New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ingramen és Cadeten kívül teljesen elfogytak a futóink, Baker is lesérült. Éppen RB-t kukázunk.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/11/new_orleans_saints_work_out_4.htmlPt79
Az mondjuk az egyik fő erősségünk. Tocy
Jaja.
L. Betts, J. Jones, stb. 😀 😀
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ingramen és Cadeten kívül teljesen elfogytak a futóink, Baker is lesérült. Éppen RB-t kukázunk.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/11/new_orleans_saints_work_out_4.htmlPt79
Az mondjuk az egyik fő erősségünk.

Egyébként más megvilágításba kerül a clevelandi vereségünk most már tényleg, 6-3-mal vezetik a csoportjukat, jobbak, mint a Bengals. Meg a Minnesota is már négy győzelemnél jár, a mi csoportunkat elnézve az is jó...

Egyébként nézve a sorsolást és a csapatok állapotát, most azt mondom, nekünk minden meccsen benne van a győzelem simán, ugyanakkor simán ki is kaphatunk. Otthon bárkit megverhetünk, de kikapni is képesek vagyunk akár a Falconstól is, idegenbe viszont oké, hogy hidegbe megyünk, de a Steelers kétarcúbb, mint mi, a Bears pedig véleményem szerint semmivel sem jobb csapat, sőt. Szóval extrém helyzetben akár idegenben is lehet kozmetikázni az esetleges hazai buktákat...
több mint 9 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Ingramen és Cadeten kívül teljesen elfogytak a futóink, Baker is lesérült. Éppen RB-t kukázunk.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/11/new_orleans_saints_work_out_4.html
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Én azt gondolom, hogy az Atlanta veszélyesebbRutin
Önmagára feltétlen, hogy az ellenfélre mennyire az már változó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Amúgy ezzel a meccsel eldőlt, hogy a Cinci-t is, a BAL-t is verni kell! Nincs kecmec.

Hogy a CAR-ATL meccsen mi legyen? Én azt gondolom, hogy az Atlanta veszélyesebb (Cam-ék az éjjel 1-2x úgy játszottak, mintha le lett volna kapcsolva a villany a stadionban), Tehát nyerjen a Panthers.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 www.nfl.com/gamecenter/2014111000/2014/REG10/panthers@eagles#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000426486&tab=videos

1:03-1:15, csak úgy mondom.Gyurma Pappa
Ja, OPI volt az, biza! Mint Jimmy...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, az éjjel megnéztem a meccset. Élőben sajnos nem láttam, helyette Londonban néztem a bohóckodást... Bár ne tettem volna.
A 2. félidőben már inkább az eredményjelzőt néztem, ahol a többi meccs eredményeit mutatták folyamatosan. Amikor az uccsó 2 percen belül a SF 4th&10-en volt a saját 22 yrd-ján, akkor hátradőltem, és azt mondtam, "Megvan."... Hát a ló...-t volt meg!

Amúgy ezen kívül a futás elleni védekezésünk volt megint csak sánta szerintem. Frank Gore úgy nyomta, ahogy Eddie Lacy két hete. Ezen sokkal jobban meglepődtem, mint azon, hogy a S-nk zömében csak lepkézett. Megköszönhetik Crabtree-nek egyébként néhány drop-ját.

Offense-ben kivagyok attól, hogy Stills a felé menő passzok min. 50%át elejti. Erős visszaesést mutat a legény tavalyhoz képest.
Az első félidő végén, az INT előtt hiba volt nem égetni az órát, majd rúgni egy field-goalt. Akkor a 2. félidei játékkal meglett volna a fordítás, ugyebár...

Nem jó ez így. Itt már 5-4-gyel kéne állnunk.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha ütjük a Bengalst, pont jó is lenne ha a Falcons nyerne, az említett okok miatt 😊Gyurma Pappa
Nyerni fog, eddig 3-0 csoporton belül, 0-6 azon kívül a mérlegük 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ha ütjük a Bengalst, pont jó is lenne ha a Falcons nyerne, az említett okok miatt 😊

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
igazabol a teljes south altat - hozzank jon iden a lombardi!

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Igazából a közös érdek az volna, hogy nyerje a Falcons és maradjon smith 😀 😀
Mi a magunk részéről mindent megteszünk 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
nezem Sporles jatekat es sirok a parnambadiceman
Ne tedd. Cadet semmivel sem rosszabb, és legalább fiatalabb, de Sproles sokat profitál Chip rendszeréből és az ottani ST sokkal jobb, mint a miénk.

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nezem Sporles jatekat es sirok a parnamba

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/gamecenter/2014111000/2014/REG10/panthers@eagles#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000426486&tab=videos

1:03-1:15, csak úgy mondom.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Na ki vezeti a divíziót? :patapapa
És milyen csodás előnnyel 😀😀

Nagyon remélem, hogy a 49ers lesz a második a csoportjukban, és ők jönnek hozzánk. Nagyon.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Na ki vezeti a divíziót? :p

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Igazából Byrd igazolása is összecsengene 2008-2009-cel, csak annak idején Sharper volt olyan kedves, és a második évében sérült le, az elsőt végignyomta. Nem hiszek abban, hogy rookie meg tudja oldani a gondjainkat, szóval mindenképp kell szerintem FA, és annyira nem is lesz rossz a felhozatal, kíváncsi vagyok, hogy ki lehet majd rárepülni ténylegesen, de nyilván ez még nagyon messze van.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Visszanézegettem az elmúlt éveket, 2008-ban ugye azon ment el a szezon, hogy 8-ból 6 meccset úgy vesztettünk el, hogy 1 score különbség volt, 2009-ben a 15. heti Dallas meccsig pedig az összes ilyet megnyertük, illetve szétdomináltuk általában az ellenfeleket. 2010-2011-ben szintén megnyertük a szoros meccseinket (mindig a Bucs volt a mumus), de 2013-ban megitn, az 5 L-ből igazából csak a Seahawks volt "eldőlt" meccs, de ez belefér egy évben, a Panthers, Jets, Patriots elleni vereségek egy ponton belül voltak, a Rams meg ugye tudjuk hova vezetett.

