New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
a mai edzést hamarabb fejezte be T.Armsteadkapitnono
Ma már ott a pályán szerencsére, még ha limitált edzésmunkával is.

Morten Andersen egy elit klub részese lett a héten: a Ring of Honor "tagja" lett. Ezt 2013-ban alapították és olyanokat választanak be, akik tényleg valami nagy dolgot alkottak a franchise életében.
Apró, de sűrű az ide beválasztott mezőny: Öreg Manning, Rickey Jackson, Willie Roaf.

Andersent csípem, most is jól szövegelt: New Orleans-ban a Saints-meccsek vallási események. A Superdome olyan mint egy templom. Templom 70000 emberrel. Még ma is ezt vallják a helyiek: Isten, család, Saints.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
a mai edzést hamarabb fejezte be T.Armstead.Peyton nem válaszolt a kérdésekre, hogy mi történt vele.
Peat és J.Evans ma is szenvedett 1v1 ben ellenben hicks és c.jordan tündökölt.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem duzzognék, ha Junior teljes meghülyülését követően Powell tovább öregbítené a legendás 5. körös draftjaink hírnevét.

Kikaha azért sajnos ma kapta a savat is, nagyrészt teljesen levették őt a pályáról, ahogy Peat is szenved még.

A mai edzésen a 4 irányító összesen 24-szer próbált passzolni, ebből 18 volt sikeres, viszont benyeltek összesen 4 sacket, Griffin és Grayson dobott 1-1 int-t is (ezeket Coley és Phillips szedte le)

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Vaccaro komolyan tolta ma az edzésen.Volt egy play amikor felborította armsteadet(aki füvet fogott) és spillert megfogta negatív yardon.volt még sackje breesen is, és folyamatosan érezte a játékokat a boxban is.
Bobby richardson ma is jól játszott volt egy sackje griffinen, és elvileg végig biztatóan mozgott.
Powell és kikaha mindketten az első csapattal edzettek és futás ellen elég jól muzsikáltak.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha ma kéne dönteni, akkor nyilván Hopkins lesz a rúgónk 2015-ben. A kölyök eddig még nem hibázott.atapapa
Azért hopkinsnak a leghosszabb rúgása 44 yard volt.
kapitnono
Mert Hockernek nem?
Hopkins magabiztosabb, a KO-kat is mélyebbre rúgja, szóval igen, ha ma kéne dönteni, akkor Hopkins lesz a rúgónk 2015-ben.

Védőfalban pedig inkább a 4-3 at használjuk jenkinssel és kevin williamssel középen.kapitnono
Triplett rákérdezett az edzés utáni sajtáton Ryannél erre, amire RR nagyjából annyit válaszolt, hogy a snapek 70%-ban már sub D van a pályán, ami ugye nyilvánvalóan nem törődik azzal, hogy milyen is a base D.
Annyira nem erőltetném amúgy ezt a 43-at, korábban is úgy véltem, hogy a keret nem alkalmas rá, Jordan tűnik 43-DE-nek csak a csapatban, de ő 34-ben vált be igazán, Kikaha is tipikus 34 OLB, 43 DE-ként megzabálják, 43 OLB-t meg soha nem is játszott, plusz úgy pont a legnagyobb fegyverét (pass rush) nem tudnánk kiaknázni.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Ma az első edzés teljes menetfelszerelésben
Coleman továbbra is fasza, a leírások alapján Brees Graham-pótléknak használja, folyamatosan úgy játssza meg, hogy a termetét kihasználva verje meg a védőjét.
Peat ma rá lett ültetve a szopórollerre, egy az egy elleni gyakorlatok során az is megverte, aki nem állt fel ellene.
Ahhoz képest hogy UDFA, viszonylag sokat olvasom Bobby Richardson nevét, sack, pressure, nem egyszer Brees ellen.
A draftoltak közül eddig Murphy szénája áll a legrosszabbul, ő ugye returner lenne elsősorban, két puntot is elejtett, az egyik szerény 5 mp-t lógott a levegőben (Morstead (Y) )
A legjobb draftolt pedig Anthony, kezdő MLB, neki mondják be a playeket, csinálja a PD-t, szerelést a LOS mögött, stb.
Összességében a mai edzést inkább a D nyerte.

