New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Talán az OL-edző jegyezte meg a hetekben, hogy akár még OG is lehetne.
Alkatra akkor már inkább Strief az, akit el tudnék képzelni ott, de szerintem (remélem) az Evans-Lelito duón kívül kereten lévő 5 G-ből valaki letesz annyit, hogy egy közepes szintet hozzon.
Neveltünk már ki korábban a semmiből nagynevű falembereket, itt lenne az ideje egy újabb felfedezettnek.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Peat is aláírt, így mindenki akit draftoltunk szerződéssel rendelkezik.kapitnono
Biztos megörült, hogy G-t játszhat 😛Gyurma Pappa
De most komolyan G lesz?Tocy
szerintem csak viccből írta, nem hinném, hogy brees elé beraknának egy 6'7-es srácot.kapitnono
Igen volt erről szó már, de mégis, mennyi esélyt láttok rá?Tocy
nekem jelenleg nincs ötletem, hogy ki lesz a LG, én Peatet, vagy Striefet kizárnám, mivel mind a kettő 6'7, bár lehet payton bepróbálja valamelyiket. Leliton meg nem érzem azt hogyPaytonbízik benne annyira, hogy egy teljes szezonra egy kezdő posztot odaadjon neki.Lehet valamelyik udfa lesz a befutó.Remélem az OTA-k után okosabbak leszünk valamelyest.


több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Peat is aláírt, így mindenki akit draftoltunk szerződéssel rendelkezik.kapitnono
Biztos megörült, hogy G-t játszhat 😛Gyurma Pappa
De most komolyan G lesz?Tocy
szerintem csak viccből írta, nem hinném, hogy brees elé beraknának egy 6'7-es srácot.kapitnono
Igen volt erről szó már, de mégis, mennyi esélyt láttok rá?
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Peat is aláírt, így mindenki akit draftoltunk szerződéssel rendelkezik.kapitnono
Biztos megörült, hogy G-t játszhat 😛Gyurma Pappa
De most komolyan G lesz?Tocy
szerintem csak viccből írta, nem hinném, hogy brees elé beraknának egy 6'7-es srácot.


több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Peat is aláírt, így mindenki akit draftoltunk szerződéssel rendelkezik.kapitnono
Biztos megörült, hogy G-t játszhat 😛Gyurma Pappa
De most komolyan G lesz?
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Peat is aláírt, így mindenki akit draftoltunk szerződéssel rendelkezik.kapitnono
Biztos megörült, hogy G-t játszhat 😛

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Peat is aláírt, így mindenki akit draftoltunk szerződéssel rendelkezik.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000493324/article/projected-2015-starters-new-orleans-saints

Ehhez a felálláshoz mit szóltok? Nfl.com szerint 4-3 at fogunk játszani, valamint Peat lesz a LG.Érdekes.kapitnono
A defense pedig ugyanezekkel az emberekkel inkább nézhetne ki 3-4-nek... Hicks DE, Anthony ILB, Galette OLB és meg is van... Kikaha legyen csak pass rusher.csabi19
Jaja, ez csak spekulacio.
Kb. Van 1 db prototipus 43 DE a keretben (Jordan), rola is kiderult hogy sokkal hasznosabb 34ben

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Viszont nagyon imádnám, ha Spiller-Ingram dupla RB playeket, hasonlókat, mint a Deuce-Bush playek voltak 2006-ban. Robinson meg kiváló workhorse, szurkolok neki a playtime-ért azért.Gyurma Pappa
azt én is csipáznám, főleg ha mindketten egyszerre lennének a pályán.remek kis playeket lehetne úgy csinálni szerintem, futások, screenek, és időnként segíthetnének felvenni a blitzet.


több mint 9 éve
nfl_lover 912
Robinson meg kiváló workhorse, szurkolok neki a playtime-ért azért.Gyurma Pappa
Rólunk, futó posztról és a három úriemberről lévén szó szerintem biztosan fog látni fieldet.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Viszont nagyon imádnám, ha Spiller-Ingram dupla RB playeket, hasonlókat, mint a Deuce-Bush playek voltak 2006-ban. Robinson meg kiváló workhorse, szurkolok neki a playtime-ért azért.

több mint 9 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000493324/article/projected-2015-starters-new-orleans-saints

Ehhez a felálláshoz mit szóltok? Nfl.com szerint 4-3 at fogunk játszani, valamint Peat lesz a LG.Érdekes.kapitnono
Strief túl magas LG-nek (Brees elé), de az ugyanúgy 6'7" magas Peat nem? (A Strief -> LG ötletet már ezért nem értettem a draft körül sem...) A defense pedig ugyanezekkel az emberekkel inkább nézhetne ki 3-4-nek... Hicks DE, Anthony ILB, Galette OLB és meg is van... Kikaha legyen csak pass rusher.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/scensw8xhvguql1qbnra
Projected 2015 starters: New Orleans Saints
After trading Jimmy Graham to Seattle, the Saints will be dependent upon tight end Josh Hill to replace Graham's production. Will the Saints also be able to fill question marks in the receiver corps.?


