New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Garrett Hartley éppen workouton van nálatok. #légyszimaradjonshawnka
WTF??? Nem hiszem, hogy pont az öreg Graham az, akit most szívatni, ijesztgetni kell azzal, hogy 3 kickert is elhívunk a héten workoutra.
Milyen jó is lenne, ha "csak" azon kéne idegelnünk most magunkat, hogy amiatt kaptunk ki vasárnap, mert ő elcseszett egy FG-t. Dehát k.ra nem ez a helyzet!Rutin
Ez a lépés nem csak neki szól, hanem mindenkinek.

Ha nem teszed a dolgod, jön nálad éhesebb, jobb, te meg nézhetsz más foglalkozás után.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
és akkor most Ball, Sanford vagy Warren fogja "rémisztgetni" az ellenfeleket? remek...lol
Mondjuk pont most adódik majd a legjobb alkalom kipróbálni a bench-et S-poszton, tekintettel arra, hogy ebben az évben az NFC INT-királya eddig Cutler (15), és az egész ligában is csak Bortles-nek van több (16).

Ja, és a héten lett hír az is, hogy a Bears már meg is bánta, hogy a nyáron nagy szerződést adott neki... és nem fog elugrani, ha esetleg el tudja majd valakivel tradelni.
Ez még annál is rosszabb szerintem egy játékosnak, mintha a HC egyszerűen azt mondaná neki: kisapám, nem játszol a hétvégén...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Garrett Hartley éppen workouton van nálatok. #légyszimaradjonshawnka
WTF??? Nem hiszem, hogy pont az öreg Graham az, akit most szívatni, ijesztgetni kell azzal, hogy 3 kickert is elhívunk a héten workoutra.
Milyen jó is lenne, ha "csak" azon kéne idegelnünk most magunkat, hogy amiatt kaptunk ki vasárnap, mert ő elcseszett egy FG-t. Dehát k.ra nem ez a helyzet!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem vagyunk annyira inkonzisztensek hogy megnyerjük a maradék meccseket. 😛EasyGhost
Sajnos amennyire inkonzisztensek vagyunk, inkább lenyomjuk idegenben a Chicago-t, aztán otthon az Atlantát (ne kérdezzétek hogyan), majd az utolsó fordulóban bukjuk el a PO-t, mégpedig Tampában.
Ez a forgatókönyv illene az idei szezonhoz igazán...Rutin
Teljesen adom, de legalább lemossuk/lemostuk magunkról a csakegydomecsapat jelzőt. 😀nfl_lover
Ja, az lesz helyette, hogy "márdomecsapatSEM"... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Már épp itt volt az ideje, hogy Payton lépjen valamit. Szerintem ezelőtt heteken keresztül inkább szívta a fogát, minthogy egy hasonló lépéssel nyilvánosan "beismerje", hogy igenis nagy gond van az öltözőben. Az Ő öltözőjében...

Vaccaro-t sajnálom, de el tudom képzelni, hogy a tavalyi breakout év után (meg azután, hogy megérkezett Byrd, és az egész liga azzal volt tele nyáron, hogy úristen mekkora "mindentvivő" S-páros lesznek ők ketten) túlzottan elszállt magától. Simán kinézem belőle... Ugyanezt gondolom egyébként Stills-ről is.

Morganról nincs különösebb véleményem. De biztos, hogy nála is elsősorban a fejében volt a gond. Néhány héttel ezelőtt ugyebár már állt ő a szőnyeg szélén. Akkor Cooks sérülése miatt visszakerült, mostanra Payton megbánta a lépését.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Vaccaro -> kispad
az keménygabokocka
Az egy dolog, de kirúgtuk Morgant.

Payton osztogatja a sallereket.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A sérültjelentésekre gondolok nagyjából.......Kájzerszóze
pff, tök félreérthető voltál



Ha lehet hinni a statoknak, holtversenyben a 3. legtöbbet a mi játékosaink dropolták.atapapa
Erről tudnál dobni egy linket, hogy hol nézted. Előre is köszi.
tüsi91
 hosted.stats.com/fb/tmleaders.asp?type=Receiving&range=NFL&rank=232

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
ugyehogymegmondtammaregyeve

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Garrett Hartley éppen workouton van nálatok. #légyszimaradjon
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Byrd sérülten is tudna ennyit? Játszon ő mankóval 😀



több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
és akkor most Ball, Sanford vagy Warren fogja "rémisztgetni" az ellenfeleket? remek...lol
Szomorú, de Kenny 84. a 86. NFL S között. Nem biztos hogy vissza fogunk esni...

