New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Lewis térde...

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Visszanézegettem az elmúlt éveket, 2008-ban ugye azon ment el a szezon, hogy 8-ból 6 meccset úgy vesztettünk el, hogy 1 score különbség volt, 2009-ben a 15. heti Dallas meccsig pedig az összes ilyet megnyertük, illetve szétdomináltuk általában az ellenfeleket. 2010-2011-ben szintén megnyertük a szoros meccseinket (mindig a Bucs volt a mumus), de 2013-ban megitn, az 5 L-ből igazából csak a Seahawks volt "eldőlt" meccs, de ez belefér egy évben, a Panthers, Jets, Patriots elleni vereségek egy ponton belül voltak, a Rams meg ugye tudjuk hova vezetett.

Az idei 5 L-ből 4 egy score-n belül volt. Nüanszok döntöttek, ahogy Tocy kifejtette meccsről-meccsre hogy mi. Hogy mi az oka? Inkább mik az okok:
1) Secondary. Ez ne legyen kérdés, szoros meccsen kell a secondary.
2) Úgy van kitalálva a rendszer, hogy a védelem működik. Egyszerűen az offense playbook, az általános game plan, az egész filozófia úgy van kitalálva, hogy a védelem MŰKÖDIK. A Green Bay ellen működött a futás védekezés, egy dimenzióssá vált GB O pedig a megsérült Aaronnal nem tudta felvenni a versenyt az O-val. A Panthers O szarul játszott (jó, a védelem is hozzátett, az a fumble nagyon kellett), és nyertünk is. Tegnap amint működött a védelem, fel is javultunk.
3) Sosem volt igazán jó Payton és Drew time magamentje, sokszor szidtam már ezt, tegnap is bent hagytunk 3 pontot az első félidő végén, meg szvsz ha hagyja Drewt spikeolni Payton, még lett volna két play szerintem, és talán egy hosszú FG-t megpróbálhattunk volna, és akkor nincs OPI-ről beszélnivaló, S. Graham pedig elég stabilan rugdos, idén már egyszer bevágta 50-ről (egyébként az év legkomolyabb pozitív meglepetése nekem Ingram mellett).

Előbb-utóbb meg kellett szakadnia a hazai veretlenségnek, inkább a SF ellen, mint mondjuk a Panthers vagy a Falcons ellen. Idegesítő, mert ez a 49ers kicsit sem félelmetes, sőt, inkább mondjuk azt hogy nem az. Nekik ez must win volt, nekünk nem, és nyilván nem így játszottunk, de azért ez tudható volt. Azért az bánt, hogy a végén Brooks ennyire megverte Arsmteadet, aki azért az egész meccsen odarakta magát, amikor Smith 1-1-ban állt vele, gyakorlatilag lenullázta.

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
ezt a hetet nezve mindenki verheto a schedulebol foleg ha vegre vki meg is gyogyul...

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az persze sejthető volt, hogy ebből a háromból nem fogunk hármat hozni és megszakad a hazai széria. Ezzel a játékkal egyébként a Bengalst és a Ravenst elkaphatjuk, nem voltunk rosszak annyira. Szóval na, mélyebben majd jövő héten, ha az megvan, nincs gond - főleg, ha az Eagles is elgyepálja a Pantherst.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nem beszelve Grahamrol, Ingramrol akik szinten serulten nyomtak.
Pont ez az aggodasom targya - sok van meg a szezonbol

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Lewist max nyílt törés tartja pályán kívül, ő szívből nyomja. NFL szinten sokan tanulhatnának tőle 😊

