New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A világ legkönnyebb kérdése, újdonsült barátnőm: "Ismerkedem az amerikai focival. Most akkor kinek kell drukkolnom?" 😀
atapapa
Ez egyértelmű, Atlanta 😁😁😁
Midnight
Kell a fenének egy depressziós nő


Mondjuk egy akcios Matt Ryan mezt veszünk a csajodnak, összedobjuk simán. Mérete S?
Kájzerszóze
😊
Csak annyit mondtam a lánynak hogy tőlem akkor lesz gyűrűd, amikor Matt Ryannek.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Ata: a csaj jol vizsgázott, szerintem megtarthatod. Én pl csini Saints fülbevalót vettem, neki, de nyilván magam miatt... 😂 Mondjuk egy akcios Matt Ryan mezt veszünk a csajodnak, összedobjuk simán. Mérete S?



több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 207
A világ legkönnyebb kérdése, újdonsült barátnőm: "Ismerkedem az amerikai focival. Most akkor kinek kell drukkolnom?" 😀
atapapa
Ez egyértelmű, Atlanta 😁😁😁
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A világ legkönnyebb kérdése, újdonsült barátnőm: "Ismerkedem az amerikai focival. Most akkor kinek kell drukkolnom?" 😀

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Meccs végén már megint pályán volt Hendrixen
Kájzerszóze
Köszi. Én nem vettem észre.
Fattyu
Ma a Madden is beadta egy küldetés után, szóval tuti nincs baja, már a csapatomban van 🙋 nyugi 😂



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
M.Williams, Lattimore és Armstead is részt vett a mai edzésen.Reméljük csütörtökre rendben lesznek mindannyian.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊
ackrisz17
Jó látni mennyire király hangulat van az öltözőben. Ezt pedig győzelmekkel a legkönnyebb elérni. Volt már olyan, hogy a OROY és a DROY is egy csapatból került ki? (Kamara, Lattimore)
Matthew99
Itt meg is említhetjük, a vezetés tett azért az elmúlt években, hogy a rossz hangadó játékos ne nagyon legyenek a csapatban.
Pl Jimmy vagy Cooks.
Ingram szokott még "pampogni" talán, de valsz. még normàl körűlmények között.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊
ackrisz17
Jó látni mennyire király hangulat van az öltözőben. Ezt pedig győzelmekkel a legkönnyebb elérni. Volt már olyan, hogy a OROY és a DROY is egy csapatból került ki? (Kamara, Lattimore)
Matthew99
1967-ben Mel Farr (OROY) és Lem Barney (DROY, későbbi HoF CB) személyében 2 Lions-játékos volt a díjazott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Lattimore, Armstead, Williams tovàbbra sem edz.
Limitàltan: PJ, Crawley, Ingram, Pest, Hendrickson.
Fattyu
Nem aggódok, szerintem játszani fognak.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Lattimore, Armstead, Williams tovàbbra sem edz.
Limitàltan: PJ, Crawley, Ingram, Peat, Hendrickson.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊
ackrisz17
Jó látni mennyire király hangulat van az öltözőben. Ezt pedig győzelmekkel a legkönnyebb elérni. Volt már olyan, hogy a OROY és a DROY is egy csapatból került ki? (Kamara, Lattimore)
Matthew99
Hàt Lattimorenak ahhoz jàtszani kellene a hàtralevő meccseken még, szerintem Egyelőre még mindíg nem edzett.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Buktam a pénteki szabimat. Sajnos ez most nekem kimarad...majd a PO-ban pótolom 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊
ackrisz17
Jó látni mennyire király hangulat van az öltözőben. Ezt pedig győzelmekkel a legkönnyebb elérni. Volt már olyan, hogy a OROY és a DROY is egy csapatból került ki? (Kamara, Lattimore)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jelenlegi hangulatom



Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊


több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
https://www.youtube.com/watch?v=IvR5EvtZmvE

Annyira jó látni, hogy ilyen csapategység van, Kamara és Ingram (utóbbi egyre jobban bírom, nagy arcnak tűnik 😀) úgy tűnnek, mintha legjobb haverok lennének, Payton arcán is az a széles vigyor a Hill szerelés után a meccsen.
PEEtör
Amilyen csúnya fizimiskája van így elsőre Kamarának, annyira szenzációsan játszik idén : )) Lehet rossz meccseket néztem az elmúlt években, de ennyi miss-t még nem láttam emberen. Lehet, hogyha Lattimore ellene játszana hivatalosan is, nem csak edzésen, már lenne miss tackle-je a szezonban. 😊
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
https://www.youtube.com/watch?v=IvR5EvtZmvE

