New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/01/18/benjamin-watson-doesnt-need-surgery-yet-could-be-ready-for-super-bowl/

na itt mást írnak....
Kájzerszóze
ja csak elobb meg kell nyerni a meccset...

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/01/18/benjamin-watson-doesnt-need-surgery-yet-could-be-ready-for-super-bowl/

na itt mást írnak....



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én Rankins hiánya miatt jobban aggódom, mint akár Watson, akár Kirkwood miatt...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Így is alig van célpont, erre kiesik kettő... Mondanőm hogy nem ezen fog múlni, bár a Rams sérültjelentésén egy név sincs.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
A héten sajnos megnéztem a sport tv-n a trash talkot, ahol beszéltek a hétvégi meccsünkről is. Amúgy is elég értelmes dolgokat mondtak, de amikor valamelyik benyögte, hogy a Saints D legsebezhetőbb pontja a futás elleni védelem, na ott kikapcsoltam. Gondolom nem nagyon látta, hogy 2. voltunk a ligában futás ellen, az őszi meccsenGurley 40 yard alatt tartottuk, és most is az eagles futói alig hoztak 50 yardot...
kapitnono
Ne akadj fenn Sanyin. 😀 😀
Rengeteg tévedéssel dolgozik.
KB 3 hete Ungert még a SEA-ba említette.
Vagy Wentz dobott ellenünk int a hétvégén.
Stb.
Igaz már Én sem szeretem ha Ő a szakkom., mert nem készül fel rendesen. Frissithetne bőven.
De ez a csatorna döntése, Ők alkalmazzák. Ez van.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
A héten sajnos megnéztem a sport tv-n a trash talkot, ahol beszéltek a hétvégi meccsünkről is. Amúgy is elég értelmes dolgokat mondtak, de amikor valamelyik benyögte, hogy a Saints D legsebezhetőbb pontja a futás elleni védelem, na ott kikapcsoltam. Gondolom nem nagyon látta, hogy 2. voltunk a ligában futás ellen, az őszi meccsenGurley 40 yard alatt tartottuk, és most is az eagles futói alig hoztak 50 yardot...


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Watson nem kérdéses hanem nem játszik - vakbel gyulladás.
Ezzel jelentősen csökkentek az esélyeink 😕
diceman
Imádom Watsont, de azt a két elkapást megoldja HIll is meccsenként.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Arnold is jo volt eddig, szoval ez még nem para.



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Watson nem kérdéses hanem nem játszik - vakbel gyulladás.
Ezzel jelentősen csökkentek az esélyeink 😕
diceman
Azért nem olyan sokat volt ő a pályán hogy a hiánya miatt csökkenjenek az esélyeink. Volt 1-2 elkapása, meg futásblokkolásnál sem őt használtuk hanem inkább josh hillt


több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Watson nem kérdéses hanem nem játszik - vakbel gyulladás.
Ezzel jelentősen csökkentek az esélyeink 😕

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Kirkwood nem jàtszik vasàrnap.
Watson pedig kérdéses, betegség miatt!
Ez elkapàsok terén jelenthet gyengülést, sajnos!
Fattyu
Ez van sajnos, így Ginnek meg Smithnek kell picit feljebb lépnie, meg lehet akkor Kamarát is még többet vonjuk be a játékba a megszokottnál, vagy egy két Hill trükkös elkapás... 😀

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Kirkwood nem jàtszik vasàrnap.
Watson pedig kérdéses, betegség miatt!
Ez elkapàsok terén jelenthet gyengülést, sajnos!

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
My head coach <3

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 445 — situational football
Hogyan alakul a szezon során egy play, ami aztán sorsdöntőnek bizonyul

 www.youtube.com/watch?v=hJBEnJj3EgA



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.cbssports.com/nfl/news/alvin-kamara-works-as-garbage-man-continuing-trend-of-blue-collar-jobs-on-tuesdays/

ha volt mar akkor sorry, de nagyon tetszik Kamara hozzaallasa, peldamutato, es mindossze 23-24 evesen. allitolag a szezon soran minden kedden vmi blue collar munkat csinalt, a most linkelt kukas melo meg egy reklam resze is. respect

 www.theadvocate.com/new_orleans/news/article_e1926c9c-1a73-11e9-af86-7f1e974a7c15.html

respect


 twitter.com/LARRY_MORROW/status/1085305342144245760

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Egy újabb adalék a 2009-es párhuzamhoz.

