New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Komolyak, és akkor is vezetne, ha nem lettek volt IR-ek másoknál. De a yardokkal még mindig ki lehet törölni 😊
Ettől a 30 még alacsony | (de tetszettek volna megnyerni ezt a félelmetes csoportot 😊 ) |

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
 twitter.com/Saints/status/613896998052196352/photo/1

azért ezek komoly statok breesről.Már rég nem érdekel az nfl network top 100 listája, de hogy ő csak a 30. azért az egy kicsit kemény.kapitnono
kiégett

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/Saints/status/613896998052196352/photo/1

azért ezek komoly statok breesről.Már rég nem érdekel az nfl network top 100 listája, de hogy ő csak a 30. azért az egy kicsit kemény.


több mint 9 éve
nfl_lover 912
Ez a videó meg nem tudom, nem is biztos, hogy Galette van rajta, annyiban hasonlítanak, hogy szakállas és fekete mindkettő, de eléggé out-of-shape LB karaktere van a csávónak rajta.
nfl_lover
ő volt az, az eset után pár nappal instázta a bal oldalon látható képet
atapapa
Hát akkor bár teljesen be van baszva, de fuck you man!

Takarodjon. (sajnos)

Eléggé felkúrt ez most, van egy állat, megbízható pass-rusherünk végre, erre kiderül, hogy pályán kívül is ugyanilyen.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez a videó meg nem tudom, nem is biztos, hogy Galette van rajta, annyiban hasonlítanak, hogy szakállas és fekete mindkettő, de eléggé out-of-shape LB karaktere van a csávónak rajta.
nfl_lover
ő volt az, az eset után pár nappal instázta a bal oldalon látható képet

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Valaki nagyon-nagyon komoly bosszúhadjáratot hirdetett Galette ellen, hogy ki és miért, rejtély. Továbbá meg vagyok győződve arról, hogyha az NFL-játékosok 80% ellen valaki ilyen scenarioba kezdene, akkor hasonló eredményt hozna, és felszínre kerülnének a mocskosabbnál mocskosabb dolgok.
Ilyen ez a világ, nem szentéletűek játszanak itt.

A "kurvás" ügy szerintem fel lett fújva, és ki- illetve átszínezve, leírtam a véleményemet akkor. Ez a videó meg nem tudom, nem is biztos, hogy Galette van rajta, annyiban hasonlítanak, hogy szakállas és fekete mindkettő, de eléggé out-of-shape LB karaktere van a csávónak rajta.

Mindenesetre ez nem jó a csapatnak, természetesen. Én továbbra is hiszek az ún. ártatlanságában, ameddig nem bizonyosodik be a bűnössége, de már most kezdek csalódni benne.
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
crazy....



több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez a video teljesen a radar alatt volt mostanáig, ember nem tudta hogy létezik.
Az jó kérdés viszont hogy miért pont most kötötte össze valaki a videót és Galette nevét.atapapa
Mondjuk azért jó lenne látni/tudni, hogy miből indult az incidens.
Ha rám támadnának ennyien (férfiak nők vegyesen) akkor én is ütném akit érek válogatás nélkül.
Bazzani
Jogos, de maradjunk annyiban, hogy Galette mostanában egyre sűrűbben van rosszkor, rossz helyen.
Hasonlóan ehhez a videóhoz, nem olyan régen előkerült egy olyan régebbi videó is, ahol valószínűleg ez a marha ordibálja, hogy "fuck Sean" clbass
Nem ő, hanem az egyik haverja, vélhetően arra reagálva, hogy Jordan nagyobb szerződést kapott, mint ő.

Az időzítéshez hozzátenném, hogy a videót a nola.com hozta le Jr. nevével összefüggésbe hozva most, amely ugye Benson lapja....
Az az igazán elborzasztó mindemellett, hogy ezt a figurát a D csapatkapitánnyá választotta tavaly.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a video teljesen a radar alatt volt mostanáig, ember nem tudta hogy létezik.
Az jó kérdés viszont hogy miért pont most kötötte össze valaki a videót és Galette nevét.atapapa
Mondjuk azért jó lenne látni/tudni, hogy miből indult az incidens.
Ha rám támadnának ennyien (férfiak nők vegyesen) akkor én is ütném akit érek válogatás nélkül.
Ellenben ha Gallette volt az egész indítója akkor gusztustalan dolog.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Hasonlóan ehhez a videóhoz, nem olyan régen előkerült egy olyan régebbi videó is, ahol valószínűleg ez a marha ordibálja, hogy "fuck Sean"
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez a video teljesen a radar alatt volt mostanáig, ember nem tudta hogy létezik.
Az jó kérdés viszont hogy miért pont most kötötte össze valaki a videót és Galette nevét.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Két év alatt nem sikerült elküldeni, akkor nem most fogják... Szomorú

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Akkori feltöltés de a lényegen nem változtat: a mai NFL-ben ez már nem fér bele.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként a videó még 2013 márciusi felvétel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ideje kib@szni az embert a sunyiba.

Kár hogy akkora cap hitet hozna, amivel rögtön kilógnank a sapkabol.
Loomis élete egyik legrosszabb húzása volt hogy nem tette ki márciusban.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
éljen...

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Galette nyomta a "stiff armot" 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A rózsák háborúja véget ért: Benson teljesen "komplett",nem tudja annektalni a csapatot Rita.
Ezzel az is eldőlt hogy az igazi vezér Benson felesége lesz,akit mindenki imád a csapat háza táján.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Vaccaro annyira hiteles sérültjelentésben, mint Payton. Nemrég mondta, hogy tavaly az egész szezont sérülten játszotta le, miközben egy edzést se hagyott ki.
Cooks a nagy sztár eddig, bár Colston végigpihente ezeket a napokat, így nagyon nem nehéz kitűnnie.atapapa
azért spillerről sem feledkezzünk meg.mondjuk azzal a sebességgel könnyű, kíváncsi vagyok vajon akkor is menni fog-eneki ha már lehet ütközni rendesen és lesznek védőfelszerelések.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Vaccaro annyira hiteles sérültjelentésben, mint Payton. Nemrég mondta, hogy tavaly az egész szezont sérülten játszotta le, miközben egy edzést se hagyott ki.
Cooks a nagy sztár eddig, bár Colston végigpihente ezeket a napokat, így nagyon nem nehéz kitűnnie.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
D.Breaux az első csapattal edzett a nickel pozícióban és igen jól teljesített még int-je is volt, azonban az edzés végén sérülés miatt le kellett jönnie a pályáról.egyelőre nincsenek hírek a sérüléséről.

Szintén sérülés miatt jött le Vaccaro is aki egy special team-es ütközés után sérült meg.Ma azt nyilatkozta, hogy csak egy enyhe hamstring injury és csak elővigyázatosságból jött le, minden rendben lesz vele nyilatkpzta.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Galette beszélt az orvosával és nem szükséges megműteni a sérülését, így elvileg ott lehet a szezonnyitón.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
van itt még kakaó a spájzban 😊
egy elkapó hiányzik és minden szép.adam77
meg azért egy OL Depth Chart sem ártana, mert a kezdők szépek és jók, de a cseresor...


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Remek.
Sajnalom HS-t, ennel tobbet lattam bele

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
van itt még kakaó a spájzban 😊
egy elkapó hiányzik és minden szép.