New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Tull is király, sztem Jr jövőre már nem itt lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem fogom szépíteni a dolgokat: amennyire szeretem az idei draftot (jobban, mint a tavalyit), annyira nem gondolom, hogy értelmes, első naptól bevethető WR-t vagy G-t fogunk ma. Kicsit tanácstalan is vagyok, mert csak elment 2000 elkapott yard tavalyról.
A G-re megoldás lehetne, ha Collinst berántjuk, de Payton nem úgy nézett ki az éjjeli sajtáton, mint aki egy percet is pazarolni akarna rá az ügy tisztázásáig. Aztán lehet hogy ez is csak a ködösítés része, hiszen mi Pettyt is draftolni akartuk 1/31-nél :p


szerk: el tudom képzelni hogy a Falcons behúzza Collinst, náluk need is, a vasaltképű GM-ük szokott ilyen lépéseket csinálni. Nagyon nem szeretném ott látni, már így is elvittek tegnap egy embert az LSU-ból ^_^

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
elég intelligens srác ez a Grayson, most néztem végig a Gruden's QB Camp róla szóló részét, meggyőző eléggé. Las Vegas bowl-on elég harmatos volt, de tényleg elképesztő deep dobása van, szűkebb helyekre is nagyon pontosan dob. noha egyáltalán nem vagyok szakértő, de nekem jobban nfl ready-nek tűnik, mint Mariota és Winston, és ha még 2-3 évig Brees mögött tanulhat... mindenesetre örülök, hogy nem Petty vagy Hundley jött, a többi meg a jövő zenéje.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jaaj gyerekek, hát SJBaptiste konvertálódik elkapóvá! 🏈krixtofer
Vagy Imi!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Jaaj gyerekek, hát SJBaptiste konvertálódik elkapóvá! 🏈
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
csak a számokat tekintve nem tűnik túl erősnek az eddigi ténykedésünk, biztosan gyenge draft jegyeket fogunk majd kapni emiatt. 99 játékos ment ki eddig, amiből 5 landolt nálunk a következők szerint (zárójelben mayock top 100-as listájának helyezései):
13. peat (28.)
31. anthony (50.)
44. kikaha (-)
75. grayson (-)
78. williams (69.)

én azonban nem vagyok egyáltalán csalódott. van még pár kérdés, de azt majd az idő megválaszolja, bízzunk a nola-ban elvégzett melóban. anthony és kikaha videói nagyon meggyőzőek. nem is értem, hogy utóbbi neve miért nem forgott a top prospectek között. remélem, a térdproblémái nem olyan kritikusak.
az iránytó draft szerintem szükséges volt. brees-típusú qb-t készen soha nem fogunk tudni húzni. egyrészt nem hiszem, hogy lesz a közeljövőben olyan top pickünk, ahol instant kezdő van, másrészt nem emlékszem olyan irányítóra az elmúlt évekből, aki egyből kezdő tudott volna lenni payton rendszerében. grayson statjai megelőlegezik, hogy belőle akár formálódhat egy új brees. a személyisége is jónak tűnik. és hát a legjobb mentor kezeiben adatik meg neki a lehetőség erre. ha ezt a forgatókönyvet akarjuk követni max 2-3 évünk van, szóval lépni kellett.
én egyelőre peat szerepét nem érzem. tény, hogy remek biztonsági húzás, mert ha kidől valaki a falból, nagy a baj, de a helyzetünkben talán túl nagy luxus volt.
ha a sérülésfaktor mondjuk wr oldalon üt be, hasonló kakiban leszünk, mert nem tudunk annyi új futó playt kreálni, hogy az öregecske és kérdőjeles elkapóinkat ellensúlyozzuk.
williamsnek örülök. őt már a legelső csomagba beválogattam, amikor a lehetséges újoncokról tájékozódtam. white-nál tuti több örömünk lesz benne.

mai nap wr-t, te-t és dl-t mindenképp. meg g-t.adam77
lehet payton úgy gondolja, hogy van elég wr a rosteren, bár sztem ma biztos húzunk wr-t.Elvégre a hátsó körös támadó falembereket meg elkapókat elég jó érzékkel szoktuk kiválasztani.reméljük mostis így lesz.


több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
csak a számokat tekintve nem tűnik túl erősnek az eddigi ténykedésünk, biztosan gyenge draft jegyeket fogunk majd kapni emiatt. 99 játékos ment ki eddig, amiből 5 landolt nálunk a következők szerint (zárójelben mayock top 100-as listájának helyezései):
13. peat (28.)
31. anthony (50.)
44. kikaha (-)
75. grayson (-)
78. williams (69.)

