New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Nagyon úgy áll hogy Mahomes... oké, jó helyen lesz ott, de itt van a lehetőség, hogy elismerjék végre a Kilencest, még akkor is, ha ez kicsit életműdíj lenne.

Jövő héten vajon az Eaglest fogadjuk, vagy a Seahawks jön? Ki mit tippel a wild card körre? Mi lenne jobb nekünk?
Kájzerszóze
Én a Dallasnak örülnék. Őket tartom a leggyengébbnek a DAL, SEA, PHI hármasból. Pontosabban az Eagles erősebb mint ők, de azok szerintem nem fogják túlélni a Soldier Fieldet. Tehát Dallas legyen. Wilson bácsiéktól nagyon tartok.
Rutin
Igy gondolom én is, ezért esik ki a Dallas, mielőtt bosszút állhatnánk rajtuk. A Chicago meg rutintalan irányítóval... szerintem BigDickNick lenyomja őket.

A többieknek igaza van, nyilván verni kell mindenkit persze 💪😎



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy kis off (részben):

New Orleans college csapata, a Tulane University 16 év után újra bowl-meccset nyert a hétvégén! 😀
Igaz, Gyurma? 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagyon úgy áll hogy Mahomes... oké, jó helyen lesz ott, de itt van a lehetőség, hogy elismerjék végre a Kilencest, még akkor is, ha ez kicsit életműdíj lenne.

Jövő héten vajon az Eaglest fogadjuk, vagy a Seahawks jön? Ki mit tippel a wild card körre? Mi lenne jobb nekünk?
Kájzerszóze
Én a Dallasnak örülnék. Őket tartom a leggyengébbnek a DAL, SEA, PHI hármasból. Pontosabban az Eagles erősebb mint ők, de azok szerintem nem fogják túlélni a Soldier Fieldet. Tehát Dallas legyen. Wilson bácsiéktól nagyon tartok.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagyon úgy áll hogy Mahomes... oké, jó helyen lesz ott, de itt van a lehetőség, hogy elismerjék végre a Kilencest, még akkor is, ha ez kicsit életműdíj lenne.

Jövő héten vajon az Eaglest fogadjuk, vagy a Seahawks jön? Ki mit tippel a wild card körre? Mi lenne jobb nekünk?
Kájzerszóze
Én simán el tudom képzelni, hogy megkapja Brees az MVP-t. És valóban inkább életműdíjként.
Mahomesnek egy bő évtizede lesz még arra hogy megkapja. Biztos vagyok benne, hogy nem egy szavazó hasonlóan gondolkodik.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Szerintem erősorrend szerinti eredmény lesz, és a Cowboys jön, a Macik meg mennek LA-be.

Teljesen mindegy ki jön, a Dome-ban nyerni kell, és kész.
Gyurma Pappa
Igazat adok tök mindegy ki jön!
Ez a PO, "màs jàték". Meg kell verni a szembejövőt vagy elbuksz, akàr ki is lesz az. /Közhelyes voltam 😁😥/
Ha viszont a szívemre, érzelmeimre hallgatok akkor első körben Seahawks. Ha legyürnénk Őket akkor meg CHI.
Az Én emlékeimben mindkét csapatnak tartozunk 1-el. 😁

De tényleg mindegy, csak nyerjük meg a következő meccset, aztàn lehet tovàbb gondolni a következőre, aztàn...!😀

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nagyon úgy áll hogy Mahomes... oké, jó helyen lesz ott, de itt van a lehetőség, hogy elismerjék végre a Kilencest, még akkor is, ha ez kicsit életműdíj lenne.

Jövő héten vajon az Eaglest fogadjuk, vagy a Seahawks jön? Ki mit tippel a wild card körre? Mi lenne jobb nekünk?
Kájzerszóze
Majd kap egy SB (MVP) gyűrűt (címet). Az is elfogadható nem? 😊
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Szerintem erősorrend szerinti eredmény lesz, és a Cowboys jön, a Macik meg mennek LA-be.

Teljesen mindegy ki jön, a Dome-ban nyerni kell, és kész.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Nagyon úgy áll hogy Mahomes... oké, jó helyen lesz ott, de itt van a lehetőség, hogy elismerjék végre a Kilencest, még akkor is, ha ez kicsit életműdíj lenne.

