New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
orommel neztem a niners es bengals meccseket sot a ravens rangadot is.
hajra pozitiv merleg!

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Gyurma, muszáj megemlékeznem az új siged, Armstead megérdemli 😊 Nagyon jó a cucc (bár kicsit lehetne világosabb a felirat)
atapapa
Más tollával ékeskedem, Matthew99-é az érdem, bár kérni én kértem 😛 Terron egy olyan játékos, mint Evans vagy akár Pierre, vagy akár Colston: a csapat kihozza belőle a legjobbat, és ez az amiért nagyon szeretem a Payton erat, mert egy csomó más által kevesebbre értékelt játékosból csinált "sztárt". És mint igazi falmániás, végre megint örülhetek egy jó OL játékosnak, ha már Evans és Nicks lemaradtak 😊 (bár mióta visszavonult Carl, már gondolkodtam egy olyan sigen, hogy Best guard couple ever '09, lehet egyszer kérem is 😛 )Gyurma Pappa
Saints siget szinte bármikor vállalok 😉Matthew99
Ment neked egy PM 😊
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Gyurma, muszáj megemlékeznem az új siged, Armstead megérdemli 😊 Nagyon jó a cucc (bár kicsit lehetne világosabb a felirat)
atapapa
Más tollával ékeskedem, Matthew99-é az érdem, bár kérni én kértem 😛 Terron egy olyan játékos, mint Evans vagy akár Pierre, vagy akár Colston: a csapat kihozza belőle a legjobbat, és ez az amiért nagyon szeretem a Payton erat, mert egy csomó más által kevesebbre értékelt játékosból csinált "sztárt". És mint igazi falmániás, végre megint örülhetek egy jó OL játékosnak, ha már Evans és Nicks lemaradtak 😊 (bár mióta visszavonult Carl, már gondolkodtam egy olyan sigen, hogy Best guard couple ever '09, lehet egyszer kérem is 😛 )Gyurma Pappa
Saints siget szinte bármikor vállalok 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Gyurma, muszáj megemlékeznem az új siged, Armstead megérdemli 😊 Nagyon jó a cucc (bár kicsit lehetne világosabb a felirat)
atapapa
Más tollával ékeskedem, Matthew99-é az érdem, bár kérni én kértem 😛 Terron egy olyan játékos, mint Evans vagy akár Pierre, vagy akár Colston: a csapat kihozza belőle a legjobbat, és ez az amiért nagyon szeretem a Payton erat, mert egy csomó más által kevesebbre értékelt játékosból csinált "sztárt". És mint igazi falmániás, végre megint örülhetek egy jó OL játékosnak, ha már Evans és Nicks lemaradtak 😊 (bár mióta visszavonult Carl, már gondolkodtam egy olyan sigen, hogy Best guard couple ever '09, lehet egyszer kérem is 😛 )

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
De jelenleg tök mindegy mit játszanak, továbbra is mondom: csak mi veszíthetjük el ezt a csoportot.Gyurma Pappa
Gyurma, muszáj megemlékeznem az új sigedrol, Armstead megérdemli 😊 Nagyon jó a cucc (bár kicsit lehetne világosabb a felirat)


2006 óta nem volt olyan, hogy egy Szent két meccsen is 100 yard felett fusson és utoljára 10 éve (vagyis bőven SP előtt) volt olyan a franchise-nál, hogy egy futó legalább 30 futáskísérletet kapjon


ezt meg csak úgy :p

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
Tulane hazai meccs lesz 01:00-től a Cincy ellen, ha esetleg a tegnapi után valaki ma se tudna már korán elaludni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
hátradőlni csak nekünk szabad, a csapat nyomuljon - nyerjünk meg mindent és akkor nem kell számolgatni, kész passz. vagy futás.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja, Panthers-schedule: at Eagles, vs Falcons, bye, at Vikings, at Saints, vs Buccaneers, vs Browns, at Falcons. Otthon nyerjenek mindent, az hét win, kikapnak jövő héten meg nálunk és akkor az at Vikings, at Falcons párostól függ, az elsőt hozzák, a másodiknál meg utolsó meccs...hát-hát. Így elnézve azért hm...Tocy
Ezzel a O teljesítménnyel a felsorolt meccsek közül bármelyiket elveszíthetik szvsz, és nem igazán néz úgy ki, hogy javulna. De a másik, hogy jelenleg 3 W-jük van, 3 meccset játszanak otthon, az nekem nem jön ki sehogy sem 7 W-re. Ha veszítenek az Eagles ellen és a Domeban, akkor 7 L van, tehát 8-7-1-nél nem lehetnek jobbak. Elszámoltad magad egyel 😊