Ha ma kéne dönteni, akkor nyilván Hopkins lesz a rúgónk 2015-ben. A kölyök eddig még nem hibázott.atapapa
Azért hopkinsnak a leghosszabb rúgása 44 yard volt.
És persze ne feledkezzünk meg cooksról sem aki elég durván tolja most is és eddig bőven a no.1 elkapó.
Védőfalban pedig inkább a 4-3 at használjuk jenkinssel és kevin williamssel középen.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ma az első edzés teljes menetfelszerelésben
Coleman továbbra is fasza, a leírások alapján Brees Graham-pótléknak használja, folyamatosan úgy játssza meg, hogy a termetét kihasználva verje meg a védőjét.
Peat ma rá lett ültetve a szopórollerre, egy az egy elleni gyakorlatok során az is megverte, aki nem állt fel ellene.
Ahhoz képest hogy UDFA, viszonylag sokat olvasom Bobby Richardson nevét, sack, pressure, nem egyszer Brees ellen.
A draftoltak közül eddig Murphy szénája áll a legrosszabbul, ő ugye returner lenne elsősorban, két puntot is elejtett, az egyik szerény 5 mp-t lógott a levegőben (Morstead (Y) )
A legjobb draftolt pedig Anthony, kezdő MLB, neki mondják be a playeket, csinálja a PD-t, szerelést a LOS mögött, stb.
Összességében a mai edzést inkább a D nyerte.

Ha ma kéne dönteni, akkor nyilván Hopkins lesz a rúgónk 2015-ben. A kölyök eddig még nem hibázott.

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner


Látod-látod, nem vagyunk egyformák. Én (és szerintem itt még sokan mások) meg azért tartom szerencsésnek magam, mert nem Colts-, hanem Saints-fan vagyok...

Különösen 2010. február 7-én élveztem a dolgot... 😀 😀 😀Rutin
az az onside kick utáni szerencsétlenkedés omg...Borbinho
Reis behúzta simán! 😀 Nem volt ott semmi szerencsétlenkedés. 😊
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Látod-látod, nem vagyunk egyformák. Én (és szerintem itt még sokan mások) meg azért tartom szerencsésnek magam, mert nem Colts-, hanem Saints-fan vagyok...

Különösen 2010. február 7-én élveztem a dolgot... 😀 😀 😀Rutin
az az onside kick utáni szerencsétlenkedés omg...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azért ha nekem valaki február végén azt mondja, hogy a Saints meglépi azt amit március eleje óta meglépett (tradek plusz kivágások), akkor konkrétan hülyének néztem volna... Döbbenet az egész. A játékosmozgások is, a 30 millás idei dead cap is. Az meg még inkább, hogy még így is, ennyi dead cappel és elküldéssel is jövőre még mindig 157 millió az élő szerződések összege. És már van 14 milla dead cap is. Bevallom, csodálkozom, hogy Loomis-nak még van állása. Paytont és Brees-t meg sajnálom, ők jobbat érdemelnének ennél a hot messnél...peterk2005
Rossz helyen kopogtatsz, itt az a konszenzus, hogy loomis varázsol és überkirály amit csinál. Évről évre várom mikor omlik össze az egész kártyavárként 😊peach
Szerencse, hogy nem vagyok Saints szurker. 😊 Colts szurkolóként, mi már akkor pokolra kívántuk Bill Poliant, amikor még bőven nyeregette a csapat 12-4-ekre a divíziót, de már jöttek a túlfizetett contractok, meg a cap problémák (a gyenge draftokkal együtt). Pedig Polian akkoriban jóval nagyobb név volt, mint most Loomis. (Úgy általában is nevesebb GM, nem véletlen, hogy idén HOF lett.)

Nem is tudom mit csináltunk volna, ha a negatív mérleggel is nyerhető csoportot se sikerült volna hoznunk. 😀peterk2005
Látod-látod, nem vagyunk egyformák. Én (és szerintem itt még sokan mások) meg azért tartom szerencsésnek magam, mert nem Colts-, hanem Saints-fan vagyok...

Különösen 2010. február 7-én élveztem a dolgot... 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ha nekem valaki február végén azt mondja, hogy a Saints meglépi azt amit március eleje óta meglépett (tradek plusz kivágások), akkor konkrétan hülyének néztem volna... Döbbenet az egész. A játékosmozgások is, a 30 millás idei dead cap is. Az meg még inkább, hogy még így is, ennyi dead cappel és elküldéssel is jövőre még mindig 157 millió az élő szerződések összege. És már van 14 milla dead cap is. Bevallom, csodálkozom, hogy Loomis-nak még van állása. Paytont és Brees-t meg sajnálom, ők jobbat érdemelnének ennél a hot messnél...peterk2005
Rossz helyen kopogtatsz, itt az a konszenzus, hogy loomis varázsol és überkirály amit csinál. Évről évre várom mikor omlik össze az egész kártyavárként 😊peach
Szerencse, hogy nem vagyok Saints szurker. 😊 Colts szurkolóként, mi már akkor pokolra kívántuk Bill Poliant, amikor még bőven nyeregette a csapat 12-4-ekre a divíziót, de már jöttek a túlfizetett contractok, meg a cap problémák (a gyenge draftokkal együtt). Pedig Polian akkoriban jóval nagyobb név volt, mint most Loomis. (Úgy általában is nevesebb GM, nem véletlen, hogy idén HOF lett.)

