New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
a G akit igazoltunk Cyril Lemon North Texasről benne volt az Outland Trophy legjobb 16 játékosa között, a North texas támadófala 17 sacket kapott csak be az elmúlt 2 évben.Az ország egyetlen guardja aki freshman évétől kezdve minden játszott.
hátha beválik.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Collinst eddig még udfa-nak se vitte el senki.kapitnono
Most már megvárják az ügy tisztázását és csak utána fog csapatot keresni.

Nagyon bízom benne, hogy megalapozottan rá építve ignoráltuk az OG-draftot.

Ez a védelem így elég combos lesz, de az O bizonyos helyeken nem hogy mélységben nem létezik, de egyenesen lyukas.atapapa
hát én is remélem h ártatlan és aláír hozzánk mert akkor az LT LG RT poszt kb 10évre meg lenne oldva.meglepő hogy még udfa ként sem hoztunk wr-t vagy g-t.Payton nagyon bízik valakiben.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Collinst eddig még udfa-nak se vitte el senki.kapitnono
Most már megvárják az ügy tisztázását és csak utána fog csapatot keresni.

Nagyon bízom benne, hogy megalapozottan rá építve ignoráltuk az OG-draftot.

Ez a védelem így elég combos lesz, de az O bizonyos helyeken nem hogy mélységben nem létezik, de egyenesen lyukas.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
az eddigi udfa igazolásaink:
Clemson defensive lineman Tavaris Barnes, Mississippi State defensive tackle Kaleb Eulls, Notre Dame offensive lineman Doniel Gambrell, New Hampshire wide receiver R.J. Harris, Syracuse offensive tackle Sean Hickey, North Texas guard Cyril Lemon, UTSA defensive tackle Ashaad Mabry, Indiana defensive lineman Bobby Richardson, North Carolina tight end Jack Tabb

Collinst eddig még udfa-nak se vitte el senki.Lehet azért itt megérne már egy próbát.Sok csapat fog nagyot nézni ha kiderül, hogy ártatlan.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Hát nem tudom mit gondoljak.Tull és Davison sztemjó pickek lehetnek, a cb-t nem igazán értem, Marcus Murphyről meg payton mondta, hogy a másodikként rangsorolták returner poszton a boardon.sztem ez így egy c körüli draft de remélem az idő rámcáfol.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Közben jön az UDFA-áramlat.

Van egy srác, nagyon hófehérketörténete van:atapapa
A sigeddel együtt ez a hsz kissé mókás 😊empty taxi
jaja, ezt már egyszer megkaptam tőled


davisont nem hicks mögé gondoljuk inkább?adam77
Könnyen lehet
Ahogy földhöz veri szereléssel az ellenfelet... Látok pár sárga zászlót meg befizetett csekket NFL-szinten

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Közben jön az UDFA-áramlat.

Van egy srác, nagyon hófehérketörténete van:atapapa
A sigeddel együtt ez a hsz kissé mókás 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Közben jön az UDFA-áramlat.

Van egy srác, nagyon hófehérketörténete van: a most 24 éves Doniel Gambrell 11 éves volt, amikor az apját egy rablás során megölték, és ugyan eljutott az egyetemig, de a barátnője (már felesége) terhes lett, így otthagyta a sulit, dolgozni kezdett és családot alapított.
Azonban egy bizonyos Ted Ginn Sr nehezen nézte, hogy egy tehetség csak úgy elkallódjon (igen, ő az nfl-es Ted Ginn apja, amúgy középiskolai edző), és összehozta neki, hogy a sokadosztályban újra játszhasson.
Játszott is, de mellette dolgozott ezerrel, a szombati meccsek után vasárnap nem a jól megérdemelt pihenését töltötte, hanem 16 órás műszakokat gurított le.
Nyilván még nem NFL-játékos, sokkal kevesebb időt töltött a focival és az edzésekkel, mint amennyi szükséges lett volna, de az élet most dob neki egy esélyt, drukkolok neki.