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
és akkor most Ball, Sanford vagy Warren fogja "rémisztgetni" az ellenfeleket? remek...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Amerikai beszámolóm záró része, amelyben a Saints-Panthersről is szó esik:  bit.ly/1B7e8Jd


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Én ebben a sportban még nem vagyok szakértő - az marad a kézilabda egyelőre - de ezt a teljesítményt nem lehet magyarázni, CSAK HAZUGSÁGGAL.Kájzerszóze
Milyen hazugságról beszélsz?
Colston teljesítménye 3 éve exponenciálisan romlik, idén a legtöbbet dropolta a csapatban.
Graham meg a szezon felét sérülten játszotta, amikor sérülésből visszajött és egy Cincis játékos pénzbüntetést érően vitte le, a Bengals HC is csak annyit mondott, hogy megérte (hello bountygate).

Ha lehet hinni a statoknak, holtversenyben a 3. legtöbbet a mi játékosaink dropolták.atapapa
A sérültjelentésekre gondolok nagyjából.......



több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Vaccaro -> kispad
az keménygabokocka
Semmi meglepő, Sean már megjátszotta ezt korábban is. Annak idején ez sült már el jól.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023


Ha lehet hinni a statoknak, holtversenyben a 3. legtöbbet a mi játékosaink dropolták.atapapa
Erről tudnál dobni egy linket, hogy hol nézted. Előre is köszi.

Remélem a Steelers elleni formátokat hozzátok a hétvégén. Nagyon nem kellene nekünk a győzelem, lényegében csak a drafthelyünkön ronthatnánk megint. 😊
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Vaccaro -> kispad
az kemény

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én ebben a sportban még nem vagyok szakértő - az marad a kézilabda egyelőre - de ezt a teljesítményt nem lehet magyarázni, CSAK HAZUGSÁGGAL.Kájzerszóze
Milyen hazugságról beszélsz?
Colston teljesítménye 3 éve exponenciálisan romlik, idén a legtöbbet dropolta a csapatban.
Graham meg a szezon felét sérülten játszotta, amikor sérülésből visszajött és egy Cincis játékos pénzbüntetést érően vitte le, a Bengals HC is csak annyit mondott, hogy megérte (hello bountygate).

Ha lehet hinni a statoknak, holtversenyben a 3. legtöbbet a mi játékosaink dropolták.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Amikor az O-t ekézzük és a korábbi kreativitást hiányoljuk, akkor vessünk már egy pillantást a vasárnap pályára került játékosokra.
atapapa
payton kreativitását firtattam. tény, hogy ahhoz kell jó alapanyag is, de még csak a nyomát sem látni a próbálkozásnak. meg sem próbálunk nagyobbat kockáztatni. fél, hogy bebukjuk? bukjuk.. de legalább az látszik, hogy ő próbálkozik.
pl. ez a raport, amit most csinált. ezt lehetett volna sokkal hamarabb meglépni. amikor van még több meccs és beleférhet 1-2 kisiklás, de van esély a javulásra. most már nagyon szorít a cipő, már jóval kérdésesebb, hogy egy ilyen lépés miként sül el. de végre valami..
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Szerintem vagyunk annyira inkonzisztensek hogy megnyerjük a maradék meccseket. 😛EasyGhost
Sajnos amennyire inkonzisztensek vagyunk, inkább lenyomjuk idegenben a Chicago-t, aztán otthon az Atlantát (ne kérdezzétek hogyan), majd az utolsó fordulóban bukjuk el a PO-t, mégpedig Tampában.
Ez a forgatókönyv illene az idei szezonhoz igazán...Rutin
Teljesen adom, de legalább lemossuk/lemostuk magunkról a csakegydomecsapat jelzőt. 😀
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem vagyunk annyira inkonzisztensek hogy megnyerjük a maradék meccseket. 😛EasyGhost
Sajnos amennyire inkonzisztensek vagyunk, inkább lenyomjuk idegenben a Chicago-t, aztán otthon az Atlantát (ne kérdezzétek hogyan), majd az utolsó fordulóban bukjuk el a PO-t, mégpedig Tampában.
Ez a forgatókönyv illene az idei szezonhoz igazán...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szerintem vagyunk annyira inkonzisztensek hogy megnyerjük a maradék meccseket. 😛
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Amikor az O-t ekézzük és a korábbi kreativitást hiányoljuk, akkor vessünk már egy pillantást a vasárnap pályára került játékosokra.
Jimmy most 2 meccsen csinált 3 elkapást, nyilvánvalóan sérült, dropolt is tisztességgel.
Colston abszolút lejtőn van, meccsenkénti elkapott yardban karrierje legrosszabb évét csinálja, könnyen lehet hogy TD-ben is ilyen évet zár, a legnagyobb erénye kopott a legnagyobbat (biztos kéz).
Stills nem első számú célpont még, talán soha nem is lesz az, ő akkor ficánkol, ha az ellenfelet más leköti (nézzétek meg a Steelers ellen mennyi energiát vont el Jimmy a védőktől és ezt Kenny hogyan használta ki).
Morgan nevetség tárgya.

