NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tehát hosszabbít két évet évi hat millióért, miközben jövőre van garantált 10 misije és a piacon bárkitől 20+ milliót kapna évente. Ezt nincs ügynök, aki aláírja, elássa magát örökre a szakmában.
gabokocka
Nem. Az eddigi 10 millió garantáltja helyett lenne 40 millió garantáltja. 36 évesen ez komoly szempont.

Már volt ügynök, aki aláírt ilyet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Tehát hosszabbít két évet évi hat millióért, miközben jövőre van garantált 10 misije és a piacon bárkitől 20+ milliót kapna évente. Ezt nincs ügynök, aki aláírja, elássa magát örökre a szakmában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én továbbra is tartom, hogy el kéne cserélni Breest, pl. a Jets házta, lovat, mindent adna érte sztem. Azzal a szerződéssel nagyon nehéz rebuilingbe kezdeni, ebből a keretből pedig én nem látom, miként lesz élcsapat Brees hátralevő éveiben, ha nem szabadul fel, masszív lóvé a cap alól... Mert annak én nem látnám értelmét, hogy hosszabbítanak Breesszel, aminek következtében tovább romlik a szitu a következő évekre és konzerválnák a jelenlegi állapotot.
gabokocka
Csinálnak egy Brady szerződést. Hozzácsapnak a jövő évi 30-hoz még 12-t, az egészet garantálják, plusz két év; három évre van Brees évi 14-15 milliós cap hittel (az éves sapka 7-9%-áért). Egyéb mozgásokból meglesz a 2016-os draftoltaknak a hely, 15 millió körüli pénzzel lehet már szépen elkezdeni az upgrade-et. (Tulajdonképpen Gallett (és Bunkley) dead money-ját kell kiváltani.)
2017-ben - a 2016-os "fejlesztéseket" és a 2017-es draftot is figyelembe véve - 120 millió környékéről indulnának, s 2016-ban Evans, Browner, Ellerbe is csipkedhetné magát, mert akkor könnyen kivághatók. Lenne 40-50 millió újabb építkezésre.
Szerintem Brees belemenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 019 — Egyéb témák lakó
Erre mondják, méregpohár, de fenékig...

 mweb.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25397337/look-micd-up-jj-watt-talks-trash-tells-saints-to-get-a-new-right-tackle
Rutin
Az a baj, hogy Armsteadet is megverte Watt, de sajnos G segítség nélkül ez is lesz...

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Erre mondják, méregpohár, de fenékig...

 mweb.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25397337/look-micd-up-jj-watt-talks-trash-tells-saints-to-get-a-new-right-tackle

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Asszem hosszú szenvedésre készülhetünk fel...
Ugyanis...
1. Benson papa sosem fogja sem ML-t, sem SP-t kirúgni.
2. És ő már teljes rebuild-re sem vágyik... Ő mostani győzelmeket akar.
3. Emiatt nem lesz a 9-es elcserélve sehova...

Disclaimer: Amint Benson papa az örök vadászmezőkre költözik, a fenti pontok közül a 2. könnyen megváltozhat, az pedig megváltoztatja majd a másik kettőt...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Én továbbra is tartom, hogy el kéne cserélni Breest, pl. a Jets házta, lovat, mindent adna érte sztem. Azzal a szerződéssel nagyon nehéz rebuilingbe kezdeni, ebből a keretből pedig én nem látom, miként lesz élcsapat Brees hátralevő éveiben, ha nem szabadul fel, masszív lóvé a cap alól... Mert annak én nem látnám értelmét, hogy hosszabbítanak Breesszel, aminek következtében tovább romlik a szitu a következő évekre és konzerválnák a jelenlegi állapotot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Elképzelhetetlennek tartom, hogy elmenjen.
hajdu
Szerintem sem fog elmenni, addig legalábbis nem amíg breesnek van szerződése itt. Max majd utána.


több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Elképzelhetetlennek tartom, hogy elmenjen.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nézzük a dolgok jó oldalát: szurkolhatnánk a Browns-nak is.

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Két nyitott kérdés is van, ami döntőGyurma Pappa
remeljuk idoben kiderul ezekre a valasz...egyuttal az is, hogy hany hosszu szezon ele nezunk.

miutan termeszetesen a Pantherstol is elvesszuk a veretlenseget (a het vicce)

Szerkesztette: diceman

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 019 — Egyéb témák lakó
Szomorú volt ez a nap is
Most Consecutive Games With TD
1957-69 Browns 166
2006-15 Saints 155 (ended today)
2002-12 Chargers 151
atapapa
A Kapitány szerződése végéig kellett volna kitartani kb, és miénk lenne az all-time rekord 😕 szomorú

A védelem egy fokkal összeszedett volt, mint az elmúlt időszakban. Nem mondom, hogy jobb, mert az nem igaz, de talán kisebb volt a fejetlenség.

A draftról, offseasonről beszélgetni kb. semmi értelme. Két nyitott kérdés is van, ami döntő:
1. SP marad-e (ugye ő bármikor leléphet elvileg a záradék miatt)
2. Kapitánnyal mi lesz (mert ugye az ő szerződése biztos nem marad így, kérdés hogy nálunk van Clevelandben...) ha így marad a szerződése, és marad ő is, akkor sajnos középtávon nem lesz itt kiút...

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Az első félidőt néztem, utána már csak alig... Rémes volt. Az int is.
Egyedüli pozitívum Colston szerelése volt, LB-nek még talán jó is lenne...



több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
de jó, hogy nem tudtam nézni ezt a meccset..
mennyi esély van rá, h a drafton betudjuk húzni Joey Bosat?

......
több mint 8 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Ez kényelmetlenül borzalmas volt... 😢
krixtofer
Az a szörnyű, hogy már az első negyedben látszott hogy semmi keresnivalónk nem lesz ezen a meccsen...

A hátralévő 5 meccsből max 2 győzelemre számítok, sima 6-10-es szezon, a drafton az első 10ben választhatunk 😊

Szerkesztette: BB
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szomorú volt ez a nap is
Most Consecutive Games With TD
1957-69 Browns 166
2006-15 Saints 155 (ended today)
2002-12 Chargers 151

több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ez kényelmetlenül borzalmas volt... 😢
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Este Peat lesz a kezdő LG poszton. Végre észrevették már, hogy a Lelito Kelemete páros max cserének jó. Remélem jól fog teljesíteni Peat.


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintetek ki fogja majd DA Hopkins-t?

Ti kit küldenétek rá? Brónert? 😀
Rutin
az eleve esélytelen szerintem, max breauxt-küldeném rá. Ha egészséges lenne akkor K.lewis fogná nem kérdés, de így...
kapitnono
Ez a CB-kérdés továbbra is nyugtalanít...
Pláne ha még Hójernek ideje is lesz a zsebben...
Bróner? Bró?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
viszont hoyer kezd ellenunk uh van remeny!

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Ellerbe Swann és Hawthorne biztosan nem játszik vasárnap.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Rutin
Ment üzi

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Keenan Lewis-t IR-re raktuk. hát ez várható volt, hogy ilyen keveset játszattuk, meg ennyire sérült volt egész évben.
kapitnono
Ez egy ilyen szezon. Mindig lehet lejjebb ásni az emésztőgödörben.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Keenan Lewis-t IR-re raktuk. hát ez várható volt, hogy ilyen keveset játszattuk, meg ennyire sérült volt egész évben.


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
The Saints are signing former Lions CB Chris Owens to their 53-man roster, source said (fixed!)
Béczkó
Világvége, gyurma nekünk szurkolt a hétvégén shawnka meg jön a saints bandwagonra...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...