New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...
PEEtör
Javasolni kéne, hogy a Cowbellssel játsszunk idegenben. 😊
HajduImre
hiába, Czirók szétkapja Lattimoret bármikor 😀

ugyanitt, üdv újra itt, azt hittem csak szeptemberben térsz vissza 😛
shawnka
Bármikor. Már az is gyozelem erteku lenne ha meglenne egy 1st down. 😊 Viszont a tvben szívesen nezem a HFLes meccseket.
Kedves vagy, koszi. 😊 Itt vagyok, csak a draft nem érdekel cseppet sem, így azzal kapcsolatban nincs mondanivalóm. Matthew írta korábban, hogy nem érti ezt a felbuzdulást meg mockokat meg ezzel kapcsolatos szakértést. Plane elotte. Na valahogy így vagyok én is.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 256 — Tyrone Creek
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...
PEEtör
Javasolni kéne, hogy a Cowbellssel játsszunk idegenben. 😊
HajduImre
hiába, Czirók szétkapja Lattimoret bármikor 😀

ugyanitt, üdv újra itt, azt hittem csak szeptemberben térsz vissza 😛
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...
PEEtör
Javasolni kéne, hogy a Cowbellsel játsszunk idegenben. 😊

Szerkesztette: HajduImre
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Azert valamennyit szamit de nem feltetlenul rossz.

Nalunk a nyered a csoportot nem egy egyszeru menet, sokat ugyan nem ernek a draft utani power rankinkgek de az NFC Southbol 3 csapat is Top10.

A draftunkat tovabbra se ertem, de a tavalyi ev utan mar barmit elhiszek - akkor azert elegge padlon volt mindenki week 3-ra.

Amig a Kapitany all barmi lehet.

erdeklodve varom a tobbi igazolast de azert a penztarca eleg pokhalos, dehat need az mindig van.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...
PEEtör
Nincs sorsolás, nincs véletlenszerűség. A többi NFC csoport és az AFC csoportok forgóban jönnek, nem véletlenszerűen, hanem meghatározott sorrendben. Tavaly ugye North, idén East, jövőre West. AFC most a North jön, jövőre South stb. Két ellenfél személy változik: annak a két NFC csoportnak az azonos helyen végzett csapata, ahol mi is végeztünk, idén ugye az 1. helyezettek.

Könnyű belátni, évek óta a Panthers és a Falcons jól szerepel, az NFC kiegyenlítettebb stb. Eleve, hogy a Panthers és Falcons kétszer van benne ebben az átlagban, nem nehéz belátni, hogy mindig erős lesz a "sorsolásunk".

Lényeg: ezzel a számmal nem szabad foglalkozni. A Patriost azért nincs elől, mert a csoportjuk alapvetően gyengébb, de ha nyered a csoportod, és más 10+ W-s csapatokkal játszol, természtesen, ez a mutató magasabb lesz. A Falcons pl. azért van hátrébb, mert ők két 3. helyezett csapat ellen játszanak majd, a Panther két 2.-kal, mi meg két 1.-vel. A többi ellenfelünk ugyanaz, ugyebár. Nem hiszem, hogy ezen a két meccsen fog múlni a PO vagy a csoport, de jól látszik, hogy ezt a csodálatos mutatót, mennyire szépen torzítja.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀


több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az dicséretes, csak hirtelen azt hittem, hogy van valami köze is a csapathoz valamilyen formában, aztán azt nem találtam 😊

több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ez a cheerleader-sztori kb már márciusban végigment a médián, van, ahová most ért el ezek szerint 😀

Barrettnek anno volt valami asszonyfojtogató esete, az nem tudom, mennyire játszik bele a dolgokba

