New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szóval grat, nagy fordítás volt, a legjobban a fake punt tetszett, mindenki tudta, hogy az jön, mégis megcsináltátok. Egyébként nekem a korábbiakkal ellentétben most az volt az érzésem, hogy Brees játéka ellenére nyertetek, nem pedig azért, mert überkirály volt.
gabokocka
Reggel néztem újra a meccset, tömörítve, és teljesen osztom. A kulcs playeket nem a szertárosnak dobálta, hanem a liga (egyik?) legjobb elkapójának. Ez nagy váltás a korábbi évekhez képest, amikor Meachemek, Moore-k lettek hősök (és most szándékosan nem térek ki arra, hogy Graham karrierjében mekkora szerepe volt Breesnek). Talán Colston volt az egyetlen prémium WR-e Breesnek, aki más csapatban is megállta volna a helyét, a többiek, akik tényleg elmentek, nem hogy sztárok nem lettek, de elit közeli teljesítményt sem nyújtottak. És hát, bármennyire is imádom Colstont, közelében nincs Thomasnak. Amikor meg nagyon kellett, akkor Ingram és Kamara is villant egy-egyet.

A Kapitány mindig is a hősöm marad, de akkor lennék nyugodt, ha nem szakadna az ő nyakába a következő (2?) meccs megnyerése, hanem a védelem, a futók stb. hoznák a szintet.
Gyurma Pappa
Most is dobhatna a "szertárosoknak"? Vannak most is olyan szertárosai? Úgy látod, hogy az Ő hibája, hogy nem dob másank, nem keres mást, vagy csak nem kockáztat, mert Thomas úgy is ott lesz, és ő tuti? Ez nem adódhat a kockázatkerülő játékából is, amit mutat az Int. szám, és a passzpontossági mutató, meg abból, hogy most nem rajta áll vagy bukik minden? A karerő csökkenést látom, más is van?
Dobanor
A Cowboys meccsről láttam egy elemzést, ahol mutatták, hogy Smith tök üresen állt, de Drew inkább MT-t kereste.

Alapszak meccsen még aláírom a kockázatkerülő magatartást, de most már azért ez túlzás lett volna.
Gyurma Pappa
Azért Graham idejében is jellemzően mindent rádobált, aki igaz, 3 védővel a nyakán is elkapta.
Másrészt szerintem pont most kell kockázatot kerülni, amikor egy rossz mozdulattal tönkreteheted a szezont. Vállaljon annyit, amennyit kell. Egy százalékkal se többet.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Egy Gleasont (37) kérhetek?
zemanla

Matthew99
Köszönöm!
Ha gép előtt leszek, rögtön be is állítom.
zemanla
Nincs mit. Felkészül Thomas 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Egy Gleasont (37) kérhetek?
zemanla

Matthew99
Köszönöm!
Ha gép előtt leszek, rögtön be is állítom.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Szóval grat, nagy fordítás volt, a legjobban a fake punt tetszett, mindenki tudta, hogy az jön, mégis megcsináltátok. Egyébként nekem a korábbiakkal ellentétben most az volt az érzésem, hogy Brees játéka ellenére nyertetek, nem pedig azért, mert überkirály volt.
gabokocka
Reggel néztem újra a meccset, tömörítve, és teljesen osztom. A kulcs playeket nem a szertárosnak dobálta, hanem a liga (egyik?) legjobb elkapójának. Ez nagy váltás a korábbi évekhez képest, amikor Meachemek, Moore-k lettek hősök (és most szándékosan nem térek ki arra, hogy Graham karrierjében mekkora szerepe volt Breesnek). Talán Colston volt az egyetlen prémium WR-e Breesnek, aki más csapatban is megállta volna a helyét, a többiek, akik tényleg elmentek, nem hogy sztárok nem lettek, de elit közeli teljesítményt sem nyújtottak. És hát, bármennyire is imádom Colstont, közelében nincs Thomasnak. Amikor meg nagyon kellett, akkor Ingram és Kamara is villant egy-egyet.

A Kapitány mindig is a hősöm marad, de akkor lennék nyugodt, ha nem szakadna az ő nyakába a következő (2?) meccs megnyerése, hanem a védelem, a futók stb. hoznák a szintet.
Gyurma Pappa
Most is dobhatna a "szertárosoknak"? Vannak most is olyan szertárosai? Úgy látod, hogy az Ő hibája, hogy nem dob másank, nem keres mást, vagy csak nem kockáztat, mert Thomas úgy is ott lesz, és ő tuti? Ez nem adódhat a kockázatkerülő játékából is, amit mutat az Int. szám, és a passzpontossági mutató, meg abból, hogy most nem rajta áll vagy bukik minden? A karerő csökkenést látom, más is van?
Dobanor
A Cowboys meccsről láttam egy elemzést, ahol mutatták, hogy Smith tök üresen állt, de Drew inkább MT-t kereste.

