New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Amikor az O-t ekézzük és a korábbi kreativitást hiányoljuk, akkor vessünk már egy pillantást a vasárnap pályára került játékosokra.
Jimmy most 2 meccsen csinált 3 elkapást, nyilvánvalóan sérült, dropolt is tisztességgel.
Colston abszolút lejtőn van, meccsenkénti elkapott yardban karrierje legrosszabb évét csinálja, könnyen lehet hogy TD-ben is ilyen évet zár, a legnagyobb erénye kopott a legnagyobbat (biztos kéz).
Stills nem első számú célpont még, talán soha nem is lesz az, ő akkor ficánkol, ha az ellenfelet más leköti (nézzétek meg a Steelers ellen mennyi energiát vont el Jimmy a védőktől és ezt Kenny hogyan használta ki).
Morgan nevetség tárgya.

A futóink jók (még ha mindegyik szerepköre elég könnyen előrejelezhető), de eszméletlenül hiányzik egy hiperagilis 3rd down back.
Most nem akarom siratni Sproles-t, mert szerintem pénzügyileg valamint középtávon szakmailag is helyes és szükséges volt az elcserélése, de amióta Brees nálunk van, az idei évet leszámítva mindig volt egy olyan RB a kereten, aki 4,3-mal tolta a 40 yardot, képes volt elkapni a labdát és csomót kötni a védők lábára open fielden.

Az idei az első olyan szezonunk, amikor nincs ilyen back a keretben és íme a nyoma: (ha jól számolom) összesen 2 elkapott TD-vel rendelkezik az összes RB.

A korábbi szezonokban ez a szám
2013: 6
2012: 8
2011: 8
2010: 1 (a szezon, amikor Bush és Thomas majdnem végig sérült volt, és a fakezű Ivory volt az elsődleges futónk)
2009: 5
2008: 9
2007: 3
2006: 2

És ez nem csak a TD-ben, a red zone-ban volt fontos, hanem a pálya minden pontján.
Brees debütáló évét leszámítva 2007-ben és 2010 volt a két legrosszabb éve a Kilencesnek PR-ben nálunk, akkor, amikor a legkevésbé tudott a backfieldről kirontó elkapónak rövid passzt adni és a védők figyelmét még jobban szétforgácsolni.
(szvsz Sproles távozásának Brees mellett pont Jimmy a legnagyobb vesztese, abban a rádiuszban van Jimmy komfortzónája, ahol a zsebrakéta fenyegetést jelentett, a linebackerek számára lehetetlen volt mind a kettőre egyszerre felkészülni).

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Csak hogy tiszta legyen: a Chicago elleni az utolsó meccs, hogy kontrollunk van a végeredmény felett a PO-t illetően. Ha kikapunk, akkor függetlenül a többi meccstől, a következő 2 héten hiába nyerünk ha a Panthers nyer, nyerik a csoportot. Ha kikapnak a Tampától, akkor ez nem igaz, persze, de azért erre ne építsünk komoly reményeket 😊

Sok szerencsét nekünk a zergebaszó hidegben a Soldier Fielden lol

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Engem már csak az érdekel hogy a Failconst annyira megverjük, hogy hazáig zokogjanak. Akkor ez egy jó szezon, a többi felőlem bármi lehet...

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/12/who_do_you_think_was_most_resp.html

Szavazás arról, hogy "ki volt a hibás tegnap"...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egy kérdés....ez az egész káosz, ami New Orleans-ban van nem Payton és Ryan közötti nézeteltérésekből fakad?TheBerzerker
Túlértékeltnek vélem a kérdéskört.
Tavaly is legalább ennyit vitáztak az oldalvonal mellett, csak akkor nem lehetett alámondani a pletykákat.
Nem hiszem hogy a kettőjük problémája miatt dropolnak az elkapók vagy nem tudja megverni az OT-t Jordan.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ja, és ha esetleg mégis eljutnánk valahogy a PO-ig, rögtön kérhetnénk azt is, hogy "Ha lehet, inkább idegenben játszanánk le a wild card-meccset"... :-/ Úgyis mindenki emiatt hisztizik, hát nesztek! Biztosan elfogadná a majdani ellenfelünk is.

