New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
nfl_lover 912
és akkor Breest most már cserélhetjük is, Browns, Houston felkészül?

bocs, kicsit kivagyok
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ilyen amikor Loomis azt mondja, nincs rebuild. Griffin 😕

több mint 9 éve
nfl_lover 912
tehát rebuild
akkor jövőre meg megyünk az 1/1-ért, vagy mi lesz?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
😀😀😀

én a következőt meg se várom

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez mind oké, de nem ért volna rá később?lol
Most erre mit mondjak? Van, amikor nem fedi az elképzeléseimet a csapat választása, és van, amikor igazam is van. Még ha könnyebb nemeket mondani mint eltalálni a jó játékost.

Ez Jr. hátizsákját figyelembe véve helyénvaló pick volt szvsz

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ez mind oké, de nem ért volna rá később?lol
Szerintem itt már nincs olyan...csak az számít ki van elöl a saját listán! Ez a pick pedig nagyon jól is elsülhet. Komoly sérülései voltak, de tavaly is egészséges tudott maradni és őrült számokat tudott produkálni.
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ez mind oké, de nem ért volna rá később?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Őszinte leszek: nem sokat láttam ezt a gyereket játszani, de amikor olvastam a prospect-ismertetőket, szinte becsináltam a gyönyörtől és úgy gondoltam: ilyen védőt akarok a csapatomba. A videói még jobban lenyűgöztek.
Ez a pick nagyon nagyot sülhet.

20 éve nem választottunk az első körben LB-t, utoljára 2004-ben a másodikban, most meg kettőt egymás után. Oh boy, lesz itt csontzene.


több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Lehet még rosszabb?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Oké, BPA, ettől még nem értem, miért nem WR, de haladjunk. Nem vagyok lelkes, na.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Stinch küldött egy sms-t Paytonéknak, miután be kellett mondania ezt a szép nevet ország-világ előtt: "SERIOUSLY?"

😀😀

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
kikaha 😀



több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
olyan játékost akartam, akinek nem kell mindig kopipésztelnem a nevét

De bírom a picket

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
collins azt nyilatkozta, hogy ha nem választják ki ma akkor kilép az idei draftból, tisztázza a nevét és jövőre újra jelentkezik.


több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Trade Strongért?zemanla
szerintem ő annyira nem jó, akkor már inkább guard vagy ha wr akkor devin smithkapitnono
Erős túlzással: Strong=Colston, Smith=Cooks. Nekünk most inkább kéne Colston utódja, de egyikkel se lennék boldogtalan.


atapapa
2/44-re lehet, egyik sem lesz már...báááááár!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Trade Strongért?zemanla
szerintem ő annyira nem jó, akkor már inkább guard vagy ha wr akkor devin smithkapitnono
Erős túlzással: Strong=Colston, Smith=Cooks. Nekünk most inkább kéne Colston utódja, de egyikkel se lennék boldogtalan.


Majd mindegyik kör mellett találni bőven érveket. Én azért tettem az 5. elé a 3. kört, mert Ninko-t a Saints waive-elte (a Saints FO szerint nem kellett volna draftolni).
Graham mellett az Armstead-Jenkins-Hicks trió is nagyon ütős.tomi-tomi
waiveltük, de részben azért, mert nem tudott egészséges maradni. BTW nem állítom, hogy nálunk is beérett volna úgy, mint nálatok. De nem is a tehetséggondozásra akartam kihegyezni, inkább arra, hogy hol tudunk még tehetségeket találni, és ilyen 5. kört 10 éves időintervallumban szvsz sok csapat nem mutat fel.

szerk: viszont a 6. körben felesleges draftolnunk, abból a névsorból egy szezont alig élt túl nálunk bárki

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Trade Strongért?zemanla
szerintem ő annyira nem jó, akkor már inkább guard vagy ha wr akkor devin smithkapitnono
Akkor sztem nem trade...
Van elég pickünk. Ha a 2. és a két 3. ból nem tudunk needeket megoldani, utána lutri.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én a harmadik kört vinném.tomi-tomi
Én a harmadik kört vinném.tomi-tomi
Asszem én is....zemanla
Jaja, Jimmy sokat dob rajta, de szerintem értékén nézve az 5. körünk brutális: 10 draftoltból 5 kezdő státuszig vitte (már ha ez Morstead esetén értelmezhető)!? Az elég emberes. atapapa
Majd mindegyik kör mellett találni bőven érveket. Én azért tettem az 5. elé a 3. kört, mert Ninko-t a Saints waive-elte (a Saints FO szerint nem kellett volna draftolni).
Graham mellett az Armstead-Jenkins-Hicks trió is nagyon ütős.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Trade Strongért?zemanla
szerintem ő annyira nem jó, akkor már inkább guard vagy ha wr akkor devin smith


több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Trade Strongért?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintetek hogyan tovább?
Nálam másodikban fontossági sorrendben DL/WR/OLB (Davis/Strong/Harold)
clbass
Ha a needeket nézzük, akkor a DL nálam kiesik az elejéről. OG/WR/OLB/TE a sorrend nálam ebben a tekintetben.atapapa
kövezzetek meg de én behúznám dgb-t a 44.-re ha elérhető.kapitnono
ha tényleg annyira komolyra vesszük a karakterproblémákat, hogy az ígéretes Stills.t vagy a pro bowler-szintű Jr-t is cseréltük volna, akkor szvsz esélytelen hogy Gregoryt vagy DGB-t behúzzuk. kivéve talán, ha valamelyiknél felmerültek annyira nem publikus "enyhítő" körülmények.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Szerintetek hogyan tovább?
Nálam másodikban fontossági sorrendben DL/WR/OLB (Davis/Strong/Harold)
clbass
Ha a needeket nézzük, akkor a DL nálam kiesik az elejéről. OG/WR/OLB/TE a sorrend nálam ebben a tekintetben.atapapa
kövezzetek meg de én behúznám dgb-t a 44.-re ha elérhető.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintetek hogyan tovább?
Nálam másodikban fontossági sorrendben DL/WR/OLB (Davis/Strong/Harold)
clbass
Ha a needeket nézzük, akkor a DL nálam kiesik az elejéről. OG/WR/OLB/TE a sorrend nálam ebben a tekintetben.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én a harmadik kört vinném.tomi-tomi
Én a harmadik kört vinném.tomi-tomi
Asszem én is....zemanla
Jaja, Jimmy sokat dob rajta, de szerintem értékén nézve az 5. körünk brutális: 10 draftoltból 5 kezdő státuszig vitte (már ha ez Morstead esetén értelmezhető)!? Az elég emberes.

Azért állítottam össze ezt így körönként, hogy látszódjon: mennyire eltolódott a draftunk az első kör irányába (ugye pont téma volt az, hogy Loomis mennyi pro bowlert draftol), illetve hogy a második körös draftunk gyakorlatilag nem létezik.