NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
A harmadik kör után nem éreztem annyira jónak az ideit, mint tavaly. Tavaly valahogy átjött a koncepció, idén meg mintha csak le akarta volna tudni az FA a kötelezőt.
Bár főleg úgy nehéz alkotni, hogy a draft nélkül is elég korrekt ez a roster, harmadnapos meg UDFA újoncoknak elég nehéz lesz helyet találniuk, nehezebb, mint az elmúlt 5 évben bármikor. Talán ezért se lett volna rossz kicsit sűríteni a mezőnyön a kései pickek felcseréjével.
Majd meglátjuk.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 952 — WHO DAT!!!!
Lemaradtam két huzàsról munka miatt, jött addig két DB.
Hazaértem, bekapcsolódtam a közvetítésben, 200 picknél tartunk valami vacak csapat húz, utàna mi a 201el.
Örültem, hogy pont jókor, àtom. Ééés jött a RB húzàs 😁😁😁😁!
Fattyu
Csak a szokásos, nem is múlhat el úgy draft, hogy ne húzzunk RB-t 😀
Két DB okés szerintem spec.team-be meg depth-nek jók lehetnek


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Lemaradtam két huzàsról munka miatt, jött addig két DB.
Hazaértem, bekapcsolódtam a közvetítésben, 200 picknél tartunk valami vacak csapat húz, utàna mi a 201el.
Örültem, hogy pont jókor, àtom. Ééés jött a RB húzàs 😁😁😁😁!

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
TE poszton nem izguljuk túl a dolgot (Fleener project 2.0?), a többi draft okés, depth mindenhova. Alapvetően a megkérdőjelezhető első körrel együtt teljesen sallangmentes, korrekt draftnak néz ki.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
OL pipa!
Rick Leonard OT Florida St.

több mint 6 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
 www.nfl.com/draft/live 😊
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
Engem az mondjuk meglepett eddig, hogy akiket draftoltunk semmilyen formában nem vettük fel velük a kapcsolatot gondolok itt a privát edzésre vagy az interjúra a combine-on.
kapitnono
Pedig nem ritka részünkről úgy kiválasztani valakit, hogy semmi kontakt nem volt korábban.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Engem az mondjuk meglepett eddig, hogy akiket draftoltunk semmilyen formában nem vettük fel velük a kapcsolatot gondolok itt a privát edzésre vagy az interjúra a combine-on.
kapitnono
Mondjuk ez is igaz!
Itt írta valaki még az offseson elején, hogy SP azt nyilatkozta nagy lehetőséget lát Davenportban! Na az nem volt ködösítés.😁😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 952 — WHO DAT!!!!
Engem az mondjuk meglepett eddig, hogy akiket draftoltunk semmilyen formában nem vettük fel velük a kapcsolatot gondolok itt a privát edzésre vagy az interjúra a combine-on.


több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Posztok amelyekre szerintem húzunk:
TE van néhány prospect akit nézegettünk, de nem vitték ki,
CB , meglepően sokkal felvettük a kapcsolatot valamilyen formában.
OL,mélység/ project
DT, mélység/ project
RB, mint mindig 😀
Fattyu
A QB t kihagytad!
😁😁😁




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Posztok amelyekre szerintem húzunk:
TE van néhány prospect akit nézegettünk, de nem vitték ki,
CB , meglepően sokkal felvettük a kapcsolatot valamilyen formában.
OL,mélység/ project
DT, mélység/ project
RB, mint mindig 😀