Csak kínomban viccelődök..., mert egyébként én is lefagytam tegnap este.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
És igen, nagyon furcsa volt SP tegnap a meccs utáni sajttáj-on. Nem suggallott/sugárzott semmi olyat, mint bármikor az elmúlt években (akár még idén is) egy-egy vereség után, hogy "kikaptunk, de tudjuk, mi a teendő, kijavítjuk, és nyomjuk tovább". Ehelyett az látszott rajta, hogy ő sem érti, hogy mi a p@csa történt, és ez az igazán riasztó... Nem láttam még ilyennek.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nekem most a nagy példa a seahawks, a pats és talán a cardinals. kiváló munka folyik ott a kezdeti nehézségek ellenére - már mindenki leírta a tavalyi győztest és Bradyt temették, aztán most hol állunk. az Arians csapat se bukta el az összes meccsét mióta lesérült a qb.
valahol én is azt várom (vártam eddig is) mint adam77 - kockáztassunk, kísérletezzünk, büszkén már úgyse távozunk.

Rutin: nem tudom mi lenne jobb, a szégyen divízió élén végezi vagy be sem jutni a PO-ba.

Én arra szavazok hogy ne tervezzünk, kamikaze - év végén meg nagytakarítás. akár már a post-Brees era-ra tervezve.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kövezzetek meg, de én azért még mindig nagyon szeretném azt a rohadt PO-t. Persze nem azért, hogy verhessék a mellüket a fiúk, hogy "Lám-lám, mégis eljutottunk a PO-ba!"... hanem azért, hogy a "béka segge alá" azért ne süllyedjünk a szezon végére, teljesen darabokra azért ne essen a csapat.

Erre a szezonra már úgyis mindenki úgy fog emlékezni, hogy a szezon előtt nagyjából az NFC-döntőbe várt brigád gyakorlatilag végigszenvedte a szezont, benne nagyon-nagyon durva vereségekkel (min. Dallas, Cincinnati, és a tegnapi).

A div-bajnoki cím egy szépségtapasz lenne, amire lehetne építkezni jövőre... persze nem úgy, hogy minden marad úgy, ahogy most van, de kohéziót adna azoknak, akikre szükség lesz, és maradnak.

De ha még meg sem tudjuk nyerni a div-t ezekkel az ultrabéna ellenfelekkel szemben, akkor takarítani kell nagyot, és akkor szerintem ebből már nem lesz nagy csapat (értsd: NFC Top3), amíg Brees aktív. Akkor az ő "ablaka" becsukódik, mire a többi rész felépülne/összeállna.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
2006 után amikor kezdtem beleszeretni a sportba és konkrétan a saintsbe, komoly faktor volt payton edzői munkája. kapott egy jobb sorsa érdemes csapatot, új játékszereket és elkezdte megvalósítani önmagát. kreatív, friss és támadószellemű. ezek voltak, ami miatt elcsábultam anno. támadó oldalon gyors fejlődés, lehengerlő eredmények, a másik oldalon meg jobbára próbálkozás következett. aztán williams összerakott egy vállalható védelmet és a csúcsra értünk. onnan már nem a meglepetés csapat vagyunk, hanem a liga felső kategóriája. ez egy teljesen más szerep. payton is idomult hozzá, sokkal konzervatívabb felfogású lett. ezt én önmaga megerőszakolásának érzem, és úgy látom, hogy az idei szezonban csúcsosodott ki igazán. már a tavalyi játékunk sem volt olyan sziporkázó és egyedi, csak akkor a ryan által felrázott védelem adott egy kis lökést. idén viszont beütött a krach rendesen. a szoros elbukott meccsek mind tovább élezték az edzői faktort, nem beszélve sean és rob balhéjáról, amit remekül el lehet tussolni egy szép idegenbeli győzelemmel, de teljesen világos, hogy szétmérgezi az öltözői hangulatot. az idei szenvedésünk, az elejtett passzok, pickek, misstackle-ök valóban egyéni hibák, de 1-2 bénaságon túl minden nem írható a képességek hiányára, ez mind mentális gond, ami az edzők felelőssége. ahogy az is, hogy hátrányból nem tudunk felállni. kicsiből sem. a pattanásig feszült idegekre a tegnapi bunyó is látványos példa volt. nincs értelme ezt titkolni. az mondjuk inkább érdekes, hogy semmilyen válaszunk nincs a helyzetre. legalábbis ez kifelé nem jön át. nem látni, hogy valamivel próbálkoznánk. hiányzik a tökösség, amit az élen masírozóknak kéne adni. elsősorban paytonnak. nekem ő nem egy nfl-uniform edző. ne nyomja el az ideget magába. vágja ki a picsába ryant 3 szar meccs után, szúrja le a kamerák előtt colstont, üljön minden elkapó labdával a kezében a padon, dobáljuk a deepet, hívja a trükkös playeket, ha hátrányban vagyunk, ossza ki a zebrákat, csak legyen valami. hüppögjön smith egy szezonon keresztül, mi villantsunk valamit. ez a szezon már úgyis odavan. ilyen mérleggel minek play offba menni. lesz egy divizió címünk, aminek a kiérdemlése inkább ciki, mint érdem, ezáltal nem nagy büszkeség.
én szeretném a régi paytont vissza, ha nem is azonnal, jövőre mindenképp.
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Persze, én is azt választanám, de erre a meccsre és a Bengals ellenire sincs épkézláb magyarázat, egyszerűen hullagyengék vagyunk és nagyon egyetértek dicemannel, állunk a pályán mint a töketlenek, a tavalyi (namajdmostmegmutatjuk) mentalitás, tűz teljesen hiányzik mindenkiből, ez pedig edzői felelősség elsősorban.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ha választanom kell, én még mindig azt választanám, hogy a D működjön, ha akadozik is az O. Engem a teljesen szétesett DL sokkal jobban aggaszt, mint hogy az O (szerintem) ideiglenes szétesett.