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nem tudunk 4 negyeden keresztul ugyanazon a szinten jatszani, valaki mindig szetesik, sajnos mostanaban Brees. Es nem feltetlenul a vegen.
A felsorolt meccsek hozhatok lettek volna kulonosen a Falcons faj.
Nem tudom mi lehet a megoldas, de az keves h Brees / Payton felelosseget vallal - White pl meg mindig kezdo, kapjuk mar el a labdat, kritikus playhivasok stbstb nem mulnak el.
A Byrd ongolrol nem is beszelve.
Vagy most Lewis eroltetese.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Srácok nem tudom, szerintem ez OPI volt, nem nagy, de fújható és tavaly is botrány lett a Brooks-Brees callból, gondolom nem akarták egy ilyen kétes esettel megszabni a Ninerst. Ne bírózzunk, kivédekeztük már a meccset és 4&10-re kaptunk 51 yardot, erre tényleg a nagybetűs MEGÉRDEMELTÜK lehet csak a reakció.

Nem játszottunk egyébként rosszul, illetve az első félidőben igen, aztán a felspannolt védelem meccsben tartott minket és az Offense is hozta magát - nüanszokon múlt tényleg. De azért ezt nézzük már végig:

-Falcons: megnyert meccsbe engedtük vissza őket, majd 50+-os FG-lal egyenlítenek. a ráadásban Colston elejti, de így is 50-ről kell rúgnia az Atlantának, megoldják. jó, hát elbasztuk,

-Cleveland-meccs, itt is vezetünk, egy drive-ot kellene kivédekezni, amatőr hibákat követ el a D, kikapunk.

-Detroit, végre kurva jók vagyunk, Vaccaro megcsinálja a meccsmentő INT-et, majd elbasszuk, aztán benyelünk egy 50 yardos TD-t, majd amikor csak futni és puntolni kéne, Brees eladja a labdát...és persze utolsó mp-ben ott is kikapunk.

- Most 49ers, egyetlen játékot kellene kivédekeznünk és elbasszuk a nyert meccset, 50 yardos elkapást engedünk, hosszabbítás, ahol ismét eladjuk a labdát, kikapunk.

Tavaly ez volt a Panthers és a Patriots ellen is idegenben. Mi lehet ennek az oka? Évek óta mondogatom Dallasos cimbinek a hasonló meccseket, tudom, valahol visszajár ez már...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Srácok nektek szurkoltam és először én is örültem a TD-nek, de sztem nem teljesen érthető a felháborodás. Azért elég nyilvánvalóan ellökte, ezt még saját esetünkben is elfogadnám akár mennyire fájna. )dande
Persze, egyértelmű szabálytalanság volt.
Csak ha a szokásjog szerint ilyen szituban nem fújják be, ne pont a Dómba találják már ki.

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
kenjetek el a cicak szajat!

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 033 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok nektek szurkoltam és először én is örültem a TD-nek, de sztem nem teljesen érthető a felháborodás. Azért elég nyilvánvalóan ellökte, ezt még saját esetünkben is elfogadnám akár mennyire fájna. Nem nagyon van itt miről beszélni. Még ha testtel mondjuk egymást taszigálják és esetleg úgy csinál helyet azt érteném, lehetett volna bármelyik oldalra ítélni, de túl nyilvánvaló volt a dolog, a mozdulat, s ez nem flag foci vagy nem flag foci kérdése.

Reméljük ma tudunk segíteni nektek, hogy ez a vereség ne legyen akkora gond 😉 😀
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
2012-es cikkből:

NFL Network research said the last 87 times a team has tried a Hail Mary at the end of the game, not a single one of them were flagged for offensive pass interference. The Browns (go figure) were penalized for defensive pass interference in 2009, but never the offense.baggio
Csalódtam a Dómban, ezeket a bírókat kizárólag testrészenként lehetett volna hazaengedni

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 828 — 258. §
2012-es cikkből:

