New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
valahogy a hátralévő meccseknek a következő szezonról kellene szólni.
ahol az IR miatt még nem az újak játszanak - ott hozzuk be őket.
cél a legjobb draft pozíció!diceman
Azért ne essünk át a ló túloldalára, finoman szólva sincs messze a csoportgyőzelem és egy fokkal sem jobbak a riválisok... 😊

Egyébként Gyurma, értem én, hogy a védelem baszta szét a game plant, de ne akarjunk olyan lovat megülni, amiről tudható, hogy ledob. Most nem csak erre a meccsre gondolok, hanem a többire is. Akkor találjak ki olyan game plant, ahol az O a döntő, mert most is lehet szidni a védelmet, de a 27 kapott pont mellé mi 30 körül átlagolunk a Dome-ban, most ebből lett ez az egészen gyötrelmes előadás Breesektől.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
valahogy a hátralévő meccseknek a következő szezonról kellene szólni.
ahol az IR miatt még nem az újak játszanak - ott hozzuk be őket.
cél a legjobb draft pozíció!

több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 829 — Bengalista
... Pocsék volt.

Az egyetlen pozitívum, hogy a Bengalsos hölgy visszaszerezte a labdát a végén.krixtofer
Nem szerezte vissza. A paraszt nigga nem adta oda, azzal sétált haza. Remélem, ez volt élete legnagyobb öröme. Ellenben a többi Saints-szurker valahonnan a pályáról kért egy másik bogyót és azt adta oda a csajnak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ez profi football, itt nincs nagy mellény vagy akármi szerintem. Ezen a meccsen pofon egyszerű dolog történt: két D drive alatt összeomlott a game plan, ami pofon egyszerű volt: nullifikáljuk a futást, Dalton passzol, pass rush dolgozik, előbb-utóbb hibázni fog. Ehelyett: már az első drive-ban is egy 12 yardos shovel passz és egy 20 yardos futás a 3. (4.?) RB-től megölte a drive-ot, nem beszélve a 60 yardos Hill futásról. Innentől kezdve nem igazán volt visszaút, összeomlott a védelem, az AJ Green drive már csak a ráadás volt, de azt azért meg kell jegyezni, hogy aki Dixont 1on1 hagyta vele, az szarjon sünt. (The only thing a prevent does is prevent you from winning, hogy szépen futottak egy nem túl bonyolult egyenes route-t, mi meg megettük, mint a szart.)

Innen lehet szidni a OC-t (Paytont), de amikor megkérdezed a DC-t, hogy "marad a plan coach?", és ő nem mondja, hogy "beszartunk főnök", akkor ne lepődjünk meg. Mert a 4&goal és a 3. negyedes drive is arra utal, hogy bizony ez a beszélgetés nem zajlott le. Payton, Brees és az egész O szar volt ma (talán a legszarabb idén), de az egész idényre, az egész game planre rányomja a bélyegét, hogy a védelem tekintetében nem ezt a lovat akartuk...

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nagy lett a mellény a Charlotte-meccs után, mit gondoltok? Ott hirtelen úgy látszott, hogy csak mi tudjuk elrontani a biztos csoportgyőzelmet, erre két hét alatt leromboltuk az egész feltámadás-storyt. A bye week után egész más csapatot láttam, mint előtte mind akaratban, mind mentálisan, most ismét az előtte lévő csürhe voltunk.
több mint 9 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
 instagram.com/p/vfNT4aiRbx/ Bush...😕 Rob lassan kezdhet kardiozni hogy legyen valaki safety posztra

......
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"Andy Dalton followed the worst passer rating (2.0) of his career with the best passer rating (143.9) of his career."

Én kérek elnézést... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Vaccaro-n kívül maradt Ball meg a frissen igazolt Sanford, veretes névsor!

bár ahogy nézem SJB ma safety-ként volt feltüntetve a listán, szóval jó lesz ez, jó lesz ez! 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Khmmm...Bush-nak úgy néz ki eltört a sípcsontja => ha ez igaz IR gyanús és a 3. safety landol ezen nem túl szívderítő listán o_o Ejjj...majd jövőre ._.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Közben Jenkins megint alkot a Phillyben. 😀
Parádé.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Még egy dolognak utánanéztem:
Tudjátok mikor volt, amikor legutóbb nem szereztünk 10 pontnál többet a Dome-ban?
2006-ban, Payton és Brees első évében, ugyebár...