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
szép lassan csak visszakanyarodunk oda ahol az első idei zakók után tartottunk, hogy hova tovább 😕
továbbra is úgy érzem hogy az akarás hiányzik a leginkább, állunk a pályán mint a töketlenek, ahelyett hogy körömszakadtáig harcolna mindenki - és ez az edzők és a kulcsemberek sara akárki akármit mond.
idén a sérülések sem voltak könnyen áthidalhatók, de az mindig faktor. más csapatok példája is mutatja, fel lehet rá készülni.
kemény időszak elé nézünk...nem is tudom van-e értelme számolgatni meg várni az eheti injury riportokat.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Igen, így már értem. Mondjuk azért az egész éves összeomlásokhoz azért még mindig azt mondom, hogy ebben a csapatban mindig is az O-nak kell húzóerőnek lenni, ahogy két évvel ezelőtt is mentek a yardok és a pontok, általában bárki volt az ellenfél, tudtunk haladni. Kivétel ott is volt persze, de az utóbbi hetekben inkább itt tört meg valami, nem a másik oldalon. Persze itt elő lehet venni, hogy nincs Cooks, hogy mit csinál Colston, hogy mikor láttunk a tavalyihoz hasonló meccset Jimmy-től, hogy sérültek voltak a futóink, igen, ezek jelentősen hozzájárulnak. De az is tény, hogy nem működik az offense, márpedig ebben a csapatban ez sokkal ijesztőbb, mint az, hogy a védelem nem tud valakit megállítani.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Jaj na ne már. Akkor Mike Smith se tehet arról, hogy balfasz, mert nehéz egy irányba terelni a sok embert. Ne legyen már ennyire kettős a mérce 😊 Payton ugyanúgy felelős ezért a minősíthetetlen munkáért, mint bármelyik más szar csapat vezetőedzője, "ezen ne legyen kérdés". Nem fogjuk elküldeni, tiszta sor, ne is küldjük, de ne tegyünk már úgy, mint ha szegény tehetetlen lenne amúgy.Tocy
Smith nem (csak) ezért hülye, ő konkrétan eldobott két meccset legalább idén.

Félreértesz valamit: nem akarom levenni róla a felelősség terhét, csak megértem, hogy mi a baj, és nem gondolom, hogy túl sokat tudna tenni hétről-hétre, hogy biztosan vissza tudja terelni a csapatot a nyerő útra. Szerintem a SF meccs óta nincs igazán visszaút, ott tört el minden.

Meg azért na. Itt mindig csak a D a hibás? Eladja az offense a labdát és a D a hibás, hogy nem szerzi vissza? Ez nem hangzik túl logikusan. Hazai pályán felrakunk 3 pontot és a D a hibás?

