New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Kamara&Lattimore mennyire esélyesek az Év újonca címre? Nem semmi lenne ha mindketten megkapnák!
steelwolf
Szerintem ha a szezon hàtralévő meccsein jàtszanak, és olyan szinten ahogy azt eddig is tették szerintem biztos ők nyerik.
Abban sem vagyok biztos, hogy ha már nem játszanak akkor sem ők nyernék.


több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kamara&Lattimore mennyire esélyesek az Év újonca címre? Nem semmi lenne ha mindketten megkapnák!
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 239 — playoffs???
agyalok, agyalok.....
A Jets szépen teljesített - EDDIG. McCown out, ennyi is volt. Nagyon remélem, hogy Kamara is jól van már, de futás ellen jó a Jets DEF. Én nem játszatnám Kamarát, láttuk mennyire hiányzott a csütörtöki meccsen is, de nélküle kell nyerni, mert nem ér ennyi rizikót.
Passz ellen nem jó a Jets, dobáljunk, Kamara meg pihizzen.
Szenteste majd játszik 😀



több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Remélem a pofonzsákot azért nem nyitjátok ki vasárnap, főleg h szerencsétlen Petty kezd ellenetek. 😀
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Saints RB Alvin Kamara said he expects to be good to go for next Sunday
kapitnono
Nem hazudok: összeszorult a nyomrom, amíg csak a nevet olvastam el, de azért így jobb

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Saints RB Alvin Kamara said he expects to be good to go for next Sunday


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én úgy érzem, hogy nem az a kérdés, hogy bejut-e (és ha igen, milyen helyen) a csapat a rájátszásba.
Hanem az, hogy a kulcsemberek mennyire lesznek egészségesek. Mert ha azok, akkor szerintem bárki ellen fel tudjuk venni a versenyt, akár idegenben is.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 239 — playoffs???
A phillyböl Wentz out. A Min is kikapott. Lehet még náluk is bukta. A Sea szerintem elszállt.
Kájzerszóze
A Sea mért szállt el ?
Midnight
Túl sok a sérült, ez a def már kevés lesz. Futás és passz is csak Wilson kb, a Jax ellen már kevés volt és a két ILB is lement sérülés miatt. Kórház a város szélén...



több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 207
A phillyböl Wentz out. A Min is kikapott. Lehet még náluk is bukta. A Sea szerintem elszállt.
Kájzerszóze
A Sea mért szállt el ?
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 239 — playoffs???
A phillyböl Wentz out. A Min is kikapott. Lehet még náluk is bukta. A Sea szerintem elszállt.



több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Aztán a WC-hétvégén majd újra. Mert így már az első 2 kiemelés elúszott, se a Philly, se a Vikes nem fog 2x kikapni a maradék 3 meccséből.
Rutin
Midnkét csapatnak hátravan kettő csoportmeccse, amik sosem a kedvességből, hanem dögöljön meg a szomszéd tehene alapon mennek. Ez különösen a Philly-nél lehet érdekes, pláne most hogy Wentz valszeg out. A Cowboys és Giants is van annyira kiszámíthatatlan, hogy meglephesse őket így.

Szerintem a Vikes behúzza az első kiemelést sajnos, egyedül a GB elleni meccsük lehet zakó, főleg, hogy ARod ott visszatérhet és élet-halálra megy a Packers ott. A Phillyt nagyon nagy szerencse esetén beelőzhetjük a 2. helyért, de ez a jövő zenéje.
Hozzáteszem én a Ramstől (akiknek Webster kidőlésével is lehet még gondjuk), aztán tőlük tartok a legkevésbé a PO csapatok közül.
Legjobban pedig a Minnesota, esetleges Seattle aggasztana.

Aztán lehet, hogy be se jutunk még. 😀😀

u.i.Közben csekkoltam, és azt hittem, hogy 2 Philly vereséggel, 3 Saints győzelemmel mi lennénk a 2. kiemeltek, de még úgy sem. Max 3 Philly vereséggel, ami sci-fi kategória, főleg otthon a Raiders ellen. Szóval ez a szál bukó.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hogy mennyire van most-vagy-soha szezon? Szerintem egyáltalán nincs.

Idén még bőven TOP 5-ben van a kapitány... Jövőre majd lesz a Top10-ben. Semmi baj....
Sőt még abban is hiszek, hogy egy ilyen szezon után egy újabb gyűrű reményében az új szerződésében be fogja érni a világ összes pénzénél egy kicsivel kevesebbel, így marad mozgásterünk a free agencyben.

Azt gondolom, Ingram is maradni fog. Pechére viszont ő már Kamara mellett nem is kérhet majd igazán nagy pénzt.

