New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
vezetjük a csoportot 😀😀😀

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
ha a raiders nyert mi is nyerünk! slagozzuk fel a pályát!

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ez már nem csak pech, ebben 1000%-ig biztos vagyok...Rutin
Ez hülyeség már bocs, akkor a liga harmadánál dilettánsok dolgoznak ezek szerint. Ugyanígy kidöglött a fél banda pl. nálunk, a steelersnél, a seattlenél, a brownsnál, a cardsnál stb...peach
Tehát akkor biztosan az a mocskos balszerencse... Peeeeersze...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
kijo New Orleans Saints 351
4 hét alatt 3 db tv-s meccs lesz, hátha szerencsét hoz.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ha nem is a sérülések terén, de az utolsó pillanatban elbukott meccsek, a negyedik negyedes szétesés és a harmatos kezdés azért arra enged következtetni, hogy valami el lett szúrva az alapozásnál.

Na de fátylat rá, cél a playo... izé a csoportgyő... szóval legyen még 1-2 szép meccsünk!

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Ez már nem csak pech, ebben 1000%-ig biztos vagyok...Rutin
Ez hülyeség már bocs, akkor a liga harmadánál dilettánsok dolgoznak ezek szerint. Ugyanígy kidöglött a fél banda pl. nálunk, a steelersnél, a seattlenél, a brownsnál, a cardsnál stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Komolyan mondom, nem tudok másra gondolni, mint amit a Dallas-meccs után korábban már írtam:
Ennek a csapatnak valami el lett cseszve az offseason-ben/preseason-ben a fizikai felkészülésében. Akkor azért írtam ezt, mert mindenkiről lemaradtunk, lepattantunk, most meg azért írom, mert szemmel láthatóan törünk, mint a ropi... Mármint a csontok, porcok, inak, szalagok nem bírják a terhelést.

Ez már nem csak pech, ebben 1000%-ig biztos vagyok...Rutin
Ja, és ez még a mentális bénázásra is magyarázatot adna. Valszeg nem sosem segít a koncentrációban, ha tudom, érzem, hogy fizikailag gyengébb/sebezhetőbb vagyok, mint az ellenfél...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Komolyan mondom, nem tudok másra gondolni, mint amit a Dallas-meccs után korábban már írtam:
Ennek a csapatnak valami el lett cseszve az offseason-ben/preseason-ben a fizikai felkészülésében. Akkor azért írtam ezt, mert mindenkiről lemaradtunk, lepattantunk, most meg azért írom, mert szemmel láthatóan törünk, mint a ropi... Mármint a csontok, porcok, inak, szalagok nem bírják a terhelést.

Ez már nem csak pech, ebben 1000%-ig biztos vagyok...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jalen Saunders ( www.youtube.com/watch?v=zk1U3tD9v7U) érkezett, Brian Leonard távozott.
4. körös idei Jets pick, hasonlít Cooksra, bár valami biztos nem okés, ha nem maradt meg sehol.lol
Róla anno írt Höri scouting reportot, ami elég jó lett, voilá:
Előrejelzés
6-7. kör
Egyetem
Oklahoma
Életkor
22 [1992-09-30]
Magasság
5 ft 9 in (1.75 m)
Tömeg
165 lb (75 kg)
Erősségek
Félelmetes atléta, aki labdával a kezében született. Felvillanyozó playmaker, aki a pálya bármelyik pontjáról képes touchdownt szerezni. Fürge kezeivel meg tudja akadályozni a jammlést. Hamar eléri a végsebességét. Mozgékony route-runner, irányváltásaival rendre el tud szakadni az örzőjétől. Slot receiverként és a szélen is szerzett rutint. Leginkább rövid- és középtávon hatékony, ahol a lassabb linebackerek nem tudják vele tartani a lépést. A testétől távol kapja el a labdát. Okosan megtalálja a zónák közti területet, ahová érdemes befutni. Kimondottan hatékony az olyan útvonalakon, ahol gyorsan megjátszhatóvá válik. Sebessége adott hozzá, hogy átszelje a pályát és hosszú passzokat kapjon el. Labdaérzékének hála a nehéz szituációkban és a földhöz közel érkező passzoknál is megoldja a feldatát. Veszélyes labdával a kezében, mivel jól lát a pályán és agilis hozzá, hogy kikerülje a tömeget.

Gyengeségek
Erősödnie kell és további tömeget felszedni. Méretei miatt komoly sematikus limitáltsággal néz szembe. Teste és ereje végett nem lehet rá blokkolóként építeni, akármennyire is igyekszik. Nem sok szerelési kísérletet tudott hatástalanítani. Kérdéses, hogy egészséges tud-e maradni.

