New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Nem edzett: Hendrickson, Homanawaui, Warford, Griffin, Hardee.
Limitàltan: Ginn, J.Hill, Kelemete, Peat.
Igazoltuk: John Phillips TE-et.
Pénteken okosabbak leszünk, mert szerintem az agyràzkódásos jàtékosok eléggé kérdésesnek lehetnek. Warford pl nagyon megviselték làtszott. TE és OL terén sok most a sérült...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Kis vidámság mára:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/16542587_369863923369578_6531462917143920640_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=1coUfIxnQhsQ7kNvgGnz073&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAISjy-L-uwLvqwny872Z6CTlgWkzsDNPJhbIJJ-1O67w&oe=66FE414A
2,8 Mio. Aufrufe · 11.693 Reaktionen | Atlanta Falcons Fans Be Like............ | Atlanta Falcons fans be like...........#DJRhett #WhoDat #SB51 | By DJ Rhett | Facebook
Atlanta Falcons fans be like...........#DJRhett #WhoDat #SB51
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Tehát akkor Brees, Ingram, Kamara, M.Thomas, C.Jordan, M.Lattimore. lesz ott a pro bowlon tőlünk, szerintem mindannyian megérdemelték.
Nem tudom mikor adtunk utoljára hat embert a pro bowl-ra. Elég fura ez főleg az utóbbi évek után, hogy maximum csak Breest válogatták be, de néha őt is csak azután, hogy valaki megsérült vagy lemondta.
kapitnono
Egyfolytában mantrázod itt, hogy ez meg ez lesz tőlünmk ott a Pro Bowlon. Inkább NE legyen ott senki tőlünk, vagyis ne érjenek rá! 😀
PEEtör
Egyébként jól mondja, mert jelen àllàs szerint probowlerek!
SB résztvevők csak januàr végétől lehetnek 😁
Minden ràjàtszàsra esélyes csapátnàl azt mantràzàk hogy csak ne legyenek ott! De így vagy úgy màr azok.
Remélem nem veszed kötekedésnek 😀¡

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tehát akkor Brees, Ingram, Kamara, M.Thomas, C.Jordan, M.Lattimore. lesz ott a pro bowlon tőlünk, szerintem mindannyian megérdemelték.
Nem tudom mikor adtunk utoljára hat embert a pro bowl-ra. Elég fura ez főleg az utóbbi évek után, hogy maximum csak Breest válogatták be, de néha őt is csak azután, hogy valaki megsérült vagy lemondta.
kapitnono
Egyfolytában mantrázod itt, hogy ez meg ez lesz tőlünmk ott a Pro Bowlon. Inkább NE legyen ott senki tőlünk, vagyis ne érjenek rá! 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Tehát akkor Brees, Ingram, Kamara, M.Thomas, C.Jordan, M.Lattimore. lesz ott a pro bowlon tőlünk, szerintem mindannyian megérdemelték.
Nem tudom mikor adtunk utoljára hat embert a pro bowl-ra. Elég fura ez főleg az utóbbi évek után, hogy maximum csak Breest válogatták be, de néha őt is csak azután, hogy valaki megsérült vagy lemondta.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Két futónk a pro bowlon, ezt se hittem volna Payton királysága alatt.
És a Brees-korszakban először adunk wr-t a keretbe.
Isten áldja Colstont!
atapapa
És ha jól olvastam ez lenne az első eset a pro bowlok történetében, mrmnt a két RB..., Ahogyan kint emlegetik őket Boom és Zoom...

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Két futónk a pro bowlon, ezt se hittem volna Payton királysága alatt.
És a Brees-korszakban először adunk wr-t a keretbe.
Isten áldja Colstont!

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
 twitter.com/twitter/statuses/942838726639489025


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Úgy látom meg is van kikből kerül ki a DROY és az OROY.



Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Klein IR-en landolt, a megüresedett helyre John Phillips TE-t hoztuk.
Kár nagyon Kleinért, jól játszott nagyon a szezonban, igazi vezér volt, nagyon jó igazolás eddig.
Reméljük jövőre felépülve még jobb lesz.
Akkor a szezon további részében a Teo-Robertson kettős lesz a védelem közepe. Kicsit fura, hogy mindkét kezdő Lb-nk lesérül egész idényre ugyanazzal a sérüléssel.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Brees,Ingram és Kamara biztosan pro bowl résztvevő a csapatból, miután szerepelnek a 20 legtöbb szavazatot kapó játékos listáján. A teljes keretet ma később hozzák nyilvánosságra.


több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 207
Csak néhány érdekes adat az idei D-vel kapcsolatban:
35 sack-et szereztek ami 13. legjobb a ligában
16 int-et szereztek ami a 4. legjobb a ligában
96 passzt védekeztek le ami a 2. legjobb a ligában
16 fumble-t erőszakoltak ki ami a 4. legjobb a ligában.