Alapszak meccsen még aláírom a kockázatkerülő magatartást, de most már azért ez túlzás lett volna.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Egy Gleasont (37) kérhetek?
zemanla


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Szóval grat, nagy fordítás volt, a legjobban a fake punt tetszett, mindenki tudta, hogy az jön, mégis megcsináltátok. Egyébként nekem a korábbiakkal ellentétben most az volt az érzésem, hogy Brees játéka ellenére nyertetek, nem pedig azért, mert überkirály volt.
gabokocka
Reggel néztem újra a meccset, tömörítve, és teljesen osztom. A kulcs playeket nem a szertárosnak dobálta, hanem a liga (egyik?) legjobb elkapójának. Ez nagy váltás a korábbi évekhez képest, amikor Meachemek, Moore-k lettek hősök (és most szándékosan nem térek ki arra, hogy Graham karrierjében mekkora szerepe volt Breesnek). Talán Colston volt az egyetlen prémium WR-e Breesnek, aki más csapatban is megállta volna a helyét, a többiek, akik tényleg elmentek, nem hogy sztárok nem lettek, de elit közeli teljesítményt sem nyújtottak. És hát, bármennyire is imádom Colstont, közelében nincs Thomasnak. Amikor meg nagyon kellett, akkor Ingram és Kamara is villant egy-egyet.

A Kapitány mindig is a hősöm marad, de akkor lennék nyugodt, ha nem szakadna az ő nyakába a következő (2?) meccs megnyerése, hanem a védelem, a futók stb. hoznák a szintet.
Gyurma Pappa
Most is dobhatna a "szertárosoknak"? Vannak most is olyan szertárosai? Úgy látod, hogy az Ő hibája, hogy nem dob másank, nem keres mást, vagy csak nem kockáztat, mert Thomas úgy is ott lesz, és ő tuti? Ez nem adódhat a kockázatkerülő játékából is, amit mutat az Int. szám, és a passzpontossági mutató, meg abból, hogy most nem rajta áll vagy bukik minden? A karerő csökkenést látom, más is van?
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Egyébként helyesen: Kapitány!
Vagy: KAPITÁNY....
😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ma 40 éves a kapitány
EasyGhost
Ez valami matekfeladvány megoldása?
Pizsama
Nem tudom, hogy iróniából írtad e, de ha esetleg nem akkor Brees ma ünnepli 40. születésnapját!
kapitnono
Naná hogy irónia. Matektanár az anyukám... 😊
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Ma 40 éves a kapitány
EasyGhost
Ez valami matekfeladvány megoldása?
Pizsama
Nem tudom, hogy iróniából írtad e, de ha esetleg nem akkor Brees ma ünnepli 40. születésnapját!


több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ma 40 éves a kapitány
EasyGhost
Ez valami matekfeladvány megoldása?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Először is babonából .-)
Másodszor: Az Alkotókkal kapcsolatos alapfeltevés, hogy nem szabad kérésekkel zaklatni Őket, hanem hagyni, hogy maguktól csinálják. Úgy a legjobb a mű.
Vagy ügyesen rávezetni, hogy megcsinálja. 😀 😀
Fattyu
Pedig elhiheted, hogy a "műveim" elég nagy része "zaklatásból" születik és én személy szerint a nagy részével meg vagyok elégedve. Mondjuk én nem is vagyok nagy Alkotó, hogy ilyenekkel meg lehetne zavarni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858

Matthew99
Erre vàrtam. 😁😁😁
Köszi!
Próbàlom berakni de nem megy 😑
Fattyu
Mert Svájcibicska Taysomot nem lehet lekorlátozni 😀

Img közé raktad?
Matthew99
Igen, de lėgypiszkot rakott ki.
Most mobillal bohockodom. Holnap majd megcsinálom gépről, hátha úgy megy.
Még egyszer köszi Mester!
Fattyu
Nincsmit. De ha szóltok mi kell akkor előbb kész van.
Matthew99
Először is babonából .-)
Másodszor: Az Alkotókkal kapcsolatos alapfeltevés, hogy nem szabad kérésekkel zaklatni Őket, hanem hagyni, hogy maguktól csinálják. Úgy a legjobb a mű.
Vagy ügyesen rávezetni, hogy megcsinálja. 😀 😀