Említésre méltó UDFA még
Bobby Richardson, DT, Indiana
Sean Hickey, OT/G, Syracuse
Tavaris Barnes, DE, Clemson
Kaleb Eulls , DE, Mississippi State
jött még 2 TE (Spears, Tabb)

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
davisont nem hicks mögé gondoljuk inkább?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az elkapó hiánya engem, így a végére már annyira nem izgat, onnantól hogy Strong kiment már nem érdekelt senki. Kukázunk valami veteránt, hozunk egy-két korlátozottan használható UDFA-t (ugye Lance Moore?), és bízunk benne hogy Toon beérik végre. Amiért még nyugodt vagyok, hogy jött Spiller, ezzel megoldott a tavalyi legnagyobb lyuk az O-ban, amit Sproles távozása hagyott. Korábban is szó volt róla, SP rendszerének fontos eleme egy ilyen RB, és most végre megint van.

Engem a G hiánya zavar inkább, illetve nem is zavar, csak egyelőre nehezen tudom elképzelni, hogy Evans egy műtéttől visszanyerje a formája 50%-át legalább, illetve hogy Lelito 100%-os starterként hogy fog teljesíteni.

Alapvetően, olyan játékosokat hozott Loomis, akik fizikálisak, nagyot tudnak ütni, és ez ami hiányzott eddig a csapatból. Ha Vaccarot jövőre nem erőltetjük, hogy azt játssza, amiben nem jó (megj.: lehet hogy tényleg valami sérülés miatt nem játszotta azt, de akkor meg miért nem b-tuk IR-re a 10. héten?), és PJ-t sikerül szintén úgy használni, ahogy kell, akkor ez egy jó secondary lehet. (Swann draftolása jól mutatja, hogy nem akarunk abba a hibába esni, hogy ha valaki lesérül, akkor nem lesz megfelelő pótlék. Dixon is jó játékos, az évek bizonyítják, hogy a sec-be nagyon kell a depth...)

A két hátsó körös játékos Tull és Davison egyértelműen projektek, de ők is eddig nem látott stílust képviselnek. Tull egy teljesen logikus pick volt, Davison egy kicsit nehezebben érthető, nekem ő egy fiatalabb Bunkley hasonmás, és nem teljesen értem hogy a 3-4-es falban mi a tervünk vele, de legyen. Tull pedig egyértelműen azért van itt, hogy ha Jr.-ral valami történik, ne nézzünk ostobán ki a fejünkből, hogy nincs B terv.Gyurma Pappa
Loomis lenyomott éjjel egy ilyen szöveget: nem cseréljük el Stills-t, ha a kereten lévőkkel nem lettünk volna elégedettek....
Kicsit magyarázkodós szaga van, de ő mondta.

Tull nem fog részt venni a közös munkában még egy kicsit, mert volt valami vállas műtétje. A csávó sérült vállal tolt a combine-on 26 fekvenyomást a 225 fonttal. Mindenesetre Payton nagyon oda van érte.
Davison szvsz stílusra más mint Bunkley, a gyerekben ott mozog a pass rusher, míg Bunkleynak ez nem erőssége.
Davison amúgy birkózott is, Kikaha után a második küzdősportosunk idén (ő judós).
Nekem erről a Tull-Davison párosról kinézetre meg játékstílusra ír kocsmai bunyósok ugranak be elsőre: nem atléták, de ha fel kell állni, csak ők jönnek ki saját lábon a balhé végén a kricsmóból.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Az elkapó hiánya engem, így a végére már annyira nem izgat, onnantól hogy Strong kiment már nem érdekelt senki. Kukázunk valami veteránt, hozunk egy-két korlátozottan használható UDFA-t (ugye Lance Moore?), és bízunk benne hogy Toon beérik végre. Amiért még nyugodt vagyok, hogy jött Spiller, ezzel megoldott a tavalyi legnagyobb lyuk az O-ban, amit Sproles távozása hagyott. Korábban is szó volt róla, SP rendszerének fontos eleme egy ilyen RB, és most végre megint van.

Engem a G hiánya zavar inkább, illetve nem is zavar, csak egyelőre nehezen tudom elképzelni, hogy Evans egy műtéttől visszanyerje a formája 50%-át legalább, illetve hogy Lelito 100%-os starterként hogy fog teljesíteni.

Alapvetően, olyan játékosokat hozott Loomis, akik fizikálisak, nagyot tudnak ütni, és ez ami hiányzott eddig a csapatból. Ha Vaccarot jövőre nem erőltetjük, hogy azt játssza, amiben nem jó (megj.: lehet hogy tényleg valami sérülés miatt nem játszotta azt, de akkor meg miért nem b-tuk IR-re a 10. héten?), és PJ-t sikerül szintén úgy használni, ahogy kell, akkor ez egy jó secondary lehet. (Swann draftolása jól mutatja, hogy nem akarunk abba a hibába esni, hogy ha valaki lesérül, akkor nem lesz megfelelő pótlék. Dixon is jó játékos, az évek bizonyítják, hogy a sec-be nagyon kell a depth...)