én azonban nem vagyok egyáltalán csalódott. van még pár kérdés, de azt majd az idő megválaszolja, bízzunk a nola-ban elvégzett melóban. anthony és kikaha videói nagyon meggyőzőek. nem is értem, hogy utóbbi neve miért nem forgott a top prospectek között. remélem, a térdproblémái nem olyan kritikusak.
az iránytó draft szerintem szükséges volt. brees-típusú qb-t készen soha nem fogunk tudni húzni. egyrészt nem hiszem, hogy lesz a közeljövőben olyan top pickünk, ahol instant kezdő van, másrészt nem emlékszem olyan irányítóra az elmúlt évekből, aki egyből kezdő tudott volna lenni payton rendszerében. grayson statjai megelőlegezik, hogy belőle akár formálódhat egy új brees. a személyisége is jónak tűnik. és hát a legjobb mentor kezeiben adatik meg neki a lehetőség erre. ha ezt a forgatókönyvet akarjuk követni max 2-3 évünk van, szóval lépni kellett.
én egyelőre peat szerepét nem érzem. tény, hogy remek biztonsági húzás, mert ha kidől valaki a falból, nagy a baj, de a helyzetünkben talán túl nagy luxus volt.
ha a sérülésfaktor mondjuk wr oldalon üt be, hasonló kakiban leszünk, mert nem tudunk annyi új futó playt kreálni, hogy az öregecske és kérdőjeles elkapóinkat ellensúlyozzuk.
williamsnek örülök. őt már a legelső csomagba beválogattam, amikor a lehetséges újoncokról tájékozódtam. white-nál tuti több örömünk lesz benne.

mai nap wr-t, te-t és dl-t mindenképp. meg g-t.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
PJ williams meg, remélem nem egy patkányrob 2.0 lesz akinek 4 évig kell nézni a szenvedését.
kapitnono
Teljesen eltérő típusú játékosokról beszélünk. Robi egy szuperatléta volt, aki jobb napjain eltalálta, hogy mit fut a WR, de még a jobb napokon se tudta leszedni a labdát, PJ meg egy hentes, aki lehet hogy nem fogja tartani úgy a lépést az elkapóval, de a szart is kiveri belőlük. Utóbbi inkább nickelben lesz hasznos szerintem.atapapa
úgy legyen.most nézem épp a videóit, hát szerelni meg ütközni azt tud.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
PJ williams meg, remélem nem egy patkányrob 2.0 lesz akinek 4 évig kell nézni a szenvedését.
kapitnono
Teljesen eltérő típusú játékosokról beszélünk. Robi egy szuperatléta volt, aki jobb napjain eltalálta, hogy mit fut a WR, de még a jobb napokon se tudta leszedni a labdát, PJ meg egy hentes, aki lehet hogy nem fogja tartani úgy a lépést az elkapóval, de a szart is kiveri belőlük. Utóbbi inkább nickelben lesz hasznos szerintem.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 forums.chargers.com/archive/index.php/t-26178.html

vs.

 www.nfl.com/draft/2015/profiles/garrett-grayson?id=2552371

Érdekesség, hogy Grayson inkább a mostani Breesre hasonlít, mint a draftolt Breesre, de vicces átfedések vannak (pl. arm strength). Ettől még Brees helye nincs igazán veszélyben a csapatnál, és nem hiszem hogy a szerződését nem töltené ki nálunk, sőt talán rá is húzunk egy évet. Nekem sokkal inkább azt üzeni ez a pick, hogy Graysont megpróbáljuk, hogy képes-e Breesebb lenni Breesnél, és ha valami balul sül el, jövőre vagy inkább két év múlva még bőven tudunk top, nfl ready QB-t húzni az első körben.Gyurma Pappa
Én nem rajongom a QB-draftért, de a sok tekintetben etalonként kezelt Pats Brady alatt 6 irányítót draftolt, kettőt a harmadik körben, egyet a másodikban.
Mi tegnapig Brees alatt egyetlen egyet, a hetedikben.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 espn.go.com/nfl/player/gamelog/_/id/2509488/type/college/hauoli-kikaha

azért ezek elég durva statok Kikaháról, tavaly mindősszesen egy meccsen nem szerzett sacket.kapitnono
A fickó egy rém wazze, ha a 2 évvel ezelőtti sérülései nem játszanak be, az irányítók beteget fognak jelenteni ellenünk meccsnapokon.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
 espn.go.com/nfl/player/gamelog/_/id/2509488/type/college/hauoli-kikaha

azért ezek elég durva statok Kikaháról, tavaly mindősszesen egy meccsen nem szerzett sacket.