De jelenleg tök mindegy mit játszanak, továbbra is mondom: csak mi veszíthetjük el ezt a csoportot. Hátradőlni nem lehet, pont ezért, mert tavalyi is ez volt a helyzet.Gyurma Pappa
Ja igen, jogos, nem megy ez nekem 😊

Nekem is az ugrott be, hogy hirtelen a tavalyihoz hasonló helyzetben találtuk magunkat a semmiből, két hét alatt előléptünk annyira, hogy megint a visszapillantót kell figyelni. Hasonló sorozat előtt állunk, hazai rangadók, csak most a két nagy csoportmeccset otthon nyomjuk, az lényeges különbség 😊 Szóval az a lényeg, hogy azt a kettőt hozni kell, a mostani háromból meg kettőt, de egyet minimum - a Ravens elleni primetime jó is lesz erre 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ja, Panthers-schedule: at Eagles, vs Falcons, bye, at Vikings, at Saints, vs Buccaneers, vs Browns, at Falcons. Otthon nyerjenek mindent, az hét win, kikapnak jövő héten meg nálunk és akkor az at Vikings, at Falcons párostól függ, az elsőt hozzák, a másodiknál meg utolsó meccs...hát-hát. Így elnézve azért hm...Tocy
Ezzel a O teljesítménnyel a felsorolt meccsek közül bármelyiket elveszíthetik szvsz, és nem igazán néz úgy ki, hogy javulna. De a másik, hogy jelenleg 3 W-jük van, 3 meccset játszanak otthon, az nekem nem jön ki sehogy sem 7 W-re. Ha veszítenek az Eagles ellen és a Domeban, akkor 7 L van, tehát 8-7-1-nél nem lehetnek jobbak. Elszámoltad magad egyel 😊

De jelenleg tök mindegy mit játszanak, továbbra is mondom: csak mi veszíthetjük el ezt a csoportot. Hátradőlni nem lehet, pont ezért, mert tavalyi is ez volt a helyzet.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Közben most olvasom, hogy Payton a meccs után kiakadt, amiért a vasárnap éjjeli hazai meccs után csütörtök éjjel idegenben kellett játszanunk. Hozzáteszem sorban ez a harmadik szezonunk, amikor TNF-re idegenbe megyünk a vasárnapi meccs után.
Állítólag nem is engedte, hogy az NFL Network meccs utáni műsorában nyilatkozzanak a játékosok .

Sírni csak a győztesnek szabad.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szóval röviden: 100%-ban a csapat kezében van a lehetőség, a csoportot csak elveszíteni tudjuk.Gyurma Pappa
Így van, csak túl sok arca volt idén és tavaly is ennek a csapatnak, szóval hátra nem lehet dőlni


Nagyon jó volt a gameplan! Olvastam egy kinti fórumon egy részben ehhez kapcsolódó értelmes felvetést. Miszerint nem biztos, hogy jól áll nekünk a sok futós rendszer, főleg hogy alapvetően különböző típusú/erősségű RB-k vannak jelen. Sokszor panaszkodtunk rá, hogy nagy valószínűséggel lehet következtetni a hívott playre az épp pályán lévő futó személyétől függően. Hál istennek Ingram most ihletett formában oldja meg a nyakába szakadt plusz terhelést, és azzal, hogy kvázi egyedül hadra fogható megszűnt ez a faktor, és sokkal kiszámíthatatlanabb a játékunk. Érdekes, de szerintem helytálló felvetés!
clbass
Jaja, ezeket a beszélő játékosokat már én is többször felvetettem itt, Pierre-nél garantált a screen, Ingramnél a futás, Sproles-nál a rövid passz. Ezt egyetlen igásló backnél nehezebb kiszámítani.
De ennek nem feltétlenül kéne így lennie több RB esetében sem, ha Payton próbálná tágítani mindegyik RB-szerepkörét