Nem is tudom mit csináltunk volna, ha a negatív mérleggel is nyerhető csoportot se sikerült volna hoznunk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
20-ról ledolgozta 5-re a testzsírszázalékát, ebben mi az, ami doppingra utal? Anno Landry vagy pár napja Andre Williams képe sokkal brutálisabb volt, ebben semmi különös nincsbaggio
Az, hogy mindezt néhány hónap alatt művelte.peterk2005
Ez nagyjából 2-3 hónap alatt bárki által véghez vihetőbaggio
Ezzel tisztában vagyok. Látjuk is a gyakorlatban. A hogyan a kérdés. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Urak, felszabadult egy hely a keeperes IDP fantasy ligánkban. Aki lestoppolná a helyet, írjon.hajdu
Engem érdekelne!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez speciel nem változtat azon, hogy elveszítettük a D egyik arcát, a tavalyi legjobbjátTocy
Én pont azért tudom viszonylag könnyen lenyelni ezt a lépést, mert Jr a sérülése miatt amúgy is kb. a szezon felét kihagyta volna (ha nem többet), szóval idén sokat nem tett volna hozzá a játékhoz. Na meg a nyakán volt Goodell kése is, a halmozódó ügyei miatt bármikor jöhetett volna egy közel félszezonos eltiltás is.

Kikaha majd hamar feledtetni fogja a nevét 😊

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez speciel nem változtat azon, hogy elveszítettük a D egyik arcát, a tavalyi legjobbját és bár a poszton darabra megvagyunk, ez sem segít az amúgy ingatag keretünkön - a felemlegetett óriási dead money és rossz anyagi helyzet pedig tetézi a dolgokat azzal együtt is, hogy már nyilvánvaló: itt nincs érinthetetlen játékos.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azért ha nekem valaki február végén azt mondja, hogy a Saints meglépi azt amit március eleje óta meglépett (tradek plusz kivágások), akkor konkrétan hülyének néztem volna... Döbbenet az egész. A játékosmozgások is, a 30 millás idei dead cap is. Az meg még inkább, hogy még így is, ennyi dead cappel és elküldéssel is jövőre még mindig 157 millió az élő szerződések összege. És már van 14 milla dead cap is. Bevallom, csodálkozom, hogy Loomis-nak még van állása. Paytont és Brees-t meg sajnálom, ők jobbat érdemelnének ennél a hot messnél...peterk2005
Párszor lefutottuk már ezt a kört, szóval nem ismételném magamat, de Galette tényleg nagy baklövés volt, nagyon a körmünkre égett. Nem az elküldése, hanem a szerződése, majd a letartóztatását követő idei rosterbónusz átalakítása.
Legkésőbb ott és akkor el kellett volna küldeni a picsába, most néhány millióval beljebb lennénk.

Legfeljebb annyit nyerünk az ügyön, hogy az esetlegesen kereten lévő problémásabb játékosaink egyértelmű üzenetet kaptak: lehetsz bármilyen jó a pályán, bukhat bármekkora pénzt rajtad a csapat, ha fasz vagy, repülsz.
És ügye tőlünk tavaly hétről hétre jöttek a hírek, hogy gondok vannak az öltözőben, egy ilyen döntés után az egok kicsit visszavesznek talán, meg a tavalyi öltözőbeli problémáknak az egyik kulcsszereplője lehetett Jr.

Te foghatod Loomisra, de a felelősség megoszlik közte és SP között, nem percemberek szerződésében biztos hogy SP is legalább annyira beleszól a dolgokba, mint Loomis. Játsszon az illető a labda bármelyik oldalán.
Gyakran érzem úgy, hogy szakmai kérdésekben Loomis csak végrehajtó, Payton kigondolja, LM pedig megtalálja a szükséges eszközöket és megcsinálja.