NFL Network research said the last 87 times a team has tried a Hail Mary at the end of the game, not a single one of them were flagged for offensive pass interference. The Browns (go figure) were penalized for defensive pass interference in 2009, but never the offense.baggio
azért így köszi estére 😀

a cikkből kihagyták, de szerintem az is biztos, hogy egynél sem volt ilyen műesés 😊nfl_lover
nem hail mary, de mily meglepő, hogy idén volt már egy hasonló eset
 www.nfl.com/videos/baltimore-ravens/0ap3000000417822/Smith-Sr-game-winning-touchdown-called-back

nba-t csináltak az nfl-ből, ahogy elkezdik minden kis kontaktnál szórni az illegal contactokat és az OPI-kat/DPI-ket, onnantól nyilvánvaló, hogy a játékosok rá is fognak játszani, mert a mérleg nyelve megfordult: kétes esetekben inkább repül a zászló, mintsem tovább engedjék a play-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Oké, ettől White nem lesz kisebb balfasz.Gyurma Pappa
Ez rendben és sajnos igaz is, de ez idén a második bukónk ami nem csak rajtunk megy el :[]
több mint 9 éve
nfl_lover 912
2012-es cikkből:

NFL Network research said the last 87 times a team has tried a Hail Mary at the end of the game, not a single one of them were flagged for offensive pass interference. The Browns (go figure) were penalized for defensive pass interference in 2009, but never the offense.baggio
azért így köszi estére 😀

a cikkből kihagyták, de szerintem az is biztos, hogy egynél sem volt ilyen műesés 😊
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Oké, ettől White nem lesz kisebb balfasz.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 828 — 258. §
2012-es cikkből:

NFL Network research said the last 87 times a team has tried a Hail Mary at the end of the game, not a single one of them were flagged for offensive pass interference. The Browns (go figure) were penalized for defensive pass interference in 2009, but never the offense.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 828 — 258. §
keresgetem, hogy mikor fújtak utoljára OPI-t Hail Mary-nél, de egyelőre csak egy 1990-es LSU-Vanderbilt meccset találtam... még ott lehetett volna a 2012-es Seattle-Green Bay (a "Fail Mary" ), de a tartalék játékvezetők utána lenyilatkozták, hogy a liga külön kérte őket, ne dobjanak véletlenül se zászlót ilyen játékoknál 😊

hogy még jobban fájjon: a leghíresebb DPI call Hail Mary-nél szintén a Saints-hez köthető, az ominózus "Big Ben II" 1978-ból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nekem akkor is tele a répa!!! Megnyerhettük volna, elbaxtuk és 4.-re 51y play-t nyeltünk...DE MI EZ A BUZI SZABÁLY, hogy saját időkérésünk kárára kell időt adni a kurv@ bíró sportársaknak, hogy visszanézzenek egy kérdéses playt??? Most vagy tényleg visszanéznek minden kétes playt két percen belül, vagy lehessen pirosat dobni! Igen is számított!!!
A homorítás meg vazze!!!! Nem feltétlen az SF hibája, írták is az erdeménykövetőben, h idáig vezet ez a fajta bíráskodás, de akkor is a f@xom...
Bocs...ez most sokkolt 😕
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
ennyit tudunk jelenleg. gyengus kezdés, beszarás, brees erőlködés. talán lehetett volna ingramet többet használni. aztán visszajövünk, a végén meg nem éltünk a lehetőséggel és szerencsénk sem volt. a halovány sec miatt el kell fogadnunk az ilyen fordulatos, stresszes meccseket. engem leginkább sean időkéréses piszmogása bosszantott a félidő előtt, meg a végén. gondolom kiáll és vállalja a felelősséget. mondjuk könnyebb nem lesz tőle..
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
na ma megint megvertük magunkat.
mindegy - talán jövő héten Dalton nem ellenünk támad fel a halottaiból.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kurva élet.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
nfl_lover 912
mondanám, hogy már kezdek hozzászokni ezekhez a vereségekhez, de ezekhez nem lehet.......... 😕
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Idegesnek sincs kedvem lenni igazából, 4&10-re nem kapsz 51 yardos passz playt otthon. Ha igen, az szar. Ennyi.