New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Közben Apple màsodik a csapatban a tackle rangsorban.
Ahhoz kêpest hogy félidőben jött nem kis dolog.
Lehet azért mert az ellen felé dobàl a legtöbbet.
Mindegy. Nem nyújt még kozisztens jàtékot, de egyre jobb és kellet a SEC-be.

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Ha Manning 2009-ben szarabb számokkal vihette Brees elől, akkor most Brees-nek kell nyernie.
Bár néha úgy vagyok vele hogy a kurva életbe, ne legyen meg neki, vonuljon vissza egy rakás rekorddal a nyakában úgy, hogy soha nem szavazták meg neki, és nézegesse a köldökét a sok gyökér szavazó, esetleg írjanak pár cikket arról, hogy milyen igazságtalan a sors.


Nem mellékesen boldog karácsonyt minden Szentnek.
atapapa
Attól, hogy Manning akkor is megkapta, nem ennek kellene az alapnak lennie (lásd még Messi bohóclabdáját), de nem lenne azért rossz helyen Breesnél | az idény végére viszont kicsit elbizonytalanodtam a szeptemberi MVP-jóslatomon |


Már több helyen is írták hogy Teddy fog kezdeni, de én kb az egész O-t, főleg az O-line-t kiültetném, illetve a védelemből is az ilyen porcelán figurákat mint Anzalone vagy azokat akiket összekéne rakni újra fejben, itt igazából csak Lattimore-ra gondolok.
nemethbence55
Abban aztán nagy potenciál lenne. Hiszen Teddy úgyis egy vasember, minek neki egy legalább közepes OL vagy célpont. Így legalább azt sem látnátok meg, milyen lenne, ha Brees egy bajnoki címnél azt mondaná, hogy köszöni, és tudnátok, hogy lehet-e Teddyre franchise irányítóként tekinteni. Illetve, ha biztos Brees maradása, jó erős kompenziációs picket kaptok majd Teddyért egy 120 yardos, két interceptionös, IR-es meccs után
Wyatt
Hát ez a dilemma... én továbbra is tartom hogy nem teddy a megoldás...
Kájzerszóze
Ezzel én is egyet értek, én inkább egy mentornak tudnám elképzelni, pl most hogy Justin Herbert marad még egy évet az egyetemen, én majd a 2020-as drafton felcserélnék érte és egy évet ültetném Teddy mögött, az utóbbi években ez azért bevállt szerintem (Trubisky, Mayfield, Goff, igaz ők ketten nem ültek egy egész szezont), ez csak egy gyors felvetés volt, szinte biztos hogy nem így fog történni, de itt arra akartam rámutatni hogy szerintem Teddy ennyire lesz elég sajnos, de ne legyen igazam.
Azt meg nem érzem hogy hiba lenne ha kiültetnék az O-line nagy részét, mert igen lehet hogy lesz egy hulladék tét nélküli meccsünk, de legalább sérülés nélkül kezdhetjük a PO-t, mert azért már múlt héten is Arsmtead 2x, Ramczyk 1x ült ki kisebb időre.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én sem hiszem, de ettől még nem ilyen körülmények között derül ki, hogy tényleg nem az (jó igen, ha megoldaná így is, akkor nagyon fasza, de egy évek óta offon lévő embernél én biztosan nem kockáztatnék mindent)

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Ha Manning 2009-ben szarabb számokkal vihette Brees elől, akkor most Brees-nek kell nyernie.
Bár néha úgy vagyok vele hogy a kurva életbe, ne legyen meg neki, vonuljon vissza egy rakás rekorddal a nyakában úgy, hogy soha nem szavazták meg neki, és nézegesse a köldökét a sok gyökér szavazó, esetleg írjanak pár cikket arról, hogy milyen igazságtalan a sors.


Nem mellékesen boldog karácsonyt minden Szentnek.
atapapa
Attól, hogy Manning akkor is megkapta, nem ennek kellene az alapnak lennie (lásd még Messi bohóclabdáját), de nem lenne azért rossz helyen Breesnél | az idény végére viszont kicsit elbizonytalanodtam a szeptemberi MVP-jóslatomon |


Már több helyen is írták hogy Teddy fog kezdeni, de én kb az egész O-t, főleg az O-line-t kiültetném, illetve a védelemből is az ilyen porcelán figurákat mint Anzalone vagy azokat akiket összekéne rakni újra fejben, itt igazából csak Lattimore-ra gondolok.
nemethbence55
Abban aztán nagy potenciál lenne. Hiszen Teddy úgyis egy vasember, minek neki egy legalább közepes OL vagy célpont. Így legalább azt sem látnátok meg, milyen lenne, ha Brees egy bajnoki címnél azt mondaná, hogy köszöni, és tudnátok, hogy lehet-e Teddyre franchise irányítóként tekinteni. Illetve, ha biztos Brees maradása, jó erős kompenziációs picket kaptok majd Teddyért egy 120 yardos, két interceptionös, IR-es meccs után
Wyatt
Hát ez a dilemma... én továbbra is tartom hogy nem teddy a megoldás...



több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha Manning 2009-ben szarabb számokkal vihette Brees elől, akkor most Brees-nek kell nyernie.
Bár néha úgy vagyok vele hogy a kurva életbe, ne legyen meg neki, vonuljon vissza egy rakás rekorddal a nyakában úgy, hogy soha nem szavazták meg neki, és nézegesse a köldökét a sok gyökér szavazó, esetleg írjanak pár cikket arról, hogy milyen igazságtalan a sors.