több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Urak, felszabadult egy hely a keeperes IDP fantasy ligánkban. Aki lestoppolná a helyet, írjon.
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Azért ha nekem valaki február végén azt mondja, hogy a Saints meglépi azt amit március eleje óta meglépett (tradek plusz kivágások), akkor konkrétan hülyének néztem volna... Döbbenet az egész. A játékosmozgások is, a 30 millás idei dead cap is. Az meg még inkább, hogy még így is, ennyi dead cappel és elküldéssel is jövőre még mindig 157 millió az élő szerződések összege. És már van 14 milla dead cap is. Bevallom, csodálkozom, hogy Loomis-nak még van állása. Paytont és Brees-t meg sajnálom, ők jobbat érdemelnének ennél a hot messnél...peterk2005
Rossz helyen kopogtatsz, itt az a konszenzus, hogy loomis varázsol és überkirály amit csinál. Évről évre várom mikor omlik össze az egész kártyavárként 😊peach
Vártalak már nagyon.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ez nagyjából 2-3 hónap alatt bárki által véghez vihetőbaggio
dankodavid
Nagyban függ a genetikától (itt az anyagcsere) és az izömtömeg mennyiségétől ( több izom segít a zsírégestésben). És mégegyszer mondom ez 10%.
3% egy testépítő a színpadon. 6% most Andre Williams (ahogy baggio is említette).
Ahhoz képest ez sehol sincsen.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 217
20-ról ledolgozta 5-re a testzsírszázalékát, ebben mi az, ami doppingra utal? Anno Landry vagy pár napja Andre Williams képe sokkal brutálisabb volt, ebben semmi különös nincsbaggio
Az, hogy mindezt néhány hónap alatt művelte.peterk2005
Ez nagyjából 2-3 hónap alatt bárki által véghez vihetőbaggio
Főleg, ha olyan minőségű kajákat tud enni, amilyeneket ő. Mondjuk 5% naturálban nem elérhető a legtöbb embernek, ezt is inkább nézném 7-8-nak, de az 3 hónap alatt egy profinak simán elérhető, legális tápkiegekkel és tökéletesen felépített étrenddel.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Azért ha nekem valaki február végén azt mondja, hogy a Saints meglépi azt amit március eleje óta meglépett (tradek plusz kivágások), akkor konkrétan hülyének néztem volna... Döbbenet az egész. A játékosmozgások is, a 30 millás idei dead cap is. Az meg még inkább, hogy még így is, ennyi dead cappel és elküldéssel is jövőre még mindig 157 millió az élő szerződések összege. És már van 14 milla dead cap is. Bevallom, csodálkozom, hogy Loomis-nak még van állása. Paytont és Brees-t meg sajnálom, ők jobbat érdemelnének ennél a hot messnél...peterk2005
Rossz helyen kopogtatsz, itt az a konszenzus, hogy loomis varázsol és überkirály amit csinál. Évről évre várom mikor omlik össze az egész kártyavárként 😊peach
another hope... 😉
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
Azért ha nekem valaki február végén azt mondja, hogy a Saints meglépi azt amit március eleje óta meglépett (tradek plusz kivágások), akkor konkrétan hülyének néztem volna... Döbbenet az egész. A játékosmozgások is, a 30 millás idei dead cap is. Az meg még inkább, hogy még így is, ennyi dead cappel és elküldéssel is jövőre még mindig 157 millió az élő szerződések összege. És már van 14 milla dead cap is. Bevallom, csodálkozom, hogy Loomis-nak még van állása. Paytont és Brees-t meg sajnálom, ők jobbat érdemelnének ennél a hot messnél...peterk2005
Rossz helyen kopogtatsz, itt az a konszenzus, hogy loomis varázsol és überkirály amit csinál. Évről évre várom mikor omlik össze az egész kártyavárként 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
20-ról ledolgozta 5-re a testzsírszázalékát, ebben mi az, ami doppingra utal? Anno Landry vagy pár napja Andre Williams képe sokkal brutálisabb volt, ebben semmi különös nincsbaggio
Az, hogy mindezt néhány hónap alatt művelte.peterk2005
Ez nagyjából 2-3 hónap alatt bárki által véghez vihető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
20-ról ledolgozta 5-re a testzsírszázalékát, ebben mi az, ami doppingra utal? Anno Landry vagy pár napja Andre Williams képe sokkal brutálisabb volt, ebben semmi különös nincsbaggio
Az, hogy mindezt néhány hónap alatt művelte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ha nekem valaki február végén azt mondja, hogy a Saints meglépi azt amit március eleje óta meglépett (tradek plusz kivágások), akkor konkrétan hülyének néztem volna... Döbbenet az egész. A játékosmozgások is, a 30 millás idei dead cap is. Az meg még inkább, hogy még így is, ennyi dead cappel és elküldéssel is jövőre még mindig 157 millió az élő szerződések összege. És már van 14 milla dead cap is. Bevallom, csodálkozom, hogy Loomis-nak még van állása. Paytont és Brees-t meg sajnálom, ők jobbat érdemelnének ennél a hot messnél...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)