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Csatlakozva az előttem szólókhoz, amit már írtam is valahol, hogy az FO lapjaiba nem látunk bele. Ők csinálják a maguk elképzelései szerint és nagyon keveset osztanak meg ebből a nagyvilággal. Hogy ezek az elképzelések jól működnek vagy működtek az a pályán fog eldőlni és nem egy újságíró vagy szakértő által rányomott osztályzat alapján.
Én úgy vagyok vele, hogy majd akkor lehet kritizálni ha nem működik a gyakorlatban a dolog.
AZ elmúlt kb. 10-12 évben amióta követem a csapatot volt jó döntés, és rossz is, de összességében elégedett vagyok. Így a bizalom részemről egyelőre töretlen.
Az irányító húzásának kérdését már Ata részletezte. Igaza van. Kár rugózni ezen, hogy majd ezt, majd azt, majd így, majd úgy. Itt is meg lehet a FO elképzelése, egyszer majd meglátjuk, és leesik az állunk .
Egy kis OFF a végére:
Én még nem kritizáltam soha szakértőket, mert nem az Én tisztem, nem értek hozzá. De viszonyítani tudok. A mostani Sport 1-es draft közvetítés eléggé gyenge volt az elmúlt 2 évhez képest, nagyságrendi különbség volt köztük.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 007 — Egyéb témák lakó
Hát ilyet a mi tavalyi világbajnoki draftunkra is lehetne hozni
Lattit nem bántották, de Ramczyknál már ment az anyázás hogy minek meg hova, mert hogy az OL nálunk mennyire jó, nyilván az FO nem vágja hogy Strief mennyire volt képes még.
Aztán Williamsnél jött a szöveg, hogy minek harmadik számú safety, miközben elég sokat játszottunk 3 safetyvel, másrészt Vaccaro gyenge teljesítménye miatt se ártott a frissítés.
Kamaránál meg aztán főleg ment a sziszegés, hogy AP és Ingram mellé minek.
atapapa
Persze, hogy lehetne hozni, de miért nem hozzam azt, ami a leginkább hiteltelenné tette ez az "iparágat".

Egyébként a kedvencem ebben a zsánerben a "re-draft". Istenem, annál nagyobb ökörséget el sem tudok képzelni.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
Hát ilyet a mi tavalyi világbajnoki draftunkra is lehetne hozni
Lattit nem bántották, de Ramczyknál már ment az anyázás hogy minek meg hova, mert hogy az OL nálunk mennyire jó, nyilván az FO nem vágja hogy Strief mennyire volt képes még.
Aztán Williamsnél jött a szöveg, hogy minek harmadik számú safety, miközben elég sokat játszottunk 3 safetyvel, másrészt Vaccaro gyenge teljesítménye miatt se ártott a frissítés.
Kamaránál meg aztán főleg ment a sziszegés, hogy AP és Ingram mellé minek.

Szagértőknek pár dolgot kéne felfogniuk
Van amikor a needet előzi a BPA
Azért mert egy csapat kilóra megvan poszton, még nem biztos hogy elégedett a team a házon belüli felhozatallal
AZ FO-nál jobban senki se látja, hogy adott csapatban kire lehet még hosszabb távon számítani és ki az, akinek meg vannak számlálva a napjai ilyen-olyan okokból. És az FO elemi érdeke, hogy ezeket az infókat a keretszűkítésig senkivel se ossza meg.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 007 — Egyéb témák lakó
Annyit erről az egész top-expert, mockdraft, meg draft grade kérdésről, ha ugyanezt a move-t Jacksonért tesszük meg, akkor körbeszopkodták volna Loomist és Paytont. Jól mutatja, hogy mennyire távol vannak egymástól a expertek és a csapatok, hogy Jacksont is úgy húzták ki 1/32-re, hogy igazából csak egy jövő évi picket "kockáztattak" vele.

Teszem hozzá, ettől simán lehet, hogy bust lesz, de amikor top experteket olvasok, csak ez jut eszembe:

 bleacherreport.com/articles/1165320-2012-nfl-draft-grades-power-ranking-teams-that-failed-on-draft-day

"As if the day wasn’t bad enough, Seattle selecting Russell Wilson, a QB that doesn’t fit their offense at all, was by far the worst move of the draft. With the two worst moves of the draft, Seattle is the only team that received an F on draft day."
 www.nfl.com/news/story/09000d5d828dd27c/article/nfc-west-draft-grades-another-seattle-surprise-rams-get-risky

found a reliable reserve quarterback in Wisconsin's Russell Wilson

(ha nem lenne egyértelmű, az én álmom, hogy amikor Brees visszavonul elcserélünk egy első második harmadik kört a Hawks-szal Wilsonért 😀 )

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ian Thomas-nak nagyon örülnék, ha lecsúszna hozzánk! Sokakkal ellentétben szerintem nekünk jelenleg nem JG klón kellene, hanem egy olyan combo TE mint Thomas! Instant upgrade lehetne a 4. körben a blokkolni és elkapni is képes TE-ink után (Hooman, Hill)
clbass
Witten visszavonul...a Dallas előttünk húz a 4. ben..
Nem tudom akarják-e és mi mennyire szeretnénk...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 952 — WHO DAT!!!!
Nekem tetszik mindkét pickünk eddig.
Davenport jó méretekkel rendelkezik, szerintem jó játékos lesz nagyon Jordan másik oldalán. Az, hogy adtunk érte +1 kört, az FO tudja. Gondolom DE-t szerettek volna húzni az elsőben, Chubbra esélytelenek voltunk, Davenport meg már nem lett volna ott a 27-en, más értelmes DE meg nem nagyon volt akit megérte volna kihúzni az elsőben. En bízom a döntésben.