Nem mellékesen boldog karácsonyt minden Szentnek.
atapapa
Attól, hogy Manning akkor is megkapta, nem ennek kellene az alapnak lennie (lásd még Messi bohóclabdáját), de nem lenne azért rossz helyen Breesnél | az idény végére viszont kicsit elbizonytalanodtam a szeptemberi MVP-jóslatomon |


Már több helyen is írták hogy Teddy fog kezdeni, de én kb az egész O-t, főleg az O-line-t kiültetném, illetve a védelemből is az ilyen porcelán figurákat mint Anzalone vagy azokat akiket összekéne rakni újra fejben, itt igazából csak Lattimore-ra gondolok.
nemethbence55
Abban aztán nagy potenciál lenne. Hiszen Teddy úgyis egy vasember, minek neki egy legalább közepes OL vagy célpont. Így legalább azt sem látnátok meg, milyen lenne, ha Brees egy bajnoki címnél azt mondaná, hogy köszöni, és tudnátok, hogy lehet-e Teddyre franchise irányítóként tekinteni. Illetve, ha biztos Brees maradása, jó erős kompenziációs picket kaptok majd Teddyért egy 120 yardos, két interceptionös, IR-es meccs után

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Sean nyilatkozata szerint nem pihentetjük a kezdőket a Panthers ellen. Remélem ez csak a félrevezetés része és a félig sánta OL kap 2 hét pihit, meg a többiek is. Ha már nincs tétje minek sérülést kockáztatni?
kapitnono
Szerintem nem biztos hogy kamu. Fêl kamu inkàbb😋😀
De csak kezdeni fognak és max 1negyedet.😀
Gondolom nem jó reklàm ha azt mondja hogy feltett kézzel àllunk ki és PS csapattal.
A nézőkért és a nézettségét fellép a kezdő, megmutatjàk magukat aztàn pihi! 😀
Fattyu
Én is erre gondolok, passzolgat egy kicsit, hogy meglegyen a 4000 yard aztán jöhet Teddy és a többiek


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Sean nyilatkozata szerint nem pihentetjük a kezdőket a Panthers ellen. Remélem ez csak a félrevezetés része és a félig sánta OL kap 2 hét pihit, meg a többiek is. Ha már nincs tétje minek sérülést kockáztatni?
kapitnono
Szerintem nem biztos hogy kamu. Fêl kamu inkàbb😋😀
De csak kezdeni fognak és max 1negyedet.😀
Gondolom nem jó reklàm ha azt mondja hogy feltett kézzel àllunk ki és PS csapattal.
A nézőkért és a nézettségét fellép a kezdő, megmutatjàk magukat aztàn pihi! 😀

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 016
Látom jövőre se fogunk unatkozni:
 www.neworleanssaints.com/news/2019-opponents-for-new-orleans-saints-have-been-determined

Azért ez nem piskóta, gyorsan hozzuk el idén azt a Lombardit
diceman
Jövőre is 10+ W csapat lesztek, bárkivel fogadok ez ügyben. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Látom jövőre se fogunk unatkozni:
 www.neworleanssaints.com/news/2019-opponents-for-new-orleans-saints-have-been-determined

Azért ez nem piskóta, gyorsan hozzuk el idén azt a Lombardit
diceman
Otthoniak nem vészesek szerintem, akár mind hozható kategória, idegenben viszont a csoportriválisokon túl a Bears, Seahawks, Rams trió kemény lesz 😀


több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Látom jövőre se fogunk unatkozni:
 www.neworleanssaints.com/news/2019-opponents-for-new-orleans-saints-have-been-determined

Azért ez nem piskóta, gyorsan hozzuk el idén azt a Lombardit

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Sean nyilatkozata szerint nem pihentetjük a kezdőket a Panthers ellen. Remélem ez csak a félrevezetés része és a félig sánta OL kap 2 hét pihit, meg a többiek is. Ha már nincs tétje minek sérülést kockáztatni?


több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Saints defense since the bye week (week 6):

Allowed 35 points in the 4th QTR. That's 10 games and they've allowed 3.5 points in the 4th in that stretch.