Tényleg nem várt fejlődésen ment keresztül a D idén, és ezt főként úgy, hogy nagyon fiatal az egész társaság. A secondary-ben főként első-másodéves játékosok játszanak. Én nagyon bizakodó vagyok velük kapcsolatba, ha együtt tudjuk őket tartani, akkor hosszú ideig nagyon jó egységet alkothatnak szerintem.
Eddig mindig arról volt szó, hogy tartsuk az ellenfelet 20 pont alatt, legyen egy top 15-20-as védelmünk, a többit az O megoldja. Hát idén van egy a statok alapján top 10-15-ös védelmünk meg egy top 3-as O-nk.
Reméljük sok örömöt fognak még okozni nekünk már idén is a playoff-ban./Mert azért remélem már csak bejutunk valahogy 😀/
kapitnono
Hehehe a következő pár év érdekes D# harc lesz a két csapat között. Kíváncsian várom melyik lesz az "erősebb" D# 😁😁😁
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Csak néhány érdekes adat az idei D-vel kapcsolatban:
35 sack-et szereztek ami 13. legjobb a ligában
16 int-et szereztek ami a 4. legjobb a ligában
96 passzt védekeztek le ami a 2. legjobb a ligában
16 fumble-t erőszakoltak ki ami a 4. legjobb a ligában.

Tényleg nem várt fejlődésen ment keresztül a D idén, és ezt főként úgy, hogy nagyon fiatal az egész társaság. A secondary-ben főként első-másodéves játékosok játszanak. Én nagyon bizakodó vagyok velük kapcsolatba, ha együtt tudjuk őket tartani, akkor hosszú ideig nagyon jó egységet alkothatnak szerintem.
Eddig mindig arról volt szó, hogy tartsuk az ellenfelet 20 pont alatt, legyen egy top 15-20-as védelmünk, a többit az O megoldja. Hát idén van egy a statok alapján top 10-15-ös védelmünk meg egy top 3-as O-nk.
Reméljük sok örömöt fognak még okozni nekünk már idén is a playoff-ban./Mert azért remélem már csak bejutunk valahogy 😀/


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ejj a bucs majdnem elkapta a solymokat. Nem lett volna rossz 😀
ackrisz17
Majd mi elkapjuk őket szenteste 😀
Muszáj lesz nyerni, mivel ha az Atlanta hozza a hátralévő két meccsét akkor övék a csoport sajnos.
kapitnono
ha így játszanak a következő két hétben, akkor inkább lesz 9-7, mint 11-5

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Ejj a bucs majdnem elkapta a solymokat. Nem lett volna rossz 😀
ackrisz17
Majd mi elkapjuk őket szenteste 😀
Muszáj lesz nyerni, mivel ha az Atlanta hozza a hátralévő két meccsét akkor övék a csoport sajnos.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Ejj a bucs majdnem elkapta a solymokat. Nem lett volna rossz 😀


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Jovore visszajon Jimmy! 😀 nap vicce lenne.
de valami hasonlo termeto ember kellene mert latszik milyen ha van egy Olsen / Gronk tipusu jatekos.

nem kell itt szamolgatni megyunk a PO-ba, leverjuk a Parducokat majd az Eagles-t, aztan megbeszeljuk a Vikes-al hogy inkabb a vendeglatassal foglalkozzanak; vegul a Jags ellen nyerunk az SB-ben es a Kapitany 2 gyuruvel megy nyugdijba.
diceman
Hol kell aláírni?
Meg azt is, hogy Jimmy visszajöjjön? Brees még mindig simán 1000+yard 10+Td-s szezont csináltatna vele.
Brees,Ingram, Kamara, Thomas,Graham..... Túl szép is lenne.


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Jovore visszajon Jimmy! 😀 nap vicce lenne.
de valami hasonlo termeto ember kellene mert latszik milyen ha van egy Olsen / Gronk tipusu jatekos.

nem kell itt szamolgatni megyunk a PO-ba, leverjuk a Parducokat majd az Eagles-t, aztan megbeszeljuk a Vikes-al hogy inkabb a vendeglatassal foglalkozzanak; vegul a Jags ellen nyerunk az SB-ben es a Kapitany 2 gyuruvel megy nyugdijba.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Csak akkor nem jutunk be a PO-ba, ha a Seattle mindkét meccsét megnyeri, mi pedig mindkettőt elveszítjük.