A két hátsó körös játékos Tull és Davison egyértelműen projektek, de ők is eddig nem látott stílust képviselnek. Tull egy teljesen logikus pick volt, Davison egy kicsit nehezebben érthető, nekem ő egy fiatalabb Bunkley hasonmás, és nem teljesen értem hogy a 3-4-es falban mi a tervünk vele, de legyen. Tull pedig egyértelműen azért van itt, hogy ha Jr.-ral valami történik, ne nézzünk ostobán ki a fejünkből, hogy nincs B terv.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
így munkából hazaérve csak két kérdés motoszkál bennem...

- ki a f*szom az a Damian Swann
- hol az elkapó

egyébként meg defense wins championships, Kikaha lesackel mindenkit

amúgy durva kis warriorokat draftoltunk, vért isznak így profil alapján 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Utoljára akkor draftoltunk 6 védőt, amikor még 12 körös volt a draft :p

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azt hittem ma is későn kezdik. Lemaradtam nagyon?Kájzerszóze
áhh



már vége

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Ez a videó nagyon jó, a srác is nyilván 😀 Meglátjuk.... Azt hittem ma is későn kezdik. Lemaradtam nagyon?



több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
KR/Spiller helyettes is érkezett...tényleg futni fogunk XD A srácnak csak 4,5ös negyvene van, de úgy robbant mint Sproles:
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezek már nettó baromságok. OT, ILB, OLB-pickek frankók, azt mondom védhető a QB és a CB is kis vörösborral, na de ezeket ember...

Az rohadtul látszik, hogy futni akarunk. Elhoztuk ennek nagymesterét C-nek, draftoltunk az első kör elején egy ehhez illő T-t, illetve FA-n szereztünk egy pazar, sokoldalú futót a két másik vaddisznónk mellé (ja meg Hightower?). Ugyanakkor szarunk rá, hogy mi van elkapó-fronton, a tavaly összeeső Colston mellett van a villantó és a sokat futó rendszerbe szerintem marhára illő Cooks, illetve több fiatal tehetség, akik közül kettőt minimum sokat kell foglalkoztatni. Persze mondjuk a Seahawks sem elit WR-sorral nyert SB-t.

D-oldalon rengeteg a "ha", ha Jordan megint felszívja magát, ha Jenkins és Hicks jól fog menni, ha Galette játszani fog, ha a két új pickünk hozza az elvártat, ha Browner és Byrd is villant és a sérülések nem jönnek be olyan szinten, mint tavaly...hm...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Augusztusban eldől, hogy mit érnek a legmagasabb szinten
Bízok benne, hogy nem annyit, mint a korábbi ilyesmi húzásaink...nfl_lover
Kire gondolsz? Jahri Evansre vagy Colstonra?atapapa
A defensive oldalra való húzásokra...nfl_lover
jaah, az ilyesmit félreértettem

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Augusztusban eldől, hogy mit érnek a legmagasabb szinten
Bízok benne, hogy nem annyit, mint a korábbi ilyesmi húzásaink...nfl_lover
Kire gondolsz? Jahri Evansre vagy Colstonra?atapapa
A defensive oldalra való húzásokra...
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Azt hiszem a Saints történetében nem szopattak még úgy újoncot, ahogy ezt a gyereket fogják idén

Atlanta native, #saints CB Damian Swann says he's a Falcons fan, then corrects himself. "I *was* a Falcons fan."atapapa
Cseréljük el Collinsért!😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azt hiszem a Saints történetében nem szopattak még úgy újoncot, ahogy ezt a gyereket fogják az edzőtáborban idén

Atlanta native, #saints CB Damian Swann says he's a Falcons fan, then corrects himself. "I *was* a Falcons fan."

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Haladunk a C+ (-) felé?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mit adtunk érte? 😊zemanla
Az idei meg a 2016-os 6. körtatapapa
Meg egy tábla piros mogyoróst...zemanla
Nem, mi csak bountyt adunk

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mit adtunk érte? 😊zemanla
Az idei meg a 2016-os 6. körtatapapa
Meg egy tábla piros mogyoróst...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mit adtunk érte? 😊zemanla
Az idei meg a 2016-os 6. kört