Tre'quan Smith pedig jól be fog illeszkedni Thomas Ginn meg reméljük Meredith mellé. Tud slotban, és a szélen is játszani, megvan a sebessége, és jól le tudja húzni az 50-50 es labdákat, szerintem már az első évében jó lehet ha eleget játszatjuk.

Kicsit bíztam Mark Andrews-ban hogy még ott lehet és őt húzzuk, de a Ravens kivitte előlünk. Bár nem értem nekik az első körös Hurst után minek még egy TE a 3-ban.

Kíváncsi leszek a mai napon milyen posztokra akarunk még húzni, mert ugye itt van 5 pickünk is. Reméljük a mai nap is jól sikerül, én eddig elégedett vagyok. Egy Ian Thomassal kiegyeznék ha még ott lesz!

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Kíváncsi leszek kik fognak még érkezni, én nekem két pick tetszene, elösszőr is Maurice Hurst, a szív probléma ellenére is itt már szerintem hatalmas steal lenne és ha esetleg bust lenne, azért egy negyedik kör nem a világ, a másik pedig talán Luke Falk lenne, nem tudom mi a szándék az utód keresés kapcsán, de így hogy jövőre nincs első körünk szerintem ki lehetne húzni őt és azért 2 évig Brees mögött illetve Payton kezei alatt lehetne belőle valami.
nemethbence55
Meglepődnék, ha a történtek után egy szívproblémás játékost húznánk :/
clbass
Lehet, de szerintem a negyedik kör már nem lenne túl nagy áldozat érte.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 111 — Saints fan
Ian Thomas-nak nagyon örülnék, ha lecsúszna hozzánk! Sokakkal ellentétben szerintem nekünk jelenleg nem JG klón kellene, hanem egy olyan combo TE mint Thomas! Instant upgrade lehetne a 4. körben a blokkolni és elkapni is képes TE-ink után (Hooman, Hill)
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elég jó keze van Smith-nek, bár volt néhány érthetetlen dropjai is, szépen tisztára játssza magát, és ami szerintem kiemelendő, az a blokkolási képessége, nagy hasznunkra lehet a futójátékban.
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 111 — Saints fan
Kíváncsi leszek kik fognak még érkezni, én nekem két pick tetszene, elösszőr is Maurice Hurst, a szív probléma ellenére is itt már szerintem hatalmas steal lenne és ha esetleg bust lenne, azért egy negyedik kör nem a világ, a másik pedig talán Luke Falk lenne, nem tudom mi a szándék az utód keresés kapcsán, de így hogy jövőre nincs első körünk szerintem ki lehetne húzni őt és azért 2 évig Brees mögött illetve Payton kezei alatt lehetne belőle valami.
nemethbence55
Meglepődnék, ha a történtek után egy szívproblémás játékost húznánk :/
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Kíváncsi leszek kik fognak még érkezni, én nekem két pick tetszene, elösszőr is Maurice Hurst, a szív probléma ellenére is itt már szerintem hatalmas steal lenne és ha esetleg bust lenne, azért egy negyedik kör nem a világ, a másik pedig talán Luke Falk lenne, nem tudom mi a szándék az utód keresés kapcsán, de így hogy jövőre nincs első körünk szerintem ki lehetne húzni őt és azért 2 évig Brees mögött illetve Payton kezei alatt lehetne belőle valami.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
nem sokat tudok erről a gyerekről, de a tavalyi szezonban az az elkapásonkénti 19 yard elég meredek. plusz minden négy és feledik elkapása TD lett...
atapapa
...és a csapat színek sem okoznak nála nagy törést... 😊
(UCF)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
 www.youtube.com/watch?v=zqZJaveUuW4

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
nem sokat tudok erről a gyerekről, de a tavalyi szezonban az az elkapásonkénti 19 yard elég meredek. plusz minden négy és feledik elkapása TD lett...