A másik, már régi értekezés, hogy Ingram ilyen forma. Kell neki a megfelelő számú cipelés, hogy ki lehessen használni az erényeit. Klasszikus igásló és most így is használjuk.
clbass
Lehet ebben valami, de korábban nem láttam Ingramet ilyen türelemmel futni és ilyen fürgén a cut backből kitörni. Szerintem ez a jó szereplésének a kulcsa, plusz persze az OL, ők a többi futónak is kiemelkedően blokkolnak.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem tudom, azért ez a Panthers-O kritikán aluli volt az újoncokkal telerakott vakoldaltól kezdve Newton gyenge napján át a botrányos dropokig. A tíz kapott pont szép, a yardok is, a két labdaszerzés és a négy sack különösen, de innentől nem térhetünk vissza az eddigi útra. A bye óta három meccs alatt 11 sack és hét szerzett labda, ezek nagyon jól néznek ki, hozzáállásban mindenképpen javultunk és a szerencse is mellettünk van - ja, kivéve persze a Lions elleni utolsó perceket. De azért csak bennem van, hogy mennyire gyenge O ellen villogtunk.

Szóval a csapat erejét illetően a kétségek nem múltak el, de az első négy-öt hét borzalmát követően azért másként néz ki a dolog, mégpedig sokkal. Ez volt az év győzelme, idegenben a legfőbb csoportriválist megverni (nagyon) és átvenni a vezetést, ráadásul a víz alól felbukkanva, önbizalomtól dagadva három hazai meccsre készülni...

Alapesetben egyszerűen a Pantherst és a Falconst meg kell verni otthon, akkor már nagy baj nem lehet. A következő három hazai meccs mind nehéz és talán mindegyik csapat jobb is, viszont mi leszünk otthon, ezért azt mondom, hogy ezekből kettőt hozhatunk. Daltonban mindig lehet bízni, hogy kedvez az ellenfélnek és sem a Niners, sem a Ravens nem verhetetlen most közel sem. A Frisco ellen tavaly a szezon egyik legjobb teljesítményével nyertünk, a D-line-tól hasonló kell, illetve annyi célpont van, hogy valamit muszáj javulni coverage-ben is - de Kaepben is lehet bízni...

Mondjuk, hogy háromból kettőt behúzunk, plusz a két hazai csoportmeccs, az 9-7 úgy, hogy a Pantherst oda-vissza, náluk én egy 8-7-1-etat látok ebben az esetben, de a döntetlenjük még bekavarhat. Az Atlanta előtt megyünk két meccsel és még jönnek hozzánk, ha őket ott megverjük, ennyit nem tudnak már behozni. Plusz még mindig ott van a Bucs elleni idegenbeli meccs, ahol valóban ők már jó eséllyel szét lesznek esve, ha nekünk azon múlik a PO, nem hiszem el, hogy ne tudnánk őket megverni.

A gyalázatos rajt után a szezon felére eljutottunk oda tehát, hogy a Dome-ban fog eldőlni a csoportgyőzelmünk, az pedig mindig jól hangzik - öt meccsből négyet (az is lehet, hogy csak hármat...) kell hozni, közte a két csoportellenféllel. Mivel ők sincsenek nagy formában, jelen pillanatban ez bőven reális forgatókönyv.

