New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hátakkor, kérem, rögzítsük a tényeket:
Az elmúlt 5 meccsből 2-t nyertünk meg...
AZT A 2-T, AMIT IDEGENBEN JÁTSZOTTUNK, a hazaiakat buktuk... :-/

WTF???? Kifordult a világ a sarkából????

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na, ez működik...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez így azért duplán szar helyzet, mert így még egyértelműen nem is tehetik RR-t felelőssé a D mélyrepüléséért...Rutin
Ohh dehogynem. Egyértelműen szarul van edzve a DL. Minden bizonnyal nem Payton döntötte el, hogy az első két meccsen PatRob kezdjen vagy hogy cover2-t erőltessük a liga egyik legnagyobb tehetségű, de egészen más skillsettel rendelkező S-ével. Ezer fegyelmezettségi probléma is van a D-vel, elváltások, figyelmetlenségek (51 yardos 4th down vagy a 70 yardos Golden Tate játék, és még sorolhatnám).

Sajnos a D mélyrepülése egyértelműen RR
1) hibája
2) tekintélyének hiánya
3) önhittsége a tavalyi sikerek alapján

És nem választás, ez így mind együtt.Gyurma Pappa
Igen, nagyrészt persze az ő sara... De azért mondhatja, hogy ha nem tapsolunk el egy valag pánzt Byrd-re, akkor mélyíteni lehetett volna a D-t egy-két ponton.Rutin
mondhatja, de a tavalyi keret legnagyobb gondja a safety-poszt volt, ahová egy contender nem fog nyeretlen kétévest draftolni

Az eljárás a gáz, nem a konkrét játékos szvsz

Jólesett ez a meglepetés W, jó lenne ha a Falcons nem csinálna ma hasonlót

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ez így azért duplán szar helyzet, mert így még egyértelműen nem is tehetik RR-t felelőssé a D mélyrepüléséért...Rutin
Ohh dehogynem. Egyértelműen szarul van edzve a DL. Minden bizonnyal nem Payton döntötte el, hogy az első két meccsen PatRob kezdjen vagy hogy cover2-t erőltessük a liga egyik legnagyobb tehetségű, de egészen más skillsettel rendelkező S-ével. Ezer fegyelmezettségi probléma is van a D-vel, elváltások, figyelmetlenségek (51 yardos 4th down vagy a 70 yardos Golden Tate játék, és még sorolhatnám).

Sajnos a D mélyrepülése egyértelműen RR
1) hibája
2) tekintélyének hiánya
3) önhittsége a tavalyi sikerek alapján

És nem választás, ez így mind együtt.Gyurma Pappa
Igen, nagyrészt persze az ő sara... De azért mondhatja, hogy ha nem tapsolunk el egy valag pánzt Byrd-re, akkor mélyíteni lehetett volna a D-t egy-két ponton.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ja, nem fenyegetés, de 21-én is megyek szerintem, yay.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Dec 21-én közös meccsnézést tervezünk Pesten (Falcons elleni összecsapás).
A jelenlegi állás szerint vidékről is bekapcsolódnak páran, szóval nagyszabású, széleskörű dolog lesz, be lehet tervezni az eseményt bátran.atapapa
megyünkshawnka
... és a TEK készültségi szintet emeltatapapa
a dm meg akcios papirzsepivel támad - mondjuk ha lesz game pass nézhetünk jó meccset is 😀diceman
ha az endzoneba visszük ott van. de a live247-et is tudjuk használni ott.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Dec 21-én közös meccsnézést tervezünk Pesten (Falcons elleni összecsapás).
A jelenlegi állás szerint vidékről is bekapcsolódnak páran, szóval nagyszabású, széleskörű dolog lesz, be lehet tervezni az eseményt bátran.atapapa
megyünkshawnka
... és a TEK készültségi szintet emeltatapapa
a dm meg akcios papirzsepivel támad - mondjuk ha lesz game pass nézhetünk jó meccset is 😀

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Dec 21-én közös meccsnézést tervezünk Pesten (Falcons elleni összecsapás).
A jelenlegi állás szerint vidékről is bekapcsolódnak páran, szóval nagyszabású, széleskörű dolog lesz, be lehet tervezni az eseményt bátran.atapapa
megyünkshawnka
... és a TEK készültségi szintet emelt

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ez így azért duplán szar helyzet, mert így még egyértelműen nem is tehetik RR-t felelőssé a D mélyrepüléséért...Rutin
Ohh dehogynem. Egyértelműen szarul van edzve a DL. Minden bizonnyal nem Payton döntötte el, hogy az első két meccsen PatRob kezdjen vagy hogy cover2-t erőltessük a liga egyik legnagyobb tehetségű, de egészen más skillsettel rendelkező S-ével. Ezer fegyelmezettségi probléma is van a D-vel, elváltások, figyelmetlenségek (51 yardos 4th down vagy a 70 yardos Golden Tate játék, és még sorolhatnám).

