New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Mindenkinek igaza van mindenben. Ugyanakkor jól esett látni és öröm, hogy a negyedik sor is végig versenyben volt a győzelemért. Ezt a borzasztó gyenge dirty birdst apró darabokra szedtük volna Kamarával. Nyilvánvaló.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Kár az INT-ért a végén...nem tudom miért pont Hillre akarta dobni be a kupacba, de mindegy a következő két hazait be kell húzni és nincs kérdés reméljük.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Hát még jó hogy párszor bealudtam. A végén nem akart SP hosszabbítást, elég volt a meccsből már mindenkinek...



több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
én nem tudom, de annyira örülök neki, hogy végre jók vagytok. borzalmasan hiányzott már a valódi téttel bíró hate week és óigen. eredménytől függetlenül jövök ezzel, ha mi állunk a fasz rossz végén is ugyanezt mondom.
shawnka
Hatalmas +1, pár napja hasonlóan fogalmaztam meg ezt a falcons topicban. Ez így a legjobb.
A sérülteknek jobbulást, sztem ha nem esik ki a csapat fele akkor tietek a meccs.
SP tökös volt a végén, hogy nekiment a 4.-nek, nagyon tetszett, hogy az egyenlítés helyett pontot akart tenni a falcons idei szezonjának a végére. Ha nem jön be akkor is belefér az L, ill. a kikészült védelem is indokolta, mégse merték volna ezt sokan meglépni.
Jó k7s gyilok lesz a visszavágó, remélhetőleg kevesebb sérüléssel és egy sokkal jobb ryannel 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
ata, gyurma

én nem tudom, de annyira örülök neki, hogy végre jók vagytok. borzalmasan hiányzott már a valódi téttel bíró hate week és óigen. eredménytől függetlenül jövök ezzel, ha mi állunk a fasz rossz végén is ugyanezt mondom.

2 hét múlva ugyanitt! a srácoknak jobbulást!
shawnka
teljesen jó ez, karácsonykor meghittebb lesz elintézni a szezonotokat 😀

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
ata, gyurma

én nem tudom, de annyira örülök neki, hogy végre jók vagytok. borzalmasan hiányzott már a valódi téttel bíró hate week és óigen. eredménytől függetlenül jövök ezzel, ha mi állunk a fasz rossz végén is ugyanezt mondom.

2 hét múlva ugyanitt! a srácoknak jobbulást!
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nekünk belefért ez a L, a Falconsnak kellett a W. Ezt a bírók is tudták. De a szomorú, hogy nem ezen kaptunk ki, hanem Brees két rossz döntésén (Clayborn sack és az INT). Mindegy, továbbra is a két hazai meccset kell megnyerni. Fontos, hogy most van 10 nap, a sérültek térjenek vissza, minden másodlagos emellett.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Fújások ide, sérülések oda, a végén a kezünkben volt a sorsunk és hülyeséget csináltunk.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Jo szurlolást mindenkinek!



több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sajnos én sem tudok menni. A csütörtök nekem off.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én most sajnos nem tudok felmenni. Szurkoljátok ki, őrüljetek meg! 😄
(Reméljük jobb eredmény lesz, mint a tavalyi közös nézésen. Meg a kidobó sem kapcsolja el a tv-t. 😄)
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Akkor ma éjjel, akinek van lehetősége/kedve, jöjjön a Ziccer!-be!!!

Who Dat! 😀
Rutin
én már "itt" vagyok (a szomszéd házban) 😀

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Akkor ma éjjel, akinek van lehetősége/kedve, jöjjön a Ziccer!-be!!!

Who Dat! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A.Peat biztosan nem játszik a falcons ellen, miután tegnap és ma sem edzett. Lattimore és Williams viszont edzett, és ők valószínűleg ott lehetnek az Atlanta ellen.
Kérdéses még Ingram játéka is, aki szintén nem edzett sem tegnap sem pedig ma, bár reméljük őt csak pihenteti Payton.
kapitnono
Peat nagy érvágás lesz a futójátékban, na meg ugye ha Ingram sem játszik...
PEEtör
Most aztán össze kéne szednie magát Kamarának. Nem lesz elég az eddigi semittevése 😊
Matthew99
Végülis legalább kiderülhet mennyit segít neki a fal, illetve, hogy Ingram-mel rotálják.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
A.Peat biztosan nem játszik a falcons ellen, miután tegnap és ma sem edzett. Lattimore és Williams viszont edzett, és ők valószínűleg ott lehetnek az Atlanta ellen.
Kérdéses még Ingram játéka is, aki szintén nem edzett sem tegnap sem pedig ma, bár reméljük őt csak pihenteti Payton.
kapitnono
Peat nagy érvágás lesz a futójátékban, na meg ugye ha Ingram sem játszik...
PEEtör
Most aztán össze kéne szednie magát Kamarának. Nem lesz elég az eddigi semittevése 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A.Peat biztosan nem játszik a falcons ellen, miután tegnap és ma sem edzett. Lattimore és Williams viszont edzett, és ők valószínűleg ott lehetnek az Atlanta ellen.
Kérdéses még Ingram játéka is, aki szintén nem edzett sem tegnap sem pedig ma, bár reméljük őt csak pihenteti Payton.
kapitnono
Peat nagy érvágás lesz a futójátékban, na meg ugye ha Ingram sem játszik...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
 fuzovelkifele.com/2017/12/cameron-jordan-nincs-meg-egy-de-aki-azt-tudna-amit-en/

Nagy arc Cam. Szerintem is zseniális amit csinál, kicsit nagyobb figyelmet is kaphatna. Több éve már stabilan magas teljesítményt nyújt.
ackrisz17
NFL-es tripla dupla benne van a szezonjában 😀
Ugye a 10 sack meg a 10 tfl már megvan, még 4 leütött passz kéne neki.
Tényleg évek óta elég magas szinten focizik, csak eddig nem nagyon ismerték el a teljesítményét.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 fuzovelkifele.com/2017/12/cameron-jordan-nincs-meg-egy-de-aki-azt-tudna-amit-en/

Nagy arc Cam. Szerintem is zseniális amit csinál, kicsit nagyobb figyelmet is kaphatna. Több éve már stabilan magas teljesítményt nyújt.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
A.Peat biztosan nem játszik a falcons ellen, miután tegnap és ma sem edzett. Lattimore és Williams viszont edzett, és ők valószínűleg ott lehetnek az Atlanta ellen.
Kérdéses még Ingram játéka is, aki szintén nem edzett sem tegnap sem pedig ma, bár reméljük őt csak pihenteti Payton.


több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Remélem lenyomjátok a Falconst, Go Brees! 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Ez még korai, de kiegyeznék egy ilyen super bowl-al , jó lenne látni a két legendát egymás ellen a legfontosabb meccsen.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Szerintetek?

 fuzovelkifele.com/2017/12/saints-patriots-super-bowlunk-lesz/
Thomas80
Az a bizonyos Medve és a bőre......
zemanla
Szerintem is...
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Szerintetek?

 fuzovelkifele.com/2017/12/saints-patriots-super-bowlunk-lesz/
Thomas80
Az a bizonyos Medve és a bőre......




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Szerintetek?

 fuzovelkifele.com/2017/12/saints-patriots-super-bowlunk-lesz/