New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Rendben volt ez, azért nem lehetett várni, hogy a Jets D majd lefekszik. Warford kiesésével, úgy hogy Peat sem kezdett, zs fal játszott, LeRibeus és Kelemete G-okkal. Ez szerintem mindent elmond.

Túlélte mindenki.
Kájzerszóze
Warford és Hooman agyrázkódással hagyta el a pályát, szóval ezt fenntartásokkal jelentém ki. Fontos mindkét játékos a futásoknál, meg is látszott a 3. negyedben. Aztán csak megtaláltuk a jó playeket, és amikor végre nem 8-9 ember állt a boxban a Jets védelemnél, ment kicsit a futás is.

Azért Colemannek szólni kéne, hogy az előszezonban tipmixüljön leközelebb.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 239 — playoffs???
Nehéz szülés volt. Túlélte mindenki. Szenteste nyerjünk és megbocsájtom a mai produkciót... A főnök pickje is gyalázatos volt. Coleman meg szegény.... na mindegy. A wint nem kell magyarázni....



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Csak kiszenvedtük valahogy, bár a második félidőben majdnem kitéptem a hajam 😀


több mint 6 éve
adam77 New Orleans Saints 635
ez nagyon csúf volt. el kéne gyorsan felejteni, mert nem lesz szép karácsonyunk
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Ted Ginn nem játszik ma.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Reggie Bush visszavonult. Tőle vártuk anno, hogy az legyen, ami most Kamara. De így is nagy szerepe volt a Katrina utáni feltámadásban és az SB-hez is hozzátette a magáét.
 www.youtube.com/watch?v=6cMHr8goUgU

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Drew Brees biztosan beválasztásra került a 2018-as Pro Bowl keretbe, miután a szavazáson az 5. helyen végzett. A teljes listát december 19-én közlik.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Saints LB A.J. Klein (groin), DE Trey Hendrickson (ankle) ruled out for Sunday's game against the Jets. WR Ted Ginn (rib), G Andrus Peat (groin) are questionable.
kapitnono
Akkor a két infót összerakva, Kleinre is több meccs kihagyàs vàrhat...

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Saints LB A.J. Klein (groin), DE Trey Hendrickson (ankle) ruled out for Sunday's game against the Jets. WR Ted Ginn (rib), G Andrus Peat (groin) are questionable.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Volt egy kis mozàs a rosteren:
Moore kint vagy bent jàtékban, most a kint kàrtyàt kapta.
És érkezett egy bizonyos Jonhatán Freeny LB.

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Huzzunk el az elso felidoben aztan pihenjen Kamara...
nagyon ugy nez ki ha be is jutunk PO-ba csak egy kovetkezo NFC South rangado var rank - meg a takaritonokre is szukseg lesz
diceman
Én is úgy számolom.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én nagyon remélem hogy ez a vasárnapi most izgalommentes lesz és magabiztosan behúzzuk és reméljük hogy nem lesznek sérülések.


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Huzzunk el az elso felidoben aztan pihenjen Kamara...
nagyon ugy nez ki ha be is jutunk PO-ba csak egy kovetkezo NFC South rangado var rank - meg a takaritonokre is szukseg lesz

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na, akkor Sean is lenyilatkozta, hogy Kamara szinte biztosan kezdő lesz vasárnap.Úgy néz ki, hogy a kezdő O-line is ki tud majd állni, hiszen valószínűleg Peat is rendelkezésre áll majd.
kapitnono
Nem várok nehéz meccset, talán a D ami megnehezítheti a dolgunkat, de Petty nem világverő egyáltalán. Annyi trükk lehet a dologban, hogy a játékosok is így érezhetik, és bealudhatnak a meccsbe/ellenfélre, főleg hogy után héten jön az Atlanta. De még így is, ha kicsit nehezebben is, de hozni kell.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Na, akkor Sean is lenyilatkozta, hogy Kamara szinte biztosan kezdő lesz vasárnap.Úgy néz ki, hogy a kezdő O-line is ki tud majd állni, hiszen valószínűleg Peat is rendelkezésre áll majd.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Nem edzett: Hendrickson, Klein, Finn
Limitàltan: Vaccaro, Joss Hill, Peat.
A többiek fullba.
A meglepő a listàba, hogy Armstead nincs rajta, szerencsére.
Remélem egyszer tud sérülésmentesen vigigjàtszani egy szezont.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Gyors kérdés. A TNF-en kaptam egy tippet a Gamepass helyettesítésére. Szezononként 40$-ért. Mi is a pontos neve?
Thomas80
Én mondtam a  reborn4hdlive.org/en/login oldalt. Szezon előtt annyi volt az akciós ár, de sajnos új regisztráció nem engedélyezett jelenleg.
kapitnono
Köszönöm. Ha lesz regisztráció tudod majd jelezni? A gamepass kritikán aluli...
Thomas80
Persze, mindenképp


több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Saints RB Alvin Kamara said he expects to be good to go for next Sunday
kapitnono
Ideje vót má, mer fantasyban kezdőm és PO van 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Gyors kérdés. A TNF-en kaptam egy tippet a Gamepass helyettesítésére. Szezononként 40$-ért. Mi is a pontos neve?
Thomas80
Én mondtam a  reborn4hdlive.org/en/login oldalt. Szezon előtt annyi volt az akciós ár, de sajnos új regisztráció nem engedélyezett jelenleg.
kapitnono
Köszönöm. Ha lesz regisztráció tudod majd jelezni? A gamepass kritikán aluli...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Gyors kérdés. A TNF-en kaptam egy tippet a Gamepass helyettesítésére. Szezononként 40$-ért. Mi is a pontos neve?
Thomas80
Én mondtam a  reborn4hdlive.org/en/login oldalt. Szezon előtt annyi volt az akciós ár, de sajnos új regisztráció nem engedélyezett jelenleg.


több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Gyors kérdés. A TNF-en kaptam egy tippet a Gamepass helyettesítésére. Szezononként 40$-ért. Mi is a pontos neve?
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Valahol olvastam, hogy igazoltuk egy veteràn DE-t, viszont most nem talàlom kit is.
Ha jól làttam ezt, akkor Hendrickson hosszabb pihenőjêt vetítheti elő.
Fattyu
George Johnson-t igazoltuk le.
Igen Hendrickson kb 2-3 hét pihenőre szorul, és azért így már csak Kikaha meg Muhammad maradtak a rosteren, akik pass rush-ban lehet tudnák segíteni a csapatot, de futás ellen egyik sem egy életbiztosítás.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Valahol olvastam, hogy igazoltuk egy veteràn DE-t, viszont most nem talàlom kit is.
Ha jól làttam ezt, akkor Hendrickson hosszabb pihenőjêt vetítheti elő.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Amúgy #D oldalról ki jöhet még számitásba?
steelwolf
Tre White szerintem ott van Lattimore nyakában sajnos, így hogy több meccset is kihagyott. Meg talán épp tőletek mondják Wattot, bár őt nem követtem, hogy mennyire van rendben.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy #D oldalról ki jöhet még számitásba?