Sajnos a D mélyrepülése egyértelműen RR
1) hibája
2) tekintélyének hiánya
3) önhittsége a tavalyi sikerek alapján

És nem választás, ez így mind együtt.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Dec 21-én közös meccsnézést tervezünk Pesten (Falcons elleni összecsapás).
A jelenlegi állás szerint vidékről is bekapcsolódnak páran, szóval nagyszabású, széleskörű dolog lesz, be lehet tervezni az eseményt bátran.atapapa
megyünk
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez így azért duplán szar helyzet, mert így még egyértelműen nem is tehetik RR-t felelőssé a D mélyrepüléséért...Rutin
Ha RR-t előtte megkérdezik, hogy akarja-e Byrdöt, akkor csak visszakérdezett volna, hogy kit kell érte leszopni.

Nem ezen múlt, ez csak kiválóan indikálja, hogy minként zajlik a roster összeállítása.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24851213/aints-expected-to-find-new-dc-as-sean-payton-rob-ryan-rift-widens

Sajnos ezek után már tényleg nagyon kevés racionális érv szól amellett, hogy valahogy megnyerjük a diviziót... 😕

Oké, tudom, Atlantában nem vitatkoznak az edzők, "csak" bénák, de ugyanilyen gond a Panthersnél nincs, ők még összeállhatnak, és a schedule-jük is könnyebb, mint a miénk...

F*ck!Rutin
Nem tudom ezeknek a híreknek mennyire lehet hinni.

Az biztos, hogy olyan DC-t szeretnék, aki kvázi nem a hírekből értesül arról, hogy a védelembe milyen játékost igazolunk... Értsd: nem egy támadóagy Sean meg pénzügyér Loomis dönti el, hogy idehozunk egy 60 milliós safetyt, hanem van akkora tekintélye a DC-nek, hogy ezeket a döntéseket rábízzák, de minimum végig egyeztetik vele.atapapa
Azt mondod, hogy Byrd így került hozzánk?Rutin
Igen, Seanék hívták RR-t, hogy van egy új safetynk, örülsz?atapapa
Ez így azért duplán szar helyzet, mert így még egyértelműen nem is tehetik RR-t felelőssé a D mélyrepüléséért...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24851213/aints-expected-to-find-new-dc-as-sean-payton-rob-ryan-rift-widens

Sajnos ezek után már tényleg nagyon kevés racionális érv szól amellett, hogy valahogy megnyerjük a diviziót... 😕

Oké, tudom, Atlantában nem vitatkoznak az edzők, "csak" bénák, de ugyanilyen gond a Panthersnél nincs, ők még összeállhatnak, és a schedule-jük is könnyebb, mint a miénk...

F*ck!Rutin
Nem tudom ezeknek a híreknek mennyire lehet hinni.

Az biztos, hogy olyan DC-t szeretnék, aki kvázi nem a hírekből értesül arról, hogy a védelembe milyen játékost igazolunk... Értsd: nem egy támadóagy Sean meg pénzügyér Loomis dönti el, hogy idehozunk egy 60 milliós safetyt, hanem van akkora tekintélye a DC-nek, hogy ezeket a döntéseket rábízzák, de minimum végig egyeztetik vele.atapapa
Azt mondod, hogy Byrd így került hozzánk?Rutin
Igen, Seanék hívták RR-t, hogy van egy új safetynk, örülsz?

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24851213/aints-expected-to-find-new-dc-as-sean-payton-rob-ryan-rift-widens

Sajnos ezek után már tényleg nagyon kevés racionális érv szól amellett, hogy valahogy megnyerjük a diviziót... 😕

Oké, tudom, Atlantában nem vitatkoznak az edzők, "csak" bénák, de ugyanilyen gond a Panthersnél nincs, ők még összeállhatnak, és a schedule-jük is könnyebb, mint a miénk...

F*ck!Rutin
Nem tudom ezeknek a híreknek mennyire lehet hinni.

Az biztos, hogy olyan DC-t szeretnék, aki kvázi nem a hírekből értesül arról, hogy a védelembe milyen játékost igazolunk... Értsd: nem egy támadóagy Sean meg pénzügyér Loomis dönti el, hogy idehozunk egy 60 milliós safetyt, hanem van akkora tekintélye a DC-nek, hogy ezeket a döntéseket rábízzák, de minimum végig egyeztetik vele.atapapa
Azt mondod, hogy Byrd így került hozzánk? Én inkább arra tippeltem volna, hogy a dagadt akarta Byrd-öt Payton esetleg nem annyira, mégis megvették, ezzel jól kimaxolták a salary cap space-t, a csávó meg jól meg is sérült... És ettől elszállt Payton agya...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24851213/aints-expected-to-find-new-dc-as-sean-payton-rob-ryan-rift-widens

Sajnos ezek után már tényleg nagyon kevés racionális érv szól amellett, hogy valahogy megnyerjük a diviziót... 😕

Oké, tudom, Atlantában nem vitatkoznak az edzők, "csak" bénák, de ugyanilyen gond a Panthersnél nincs, ők még összeállhatnak, és a schedule-jük is könnyebb, mint a miénk...