Megjegyzések
Három évig kezdő az NCAA-ben. Unokatestvére Xavier Thames, az idei NBA draft egyik prospect-je, a San Diego State sztárja. Másodunokatestvére Keith Williams, a Tulane WR-edzője. Három csillagos recruitként szegődött el Fresnóba, hívta a California és a Wazzu is. A foci mellett sprinter is volt, 100 méteren 10.54, 200-on pedig 21.41 volt egyéni legjobbja. Freshmanként a csapat 3. legjobb elkapója volt, második szezonjában viszont már all-WAC 1. csapatos. Ebben az évben 12 TD-vel vezette a konferenciát és 1065 yardig jutott Derek Carr célpontjaként. Az edzőváltás miatt úgy döntött, hogy távozik, és hozzá jobban illó sémát keres, így lett az Oklahoma játékosa. Négy meccsig tartott mire sikerült elérni, hogy ne kelljen a transzfer-szabályok miatt kihagynia az évet, 9-szer lépett pályára, 8-szor kezdőként, Kenny Stills mögött második számú opcióként. A Notre Dame ellen iskolarekordot döntött 15 elkapással és 181 yarddal. Végzősként bekerült a BigXII 2. számú csapatába, az Alabama elleni Sugar Bowlon 2 TD-t is összehozott. Punt returnerként 31 alkalomból 3 TD-t szerzett, 15 yard az átlaga. Saunders játéktudása alapján egyértelműen korábban kellene elkelnie, mint reális draftpozíciója, de sok edző egyáltalán nem tudná használni a maga rendszerében. Ideális környezetben ugyanakkor a meccseket megváltoztató megoldásokra is számíthatunk tőle, akár visszahordóként, akár elkapóként. Ha felül tud emelkedni fizikális hátrányán, steal-esélyes, de ez elég nehéz feladat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Jalen Saunders ( www.youtube.com/watch?v=zk1U3tD9v7U) érkezett, Brian Leonard távozott.
4. körös idei Jets pick, hasonlít Cooksra, bár valami biztos nem okés, ha nem maradt meg sehol.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Cooks IR.kovi470
Aki ma reggel az Arany János utcánál a telefonjából felpillantó, majd a bőr kézitáskáját a földhöz verő, kissé csapzott hajú, enyhén jóképű (najó, az 10 éve volt), de annál jobban őrjöngő fickót látott, annak üzenem, hogy nem, végül mégsem őrültem meg.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Bush is IR @) Pierre Warren visszaigazolva
Ezt már tényleg nem hiszem el 😥
több mint 9 éve
nfl_lover 912
... Pocsék volt.

Az egyetlen pozitívum, hogy a Bengalsos hölgy visszaszerezte a labdát a végén.krixtofer
Nem szerezte vissza. A paraszt nigga nem adta oda, azzal sétált haza. Remélem, ez volt élete legnagyobb öröme. Ellenben a többi Saints-szurker valahonnan a pályáról kért egy másik bogyót és azt adta oda a csajnak.megyerikrisz
Ja. Köszönöm.
*Akkor nincs pozitívum.krixtofer
Dehogynem, az öreg valójában egy voodoo lelkész és most otthon bűvöli a lasztit: a szezon további részében nem lesz elkapása az ellenfélnek.atapapa
csak szarrá futnak 😀

Cooks esete meg már kibaszottul kurvára nem igaz
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Fantasztikus

több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
ggwp
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Cooks IR.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, tekintsünk előre! Én legalábbis így teszek...

Ami most jön, abból csak győzelem sülhet ki... ha nem veszem figyelembe a csapat formáját... Ha-ha-ha! 😀 😀
Csak győzelem következhet, hiszen:
- az AFC egyik divíziójának (holtversenyes) utolsó helyezettjét fogadjuk,
- primetime meccsen,
- a Dome-ban...
Na, nehogymár ne nyerjünk!!! 😀

Ha komolyra fordítom a szót:
Fogalmam sincs, hogy mi lesz, tippelni sem merek, de az biztos, hogy SORSDÖNTŐ meccs következik! Az utolsó lehetőségünk, hogy (reálisan nézve) a saját kezünkben tartsuk a sorsunkat. Ugyanis, ha megverjük a Ravenst, utána a 3 diviziós meccset elég megnyernünk, ahhoz, hogy megnyerjük a divíziót... Mert, ekkor...
... a Panthers akár nyugodtan meg is nyerheti a hátralévő 5 meccséből a CAR@NO-n kívüli másik négyet, nem ér utol minket.
... a Bucs szintén akár az összes többi meccsét nyerheti, nem lesz annyi győzelme, mint nekünk.
... Végül pedig, azt kell mondjam, hogy befonom a szemöldökömet, ha a Falcons a jelenlegi 0-6-os non-divisional mutatóját követően 4-1-re hozza a hátralévő meccseit, amiket nem velünk játszik (vs CLE, vs ARI, @ GB, vs PIT, vs CAR). Márpedig a fenti eset megvalósulásakor ez kéne nekik, ahhoz, hogy előttünk zárjanak.

