New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egész jól gyarapszik a létszám, de remélem azt mindenki tudja, hogy ez a meccs csütörtök éjjeli, péntek hajnali lesz!?
Ez ugye nehézségeket vett fel, pl. másnapra alap a szabi, viszont pont az a jó benne, hogy előtte alsó hangon két-három órát "kénytelen" lesz együtt inni eltölteni a társaság.

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Érdekel a téma engem is!
Ha már nem jött össze Imivel a nagy út...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Lehet érdekelne engem és egy saints-es barátomat is vidékről, persze ha jöhet Falcons-os 😀 hátha rajtam kívül is jönne pár akkor egész jó hangulat is kerekedhetne 😊Buga
Én nagyon szívesen nézek Falcons szurkolókkal meccset, szóval persze, miért ne 😊Gyurma Pappa
Csak nyugodtan, amíg Kájzer ott lesz, addig úgyis mi leszünk az erősebbek 😉 :A:atapapa
persze, gyúrok is és vihetek pár gravediggert is, feltéve, ha nem leszek Imrével jó messze 😀



több mint 9 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/11407322_10153172797211006_2141578758_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=cHWviRMNCrkQ7kNvgFTvG6C&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYBvY6xQGlIkVC7_K3qKysLOeiWA_815vHpN68udsI0WUQ&oe=66FC8471
1,6 Mio. Aufrufe · 1.334 Kommentare | The Greatest NFL Comeback Story Ever | By Bleacher Report | Facebook
The Greatest NFL Comeback Story Ever

lehet volt már, akkor bocs

......
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tudom hogy sokára lesz, de valószínű, hogy október 15-16-án Bp-en leszek. Van-e kedve a társaságnak a Falcons elleni rangadót (?) együtt nézni, vagy várjam meg a kérdéssel a week 4-t? 😊Gyurma Pappa
Mennék én is, de úgy tűnik akkor éppen a SuperDome-ban leszek. 😊hajdu
Majd kapcsolunk élőben. Ha már a Dómban az elsők között vezették be a full ingyen wifit a ligaban.

több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Tudom hogy sokára lesz, de valószínű, hogy október 15-16-án Bp-en leszek. Van-e kedve a társaságnak a Falcons elleni rangadót (?) együtt nézni, vagy várjam meg a kérdéssel a week 4-t? 😊Gyurma Pappa
Mennék én is, de úgy tűnik akkor éppen a SuperDome-ban leszek. 😊
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Lehet érdekelne engem és egy saints-es barátomat is vidékről, persze ha jöhet Falcons-os 😀 hátha rajtam kívül is jönne pár akkor egész jó hangulat is kerekedhetne 😊Buga
Én nagyon szívesen nézek Falcons szurkolókkal meccset, szóval persze, miért ne 😊Gyurma Pappa
Csak nyugodtan, amíg Kájzer ott lesz, addig úgyis mi leszünk az erősebbek 😉 :A:

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Lehet érdekelne engem és egy saints-es barátomat is vidékről, persze ha jöhet Falcons-os 😀 hátha rajtam kívül is jönne pár akkor egész jó hangulat is kerekedhetne 😊Buga
Én nagyon szívesen nézek Falcons szurkolókkal meccset, szóval persze, miért ne 😊

több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Lehet érdekelne engem és egy saints-es barátomat is vidékről, persze ha jöhet Falcons-os 😀 hátha rajtam kívül is jönne pár akkor egész jó hangulat is kerekedhetne 😊

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
nyilván megoldható 😀



több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Én is mennék.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ott a helyem

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Tudom hogy sokára lesz, de valószínű, hogy október 15-16-án Bp-en leszek. Van-e kedve a társaságnak a Falcons elleni rangadót (?) együtt nézni, vagy várjam meg a kérdéssel a week 4-t? 😊

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szembetűnő még hogy Anthony csak cserének van feltüntetve a mlb poszton míg kikaha a kezdő a slb poszton.
kapitnono
Anthony nagyjából az összes snapet az első csapattal játszotta le, a sisakján a zöld matrica, vagyis rá mondják rádión a playeket, minden jel szerint az első MLB a keretben.

Ennyi hitelt kell adni ennek a listának jelenleg.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Kiadta a csapat az elsőhivatalos depth chartot a ravens elleni meccsre.
Az első szembetűnő dolog hogy a védelem 4 3. Ban áll fel.
A másik érdekes hogy j.byrd a kezdő fs amivel nem is lenne baj csak nem vett még részt full contact edzésen a tc ben.
Szembetűnő még hogy Anthony csak cserének van feltüntetve a mlb poszton míg kikaha a kezdő a slb poszton.