Ugyanakkora hihetetlen balfasz volt Brees és az egész támadósor Paytonnal együtt, mint a védelem, a különbség az, hogy a D-ről eddig is tudtuk, hogy ilyen, az O pedig elvileg elit. Volt.Tocy
A tavalyi D azért volt látványosan jó, mert pl. olyan meccseket, mint a Falcons elleni idegenbeli vagy a TB ellenit meg tudtak tartani. Idén a Panthers elleni első meccsen is vissza tudták hozni a meccset, és az O ettől életre tudott kelni.

Ettől az O teljesítménye nem lesz jó, ez így van, sőt. De fundamentálisan, az egész éves összeomlás(ok) ami ide vezetett annak tudható be szerintem, hogy a D nem képes hozni a szintet. Valahol várható volt, hogy az O is összeomlik, és amíg ez meccsen belül előfordult korábban (Detroit, SF), mostanra az egész szezonra kihatott.

Relativizálom Payton teljesítményét, mert 2006 óta látom, hogy mit csinált a csapatnál, és hogy mit ért el, és látom a vezetői képességeit. Ha ez a 2. éve lenne, amikor ennyire szar a csapat, akkor azt mondanám, hogy igen, nincs számára visszaút, tényleg kiégett, elfogyott, akármi. És ha felhoztad Mike Smitht tavaly is kilátástalan volt, de ő előtte sem tudott már fontos meccseket megnyerni (és ugye a védelem gyengeségeit elég sok körülmény elhomályosított/kompenzálta, de erről a véleményemet leírtam a NFC South topicban), tavaly pl. azért Payton képes volt nyerni, elég csak a PO-ra gondolni. És nem kettős mérce ez. Ha jövőre szar lesz minden, és mentegetem Paytont, akkor majd ess nekem. Sokkal jobb párhuzam Tomlin, ő hozzá inkább mérhető, mint Smithhez.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egy kérdés....ez az egész káosz, ami New Orleans-ban van nem Payton és Ryan közötti nézeteltérésekből fakad?TheBerzerker
Fogalmunk nincs róla, de elképzelhető. Ryan unja, hogy második, a 3. héten már mint új HC-t emlegették (nem nálunk), és elképzelhető hogy sokat enged meg magának - ok nélkül ahogy látszik.

Persze, kicsit feldúlt voltam tegnap. Ettől függetlenül ez a mentalitás, hozzáállás nem megengedhető és nem először fordul elő idén már - bizony, Sean Paytont is terheli a felelősség. Nem akarok belemenni, mert tényleg nincs mit elemezni, ilyen játékkal, így kikapni, egyszerűen vérlázító és tűrhetetlen, ráadásul kiemelten fontos találkozó volt, otthon...Tocy
Nézd, ha vezettél már kettőnél több embert, akkor tudod, hogy néha kettőt is nehéz egyirányba terelni (két gyerekem van, napi szinten átélem, de a legtöbb ember, aki a kezem alatt dolgozott az 130 fő volt), nem hogy 57-et. Ahogy sokszor írtuk, fejben vannak gondok, azt pedig nagyon nehéz menet közben kezelni. Nézz meg egy pszichoterápiát vagy bármilyen más kezelést, évek-hónapok amíg tartanak.

Tegnapi meccs elég egyértelműen ott ment el, hogy az első két drive után nem tudott a védelem felpörögni. Két labdát eladtunk Charlotte-ban is, de ott a védelem gyorsan szerzett is kettőt (egyet?, nem nézem meg), és keményen odaraktuk magunkat. Tegnap a D lejött 17-0-nál is visszament ugyanúgy.

Paytonra is hatalmas nyomás nehezedik, ő neki nem az állása forog kockán (ezen ne legyen kérdés), hanem egyszerűen az önbecsülése, és a kapcsolódó dolgai. Ez egy ilyen típusú embernél sokkal nagyobb mint bármi más.Gyurma Pappa
Jaj na ne már. Akkor Mike Smith se tehet arról, hogy balfasz, mert nehéz egy irányba terelni a sok embert. Ne legyen már ennyire kettős a mérce 😊 Payton ugyanúgy felelős ezért a minősíthetetlen munkáért, mint bármelyik más szar csapat vezetőedzője, "ezen ne legyen kérdés". Nem fogjuk elküldeni, tiszta sor, ne is küldjük, de ne tegyünk már úgy, mint ha szegény tehetetlen lenne amúgy.