Since Week 11 (PHI) they've allowed 7 points in the 4th. 5 of those 4th QTRs were shutouts (PHI, CAR, PITT, TAM, DAL)

Eddig ez fel sem tűnt, de tényleg nagyot karcol a D a 4. negyedben, Steelers ellen is 0 pontot kaptak....
kapitnono
Igen ennek még nagy jelentősége lehet ha sikerül fenntartani. Egyébként a hétvégi meccsen is ha megfigyelitek az egész első félidőben szinte minden patent volt a D részéről, aztán a 2 minute warning után történt valami, onnantól kaptuk a yardokat meg a pontokat, de addig csak összevissz 6 pontot raktak fel. Nem beszélve arról hogy ha a PO-ban játszunk ilyen meccseket akkor senkit sem érdekel hogy hogyan csak az hogy továbbjutottunk, viszont szerintem az offseason alatt vagy FA-ról vagy Draft-ról kell szerezni legalább egy kezdő szintű CB-t mert jelenleg van a 3 kezdőnk illetve Crawley, jövőre PatRob visszajön, de akkor is mind mélységben mind minőségben nem leszünk túl elengedve ezen a poszton és ha azt nézzük hogy mennyi hiányposztunk lesz akkor még bőven bele is férhet egy jobb CB, mert ezen kívül a TE ami fontos de idén nem lesz minőségi elérhető játékos a szabadügynök piacon, talán Jared Cook és Eifert de ő mindig sérült szóval vele nem kockáztatnék, talán csak egy rövid pár milliós szerződéssel. Egyébként kíváncsi lennék hogy az a 4-5 ember aki nem jött ide az idei offseasonben azok most mit gondolhatnak, elsősorban Graham aki pár millió miatt választotta a Packers-t ahol karrierje leggyengébb szezonját hozza, illetve a rájátszásról is lemarad.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Saints defense since the bye week (week 6):

Allowed 35 points in the 4th QTR. That's 10 games and they've allowed 3.5 points in the 4th in that stretch.

Since Week 11 (PHI) they've allowed 7 points in the 4th. 5 of those 4th QTRs were shutouts (PHI, CAR, PITT, TAM, DAL)

Eddig ez fel sem tűnt, de tényleg nagyot karcol a D a 4. negyedben, Steelers ellen is 0 pontot kaptak....


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Egyébként volt abban valami hátborzongató, hogy Tony Romo elemezte a közveítés alatt, hogy a 2009-es bajnok Saints csak a Bucstól, a Cowboystól és a Pantherstől kapott ki 😊

Egyébként csak emlékeztetőül: 2009-ben alig tudtuk megverni a 4-12-es Redskinst, majd a Redman-nel felálló Falcons-t úgy vertük meg, hogy az öreg Chris dobott egy INT-t az utolsó előtti drive-ban. Aztán kikaptunk a Dallastól, a 3-13-as Bucstól, az utolsó héten meg már a cserék játszottak, szóval az nem számít. Ehhez képest most sokkal jobb a helyzet, mert az idei Dallas pótléktól (a Steelers hasonló helyzetben van, mint akkor a csoport elsőségért játszó Dallas) nem kaptunk ki. Jó, ehhez kellettek ők is, vastagon (meg a bírók is, bár az utolsó DPI az tényleg az volt).

Szóval sok az a 3 hét, én annyira nem aggódok.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ha Manning 2009-ben szarabb számokkal vihette Brees elől, akkor most Brees-nek kell nyernie.
Bár néha úgy vagyok vele hogy a kurva életbe, ne legyen meg neki, vonuljon vissza egy rakás rekorddal a nyakában úgy, hogy soha nem szavazták meg neki, és nézegesse a köldökét a sok gyökér szavazó, esetleg írjanak pár cikket arról, hogy milyen igazságtalan a sors.


Nem mellékesen boldog karácsonyt minden Szentnek.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Egyébként az MVP címről mit gondoltok most? Brees sok segítséget nem kapott a faltól, mégis elég jól megoldotta.
Dobanor
Nem lesz MVP. 😀

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Egyébként az MVP címről mit gondoltok most? Brees sok segítséget nem kapott a faltól, mégis elég jól megoldotta.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Boldog karácsonyt Mindenkinek!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Boldog karácsonyt mindenkinek! Who dat! 😊


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Tegnap a meccs lényege a győzelem volt, szép karácsonyi ajándékot kaptunk a srácoktól. Maradjunk is ennyinél, jön a pihi most, nekünk is.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!



több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Már több helyen is írták hogy Teddy fog kezdeni, de én kb az egész O-t, főleg az O-line-t kiültetném, illetve a védelemből is az ilyen porcelán figurákat mint Anzalone vagy azokat akiket összekéne rakni újra fejben, itt igazából csak Lattimore-ra gondolok.
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Na reméljük Terry kezd mert Hillre is szükség lesz POban

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 066 — Steelers fan
Gratulálok a győzelemhez, jó meccs volt.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem mellesleg az ilyen szoros, kemeny meccsek megnyeresebol is nagyon sokat lehet meriteni a jovore nezve, mind emocionalisan, mind mentalisan.
több mint 5 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Igen, döcög az offense hetek óta. Engem is bosszant, de emberek, így is 13-2!!! Elvégre ez a lényeg, ne feledjük! Szerintem rengeteg csapat cserélne velünk így is.
Azért az O play hívások is nagyon megváltoztak az utóbbi meccseken. Valószínűleg kicsit tartalékolunk.
Szóval nyugi' 🙂