Szóval, van baj.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Most néztem: pont 12 szezont ért meg eddig az NFC South... Tehát ez a 13.
Most már értem, hogy miért lett ebben a szezonban ez a legbénább div. 😀

Ja, és a 12 év alatt mind a négy csapat nyert 3-3 divizió-bajnoki címet. Szóval valóban fontos lenne megnyerni ezt az elátkozottat.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Én nagyon kívánom azt a szar PO-t 😊
atapapa
Tényleg, őszintén nem érdekel, hogy lesz-e PO vagy sem. Értem, amit írsz, és valahol teljesen egyetértek veled, sőt magam is ezt hangoztatom. De eljutottam odáig, hogy ez az idény bosszant. Lehet, majd a következő győzelem visszahozza az életkedvem, de most nincs.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem értek én már semmit. De igazából nem érdekelnek a meccsek végeredményei. Ami érdekel: a fiatalok fejlődnek. Cooks, Armstead halad, remélem Stills, Vaccaro túl lesz a sophomore slumpon, remélem a DL visszatalál önmagához.
Gyurma Pappa
Én nagyon kívánom azt a szar PO-t 😊
Húzzanak fel csak még egy divchamp zászlót, akár negatív mérleggel is, préseljünk ki mindent a Brees-korszakból, amit lehet. Mert Drew bármennyire is szeretné, ez nem fog még 10 évig tartani, ha lesz még 2-3 nagy éve, már akkor mindenki jól járt.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Utólagos okoskodás részemről...egy eddig kevésbé felvetett aspektus:
Az idei év már a kezdetekor el lett baxva...na nem az idény nyitón, hanem az offseason kezdetekor. Az edzők (és mi is) ott hibáztak, hogy túlértékelték egyetlen év talán kiugró teljesítményét. Az piacról temérdek pénzért idehoztuk a liga egyik legjobbjának tartott FS-t (nem tehet róla senki h kidőlt egész évre, de tudvalevő volt a sérülékenysége, és amíg pályán volt is rendszeridegennek tűnt), egy jó FB-t (aki szintén kidőlt, de nem rajta kéne múlnia és az elődje sem volt rosz), és kifújt (visszaigazolásokat nem számolom). A CB állományban hiba volt bízni, az LB sorban szintén...jött a draft és mintha minden rendben lenne és a legtökösebb csapat lennénk (mi is ezt hittük) elkezdtük húzni a projekteket, és nem is mindig a legmegfelelőbb embert. Cooks óriási játékos és még mi lehet belőle, de jelenleg szvsz jobban hiányzik egy jó formában lévő Colston klón. A kedvenc játékosom, de sajnos kezd meglátszani rajta a kor 😕 Jött egy SJB aki ilyen CB sor mellett képtelen a csapatba kerülni (teljesen biztos nem vak a vezetőség...a srác minden bizonnyal óriási bukta lehet) és még egy raklap olyan akinek már a nevére se emlékszem, korábban is sérült volt, és most is, talán a gyakorlócsapatnál tolja, vagy már nincs is nálunk...nagy homály lett ez a draft na :/

A többit már beszéltük...

DE ahogy olvasom Ata utolsó hozzászólását Brees statjairól akkor villant be...ismerjük SP ködösítését a sérülésekkel kapcsolatban...van egy tippem:
Vége a szezonnak és Brees megy a kés alá...szvsz mindent megmagyarázna, ha a csapat motorját látják a társak hétről hétre sérülését titkolva szenvedni.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azt gondolom, hogy két hete még megvolt a momentum... Felmásztunk 4-4-re, megvertük az akkor éppen féllábú Rogers Műveket, és utána győztünk Charlotte-ban... Minden kiegyenesedni látszott. Volt futás, működött a D...

Aztán jött a múlt vasárnap, kikaptunk, de nem veszett oda a momentum... Közepes mértékben minden működött megint... És egyébként is, egy SF-tól, OT-ban ki lehet kapni, még a Dome-ban is...

De a mai produkció már dehonesztáló volt... Egyetlen csapatrész sem működött... (még a punt sem)... És, ahogy írtam máshol is: megkaptuk azt a bohócsipkát, amit az egész liga kiosztott egy héttel ezelőtt a Cincinek... 😕

Nagyon durva hullámvasút ez a szezon, és én utálom a durva hullámvasutakat...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem értek én már semmit. De igazából nem érdekelnek a meccsek végeredményei. Ami érdekel: a fiatalok fejlődnek. Cooks, Armstead halad, remélem Stills, Vaccaro túl lesz a sophomore slumpon, remélem a DL visszatalál önmagához.

Brees, Brees más kérdés. Ő érthetetlen idén. Volt már szar éve (2010), azután visszapattant (de hogy), kérdés hogy megint képes lesz-e erre. Kérdés, hogy az a sérülés, amivel szenvedett (ahogy 2010-ben is ez volt a baj) tényleg annyira kicsi volt, vagy megint csak ködösített a csapat.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Paytont nem fogja elküldeni Benson, ez kb. 100%.Gyurma Pappa
Ezt nálam többször senki se írta le ide, a megállapításom inkább a felelősség megoszlására vonatkozott.