2009 NFC döntőn a Vikings center: John Sullivan
NFC döntőn a Rams center: John Sullivan
krixtofer
mik nincsenek...

több mint 5 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Egy újabb adalék a 2009-es párhuzamhoz.

2009 NFC döntőn a Vikings center: John Sullivan
NFC döntőn a Rams center: John Sullivan
több mint 5 éve
hayden New Orleans Saints 124
Szerintem én is!
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Én jönnék!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Vasárnapi közös meccsnézés Pesten????

Ki jönne?
Kájzerszóze
Ha leszünk elegen én szívesen


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Vasárnapi közös meccsnézés Pesten????

Ki jönne?



több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Valaki nagyon bízott bennünk tavaly, és februárban megrakta 8000 dolcsival, hogy mi nyerjük a Super Bowlt. Ha összejön neki 168000-et nyer. Kívánom, hogy sikerüljön neki 😀

 twitter.com/darrenrovell/status/1085345029827248128/photo/1
kapitnono
A legnagyobb hogy most adnanak a ticketert 45000-t.
new orl
Közülünk biztosan nem adná el senki a szelvényt 😀
Kájzerszóze
Hát szerintem meg simán eladná sok ember 1-2 éves fizetésért 😉
Mondjuk nyilván ha 2000-et tett fel neki valószínűleg mindegy.
Toca
Ne igy nezd. Tettel egy tetet es a 20x-t kapod ha nyersz. | A kezdo tet a mindenki altal konnyen kezelheto bukta kategoriajaba kellene esni. |
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Bakker most nézem, hogy más is Svájcibicskának hívja Hillt 😀😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szóval grat, nagy fordítás volt, a legjobban a fake punt tetszett, mindenki tudta, hogy az jön, mégis megcsináltátok. Egyébként nekem a korábbiakkal ellentétben most az volt az érzésem, hogy Brees játéka ellenére nyertetek, nem pedig azért, mert überkirály volt.
gabokocka
Reggel néztem újra a meccset, tömörítve, és teljesen osztom. A kulcs playeket nem a szertárosnak dobálta, hanem a liga (egyik?) legjobb elkapójának. Ez nagy váltás a korábbi évekhez képest, amikor Meachemek, Moore-k lettek hősök (és most szándékosan nem térek ki arra, hogy Graham karrierjében mekkora szerepe volt Breesnek). Talán Colston volt az egyetlen prémium WR-e Breesnek, aki más csapatban is megállta volna a helyét, a többiek, akik tényleg elmentek, nem hogy sztárok nem lettek, de elit közeli teljesítményt sem nyújtottak. És hát, bármennyire is imádom Colstont, közelében nincs Thomasnak. Amikor meg nagyon kellett, akkor Ingram és Kamara is villant egy-egyet.

A Kapitány mindig is a hősöm marad, de akkor lennék nyugodt, ha nem szakadna az ő nyakába a következő (2?) meccs megnyerése, hanem a védelem, a futók stb. hoznák a szintet.
Gyurma Pappa
Most is dobhatna a "szertárosoknak"? Vannak most is olyan szertárosai? Úgy látod, hogy az Ő hibája, hogy nem dob másank, nem keres mást, vagy csak nem kockáztat, mert Thomas úgy is ott lesz, és ő tuti? Ez nem adódhat a kockázatkerülő játékából is, amit mutat az Int. szám, és a passzpontossági mutató, meg abból, hogy most nem rajta áll vagy bukik minden? A karerő csökkenést látom, más is van?
Dobanor
A Cowboys meccsről láttam egy elemzést, ahol mutatták, hogy Smith tök üresen állt, de Drew inkább MT-t kereste.

Alapszak meccsen még aláírom a kockázatkerülő magatartást, de most már azért ez túlzás lett volna.
Gyurma Pappa
Azért Graham idejében is jellemzően mindent rádobált, aki igaz, 3 védővel a nyakán is elkapta.
Másrészt szerintem pont most kell kockázatot kerülni, amikor egy rossz mozdulattal tönkreteheted a szezont. Vállaljon annyit, amennyit kell. Egy százalékkal se többet.
atapapa
Most az Eagles elleni meccsét visszanéztem Thomasnak, és nekem úgy tűnt, hogy kb vagy 7 elkapásnál nem ő volt az elsődleges célpont. Másodikra már többnyire őt kereste ilyen esetekben, de ez így nem tűnik annyira durvának, hogy csak neki akarja dobni.
Persze összehoz ennyi elkapást, mert egyrészt rohadt jó, másrészt meg a többiek nem olyan jók.
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Sean vs Sean!