New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Mondjuk Morstead amíg játszik, nem hiszem hogy el lesz küldve 😊Gyurma Pappa
pont a cikkben lett kiemelve mennyit sporolhatunk vele.

es ugye a menedzsment megint elojott, ott meg tudjuk mennyi minden valtozott.
en beasom magam...
diceman
Hát mondjuk igen, 3,5 milliót lehetne morsteadel spórolni. Amúgy Colstonnal is ugyanennyit spórolunk ha elküldjük. 2,5 millió meg Dead money. így jelenleg kb 12 millió cap-spaceünk van.


több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Mondjuk Morstead amíg játszik, nem hiszem hogy el lesz küldve 😊Gyurma Pappa
pont a cikkben lett kiemelve mennyit sporolhatunk vele.

es ugye a menedzsment megint elojott, ott meg tudjuk mennyi minden valtozott.
en beasom magam...

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 019 — Egyéb témák lakó
Gruden sajtótájékoztató, Jr. Galette momentum 😀 felsírtam 😀

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 fuzovelkifele.com/2016/02/24/fa-kitekinto-elatkozott-szentek/

Le vagyunk írva eléggé...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az espn információi szerint hamarosan elküldjük Marques Colstont.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/02/new_orleans_saints_to_release_2.html#incart_river_index
kapitnono
Egy perces néma gyász.. Az idő elmúlása felett..

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 019 — Egyéb témák lakó
Épp akartam írni, hogy nagy a csend, hát pont ezt nem akartam volna hallani (akkor sem, ha tudom hogy ez teljesen reális).

Már csak 3 ember marad így a 2009-es csapatból (akik közül Strief sem sokáig szerintem, bár idén ő még talán marad). Mondjuk Morstead amíg játszik, nem hiszem hogy el lesz küldve 😊

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az espn információi szerint hamarosan elküldjük Marques Colstont.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/02/new_orleans_saints_to_release_2.html#incart_river_index
kapitnono
Remélem nem haraggal küldjük el, bár azt alig hiszem, hogy ez a szelíd ember képes lenne rá. Itt van a Colstonos levonó (matrica) a számítógépemen. És ott is marad.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Az espn információi szerint hamarosan elküldjük Marques Colstont.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2016/02/new_orleans_saints_to_release_2.html#incart_river_index


több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
drafton is szerződtetünk majd egy TE-t.kapitnono
vagy inkabb hozzuk Allen-t aproert a Coltstol
diceman
nem hinném h visszaigazoljuk aztán trade-eljük. viszont mivel alapból FA lesz ezért nem kizárt h nem tartjuk meg. sokat sérült szegény, attól függ sztem mennyit akar. évi 4-5 misiért adom, fölötte mehet amerre akar. kell a pénz Coby-ra aki sztem el fog kérni 7-8 misit évente

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
A következő szezonban a 4. legnehezebb sorsolás jutott nekünk. A legnehezebb dolga elvileg az Atlantának és a 49-ers-nek lesz, a legkönnyebb pedig a green bay-nek a sorsolások erőssége szerint.
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25485818/nfl-strength-of-schedule-49ers-falcons-at-no-1-packers-at-no-32


több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
drafton is szerződtetünk majd egy TE-t.kapitnono
vagy inkabb hozzuk Allen-t aproert a Coltstol

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Átstruktúráltuk Cam Jordan szerződését, így kb 5millió szabadult fel a cap-ben.
Loomis elmondta, hogy Spiller idén is a csapat tagja lesz, továbbá hogy a FA-ben és a drafton is szerződtetünk majd egy TE-t.


több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Megy: LB David Hawthorne, LB Ramon Humber, WR Seantavius Jones
Ujrazhat: CB Tony Carter, FB Austin Johnson

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy kis élvezet a szezonból... Brees 7-TD...

 www.nfl.com/embed/video?videoUrl=http://a.video.nfl.com/films/2015///reg/08/151101_phl_drew_brees_500k.mp4