Ehhez a felálláshoz mit szóltok? Nfl.com szerint 4-3 at fogunk játszani, valamint Peat lesz a LG.Érdekes.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
másik Graham is elment, a vártnál sokkal jobb volt 😊Gyurma Pappa
Akkor lőttek az újrahasznosított mezeknek is :p

Egész jól bírtam, hogy nem kell a legkönnyebb rúgáskísérleteket is görcsbe állt gyomorral néznem, de távolról már nem látta a vasat szegény.
Talán a mostani K-párharc lesz annyira jó, hogy szeptemberben ne kelljen megint Graham kegyeiért könyörögnünk (ugye tavaly is kitettük az 53-as szűkítéskor, majd gyorsan visszavettük)atapapa
főleg úgy hogy megváltoztatta az nfl az extra point szabályokat is.Mostmár az alapszakaszban is 33 yardos lesz a PAT és ha a defense blokkolja vagy int-et szerez akkor vissza lehet hordani 2 pontért.
Reméljük a két rúgó úriember lesz annyira jó hogy ne grahamet kelljen majd szeptemberben visszahozni.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
másik Graham is elment, a vártnál sokkal jobb volt 😊Gyurma Pappa
Akkor lőttek az újrahasznosított mezeknek is :p

Egész jól bírtam, hogy nem kell a legkönnyebb rúgáskísérleteket is görcsbe állt gyomorral néznem, de távolról már nem látta a vasat szegény.
Talán a mostani K-párharc lesz annyira jó, hogy szeptemberben ne kelljen megint Graham kegyeiért könyörögnünk (ugye tavaly is kitettük az 53-as szűkítéskor, majd gyorsan visszavettük)

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
másik Graham is elment, a vártnál sokkal jobb volt 😊

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Morgannek voltak jó dolgai a Friscoban és a Skinsnél is, de ő ink slotban jó és már ő is 30 lesz az idén.empty taxi
Meg az is lehet hogy nalunk unnepli

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jogos, arra utaltam volna, hogy ők ketten azok, akik viszonylag nagy ígéretként jöttek a Ligába, de sokat nem bizonyítottak.
Az általad idézet nevekből kettőt vágok is, de Isten lássa tájékozatlanságomat, Nwaneri abszolút ismeretlenül cseng, ha azt mondod hogy az egy orrcseppmárka, azt is elhiszem.
Szégyen, nem szégyen, a Jaguars támadófalának monitorozása az évek során nem annyira töltötte ki az időmet.Legfeljebb az rémlik, hogy kiket vittek el első körben.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Ők azok veterán játékosok, akik próbálnak keretet találni és részt vesznek az eseményen
DE Da'Quan Bowers Clemson
K Sergio Castillo West Texas A&M
P Bobby Cowan Idaho
K Zach Hocker Arkansas
OL Paul McQuistan Weber State
WR Josh Morgan Virginia Tech
OL Uche Nwaneri Purdue
WR Darryl Surgent Louisiana-Lafayette
TE Chase Coffman Missouri

Egyértelműen Bowers és Coffman a 2 legnagyobb név, de az eddigi profi pályafutásuk alapján tényleg csak nevekatapapa
Azért van rajtuk kívül ezek közt 3 veterán, akiknek egyaránt 60+ kezdésük van a ligában:
Nwaneri azért anno 92 meccsen volt kezdő G Jacksonville-ben és nem is volt rossz guard ő anno, tavaly Dallasban próbálkozott, de ott elküldték a TC után. Mondjuk már 31 éves.
McQuistan már 32, 3 évig volt stabil kezdő a Hox falában, gyűrűje is van, a legutóbbi clevelandi kirándulás annyira nem jött be neki.
Morgannek voltak jó dolgai a Friscoban és a Skinsnél is, de ő ink slotban jó és már ő is 30 lesz az idén.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Volt egy médianyilvános újonc minicamp ma, még Brees is jelen volt. Korábbról egyáltalán nem rémlik, hogy Brees jelen lett volna ezen az eseményen.
- Tull még mindig felépül a sérülése utáni beavatkozásokból, nem edzett
- Peat RT-ben nyomta, de a falat illetően nincs semmi kőbe vésve, SP próbálja a legjobb ötöst megtalálni szeptemberre
- Ryannek nem lenne gondja azzal, ha egy újonc "hívná" a védőplayeket (Anthony, mint kezdő MLB)
- Allen azt mondta, hogy a védelem irányításában RR fogja vinni a prímet

Ők azok veterán játékosok, akik próbálnak keretet találni és részt vesznek az eseményen
DE Da'Quan Bowers Clemson
K Sergio Castillo West Texas A&M
P Bobby Cowan Idaho
K Zach Hocker Arkansas
OL Paul McQuistan Weber State
WR Josh Morgan Virginia Tech
OL Uche Nwaneri Purdue
WR Darryl Surgent Louisiana-Lafayette
TE Chase Coffman Missouri

Egyértelműen Bowers és Coffman a 2 legnagyobb név, de az eddigi profi pályafutásuk alapján tényleg csak nevek

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Pj williams is aláírta a rookie szerződését.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Kikaha,Grayson,Tull,Davison,Swann és murphy aláírták a 4 éves rookie szerződésüket.Így már csak a két elsőkörös meg williams nem írt még alá.

 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/Saints-sign-four-2015-draft-picks-agree-to-terms-with-Kikaha-and-Grayson/985a4980-24dc-4f4c-89d9-c62414e6e31c?campaign=no:fanshare:twitter


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Off hirdetmény: megjelent a WEFL Fantazi Liga 2011-2014-es évkönyve. A liga oldalára feltöltöttem, ti meg letölthetitek onnan (már, akit érint ugye) 😊hajdu
aztamcsokosrohadt

minden elismerésem pajti

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tavaly nagyon optimista voltam, és rémálom volt a szezon szurkolóként.
Most legalább nincsen semmi reményem és elvárásom, csalódni nem fogok, csak pozitívan. 😊nfl_lover
Na, pont így vagyok én is...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szvsz Ogletree kávéja lefőtt már a ligában.
Én bepróbálnám szívesen Reggie Wayne-t, van nála rosszabb elkapó is a rosteren.atapapa
Én bīzok benne, hogy nem vàgyik a Dallas Clark-emlékplakettre és ő nem épiti le magàt teljesen màshol.