A mostani meccs viszont gyalázatos volt Ginn nélkül az O terén, 7 elkapott passzal rendelkező játékosból 3 RB, 36 passzkísérletből 15 RB, 11 pedig Thomas...
PEEtör
Meccs alatt én is írtam többször, hogy nem értem ha passzolunk, miért csak az RB screen-eket vagy swing passzokat nyomatjuk. Még egyszer kétszer oké, de amikor többször is 0 vagy minusz yardon viszik földre a futót, és akkor 3rd downnál is ezt nyomatjuk... A hajamat kitépem néha ezektől a hívásoktól. Tény, hogy idén megbízható célpontunk wr-ek közül egyedül Thomas. Ginn-ek is vannak néha jó meccsei, de ő inkább mélységi célpont.Meg az sem segít szerintem, hogy TE passz játék sincs.
De attól még próbálhatnánk a wr-ek felé passzolni. Oké, hogy Coleman tegnap betlizett kétszer is, de ezek voltak karrierje első fumble-i/Oké összesen 79 elkapása volt eddig összesen/ Vagy Snead-et és T Lewist is többször játékba hozhatnánk..
kapitnono
Még mindig azt mondom, hogy szűkített Playb.-kal jàtszunk..

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Csak akkor nem jutunk be a PO-ba, ha a Seattle mindkét meccsét megnyeri, mi pedig mindkettőt elveszítjük.

A mostani meccs viszont gyalázatos volt Ginn nélkül az O terén, 7 elkapott passzal rendelkező játékosból 3 RB, 36 passzkísérletből 15 RB, 11 pedig Thomas...
PEEtör
Meccs alatt én is írtam többször, hogy nem értem ha passzolunk, miért csak az RB screen-eket vagy swing passzokat nyomatjuk. Még egyszer kétszer oké, de amikor többször is 0 vagy minusz yardon viszik földre a futót, és akkor 3rd downnál is ezt nyomatjuk... A hajamat kitépem néha ezektől a hívásoktól. Tény, hogy idén megbízható célpontunk wr-ek közül egyedül Thomas. Ginn-ek is vannak néha jó meccsei, de ő inkább mélységi célpont.Meg az sem segít szerintem, hogy TE passz játék sincs.
De attól még próbálhatnánk a wr-ek felé passzolni. Oké, hogy Coleman tegnap betlizett kétszer is, de ezek voltak karrierje első fumble-i/Oké összesen 79 elkapása volt eddig összesen/ Vagy Snead-et és T Lewist is többször játékba hozhatnánk..


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én nem vagyok annyira elkenődve hogy csak így nyertünk, Coleman tett róla hogy ne legyen sima, ennyi.
Cooks nyilván jobb, mint Ginn, de nem annyival, amennyivel többet fog keresni és annyival se, amennyivel többet nyávog.
Sajnos az elkapóhelyzet tőlük függetlenül szarul alakult, Fleener a sérülése előtt is elég halk volt, Snead is pont karrierévére tette magát takarékra,


Viszont Jordan megcsinálta a tripladuplát 😊

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Csak akkor nem jutunk be a PO-ba, ha a Seattle mindkét meccsét megnyeri, mi pedig mindkettőt elveszítjük.

A mostani meccs viszont gyalázatos volt Ginn nélkül az O terén, 7 elkapott passzal rendelkező játékosból 3 RB, 36 passzkísérletből 15 RB, 11 pedig Thomas...

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Akárhogy számolom, bármelyik meccset húzzuk be a következő 2-ből, biztos a PO. Sajnos a csoporthoz kelleni fog szerintem az utolsó hét is, és jobb lenne, ha a Cicák vagy Madarak jönnének hozzánk, mint fordítva.
Gyurma Pappa
Szerintem ahhoz már nagyon nagy csoda kellene, hogy ne jussunk playoff-ba, ha ki is kapnánk az utolsó két meccsen.
De nyilván jó lenne megnyerni mindkettőt, hogy meglegyen a divízió. Bár szerintem az is csak a negyedik helyre lenne elegendő, mert nem hinném, hogy előttünk a Vikes vagy a Rams botlana. de legalább akkor hazai pályán játszhatnánk min. egy meccset.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Azért a jets védelem elég jól fogta a futást, jól játszottak na, igazából elég későn esett le a stábnak hogy Thomast kellene tömni inkább mert vele nem tudnak mit csinálni. Ezen a meccsen azért nagyon hiányzott Ted Ginn, igazából nekem személy szerint Cooks kicsit hiányzik mert ő legalább olyan veszélyes volt mint Thomas csak máshogy, jövőre hoznék egy TE mellé még egy ilyen WR-t is , mondjuk egy Jarvis landry nem lenne rossz úgy nézem lejár a szerződése 😀 De ez csak álmodozás, a D a második félidőben remek volt megint, Cam egy állat, Lattimore nak is voltak nagyon fontos megmozdulásai, és szerintem Robertson se rossz. Nincs mese otthon el kell kapni a falconst, nem mindegy azért hogy esetleg a PO ban otthon vagy idegenben játszunk.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Akárhogy számolom, bármelyik meccset húzzuk be a következő 2-ből, biztos a PO. Sajnos a csoporthoz kelleni fog szerintem az utolsó hét is, és jobb lenne, ha a Cicák vagy Madarak jönnének hozzánk, mint fordítva.