Az idei 5 L-ből 4 egy score-n belül volt. Nüanszok döntöttek, ahogy Tocy kifejtette meccsről-meccsre hogy mi. Hogy mi az oka? Inkább mik az okok:
1) Secondary. Ez ne legyen kérdés, szoros meccsen kell a secondary.
2) Úgy van kitalálva a rendszer, hogy a védelem működik. Egyszerűen az offense playbook, az általános game plan, az egész filozófia úgy van kitalálva, hogy a védelem MŰKÖDIK. A Green Bay ellen működött a futás védekezés, egy dimenzióssá vált GB O pedig a megsérült Aaronnal nem tudta felvenni a versenyt az O-val. A Panthers O szarul játszott (jó, a védelem is hozzátett, az a fumble nagyon kellett), és nyertünk is. Tegnap amint működött a védelem, fel is javultunk.
3) Sosem volt igazán jó Payton és Drew time magamentje, sokszor szidtam már ezt, tegnap is bent hagytunk 3 pontot az első félidő végén, meg szvsz ha hagyja Drewt spikeolni Payton, még lett volna két play szerintem, és talán egy hosszú FG-t megpróbálhattunk volna, és akkor nincs OPI-ről beszélnivaló, S. Graham pedig elég stabilan rugdos, idén már egyszer bevágta 50-ről (egyébként az év legkomolyabb pozitív meglepetése nekem Ingram mellett).

Előbb-utóbb meg kellett szakadnia a hazai veretlenségnek, inkább a SF ellen, mint mondjuk a Panthers vagy a Falcons ellen. Idegesítő, mert ez a 49ers kicsit sem félelmetes, sőt, inkább mondjuk azt hogy nem az. Nekik ez must win volt, nekünk nem, és nyilván nem így játszottunk, de azért ez tudható volt. Azért az bánt, hogy a végén Brooks ennyire megverte Arsmteadet, aki azért az egész meccsen odarakta magát, amikor Smith 1-1-ban állt vele, gyakorlatilag lenullázta.Gyurma Pappa
Látszik hogy nem tegnap óta követjük "együtt" a csapatot, ilyen hsz-t terveztem írni.


Tiszta 2008. Akkor JD volt a fekete folt a sec-ben, most White és Prob. Vannak biztos lyukak a védelemben, akiken át menekülhet a szorított helyzetben lévő ellenfél.

Akkor ugyan durvábban ment a passzjáték, viszont a futás alig.

Történjen bármi, mindent meg kell tenni a következő holtszezonban legalább egy magasabb kvalitású cornerért.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Persze, nem vagyok naiv 😊 Egyébként mélységi célpontra elvileg PatRobnak jól kéne védekeznie, fizikuma alkalmassá tenné rá. Az más kérdés, hogy nem az.

Lewis pedig kb a legjobb CB a ligában, de az biztos hogy a legjobb, akiről nem sok szó esik. Valahogy, mint Jabari Greer volt. És persze mindezt úgy, hogy az offseasonben belement egy fizucsökkentésbe, és még mondják, hogy a mai nfl-ben nincs home team discount 😊

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Mondjuk ebben közrejátszik az ellenfél korlátoltsága is, kötve hiszem, hogy egy 40-50 yardos mélységi passzt hatékonyan tudna levédekezni sántán, egyszerűen nem tud olyan gyorsan futni... Miután visszajött, szemmel láthatóan sántikált. Egy jó OC vagy irányító ezt megbünteti sztem. Tegnap nem ezen múlt. Viszont egyszerűen játszania kell, ha tud járni, mert mögötte akkora az űr.
Egyébként én is kedvelem a játékát, mégha divízió riválisnál játszik is, amit Benji ellen is védekezett a legutóbb egész meccsen, hatalmas volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Frankón játszani fog a Bengals ellen?Josszi
Ha tud járni igen. És le is fogja szedni az első számú elkapót, így is.Gyurma Pappa
A szerencséje h AJ Green se full egészséges.empty taxi
Rokkant bowl. Egyébként ezen a meccsen, ezzel a térddel a csapat legjobbja volt szerintem. Szóval őt nem kell félteni.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Frankón játszani fog a Bengals ellen?Josszi
Ha tud járni igen. És le is fogja szedni az első számú elkapót, így is.Gyurma Pappa
A szerencséje h AJ Green se full egészséges.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Frankón játszani fog a Bengals ellen?Josszi
Ha tud járni igen. És le is fogja szedni az első számú elkapót, így is.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 317
Lewis térde...

krixtofer
aztaku....a , nem gyengén van tele folyadékkal. De nem szakadt semmije ahogy olvasom, szegény megdolgozott porcok túlkenték magukat... horror. Frankón játszani fog a Bengals ellen?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
omg omg omg omg ez miez?