F*ck!Rutin
Nem tudom ezeknek a híreknek mennyire lehet hinni.

Az biztos, hogy olyan DC-t szeretnék, aki kvázi nem a hírekből értesül arról, hogy a védelembe milyen játékost igazolunk... Értsd: nem egy támadóagy Sean meg pénzügyér Loomis dönti el, hogy idehozunk egy 60 milliós safetyt, hanem van akkora tekintélye a DC-nek, hogy ezeket a döntéseket rábízzák, de minimum végig egyeztetik vele.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jobb csapat vagyunk annál amit az utóbbi időszakban mutattunk.
mr.oxygen
Lassan már nem emlékszem más időszakra :-/

Idegenben, hidegben, amúgy is sokkal jobb mérlegű csapat ellen... Nem tudom mikor ültem le utoljára úgy Szenteket nézni, hogy ennyire valószínűtlennek tűnjön a győzelmünk.atapapa
Ráadásul a Vasas is sokkal jobb otthon, mint idegenben...
Szóval én leginkább azért szurkolok, hogy a rohadt hidegben már ne sérüljön meg senki.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24851213/aints-expected-to-find-new-dc-as-sean-payton-rob-ryan-rift-widens

Sajnos ezek után már tényleg nagyon kevés racionális érv szól amellett, hogy valahogy megnyerjük a diviziót... 😕

Oké, tudom, Atlantában nem vitatkoznak az edzők, "csak" bénák, de ugyanilyen gond a Panthersnél nincs, ők még összeállhatnak, és a schedule-jük is könnyebb, mint a miénk...

F*ck!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jobb csapat vagyunk annál amit az utóbbi időszakban mutattunk.
mr.oxygen
Lassan már nem emlékszem más időszakra :-/

Idegenben, hidegben, amúgy is sokkal jobb mérlegű csapat ellen... Nem tudom mikor ültem le utoljára úgy Szenteket nézni, hogy ennyire valószínűtlennek tűnjön a győzelmünk.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Az volt már, hogy Payton és Ryan állítólag gyűlölik egymást, és ennek tudják be sokan a gyenge szereplést, hogy a két faszi ölre megy egymással folyamatosan? 😀
Több oldal is lehozta, meg Schefter/Rapaport, szóval nem hinném, hogy kamu. Így Ryan szerintem tutira megy innen a szezon végén.Stez
most olvastam én is.
mi van ma amúgy, hivatalos kiszivárogtatási nap? Rice, Harbough, Lynch visszavonul, Paytonék rühellik egymást 😀 ha nem utálnák egymást, akkor is mennie kéne, nem oszt, nem szoroz, ha egyáltalán igaz is.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Az volt már, hogy Payton és Ryan állítólag gyűlölik egymást, és ennek tudják be sokan a gyenge szereplést, hogy a két faszi ölre megy egymással folyamatosan? 😀
Több oldal is lehozta, meg Schefter/Rapaport, szóval nem hinném, hogy kamu. Így Ryan szerintem tutira megy innen a szezon végén.

több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Lehet, kivácsi vagyok 😊peach
Azt írtam vidékről is bekapcsolódnak, nem a pokolról 😉


Korrekt élmény lenne, Pirosakkal közös meccsnézés.
Persze gyorsan biztosítást kötnék a helyre 😀😀atapapa
Én adom. 😀
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 070 — Steelers fan
Egyébként ma nyerni fogunk. Csak úgy mondom. "Nem alapozom semmire".Tocy
Ha megnézed hogy az utóbbi években kevesebb mint 50%-ban nyerünk a negatív mérlegű ellenfelek ellen, meg hogy idén kiktől sikerült már kikapni, (pl Jets, Tampa) akkor máris meg van alapozva.
több mint 9 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Egyébként ma nyerni fogunk. Csak úgy mondom. "Nem alapozom semmire".Tocy
Sorsfordító lehet a mai meccs, ha nyerünk!
Az "esélytelenek nyugalmára" alapozom az esélyünket.
Jobb csapat vagyunk annál amit az utóbbi időszakban mutattunk.
Ha meg tudnánk nyerni a csoportot, a rájátszásban már minden lehetséges!
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Egyébként ma nyerni fogunk. Csak úgy mondom. "Nem alapozom semmire".Tocy
Ez múltkor is bejött, beírhatnád igazán minden meccs előtt, hátha ezen múlik 😊

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Egyébként ma nyerni fogunk. Csak úgy mondom. "Nem alapozom semmire".Tocy
Hát jó. Legyen így, ha már ennyire megdönthetetlen az indoklásod...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.