 blogs.theadvocate.com/blackandgold/2015/08/10/saints-release-depth-chart-for-preseason-opener/kapitnono
Anthony biztosan kezdő lesz és ha itt lesz még akkor, akkor Byrd is, efelől ne legyen kétség.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Kiadta a csapat az elsőhivatalos depth chartot a ravens elleni meccsre.
Az első szembetűnő dolog hogy a védelem 4 3. Ban áll fel.
A másik érdekes hogy j.byrd a kezdő fs amivel nem is lenne baj csak nem vett még részt full contact edzésen a tc ben.
Szembetűnő még hogy Anthony csak cserének van feltüntetve a mlb poszton míg kikaha a kezdő a slb poszton.

 blogs.theadvocate.com/blackandgold/2015/08/10/saints-release-depth-chart-for-preseason-opener/


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Igen ráadásul 57 58 59 yardról is bevarrták mindketten 5/5 volt mindkét rúgónk az edzésen
Tegnap a teljes kezdő o line teljes értékű edzésmunkát végzett,peat a 2.csapattal edzett lg ként.
A védelemben az Anthony ellerbe páros volt a kezdő.kapitnono
Jó hír, hogy Armstead egészséges, kicsit bízok benne, hogy Unger feljavítja a fal közepét, mert egyelőre úgy néz ki hogy Peat még nem NFL ready 😕

Anthonyról viszont ódákat zeng mindenki, örülnék ha megint lenne egy igazi vezéregyéniség az LB sorban, sajnos Lofton hatalmas csalódás volt. Nem is csak a játéka, hanem hogy sosem lett belőle vezér, pedig Atlantában úgy tűnt, hogy akár lehet is belőle valami. Nyilván Vilma szintje egészen más, de a remény hal meg utoljára 😊

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Brees szombaton magángépet bérelt és hazavitte a pihenőnapra a csapatot Va-ból. Nem szar.

Tegnap megint edzés.
Hopkins továbbra se hagyott ki egy FG-t sem.
Payton azt mondta a két rúgónak, hogy ha 59 yardról is bevarrják, akkor az edzői stáb levezető sprintet fog nyomni az edzés végén.

Bevarrták.
atapapa
Igen ráadásul 57 58 59 yardról is bevarrták mindketten 5/5 volt mindkét rúgónk az edzésen
Tegnap a teljes kezdő o line teljes értékű edzésmunkát végzett,peat a 2.csapattal edzett lg ként.
A védelemben az Anthony ellerbe páros volt a kezdő.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Brees szombaton magángépet bérelt és hazavitte a pihenőnapra a csapatot Va-ból. Nem szar.

Tegnap megint edzés.
Hopkins továbbra se hagyott ki egy FG-t sem.
Payton azt mondta a két rúgónak, hogy ha 59 yardról is bevarrják, akkor az edzői stáb levezető sprintet fog nyomni az edzés végén.

Bevarrták.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Jairus Byrd ma először vett részt az edzésen mióta elkezdődött a TC.Igaz hogy csak az erőnléti edzővel dolgozott de ez is haladás az előzőekhez képest.kapitnono
The Saints aren't required to give out injury information this time of year, and Payton has declined to offer any specifics other than to say he expects Byrd back "sooner than later."

Ez már régen rossz, amikor Payton ilyeneket nyilatkozgat. Sajnos óriási melléfogásnak tűnik a szerződtetése.

Cooks viszont elképesztő dolgokra lehet képes, ilyen fizikummal pedig remélhetőleg nem fog megsérülni.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Most indul az az első és a második keretek között a nyári edzőmeccs. Mikor fog ilyet közvetíteni a TV? :patapapa
tavasszal van ilyen sok, jobb helyeken még néző is akad :p

baggio
Ha előadás és meccs között kellene választani, én se sokat hezitálnék 😀

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Most indul az az első és a második keretek között a nyári edzőmeccs. Mikor fog ilyet közvetíteni a TV? :patapapa
tavasszal van ilyen sok, jobb helyeken még néző is akad :p



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kitettük Fostert a nagy cornerínség miatt 😕 Sokat láttam ebbe a srácba de nem tudott egészséges maradni.

Payton ugye eléggé rázizzent a crossfitre, amikor az eltiltását töltötte, a visszatérése óta pedig minden edzőtábort azzal kezd, hogy corssfites állóképességi teszten zavarja végig a keretet. Cooks mindenkit leiskolázott idén ebben a számban.

Most indul az az első és a második keretek között a nyári edzőmeccs. Mikor fog ilyet közvetíteni a TV? :p

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jó hír, de összességében gyanúsan soknak tűnik nekem a kihagyással töltött idő. Mire formába lendül(hetne), közel egy év fog eltelni a sérülése óta
Hirtelen 3 cornerünk (PJ, Lewis, Swann) se edzett ma, hívtuk is próbára Dennardot. %/


De igazán az OG poszt miatt aggódom, Lelito szar (bár sohase volt jó), viszont Evans is szar. Elő kéne keresnünk Mathis ügynökének a telefonszámát

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Jairus Byrd ma először vett részt az edzésen mióta elkezdődött a TC.Igaz hogy csak az erőnléti edzővel dolgozott de ez is haladás az előzőekhez képest.