Meg azért na. Itt mindig csak a D a hibás? Eladja az offense a labdát és a D a hibás, hogy nem szerzi vissza? Ez nem hangzik túl logikusan. Hazai pályán felrakunk 3 pontot és a D a hibás?

Nulla volt az első D-drive, 0-7, de utána a 2. playből eladtuk a labdát, majd a short fieldet megfogta a védelem és 0-10. Majd eladjuk azonnal megint, újabb short field és nem fogtuk meg. 0-17, de ki a hibás? Majd két visszahordásból mi is megkapjuk a short fieldet, erre ebből összesen 3 pontot tudunk felrakni? Kabaré.

Ugyanakkora hihetetlen balfasz volt Brees és az egész támadósor Paytonnal együtt, mint a védelem, a különbség az, hogy a D-ről eddig is tudtuk, hogy ilyen, az O pedig elvileg elit. Volt.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Egy kérdés....ez az egész káosz, ami New Orleans-ban van nem Payton és Ryan közötti nézeteltérésekből fakad?TheBerzerker
Fogalmunk nincs róla, de elképzelhető. Ryan unja, hogy második, a 3. héten már mint új HC-t emlegették (nem nálunk), és elképzelhető hogy sokat enged meg magának - ok nélkül ahogy látszik.

Persze, kicsit feldúlt voltam tegnap. Ettől függetlenül ez a mentalitás, hozzáállás nem megengedhető és nem először fordul elő idén már - bizony, Sean Paytont is terheli a felelősség. Nem akarok belemenni, mert tényleg nincs mit elemezni, ilyen játékkal, így kikapni, egyszerűen vérlázító és tűrhetetlen, ráadásul kiemelten fontos találkozó volt, otthon...Tocy
Nézd, ha vezettél már kettőnél több embert, akkor tudod, hogy néha kettőt is nehéz egyirányba terelni (két gyerekem van, napi szinten átélem, de a legtöbb ember, aki a kezem alatt dolgozott az 130 fő volt), nem hogy 57-et. Ahogy sokszor írtuk, fejben vannak gondok, azt pedig nagyon nehéz menet közben kezelni. Nézz meg egy pszichoterápiát vagy bármilyen más kezelést, évek-hónapok amíg tartanak.

Tegnapi meccs elég egyértelműen ott ment el, hogy az első két drive után nem tudott a védelem felpörögni. Két labdát eladtunk Charlotte-ban is, de ott a védelem gyorsan szerzett is kettőt (egyet?, nem nézem meg), és keményen odaraktuk magunkat. Tegnap a D lejött 17-0-nál is visszament ugyanúgy.

Paytonra is hatalmas nyomás nehezedik, ő neki nem az állása forog kockán (ezen ne legyen kérdés), hanem egyszerűen az önbecsülése, és a kapcsolódó dolgai. Ez egy ilyen típusú embernél sokkal nagyobb mint bármi más.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Egy kérdés....ez az egész káosz, ami New Orleans-ban van nem Payton és Ryan közötti nézeteltérésekből fakad?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Persze, kicsit feldúlt voltam tegnap. Ettől függetlenül ez a mentalitás, hozzáállás nem megengedhető és nem először fordul elő idén már - bizony, Sean Paytont is terheli a felelősség. Nem akarok belemenni, mert tényleg nincs mit elemezni, ilyen játékkal, így kikapni, egyszerűen vérlázító és tűrhetetlen, ráadásul kiemelten fontos találkozó volt, otthon...
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Csúnya.
Nagyon csúnya......
😥




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=Tie0tz7jGDIEasyGhost
annyi kulonbseggel hogy tegnap 2 ilyen felidot sikerult osszehozni

több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 www.youtube.com/watch?v=Tie0tz7jGDI
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
😊

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Game report:
"...
Left tackle Terron Armstead, outside linebacker Junior Galette, cornerback Keenan Lewis and center Jonathan Goodwin all left the game with injuries.
..."

Szépen vagyunk...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Gondolom nem túl jó itt a hangulat, de azért merészkedek megosztani a videómat a pályáról.


http://insidehandoff.com/