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Szóval grat, nagy fordítás volt, a legjobban a fake punt tetszett, mindenki tudta, hogy az jön, mégis megcsináltátok. Egyébként nekem a korábbiakkal ellentétben most az volt az érzésem, hogy Brees játéka ellenére nyertetek, nem pedig azért, mert überkirály volt.
gabokocka
Reggel néztem újra a meccset, tömörítve, és teljesen osztom. A kulcs playeket nem a szertárosnak dobálta, hanem a liga (egyik?) legjobb elkapójának. Ez nagy váltás a korábbi évekhez képest, amikor Meachemek, Moore-k lettek hősök (és most szándékosan nem térek ki arra, hogy Graham karrierjében mekkora szerepe volt Breesnek). Talán Colston volt az egyetlen prémium WR-e Breesnek, aki más csapatban is megállta volna a helyét, a többiek, akik tényleg elmentek, nem hogy sztárok nem lettek, de elit közeli teljesítményt sem nyújtottak. És hát, bármennyire is imádom Colstont, közelében nincs Thomasnak. Amikor meg nagyon kellett, akkor Ingram és Kamara is villant egy-egyet.

A Kapitány mindig is a hősöm marad, de akkor lennék nyugodt, ha nem szakadna az ő nyakába a következő (2?) meccs megnyerése, hanem a védelem, a futók stb. hoznák a szintet.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Isten éltesse a kapitányt, reméljük ajándéknak összejön a győzelem vasárnap, jó lenne megint a SB-on látni!


több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ma 40 éves a kapitány
EasyGhost
de mi kerunk tole iden ajandekot!

több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ma 40 éves a kapitány
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Peat törött kézzel nyomta végig a meccset, úgy h a bye-weeken műtötték 😮
Ahoz képest a két holding nem is volt sok...bár a false startokat nem magyarázza 😉
clbass
Jeffery meg torott bordával.
Ezek nem normalisak,nekem egy begyulladt köröm is gatlo tenyező cipőt huzni kb. ...

több mint 5 éve
Tuzpallos New Orleans Saints 1
Szerintem az első játék jó hívás volt, csak rövid volt a passz, ha bejön, rögtön td és megadja az alaphangot, ha nem, jön az ellen normál kiindulási pontról. Szerintem Thomas is azért ment biztosítani arra, hogy ha int, akkor is rögtön megállítsa a visszahordást, mint ahogy történt is.
Nekem tetszenek ezek első játékra, pár meccsel korábban Hill is ugyanígy passzolt az első first down-ért, akkor is int lett, de ilyenkor még szerintem belefér egy ilyen rizikós játék, az ellen is inkább futásra számít, most is megcsinálták a játékot, csak sajnos valszeg már nincs meg Breesben az ehhez szükséges karerő.
És az sem törvényszerű, hogy ha nem elkapás, akkor int legyen.
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Peat törött kézzel nyomta végig a meccset, úgy h a bye-weeken műtötték 😮
Ahoz képest a két holding nem is volt sok...bár a false startokat nem magyarázza 😉
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Egy Gleasont (37) kérhetek?
zemanla
Persze.
Matthew99
Köszi!
Ha lehet, inkább a csúcson..... 😕
zemanla
Találtam jó képet. És ha sikerül ami a fejemben van akkor viselhető lesz 😉
Matthew99
Köszi!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Brees-t mikor 97 evesen meghivjak az evadnyitora es elejti a labdat, mert nem birja el, akkor is azt fogom majd mondani hogy ezt is o csinalja a legjobban. Ezt csak azert irom, hogy latszodjon hogy nem vagyok elfogult.

A karja mar nem a legerosebb, sot nem is tud gyorsan futni sem, de nem lattam hogy Brees utazott volna a csapaton....
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Egy Gleasont (37) kérhetek?
zemanla
Persze.
Matthew99
Köszi!
Ha lehet, inkább a csúcson..... 😕
zemanla
Találtam jó képet. És ha sikerül ami a fejemben van akkor viselhető lesz 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Egy Gleasont (37) kérhetek?
zemanla
Persze.
Matthew99
Köszi!
Ha lehet, inkább a csúcson..... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Egy Gleasont (37) kérhetek?
zemanla
Persze.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job

Matthew99
Erre vàrtam. 😁😁😁
Köszi!
Próbàlom berakni de nem megy 😑
Fattyu
Mert Svájcibicska Taysomot nem lehet lekorlátozni 😀

Img közé raktad?
Matthew99
Igen, de lėgypiszkot rakott ki.
Most mobillal bohockodom. Holnap majd megcsinálom gépről, hátha úgy megy.
Még egyszer köszi Mester!
Fattyu
Nincsmit. De ha szóltok mi kell akkor előbb kész van.
Matthew99
Egy Gleasont (37) kérhetek?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