A futóink jók (még ha mindegyik szerepköre elég könnyen előrejelezhető), de eszméletlenül hiányzik egy hiperagilis 3rd down back.
Most nem akarom siratni Sproles-t, mert szerintem pénzügyileg valamint középtávon szakmailag is helyes és szükséges volt az elcserélése, de amióta Brees nálunk van, az idei évet leszámítva mindig volt egy olyan RB a kereten, aki 4,3-mal tolta a 40 yardot, képes volt elkapni a labdát és csomót kötni a védők lábára open fielden.

Az idei az első olyan szezonunk, amikor nincs ilyen back a keretben és íme a nyoma: (ha jól számolom) összesen 2 elkapott TD-vel rendelkezik az összes RB.

A korábbi szezonokban ez a szám
2013: 6
2012: 8
2011: 8
2010: 1 (a szezon, amikor Bush és Thomas majdnem végig sérült volt, és a fakezű Ivory volt az elsődleges futónk)
2009: 5
2008: 9
2007: 3
2006: 2

És ez nem csak a TD-ben, a red zone-ban volt fontos, hanem a pálya minden pontján.
Brees debütáló évét leszámítva 2007-ben és 2010 volt a két legrosszabb éve a Kilencesnek PR-ben nálunk, akkor, amikor a legkevésbé tudott a backfieldről kirontó elkapónak rövid passzt adni és a védők figyelmét még jobban szétforgácsolni.
(szvsz Sproles távozásának Brees mellett pont Jimmy a legnagyobb vesztese, abban a rádiuszban van Jimmy komfortzónája, ahol a zsebrakéta fenyegetést jelentett, a linebackerek számára lehetetlen volt mind a kettőre egyszerre felkészülni).atapapa
A szép, már Nike Sproles mezem (200 dolcsi) hiába volt rajtam a hétvégén.
Én ebben a sportban még nem vagyok szakértő - az marad a kézilabda egyelőre - de ezt a teljesítményt nem lehet magyarázni, CSAK HAZUGSÁGGAL.
Ez nem lenne meglepi, mert nálunk szokás a kamu. Jimmy, aki a legjobb TE, idén nyomába sem ér Gronknak. Persze, mert alacsonyabb lett, meg dagi és a szeme is elromlott.......

Márkusz azért ilyen szar, mert hirtelen, villámcsapásra megöregedett......
Brees ugyanez ugyebár.

Oké, szar az O. Mindegy, hogy kikaptunk, de 10 pont?????? Menjen a francba mindenki. SP is. Akkor inkább mondja el, hogy a halálán van mindenki, azért nem megy.

A D-t nem akarom ragozni. Nincs értelme. Ha egy csapat, akik 6 meccset buktak zsinórban feltesz 40 pontot, akkor monnyon le mindenki. Utálom a D-t ezért, mert ráadásul hazai pályán impotensek.

Veszek nekik powersprayt........

Nem érdekel, hogy SP harcol a def coor.-dal. Baromság. Ki a főnök? Nem érdekel.

ROSSZ NÉZNI A CSAPATOT!!!!!!

Ez a baj. Nem kell PO. Semmi. Mert szar nézni őket, lassan szinte mindig.
Kell CB, kell LB. Enélkül nem megy.

A héten névnap volt, nézzétek meg: VILMA nap volt.

Csákány!



több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Morgan lapát

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
sajnos ez az amin nem fogunk tudni valtoztatni - kerdes hogy mit reagal erre offseasonben a management, de biztos ami tuti kuldd el nekik 😉

Jovore vagy sikerul 19re lapot huzni es visszakerulunk a top10be (Brees is) vagy at kell gondolni a qb kerdest es egy teljesen uj csapatot epiteni.

Hozzuk el Carrt a Raiderstol! 😀