Szóval, én így tekintek a hétfő éjszaka elé...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Akkor jovore('16) bajnokok lesztek?ZoliZoltán
tervben van 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Akkor jovore('16) bajnokok lesztek?
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Csak hogy feldobjam a hangulatot, Cooks ujjtörés, 2-4 hét pihi.gabokocka
Nem tudom, említettem már, hogy 2008-ban a legjobb elkapónknak is ujjtörése volt?

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
... Pocsék volt.

Az egyetlen pozitívum, hogy a Bengalsos hölgy visszaszerezte a labdát a végén.krixtofer
Nem szerezte vissza. A paraszt nigga nem adta oda, azzal sétált haza. Remélem, ez volt élete legnagyobb öröme. Ellenben a többi Saints-szurker valahonnan a pályáról kért egy másik bogyót és azt adta oda a csajnak.megyerikrisz
Ja. Köszönöm.
*Akkor nincs pozitívum.krixtofer
Dehogynem, az öreg valójában egy voodoo lelkész és most otthon bűvöli a lasztit: a szezon további részében nem lesz elkapása az ellenfélnek.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Csak hogy feldobjam a hangulatot, Cooks ujjtörés, 2-4 hét pihi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
... Pocsék volt.

Az egyetlen pozitívum, hogy a Bengalsos hölgy visszaszerezte a labdát a végén.krixtofer
Nem szerezte vissza. A paraszt nigga nem adta oda, azzal sétált haza. Remélem, ez volt élete legnagyobb öröme. Ellenben a többi Saints-szurker valahonnan a pályáról kért egy másik bogyót és azt adta oda a csajnak.megyerikrisz
Ja. Köszönöm.
*Akkor nincs pozitívum.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ha te vagy a OC, milyen game plant választasz? 😊

Mit akarsz húzni top10-ben, CB-t?

gyakorlatilag a 3 csoport meccs megnyerése bőven elég a 8-8-hozGyurma Pappa
Az OK hogy futás mellett teszem le a voksot, de azért a félidőben átgondolhatom a dolgot ha látom hogy gyalázat.

WR, QB? Szerintem inkább az a kérdés mit nem akarok húzni.

gyakorlatilag a 3 csoportmeccsel 7-9-el állnánk. de jelenleg egyedül a Panthers meccsben bízom.

abban igazatok van, hogy a közhangulat kb olyan mint a csapat teljesítménye - reméljük hátha a héten jobb lesz, bár manapság az injury reportok se az életkedv visszahozásáról szólnak.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Akkor találjak ki olyan game plant, ahol az O a döntő, mert most is lehet szidni a védelmet, de a 27 kapott pont mellé mi 30 körül átlagolunk a Dome-ban, most ebből lett ez az egészen gyötrelmes előadás Breesektől.Tocy
Figy: van egy futód, aki 3 meccsen folyamatosan vállal 100 yardot meccsenként, és szembe jön a 31. futás elleni védelem. Ha te vagy a OC, milyen game plant választasz? 😊

Az, hogy Graham és Cooks mögött hatalmas űr van (Colston élete legszarabb idényét futja, utoljára (dobpergés) 2008-ban volt ilyen szar, de akkor 4 meccset kihagyott), arról nem Payton vagy Brees tehet. Stills még mutat életjeleket, de Morgan/Meachem kuka. Szóval senki ne lepődjön meg, ha magasan fogunk WR-t pickelni.


valahogy a hátralévő meccseknek a következő szezonról kellene szólni.
ahol az IR miatt még nem az újak játszanak - ott hozzuk be őket.
cél a legjobb draft pozíció!diceman
Mi a fasznak? Mit akarsz húzni top10-ben, CB-t? Vagy tankoljunk Mariotáért? Könyörgöm 7-9-cel meg lehet majd nyerni a csoportot minden bizonnyal, hülyén hangzik, de idén ez a két vereség belefért. Ha a magic utolsó morzsája megmaradt, és a MNF-t meg tudjuk nyerni otthon, akkor gyakorlatilag a 3 csoport meccs megnyerése bőven elég a 8-8-hoz, és ezzel a csoporthoz. Ne legyen illúziók afelől, hogy a Falcons nem fogja tudni megverni a GB-t vagy Cardinalst, akár a Browns és Steelers is megviccelheti őket (az a D igen szar, kb. mint a miénk, bár mi legalább a futást néha tudjuk fogni).

Hagyjuk már a tankolás gondolatát is, 2012-ben sem tankoltunk, most sem fogunk.