Jövő héten vajon az Eaglest fogadjuk, vagy a Seahawks jön? Ki mit tippel a wild card körre? Mi lenne jobb nekünk?



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
A Saints futotta a ligában idén a legtöbb TD-t, összesen 26-ot.
Ez szerintem pár éve elképzelhetetlen volt, de ma is erösen furcsa...
Kájzerszóze
Thomas-on kívül nics komolyan vehető red zone célpont, ilyen futók mellett értelemszerű a változás. Részben ezen is mászott el Brees MVP-je.
atapapa
HA elmászott. Ennél nagyobb csodát is láttunk már. (Én sem adok sok esélyt, ha én szavaznék, én is Mahonesre nyomnám, még ha meg is szakadna a szívem)

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A Saints futotta a ligában idén a legtöbb TD-t, összesen 26-ot.
Ez szerintem pár éve elképzelhetetlen volt, de ma is erösen furcsa...
Kájzerszóze
Thomas-on kívül nics komolyan vehető red zone célpont, ilyen futók mellett értelemszerű a változás. Részben ezen is mászott el Brees MVP-je.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
A Saints futotta a ligában idén a legtöbb TD-t, összesen 26-ot.
Ez szerintem pár éve elképzelhetetlen volt, de ma is erösen furcsa...
Kájzerszóze
Kamara kivette belőle a részét a maga 14-vel 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
A Saints futotta a ligában idén a legtöbb TD-t, összesen 26-ot.
Ez szerintem pár éve elképzelhetetlen volt, de ma is erösen furcsa...



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
A PFF 7 Saints játékost rakott az év végi All-Pro Csapatába

 saintswire.usatoday.com/2019/01/01/2018-all-pro-team-pro-football-focus-drew-brees-alvin-kamara/

Közülük Thomas és Morstead első, míg Brees, Kamara, Ramczyk, Armstead, Lutz a második csapat tagja lett.


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Lopott:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Sikerekben gazdag, Super Bowl bajnoki címmel teljes, boldog új évet mindenkinek!
Dobanor
Köszönjük szépen a jó kívánságokat New Englandben <3
Wyatt
Persze, hogy ti is örülhettek majd a Saints győzelmének!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sikerekben gazdag, Super Bowl bajnoki címmel teljes, boldog új évet mindenkinek!
Dobanor
Köszönjük szépen a jó kívánságokat New Englandben <3

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Sikerekben gazdag, Super Bowl bajnoki címmel teljes, boldog új évet mindenkinek!
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Josh Hill TE 3évre 8,85 millióért hosszabbított
kapitnono
Második számú TE-nek teljesen megfelelő mint ahogy azt idén is bizonyította, de reméljük hogy csak második számúnak tartottuk meg.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Josh Hill TE 3évre 8,85 millióért hosszabbított


több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Na akkor Dome fild advantage végig a PO-ban, továbbra is áll,hogy Sean-Brees duó otthon még nem kapott ki PO meccsen, reméljük ez a sorozat most sem fog megszakadni....
kapitnono
Es Atlanta is inkabb ismeros, mint az AFC csapatainak..
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Na akkor Dome fild advantage végig a PO-ban, továbbra is áll,hogy Sean-Brees duó otthon még nem kapott ki PO meccsen, reméljük ez a sorozat most sem fog megszakadni....


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!

Matthew99
Sajnos az utolsó hetekben elúszott neki szerintem, inkább a gyűrű legyen az övé 😀


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Ebből a meccsből aztán semmi következtetést nem szabad levonni, de azért picit szemöldökfelhúzós, hogy a kezdő D-n hogy gyalogolt át a Panthers B/C offense...
PEEtör
Szerintem már tényleg nem voltak ott fejben, és egyébként sem törték össze magukat a győzelemért. A PO más kávéház, biztos, hogy másképp állnak majd hozzá, aztán majd kiderül, hogy ez mire lesz elég.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 685
Mi se értjük hogy ez a csapat hogy tett fel 30+ pontot. Annyi hogy nekünk elvileg ez a kezdő O-line 😀 a kezdő cornereink is szinte végig a pályán voltak, mert nincs Depht.