Ami fontos... Maradjon együtt a stáb... Gondolok itt különösen a scout csapatra. Nagyon hiszek abban, hogy az idei szuper draft leginkább annak volt köszönhető, hogy közöttük csináltunk nemrég nagytakarítást/cseréket.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az én étvágyam már megjött, tehát nagyon vágytam volna rá, hogy 1. vagy 2. kiemeltek legyünk a PO-ban... Most, hogy a sérülések eléggé elkezdtek beköszönni, a PO-runt igencsak befolyásolni fogja sajnos, hogy kell-e a WC-hétvégén játszanunk, vagy csak a divisional körben. Márpedig így már valszeg kell majd.

A csütörtöki meccs egyébként annyi baj, pech, bírók, stb. ellenére megerősített abban, hogy az NFC South legjobb csapata mi vagyunk, és ez az Atlanta elleni hazai meccsen is látszani fog. Ha a 3 súlyos csütörtöki negatív faktorból csak egy is megváltozik arra a meccsre (bírók eléggé ellenünk; féltucat meccs közben kihulló játékos; hibás SP és Brees döntések a végjátékban), akkor hazai pályán le fogjuk nyomni őket.

Aztán a WC-hétvégén majd újra. Mert így már az első 2 kiemelés elúszott, se a Philly, se a Vikes nem fog 2x kikapni a maradék 3 meccséből.

A 3. kiemelés viszont 3 W-vel meglesz szerintem, meg fogjuk előzni azt a csapatot, amelyik az NFC Westet nyeri.

Ha pedig 3. kiemelés, akkor a WC hazai győzelem után szerintem Phillybe fogunk utazni... Azt pedig mindannyian tudjuk ugyebár, hogy a Saints franchise történetének eddigi egyetlen idegenbeli PO-győzelme hol született... 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nagyon ugy erzem, hogy egy "most vagy soha" szezon van, az elozo evekben amikor szarul ment, mindig volt egy kapaszkodo, a Kapitany - iden ugy latom, hogy zarul az ablak.
Amúgy érdekes kérdés, egy fórumon olvastam, hogy akár az is lehet, hogy egy sérüléssel játszik Brees, amit ugye nyilván nem akarnak nyilvánosságra hozni. De ugye ezt se fogjuk megtudni valszeg soha.
PEEtör
Ez minden gyengébb évében felmerült eddig. Tény: sosem fogjuk meg tudni.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nagyon ugy erzem, hogy egy "most vagy soha" szezon van, az elozo evekben amikor szarul ment, mindig volt egy kapaszkodo, a Kapitany - iden ugy latom, hogy zarul az ablak.
Amúgy érdekes kérdés, egy fórumon olvastam, hogy akár az is lehet, hogy egy sérüléssel játszik Brees, amit ugye nyilván nem akarnak nyilvánosságra hozni. De ugye ezt se fogjuk megtudni valszeg soha.
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Abszolut boldogan veszem fel a salat minden heten es csutortokon is remek volt hogy Kamara nelkul sem betliztunk - de pont az duhit hogy egy rossz call vitte az egeszet a levesbe, a biroi ellenszel ellenere.

Nagyon ugy erzem, hogy egy "most vagy soha" szezon van, az elozo evekben amikor szarul ment, mindig volt egy kapaszkodo, a Kapitany - iden ugy latom, hogy zarul az ablak.

A PO mas mufaj es masok is szenvednek, serules barhol, barmikor lehet es valoban a legkemenyebb csoportban alljuk a sarat - szoval egyaltalan nem a buszkeseg vagy az elegedettseg hianya beszel belolem.

Buszken, de aggodva varom az injury reportot meg az edzes infokat - a Jets-tol meg egyaltalan nem tartok, sima lesz akar Kamara nelkul is.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Amúgy McCown-nak eltört a bal (nem dobó) keze, szal a jövő heti valszeg nem kell izgulnunk, lehetne pihentetni mondjuk Lattimore-t, Kamara meg nem tudom hogy lesz, de akár őt is.
több mint 6 éve
kijo New Orleans Saints 351
Már most is elégedett vagyok én is. Újra lehet izgulni a meccseken és nem azon, hogy 48-50 nyerünk vagy éppen ennyire kikapunk.
...de a nyerhető meccseket hozni kell mert úgy is voltak/lesznek olyanok amihez közünk nincs/sem lesz.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Evés közben jön meg az étvány, értem én 😊 Imi beelőzött, de pont ezt akartam leírni, mint ő, csak kicsit más szavakkal.

Ha azt mondja nekem valaki, hogy ez a csapat összeszed 9 győzelmet a 12. hétre, szerintem kinevetem. Ha azt mondja valaki, hogy azért vesztünk csak meccseket, mert két fontos újoncunk kidől, még nagyobbat nevetek.