És hogy konkrétan a maihoz is hozzászóljak még: valami rémisztő volt, hogy még biztos hátrányban Cooks és Stills mellett Morgannel a pályán se mertünk mélyeket passzolni.
Korábban Brees az ilyen meccseken passzolt 450 yardot 3TD-t és 5 int-t, most meg a cumi torkából is mentek a checkdownok.atapapa
Igen, érthetetlen a hosszú passzok hiánya... Pedig a fal egész jól megvédte...
Valszeg nem bízik az elkapókban, max. Colstonban...

Jimmy meg a 2. félidőre teljesen eltünt.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Paytont nem fogja elküldeni Benson, ez kb. 100%.Gyurma Pappa
Ezt nálam többször senki se írta le ide, a megállapításom inkább a felelősség megoszlására vonatkozott.

És hogy konkrétan a maihoz is hozzászóljak még: valami rémisztő volt, hogy még biztos hátrányban Cooks és Stills mellett Morgannel a pályán se mertünk mélyeket passzolni.
Korábban Brees az ilyen meccseken passzolt 450 yardot 3TD-t és 5 int-t, most meg a cumi torkából is mentek a checkdownok.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Paytont nem fogja elküldeni Benson, ez kb. 100%.Gyurma Pappa
Nem is kell, szerintem sem...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Paytont nem fogja elküldeni Benson, ez kb. 100%.

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Gondolataim az első félidőről:  insidehandoff.com/2014/11/16/cincinnati-bengals-at-new-orleans-saints-first-half-notes/
Meglátásaim a második félidőről:  insidehandoff.com/2014/11/16/cincinnati-bengals-at-new-orleans-saints-second-half-notes/
És a jobb és gyengébb teljesítményekről:  insidehandoff.com/2014/11/16/cincinnati-bengals-at-new-orleans-saints-ups-downs/

És akkor egy kis önpromó:
A Saints következő két hazai meccsén ott leszek és próbálok majd minél többet írni róluk és minél több interjút készíteni.
Képek/cikkek/interjúk itt lesznek követhetők:
Twitter -  twitter.com/zoltan_buday
Facebook -  www.facebook.com/InsideHandoff


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem nincs komolyabb gond Paytonnal. Most hogy Colston fumblizik, Brees sokáig tartja a labdát és leterítik labdavesztéssel, vagy hogy viszonylag sokat dropolnak az elkapók, vagy hogy a védelem nem tud kritikus helyzetben előnyt tartani. Vagy hogy rosszul menedzseli az időt, mert Brees túl hamar átszánkázik a pályán és a javunkra fordítja a meccset (amit aztán a D 1 perc alatt felad)?
Szar ügy.atapapa
Ha egyszer történik ilyen, szar ügy, balszerencse. Még ha kétszer, arra is rá lehet fogni. De (eddig) négyszer?
Ha egy játékos droppol, balszerencse. Ha a védelemben feladja egyvalaki, balszerencse. De hogy az elkapóállomány, meg komplett védelem és Brees néha?

Szvsz ezeknek oka van, nem pedig balszerencse. Ennyit már nem lehet oda írni. A nüanszok azok oldalán állnak, akik jobban koncentrálnak, mi pedig egyértelműen nem tudunk ebben az évben.
Egy csapatért pedig a vezetőedző felel, ő tartja össze a bagázst. Ha az egész csődöt mond (de legalábbis jórésze) az az ő felelőssége.nfl_lover
Nyilván ha egy csapat szar, nem 22 játékost zavarnak el, hanem az egy HC-t. Nyilván ő is felelős.

De én a fotelből azt látom, hogy Payton testbeszéde, motiváltsága, a játékkal való együttélése semmit se hanyatlott. Nem hiszem hogy az NFL egyik legjobb edzője középszar lett egy szezon alatt, sőt, soha nem gondoltam volna, hogy képes tartósan szakítani az edzői filozófiájával és elsősorban futásra alapozni a csapat játékát, egy Drew Brees mellett.

Azt tudom elképzelni, hogy a módszerei egy viszonylag tartósan együtt lévő magon már nem fognak annyira, ahogy egy akármilyen kapcsolat is rutinszerűvé válik hosszú évek alatt.

Lovie-t egy pillanatig se vettem komolyan.






Mindenesetre a mai este során valami végérvényesen megváltozott szerintem, ez a Dóm, ez a Saints így együtt már fogatlan oroszlán, és nem biztos hogy csupán 2 új és jobb corner gyógyírt jelentene a bajainkra.

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
... Pocsék volt.

Az egyetlen pozitívum, hogy a Bengalsos hölgy visszaszerezte a labdát a végén.
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én tök jól értem, hogy Robtól kell búcsúzni, de megint megkérdezném azért, hogy Paytonnal mi van? Nem érdekel, mi van, de otthon tíz pontot felrakni a táblára egy ennyire fontos meccsen? Ez jobban felbasz, mint a D teljesítménye. Breestől kezdve Colstonon át mindenki szúrja magát tökön, mert ez nem munka volt, nulla teljesítmény és már nem először.