is hoztunk az utolsó meccseken, tetszik a csapat.
Egyrészt megtanult nyerni , nem csak csilivili jàtékkal, hanem feladàs nélkül küzdve.
Ami feltünő, hogy ez a csapat tud drivról driver vàltoztatni. Ezt főleg a D-n megfigyelhető, és felettébb szokatlan 😁😁. De jó làtni.
Az O-ban mindig is benne volt, de OL valamiért nem működik rendesen.

több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 663
grat a győzelemhez! reméem ti nyeritek az SB-t.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Egy-egyre áll két nagyon szoros meccs után a McVay-Payton párharc, és én egy kicsit McVaynek adom az eddigieket, szerintem jobban meccselt.

Szóval nagyon kemény dió lesz ez, akitől én tartok, az nem is Gurley, hisz őt képesek vagyunk megfogni (bizonyitottuk is), hanem Anderson. Illetve mellette Gurley teljesítménye is feljavulhat.

Breest én nem értem, szezon közben érte el a decline, vagy valami sérülése lenne?
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Karerőben a kapitány megkopott sajnos, ezt el kell fogadnia neki is, SP-nak is. Az INT-en kívül a T. Hill felé, az endzoneba dobott hosszú labda is túl rövid volt sajnos...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Széééééééééép Voooooooooooooooolt!

Ezt nevezem!
Hatalmas gratuláció!
Bíztam benne, hogy lenullázzátok az Eagles O-t. Az első negyedet leszámítva ez nagyon jól sikerült. Hatalmas munka volt DA részéről.
Titeket várlak a döntőbe a Chiefs ellen.
Törjétek le szépen a rámok szarvát. Úgy érzem menni fog újra.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Papíron bizakodónak kéne lenni, de ennyire pengeélen táncolni, mint ahogy tettük az elmúlt hetekben, nem lehet tartósan.

Mondjuk ki: Brees (önmagához képest) sok hibával játszott. Két fumble, aluldobott passzok (főleg az INT) nem voltak rá eddig jellemzőek. Utána sokat javított, megint 70+-os pontosság, 300+ yard, de ebben óriási szerepe volt Thomasnak, aki (megint) karrier meccset rakott le az asztalra (de mocskos drága lesz őt megtartani).

A másik (és ezzel összefüggő) aggodalmam a fal. A dallasi meccs óta, mintha nem is a mi belső falembereink játszanának. Peat és Unger veszett sok hibával játszott, szerencsére Walford kevésbbé, de nem is őt támadták, ezért sem. A két szélső falemberünk is maga alatt játszott az első félidőben, aztán összekapták magukat azért a második félidőre (Armsteaden a holding call a hosszú drive-ban nem volt holding szvsz, de Ramczykre is dobtak egy erősen véleményest). A Rams fala középen veszélyes, Brees nem sokat lesz C alatt, az biztos.

Szóval erős kétségeim vannak, hogy ez a teljesítmény elég lesz a Rams ellen. Amiben bízhatunk, hogy Goff teljesítménye kérdőjeles, így ha tudjuk limitálni a kétfejű futószörnyet, akkor megint egy szoros meccsen tudunk nyerni.

Sosem gondoltam volna, hogy úgy fogunk a Brees eraban nekifutni egy meccsnek, hogy a védelemben kell bíznunk...

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerencsére a Rams ellen már nem leszünk egyértelműen esélyesek, úgyhogy remélhetőleg a nagy arc az öltözőben marad arra a meccsre. Nem úgy, mint ma...

Ettől persze ez még Big W volt. Előrébb jutottunk annál, mint ahol tavaly befejeztük a PO-t.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Hàt a sràcok tették arról, hogy a 4 meccsből egy izgalmasabb legyen!
És még most is csak annyit tudok mondogatni magamba, hogy "huu bazdmeg..."

Azt a gyönyörű 18 jàtékos drivot... Ààà

Rankins papa 😱😢

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A legjobb védelmek kiestek, viszont most fordult elő a merger óta először, hogy az alapszakaszban 4 legtöbb pontot szerző csapata jutott be a legjobb 4 közé.

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Akkor kijelenthető, hogy az összes (alapszakasz mérleg alapján) top védelemmel rendelkező csapat kiesett! Még mindig a védelem nyeri a bajnokságot? A mi védelmünket (nagyot mentek megint) hova lehet most pozicionálni, akár a többi 3 csapatéhoz képest?
Dobanor
Ilyenkor ez már nehéz és felesleges. Itt matchupok vannak, nem statisztikák.

Nézzük a Rams elleni meccset:
- Gurley sokkal nehezebb falat, mint bárki az Eaglesnél
- Cooks > Jeffrey
- Rams fal viszont passz protban nem annyira jó, mint az Eagles
- Goff mostani formája kb. Foles 2. félidős formája

Szóval mondhatjuk, hogy papíron egy nekünk kedvező meccs, mert jól fogjuk a futást, és jelenlegi állapot szerint attól jobban kell tartani. Viszont labdát szerezni is kevesebb lehetőség lesz, a fumble mindig nehezebb dió.

Teljesen lényegtelen, hogy ehhez képest milyen a Rams D (aka Donald one-man-show, csak viccelek), ott az ő matchupjaik döntenek. Nézd meg, a lesajnált Pats D mekkorát rakott a Chargers ellen vagy a Chiefs a Colts ellen.

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Akkor kijelenthető, hogy az összes (alapszakasz mérleg alapján) top védelemmel rendelkező csapat kiesett! Még mindig a védelem nyeri a bajnokságot? A mi védelmünket (nagyot mentek megint) hova lehet most pozicionálni, akár a többi 3 csapatéhoz képest?