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Tehát mérges vagy azért rá, mert megsérült 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Byrd 28 volt, mikor aláírt New Orleansban, azt korosnak nevezni azért meredek.
empty taxi
Sportszempontból nem érzem annak. Főleg egy ilyen sérülékeny játékosnál, akiknél alapból lerövidül a pályafutás.
nfl_lover
Ha így állsz hozzá, akkor kb. felesleges vadászni a szabadügynök piacon, egy lejáró újoncszerződésű játékos olyan 26 körül van átlagban. Ha úgy alakul, mint Byrdnél, hogy 1 évet utána taggel játszik az előző csapatában, akkor már pluszban hozzá lehet írni azt is. Azokról már nem is beszélve akiknél az új CBA-ben lehívják az 5. éves opciót, majd 6. évére taget kapnak (pláne ha az illető 4 évet járt egyetemre)...
empty taxi
Nem, dehogyis felesleges, nem általánosságban beszéltem, csak erre a konkrét esetre vonatkoztatva. Most is csak a két év alatt egy szezonnyi lejátszott meccsek után, a szerződés nagysága és sérülések okán valószínűleg lerövidülő pályafutás miatt emelem fel a szavam.
De persze, utólag okos az ember, ha egészséges lett volna Byrd egy szavam nem lenne.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Byrd 28 volt, mikor aláírt New Orleansban, azt korosnak nevezni azért meredek.
empty taxi
Sportszempontból nem érzem annak. Főleg egy ilyen sérülékeny játékosnál, akiknél alapból lerövidül a pályafutás.
nfl_lover
Ha így állsz hozzá, akkor kb. felesleges vadászni a szabadügynök piacon, egy lejáró újoncszerződésű játékos olyan 26 körül van átlagban. Ha úgy alakul, mint Byrdnél, hogy 1 évet utána taggel játszik az előző csapatában, akkor már pluszban hozzá lehet írni azt is. Azokról már nem is beszélve akiknél az új CBA-ben lehívják az 5. éves opciót, majd 6. évére taget kapnak (pláne ha az illető 4 évet járt egyetemre)...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Byrd 28 volt, mikor aláírt New Orleansban, azt korosnak nevezni azért meredek.
empty taxi
Sportszempontból nem érzem annak. Főleg egy ilyen sérülékeny játékosnál, akiknél alapból lerövidül a pályafutás.

Jó, a korosodó tényleg furcsán hangzik. 😀

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Byrd 28 volt, mikor aláírt New Orleansban, azt korosnak nevezni azért meredek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Byrd 7 milliós bónuszakapitnono
....az evtized igazolasa
diceman
szerintem ezt az évet várjuk még ki, ha egészséges tud maradni, és úgy sem lesz jó akkor ítélkezzünk.
Tavaly amúgysem volt pass rush-unk ami a db-k munkáját segítette volna, és a felállások többségében szerintem rosszul használtuk, hiszen egyedüli S-ként állt fel egy csomó snapnél, így nehezen tudott volna mindkét oldalra odaérni. Buffaloban azért könnyebb dolga volt, hiszen egy eléggé jó d-line segítette a munkáját a pass rushhal.Ha ezt mi is el tudnánk érni sztem ő is jobb teljesítményt nyújtana. Hiszen amíg az irányítónak van kb 5 másodperce eldobni a labdát, addig mindegy hogy ki a cb vagy a s.
Elküldeni meg amúgysem érte volna meg idén, hiszen kb 6,5 milliós dead money maradt volna utána és csak 500k-t spóroltunk volna vele.
kapitnono
Az egy dolog, de azért az, hogy leigazolunk egy korosodó S-t, aki súlyos sérülésből tér vissza, és rögtön egy évet kihagy nálunk (mínusz egy a jó éveiből, pont amikért fizettünk), aztán még a mostani szezont sem tudta úgy kezdeni, hááát...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Byrd 7 milliós bónuszakapitnono
....az evtized igazolasa
diceman
szerintem ezt az évet várjuk még ki, ha egészséges tud maradni, és úgy sem lesz jó akkor ítélkezzünk.
Tavaly amúgysem volt pass rush-unk ami a db-k munkáját segítette volna, és a felállások többségében szerintem rosszul használtuk, hiszen egyedüli S-ként állt fel egy csomó snapnél, így nehezen tudott volna mindkét oldalra odaérni. Buffaloban azért könnyebb dolga volt, hiszen egy eléggé jó d-line segítette a munkáját a pass rushhal.Ha ezt mi is el tudnánk érni sztem ő is jobb teljesítményt nyújtana. Hiszen amíg az irányítónak van kb 5 másodperce eldobni a labdát, addig mindegy hogy ki a cb vagy a s.
Elküldeni meg amúgysem érte volna meg idén, hiszen kb 6,5 milliós dead money maradt volna utána és csak 500k-t spóroltunk volna vele.


több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Bár ha nem tud egészséges maradni, gyanítom ez lesz nálunk az utolsó idénye.
kapitnono
Kár hogy ennyire sérülékeny, mert amikor a pályán volt, nagy pluszt tudott adni a játékhoz. Teljesen más volt a D akkor. Beszédes adat, hogy nem volt még olyan szezonja, ahol végigtudta volna játszani a 16 meccset...
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Byrd 7 milliós bónuszakapitnono
....az evtized igazolasa

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Ellerbe szerződését elvileg átstruktúráltuk, így idén 5,9 millió helyett "csak" 2,5 milliót fog keresni. Bár ha nem tud egészséges maradni, gyanítom ez lesz nálunk az utolsó idénye.
A holnapi napon pedig garantálttá válik Brees 10,8 milliós bónusza és Byrd 7 milliós bónusza is. Így ha valamit okoskodni szeretnénk még a számokkal, azt holnapig kell velük megtennünk, mivel nekik a legtöbb a bónuszuk.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Breesnél szvsz nem az a kérdés, hogy hof. lesz e, hanem, hogy első lehetőségre beszavazzák e.
peach
Még az sem.