Ja, Panthers-schedule: at Eagles, vs Falcons, bye, at Vikings, at Saints, vs Buccaneers, vs Browns, at Falcons. Otthon nyerjenek mindent, az hét win, kikapnak jövő héten meg nálunk és akkor az at Vikings, at Falcons párostól függ, az elsőt hozzák, a másodiknál meg utolsó meccs...hát-hát. Így elnézve azért hm...
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nem sírok hogy kicsit többet pihenhetünk a Niners meccs előtt - elnézve a következő négyes fogatot akár pesszimista is lehetnék, de egyik sem nyújt túl kiegyensúlyozott teljesítményt (mint mi 😀 ), szóval akár foghatók is lennének a Dómban.

az utolsó négyet meg a "kötelezően" hozandó kategóriába sorolnám.

kíváncsi leszek mennyire védenek meg majd az őrangyalaink sérülések terén, egy-két kulcspozícióban nem sok mozgásterünk maradt.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
mi lesz Ingrammel 2015-ben, ha így folytatja? :-/lol
Fog egy kis pénzt keresni. Olyan nagyon sokat azért nem, az RB-lovék süllyedőben vannak. Majd eldől, hogy ezt mi adjuk-e meg neki, vagy más.
Nem tudom mit gondoltok, szerintem Payton egyik legjobb meccse volt ez idén, elkötelezte magát a futás mellett, de jó érzékkel erőltette a passzt, amikor éppen arra volt szükség.

Fura ez, tavaly október végén 6-1 volt a mérlegünk és szuperoptimizmussal vártuk a szezon második felét, most a 4-4 ad okot a bizakodásra. Nagyon nekünk áll most a div, alig bírom kivárni hogy a következő 3 viszonylag erős csapat közül be tudja-e bármelyik is venni a Dómot. Ha nem, az biztos PO.atapapa
Nagyon jó volt a gameplan! Olvastam egy kinti fórumon egy részben ehhez kapcsolódó értelmes felvetést. Miszerint nem biztos, hogy jól áll nekünk a sok futós rendszer, főleg hogy alapvetően különböző típusú/erősségű RB-k vannak jelen. Sokszor panaszkodtunk rá, hogy nagy valószínűséggel lehet következtetni a hívott playre az épp pályán lévő futó személyétől függően. Hál istennek Ingram most ihletett formában oldja meg a nyakába szakadt plusz terhelést, és azzal, hogy kvázi egyedül hadra fogható megszűnt ez a faktor, és sokkal kiszámíthatatlanabb a játékunk. Érdekes, de szerintem helytálló felvetés!
A másik, már régi értekezés, hogy Ingram ilyen forma. Kell neki a megfelelő számú cipelés, hogy ki lehessen használni az erényeit. Klasszikus igásló és most így is használjuk.
Végül alig merem leírni (és igen, gyenge volt az ellen O), de tetszett a D! Volt tűz amit eddig hiányoltam. Vért ittak mint tavaly...és az a sok akrobatikus PD...nyamm :cool:
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Fura ez, tavaly október végén 6-1 volt a mérlegünk és szuperoptimizmussal vártuk a szezon második felét, most a 4-4 ad okot a bizakodásra. Nagyon nekünk áll most a div, alig bírom kivárni hogy a következő 3 viszonylag erős csapat közül be tudja-e bármelyik is venni a Dómot. Ha nem, az biztos PO.atapapa
Érdekes lesz a következő 8 meccs. Forgatókönyvek:
1) ha marad az otthoni veretlenség, az 9 W, 9-7-nél nem lehet rosszabb a mérlegünk, bőven belefér a PIT és CHI elleni vereség, ha TB-t ütjük (akik minden bizonnyal addigra atomjaikra lesznek hullva), az 10-6, kényelmes PO
2) ha csak a 3 csoport meccset nyerjük meg, az 7 W, de lényegében szintén biztos PO, 1 W is bőven elegendő lenne, nem hiszem hogy a ATL és a CAR minden egyéb meccsét megnyeri, mert csak ebben az esetben buknánk a csoportot. Szóval 8-8 is elég.

Szóval röviden: 100%-ban a csapat kezében van a lehetőség, a csoportot csak elveszíteni tudjuk.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
mi lesz Ingrammel 2015-ben, ha így folytatja? :-/lol
Fog egy kis pénzt keresni. Olyan nagyon sokat azért nem, az RB-lovék süllyedőben vannak. Majd eldől, hogy ezt mi adjuk-e meg neki, vagy más.
Nem tudom mit gondoltok, szerintem Payton egyik legjobb meccse volt ez idén, elkötelezte magát a futás mellett, de jó érzékkel erőltette a passzt, amikor éppen arra volt szükség.