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
 forums.chargers.com/archive/index.php/t-26178.html

vs.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/z61wwuev8vtlodc1ph3t
Garrett Grayson Stats, News and Video - QB | NFL.com
Latest on QB Garrett Grayson including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Érdekesség, hogy Grayson inkább a mostani Breesre hasonlít, mint a draftolt Breesre, de vicces átfedések vannak (pl. arm strength). Ettől még Brees helye nincs igazán veszélyben a csapatnál, és nem hiszem hogy a szerződését nem töltené ki nálunk, sőt talán rá is húzunk egy évet. Nekem sokkal inkább azt üzeni ez a pick, hogy Graysont megpróbáljuk, hogy képes-e Breesebb lenni Breesnél, és ha valami balul sül el, jövőre vagy inkább két év múlva még bőven tudunk top, nfl ready QB-t húzni az első körben.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Fuh, hát Kikaha sztemjó pick,ő bevállhat,irányítót nemértem miérthúztunk ennyire elől, de ha Payton így gondolja, legyen így. PJ williams meg, remélem nem egy patkányrob 2.0 lesz akinek 4 évig kell nézni a szenvedését.
Meg az is érdekelne, hogy G, wr-t mikor húzunk mert azért a kezdő LG még szerintem mindig hiányzik, kezdő wr-nek meg nem tudom kit gondol payton, na mindegy hajnalravalamivel okosabbak leszünk.Egy guard megy egy wr még kell sztem legalább.


több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Öröm és boldogság! :-/
Kikaha. Jah, vállalható.

Nem akartam QB-t! Ennyire "elöl" meg különösen!
A két, jó pozíciójú 3. körünket ellőjük egy QB-re és egy CB-re...
WR? G?
Felkészül: Imi! 😀

Igaz, "megfelelő" wr-t lehet a 7. körben is találni....kis szerencsével! 😊zemanla
Okés, szívesen, egy kicsit ráedzek és bármelyik csapat hasznos linebackere leszek. 😊 Ha amerikai lennék, valszeg úgyis ezt a posztot nyomtam volna.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
és akkor hogy is voltak azok a karakterproblémák Stills-szel...? 😊
lol
Én úgy látom, hogy a fő probléma Stillsszel és Jimmyvel az öltözőben lehetett. abból gondolnom, hogy az első áldozatok az offseasonban pozíciós edzők voltak, és igaz lehetett a pletyka az öltöző elvesztéséről. Ezt szemben PJ pályán kívül hülye, és talán bízunk benne, hogy tanult babaromságból. Persze csak tippeltem...

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Öröm és boldogság! :-/
Kikaha. Jah, vállalható.

Nem akartam QB-t! Ennyire "elöl" meg különösen!
A két, jó pozíciójú 3. körünket ellőjük egy QB-re és egy CB-re...
WR? G?
Felkészül: Imi! 😀

Igaz, "megfelelő" wr-t lehet a 7. körben is találni....kis szerencsével! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
A két harmadikkörös pickből nekem az jön le, hogy:
- SJB nem nagyon fog már pályára lépni NFL mérkőzésen
- Van potenciál a rosteren lévő fiatal elkapókban
- Lelito-ban látjuk a kezdő LG-t
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Williams itt már steal, kihagyhatatlan volt.atapapa
és akkor hogy is voltak azok a karakterproblémák Stills-szel...? 😊
vagy stealnél nem játszik? 😀lol
"ha tényleg annyira komolyra vesszük a karakterproblémákat, hogy az ígéretes Stills.t vagy a pro bowler-szintű Jr-t is cseréltük volna, akkor szvsz esélytelen hogy Gregoryt vagy DGB-t behúzzuk. kivéve talán, ha valamelyiknél felmerültek annyira nem publikus "enyhítő" körülmények."

Azt senki se mondta, hogy mától kezdve kizárólag olyan játékosokat draftolunk, akik szabadidejükben vak nagymamikat kísérgetnek át a zebrán.
Kérdés az, hogy ha vannak karaktergondok, azok milyen jellegűek, mennyire orvosolhatóak, mennyire oldódnak fel az öltözőben.
Pl. egy Gregory öngyilkosság lett volna Galette mellé.

Történjen bármi, inkább válasszunk egy többszörösen bizonyított PJ-t harmadik körben, mint egy 24 éves projektet a másodikban... (SJB)

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Williams itt már steal, kihagyhatatlan volt.atapapa
és akkor hogy is voltak azok a karakterproblémák Stills-szel...? 😊
vagy stealnél nem játszik? 😀

viszont az nagyon jó, hogy 5-ből 4 játékos szerintem első héttől bevethető
életképes elkapó nem nagyon maradt már

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Williams itt már steal, kihagyhatatlan volt.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Jó pick, secbe mostanában nem kell a áldozni talán...

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
SJB tuti bust 😀 nekem ez se bejövős...
inkább jött volna Conley először, aztán 78.-ra Grayson

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
PJ kis gyógyír az előzőre

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nyilván, logikus hogy a draft 3. napján kezdjük majd el Breest árulni.

Itt inkább arról van szó, hogy ebben a gyerekben észrevettünk valamit, ami azt súgta az FO-nak, hogy megéri nevelgetni Brees utolsó évei mellett.
Nagy sunyiság van, mert egy másik QB-t, Pettyt ajnároztuk a draft előtt, miközben állítólag Payton személyesen workoutolt Graysonnal.