Annyira jó látni, hogy ilyen csapategység van, Kamara és Ingram (utóbbi egyre jobban bírom, nagy arcnak tűnik 😀) úgy tűnnek, mintha legjobb haverok lennének, Payton arcán is az a széles vigyor a Hill szerelés után a meccsen.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Jó szórakozást nektek Csütörtökre,egyszer talán majd én is csatlakozok, szurkoljátok ki a győzelmet 😀


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Ha az esetleges jobb kiemelést, akkor lehetett volna jobb, de erről beszélni csak a két Atlantai meccs utàn érdemes. Még nincs meg a PO.
Fattyu
Ha bármikor (most vagy 24.-én) nyerünk a Falcons ellen, a elég biztos a PO. Nem állítom, hogy minden lehetséges forgatókönyvet végig nyomogattam, de nem lehet olyan extrém helyzet, hogy 10-6 nem elég egy WC helyre.

A Falconsnak, ha PO-ba akar jutni minket oda-vissza vernie kell. Szóval csütörtökön rajtuk lesz a nyomás, és tudjuk, hogy komoly nyomás alatt milyen jól teljesítenek 😉
Gyurma Pappa
Tudom, tudom túlzottan óvatos vagyok... 😀
Én is ugy számoltam, hogy ha egy W hozunk a Falconstol akkor már a WC biztos.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Akkor tehát...

##################

Who Dat, Kedves Mindenki!

Csütörtök éjjel 2-től várnak minket a Ziccer! Sportpubban!
VII., Dohány u. 28.


Foglaltam asztalt és tévét is magunknak! 😀
Mondtam, hogy Saints-fanok vagyunk, úgyhogy bárki odaér elsőként, hivatkozzon erre nyugodtan.

Sajnos a konyhájuk ekkor már nem lesz nyitva, így inni leszünk kénytelenek... 😀

Dilly-Dilly... 😀 😀
Rutin
Lesz Bud Light is? Akkor igazi a dilly dilly 😀


több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Akkor tehát...

##################

Who Dat, Kedves Mindenki!

Csütörtök éjjel 2-től várnak minket a Ziccer! Sportpubban!
VII., Dohány u. 28.


Foglaltam asztalt és tévét is magunknak! 😀
Mondtam, hogy Saints-fanok vagyunk, úgyhogy bárki odaér elsőként, hivatkozzon erre nyugodtan.

Sajnos a konyhájuk ekkor már nem lesz nyitva, így inni leszünk kénytelenek... 😀

Dilly-Dilly... 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
El is olvasom addig a legújabb esszét erről:
Matt Ryan: A nyomás ösztönző hatása a játékomra

😱😜😂



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ha az esetleges jobb kiemelést, akkor lehetett volna jobb, de erről beszélni csak a két Atlantai meccs utàn érdemes. Még nincs meg a PO.
Fattyu
Ha bármikor (most vagy 24.-én) nyerünk a Falcons ellen, a elég biztos a PO. Nem állítom, hogy minden lehetséges forgatókönyvet végig nyomogattam, de nem lehet olyan extrém helyzet, hogy 10-6 nem elég egy WC helyre.

A Falconsnak, ha PO-ba akar jutni minket oda-vissza vernie kell. Szóval csütörtökön rajtuk lesz a nyomás, és tudjuk, hogy komoly nyomás alatt milyen jól teljesítenek 😉

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Meccs végén már megint pályán volt Hendrixen
Kájzerszóze
Köszi. Én nem vettem észre.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Mondanàm hogy a rövid hét miatt ne fektessünk plusz energiàt a meccsbe, dehàt itt nincs mese az Atlanta az ellenfél, csak egy elfogadható lehetőség van, kerül amibe kerül: Az oda-vissza W!!!!
Ha PO jutunk, tudom hogy ez merész, de a Seattle- szeretnêm, mert tartozunk nekik. A hülye földrengéses sztorival.
Megmutathatnànk nekik, hogy RB terén nem csak nekik van természeti jelenségük, hanem nekünk is. Egy Hurrikàn\Ingram és egy Tornádó\Kamara.
De a PO-ig még kellene a két hazai meccs ahogyan Gyurma is mondta.

Szerkesztette: Fattyu