Fura ez, tavaly október végén 6-1 volt a mérlegünk és szuperoptimizmussal vártuk a szezon második felét, most a 4-4 ad okot a bizakodásra. Nagyon nekünk áll most a div, alig bírom kivárni hogy a következő 3 viszonylag erős csapat közül be tudja-e bármelyik is venni a Dómot. Ha nem, az biztos PO.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mi lesz Ingrammel 2015-ben, ha így folytatja? :-/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
egy dologban nem tevedtem - nyertunk 😀

jo uton a PO fele, ott meg ugyis tiszta lap jon.

addig meg csiszolni, keszulni es nem leserulni.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na szevasztok! Azért így mindjárt kerekebb a világ, mint mondjuk másfél hete... 😀

Persze ehhez az is kell, hogy gyenge csoportban legyünk...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Grat srácok, megérdemelten nyertetek.
Jelenleg egyértelműen itt van a legjobb a csapat a csoportban, be is bizonyítottátok.
Mondjuk egyelőre nincs magasan a léc, de reméljük ez is változni fog 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
0.500 sosem hittem hogy ennek örülni tudok...

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként végigpörgettem a Packs-meccset, a nagy hurráhangulat után teljesen objektíven nézve a labdaszerzéseket leszámítva kurva szarul mutatott a D. 😀 Nem baj, nyerünk, mert akkor PO-esélyesekké lépünk elő, ha nem, baszhatjuk.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Így is súlyos, hogy 6 back van 53-on, nem tudom hogy a mai passzbuzi ligában hány csapatban van 4 RB és 2 FB a teljes keretben.atapapa
7 back van ahogy nézem mert Edwin Bakert is írják.
Höri
Jogos, ki is ment a fejemből hogy a héten felhoztuk PS-ből
ma a WR-eken múlik a dolog, Ingramnek nagyon nehéz dolga lesz, Jimmy-t meg kb red zone-ban tudjuk használni.
plusz bízhatunk hogy mi jobban tudjuk siettetni Cam-et mint ők Drew-t.diceman
Te a tavaly idényt nézed, a ligában a legrosszabb átlaggal védekezik futás ellen a Panthers, az 5. legtöbb yardot kapják földön, passz ellen meg középmezőnyben vannak.Gyurma Pappa
Elvileg fekszik nekünk ez a Panthers, de a divriv meccsek nem arról híresek, hogy a statok mentén nagy biztonsággal előre kalkulálható bármi. Meg szerintem mi se vagyunk annyira jók, mint amit mutatott a hétvége, csak szerencsére még él a Dome varázsa primetime meccsen.
Azzal is hűteném az általános (nem konkrétan rólad beszélek) lelkesedést, hogy a szabadban s hidegben játszunk, még ha nem is nagyon hidegben.

Kérdés kire miként hat annak a terhe, hogy ebben a szétesett divben az egymás elleni győzelem értéke fokozottan felértékelődött. Ha tudunk és Payton akar futni, valamint a védelem az elmúlt 2 meccs nagy részében mutatott teljesítményt hozza, akkor mi örülhetünk a végén.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
ma a WR-eken múlik a dolog, Ingramnek nagyon nehéz dolga lesz, Jimmy-t meg kb red zone-ban tudjuk használni.
plusz bízhatunk hogy mi jobban tudjuk siettetni Cam-et mint ők Drew-t.diceman
Te a tavaly idényt nézed, a ligában a legrosszabb átlaggal védekezik futás ellen a Panthers, az 5. legtöbb yardot kapják földön, passz ellen meg középmezőnyben vannak.

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
ma a WR-eken múlik a dolog, Ingramnek nagyon nehéz dolga lesz, Jimmy-t meg kb red zone-ban tudjuk használni.
plusz bízhatunk hogy mi jobban tudjuk siettetni Cam-et mint ők Drew-t.