De itt tartunk. Ami számomra a legfontosabb, hogy a saját kezünkben van a sorsunk. Ez nagyon-nagyon fontos. 2010-ben, 2011-ben, majd 2013-ban is az volt a legfőbb gond, hogy túl sok múlott mások eredményein. Természetesen, most is érdekes a kiemelés szempontjából, hogy-hogy végeznek mások, de a csoport és úgy általában a PO szempontjából lényegtelen. Ez sokkal több, mint amit remélni lehetett előzetesen.

Én élvezem ezt a szezont, újra nem "kényszerből" ülök le meccset nézni, ez sokkal, de sokkal több, mint amit reméltem.

WHO DAT!

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Szerintem a fiúk ez után a vereség után igencsak felszívják magukat, és remélem annak az lesz az eredménye hogy a jetset ledaráljuk aztán megütjük a falconst is, ha pedig ez a kettő meglenne akkor egy TB csak nem okoz gondot, abszolút nem lehetetlen egy 12-4 és szerintem még a kiemelés se, kikapott a hawks és a rams is Wentz meg lehet hogy kidőlt egész szezonra. Én továbbra is optimista vagyok, arról nem is beszélve hogy ha még Kamara is simán vissza tud térni...szerintem a falcons meccsen is az volt a fő probléma hogy ő kiesett , hiába ő most az egyik legfontosabb játékosunk 😊


több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Komolyan mondom, nem értem én ezt. Adva van egy remek szezon, olyan amire rajtam kívül 😊 senki sem számított. A héten kikaptunk az egyebkent bűnrossz verebektől, mert a fel csapat a körzeti orvos sátra előtt ácsorgott, es mert a bírok jobban akarták az ellenfél győzelmét. Ehhez képest simán meg lett volna a meccs, mert a fiúk hősiesen játszottak, csak a végén payton és brees elkúrták.
Ehhez képest ne vágjátok már fel az ereiteket a vereség miatt. Mikor volt olyan év amikor december tizediken arról -beszéltünk hogy kiemeltnek kéne lenni a Po-ban? Nem érdekes, ha a hatodik helyen leszünk sem. Jó lesz. Annyi mindennek kehet orulni ebben a szezonban. Tegyétek.

Szerkesztette: HajduImre
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sokkal szarabb nem lehetett volna a het
diceman
Teljesen mindegy, csak magunknak (najó nem, de főleg) köszönhetjük, ha nem jutunk PO-ba. Kettő meccset kell nyernünk a maradék háromból, és mindegy ki mit csinál. Ez a kettő pedig minimum egy PO csapattól (vs Jets, @TB).
Az, hogy mennyire hosszú lesz a PO menetelés mondjuk WC 6. helyről, már más kérdés.
PEEtör
Na de Uraim, versenyben vagyunk a PO-ért!!! Mikor mondhatjuk ezt? Az elmúlt évekhez képest ez igen is nagy előrelépés, egy erős csoportban és az NFC-ben!!
Én màr elégedett vagyok! Van tartàsa a csapatnak, ahogy ezt a z utcsó meccs is mutatta!
A PO meg màs kàvéhàz!!! Mindegy milyen helyen jutsz be, màs időszàmítàs jön!!
Fattyu
Félreértés ne essék, maximálisan túlteljesítették az elvárásaimat a srácok, én is teljesen elégedett vagyok a szezon előtti reménykedéshez képest. De azért evés közben jön meg az étvágy, és lehetne ez sokkal jobb is jelenleg, mint amilyen.
És azért ha már így állunk, próbáljuk meg kimaxolni ezt az évet, mert ki tudja mi lesz jövőre.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Sokkal szarabb nem lehetett volna a het
diceman
Teljesen mindegy, csak magunknak (najó nem, de főleg) köszönhetjük, ha nem jutunk PO-ba. Kettő meccset kell nyernünk a maradék háromból, és mindegy ki mit csinál. Ez a kettő pedig minimum egy PO csapattól (vs Jets, @TB).
Az, hogy mennyire hosszú lesz a PO menetelés mondjuk WC 6. helyről, már más kérdés.
PEEtör
Na de Uraim, versenyben vagyunk a PO-ért!!! Mikor mondhatjuk ezt? Az elmúlt évekhez képest ez igen is nagy előrelépés, egy erős csoportban és az NFC-ben!!
Én màr elégedett vagyok! Van tartàsa a csapatnak, ahogy ezt a z utcsó meccs is mutatta!
A PO meg màs kàvéhàz!!! Mindegy milyen helyen jutsz be, màs időszàmítàs jön!!

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sokkal szarabb nem lehetett volna a het
diceman
Teljesen mindegy, csak magunknak (najó nem, de főleg) köszönhetjük, ha nem jutunk PO-ba. Kettő meccset kell nyernünk a maradék háromból, és mindegy ki mit csinál. Ez a kettő pedig minimum egy PO csapattól (vs Jets, @TB).
Az, hogy mennyire hosszú lesz a PO menetelés mondjuk WC 6. helyről, már más kérdés.
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Sokkal szarabb nem lehetett volna a het