Mi a drafton mentünk volna állítólag fel Mayfieldért (hála a jó égnek, hogy nem tudtuk megtenni), de azt nem értem, hogy a Saintsnél ez most miért téma 😀
[/q
Nem téma, Gézu talált vmi hírt...
Én is kb ezt túrtan ki a neten, h 2-re érdeklődött a Pats. De ennyi. .😊
zemanla
Saints fan vagyok, de minden érdekel ami NFL. Ezért.Wyatt
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Valakinek nincs infója hogy Barett miért van ennyire háttul, én amiket néztem videókat azok alapján elég jónak nézki, és nem értem higy miért van ennyire háttul, hiszen erős egyetemről érkezik ahol erős csapatok ellen játszott jól, csak akkor nem értem higy miért van ennyire háttul, esetleg sérülés vagy milyen hibák vannak a játékában, amit én észrevettem, hogy ritkán enged el nagy labdákat talán ezzel lehet gondja, hogy nem tud pontosan mélyre passzolni, de ezt nálunk tudja a legjobban kitanulni szerintem.
nemethbence55
OSU-ban nem kellett center alól játszania, a profik között pedig muszáj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nem téma, Gézu talált vmi hírt...
Én is kb ezt túrtan ki a neten, h 2-re érdeklődött a Pats. De ennyi. .😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a cheerleader-sztori kb már márciusban végigment a médián, van, ahová most ért el ezek szerint 😀

Barrettnek anno volt valami asszonyfojtogató esete, az nem tudom, mennyire játszik bele a dolgokba

Mi a drafton mentünk volna állítólag fel Mayfieldért (hála a jó égnek, hogy nem tudtuk megtenni), de azt nem értem, hogy a Saintsnél ez most miért téma 😀

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
1/23 és 1/31 kevés lett volna az első kör elejére. Ez lehet porhintés is, bár Brady elég öreg már. Nyilván elado Mayfield most is, lehet érte igérni mindent egyszerre 😀 úgy hogy még egy labdát sem dobott. Szerintem ez felesleges hír, csak unalom ellen van.



több mint 6 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
J.T. Barrett is kapott meghívót a minicamp-be (a Colts meghívására nemet mondott), sőt, azóta alá is írtak vele 3 évre, mindenféle garanciák nélkül. Barrett az Ohio State-ből érkezik hozzánk, ahol – egyedüliként – háromszor volt a csapat kapitánya. Nagyon szép számokat produkált, amit különböző díjakkal is jutalmaztak. Marcus Mariota kaliberű játékos volt. Egyetemi karrierje során 104 TD passzt adott és csak 30 labdát adott el (INT). Összesen 9434 dobott és 3263 futott yardot tudhat magáénak. Lehet, hogy Taysom Hillnek jelentős konkurenciája lesz. Alakul a QB kép. (New Orleans Saints Hungary Facebook)
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Valami kavarás van Mayfield körül. A Pats érdeklődik? Valaki tud valamit? Vagy kamu?
Gézu
#Patriots ▶ Patriots seriously considered trading up to No. 2 for QB Baker Mayfield - Mike Reiss (ESPN)  t.co/Uhk5ktqIY3
zemanla
Akkor ezt most hogyan is értem?
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Valami kavarás van Mayfield körül. A Pats érdeklődik? Valaki tud valamit? Vagy kamu?
Gézu
#Patriots ▶ Patriots seriously considered trading up to No. 2 for QB Baker Mayfield - Mike Reiss (ESPN)
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fteamlogos%2Fnfl%2F500%2Fne.png
New England Patriots Scores, Stats and Highlights - ESPN
Visit ESPN for New England Patriots live scores, video highlights, and latest news. Find standings and the full 2024 season schedule.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Itt az újabb botrány!
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/fehernemus-fotoi-miatt-rugtak-ki-egy-pomponlanyt/
zemanla
Pedig ez már tavalyi ügy ha jól tudom, vagy azóta megint volt egy ilyen eset?
kapitnono
Visszaeső?
😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Valami kavarás van Mayfield körül. A Pats érdeklődik? Valaki tud valamit? Vagy kamu?
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Itt az újabb botrány!
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/fehernemus-fotoi-miatt-rugtak-ki-egy-pomponlanyt/
zemanla
Pedig ez már tavalyi ügy ha jól tudom, vagy azóta megint volt egy ilyen eset?


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Önként vigasztalók az instagram poszt alatt jelentkezhetnek 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Legyen ez nálunk a legnagyobb botrány egész évben, és akkor rendben leszünk... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Felháborító!!!!!



több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Itt az újabb botrány!
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/fehernemus-fotoi-miatt-rugtak-ki-egy-pomponlanyt/
zemanla
Azt mégse mondhattuk neki, hogy kurva csúnya, kellett valami politikailag korrekt indok.

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Itt az újabb botrány!
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/fehernemus-fotoi-miatt-rugtak-ki-egy-pomponlanyt/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