New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A trap game is a trap game. Annyira minden nekünk állt, annyira minden arra mutatott, hogy mi vagyunk az esélyesek (futás ellen töketlen a Bengals, Dalton élete legrosszabb meccsén van túl, és nem látszik a kiút stb.stb.), hogy ez várható volt.

Különösképp nem érdekel az eredmény, a mutatott játék szomorít el. Minden bizonnyal elbúcsúzunk Robtól, amúgy is pletykálják hogy HC-nak menne, hát szerintem megadjuk neki a lehetőséget. Oké, hogy nincs secondary, de igazán tavaly sem volt, és Bush/Vaccaro hihetetlen visszaesése, a DL megzuhanása bőven elég indok.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Szerintem nincs komolyabb gond Paytonnal. Most hogy Colston fumblizik, Brees sokáig tartja a labdát és leterítik labdavesztéssel, vagy hogy viszonylag sokat dropolnak az elkapók, vagy hogy a védelem nem tud kritikus helyzetben előnyt tartani. Vagy hogy rosszul menedzseli az időt, mert Brees túl hamar átszánkázik a pályán és a javunkra fordítja a meccset (amit aztán a D 1 perc alatt felad)?
Szar ügy.atapapa
Ha egyszer történik ilyen, szar ügy, balszerencse. Még ha kétszer, arra is rá lehet fogni. De (eddig) négyszer?
Ha egy játékos droppol, balszerencse. Ha a védelemben feladja egyvalaki, balszerencse. De hogy az elkapóállomány, meg komplett védelem és Brees néha?

Szvsz ezeknek oka van, nem pedig balszerencse. Ennyit már nem lehet oda írni. A nüanszok azok oldalán állnak, akik jobban koncentrálnak, mi pedig egyértelműen nem tudunk ebben az évben.
Egy csapatért pedig a vezetőedző felel, ő tartja össze a bagázst. Ha az egész csődöt mond (de legalábbis jórésze) az az ő felelőssége.

Gondoltam magától értetődik, de a Lovies dolog meg irónia volt.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azért asszondom, bízzunk Payton-ban! Higgyétek el, állítólag a 2. gyűrűt a legnehezebb megszerezni... Amint az meglesz, a 3. már pikk-pakk jönni fog! 😀

Uff, én beszéltem! 😀 😀 😀Rutin
Couglin nem ért egyetHöri
Dehát neki már megvan a 3.! 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért asszondom, bízzunk Payton-ban! Higgyétek el, állítólag a 2. gyűrűt a legnehezebb megszerezni... Amint az meglesz, a 3. már pikk-pakk jönni fog! 😀

Uff, én beszéltem! 😀 😀 😀Rutin
Couglin nem ért egyet

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem nincs komolyabb gond Paytonnal. Most hogy Colston fumblizik, Brees sokáig tartja a labdát és leterítik labdavesztéssel, vagy hogy viszonylag sokat dropolnak az elkapók, vagy hogy a védelem nem tud kritikus helyzetben előnyt tartani. Vagy hogy rosszul menedzseli az időt, mert Brees túl hamar átszánkázik a pályán és a javunkra fordítja a meccset (amit aztán a D 1 perc alatt felad)?
Szar ügy.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én inkább a játékosok koncentrációjában látom a végjáték problémáját... Általában úgy veszítünk (lásd most vasárnap), hogy az O összehoz egy fumble-t a kritikus pillanatban. Ez nálam koncentrációs probléma.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
pont ez az amit nem értek - ha lenyomok X évet hogy nem megy a time management meg a kritikus playhívások, akkor ott igyekszem fejlődni és nem a bocsánatkérésben meg a felelősségvállalásban

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azért asszondom, bízzunk Payton-ban! Higgyétek el, állítólag a 2. gyűrűt a legnehezebb megszerezni... Amint az meglesz, a 3. már pikk-pakk jönni fog! 😀

Uff, én beszéltem! 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Igen, bármennyire imádom Seant, a meccsvégi balfaszságok az ő számlájára írhatók, de legalábbis ő a felelős vezetőedzőként. Az persze megint tény, hogy a time management és ezáltal ezek a dolgok régebben sem mentek... 😊
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Érdekes kommentet olvastam ma:

Well, everyone is talking Brees, but no one seems to realize it: it is Sean Payton, who is the issue here. Motivation, drive, hunger and spirit seems to be missing, especially at the beginning of games and when the Saints should be putting games away. Players seems to be making mental errors because no one is staying on them and it is Sean Payton responsibility as a coach to keep his players from making mental errors, especially since nothing has seem to being done to make things better.
Lehet benne valami.nfl_lover
Szerintem sincs szükségünk új HC-ra, de annak azért biztosan van valami oka, hogy csak a kiélezett meccseket számolva 1-4-gyel állunk (TB vs ATL+CLE+DET+SF)...

Egy jó csapattól még egy 2-2 is gyenge mutató lenne, de 1-4? WTF???

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Igazából a közös érdek az volna, hogy nyerje a Falcons és maradjon smith 😀 😀
Mi a magunk részéről mindent megteszünk 😀gabokocka
Na de majd jövőre, amikor kiépül az új mindent verő csapat smith kezei között tampában, na majd akkor...😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A fejekben mindenképpen baj van, ezért nem tudnak koncentrálni a végéig, Payton pedig rozsdás mióta visszatért, ez látszik.

Mielőtt jönne több adjuk el hsz, a 2. legjobb edzőnek tartom.nfl_lover
Közvetlenül Mike Smith mögött.Tocy
a Smith az jó, de Lovie.nfl_lover
A tampaiak szívesen odaadják Lovie-t. Akár ingyen is!😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A fejekben mindenképpen baj van, ezért nem tudnak koncentrálni a végéig, Payton pedig rozsdás mióta visszatért, ez látszik.
nfl_lover
Hol látszik? Semmivel nem csinál nagyobb hülyeségeket, mint előtte, sőt sokszor érettebben dönt, mint előtte bármikor. Arról nem tehet, hogy megöregedtek a WR-ek, hogy a SB győztes védelemből már senki nem játszik itt stb.

Payton addig lesz itt edző, amíg ő akar, és ez így is lesz. Idén talán csak a Detroit meccs vége, amit az ő számlájára írnék, a time management korában sem volt erőssége, ez nem a "rozsda" miatt ilyen. Sajnos sem ő, sem Brees nem túl jók ebben, de nem lehet mindenki tökéletes. (Ha már Mike Smith felmerült, őt azért nehéz überelni 😊 )

a Smith az jó, de Lovie.nfl_lover
Igen, idén szépen megmutatja, hogy kell tankolni szakszerűen

több mint 9 éve
nfl_lover 912
A fejekben mindenképpen baj van, ezért nem tudnak koncentrálni a végéig, Payton pedig rozsdás mióta visszatért, ez látszik.

Mielőtt jönne több adjuk el hsz, a 2. legjobb edzőnek tartom.nfl_lover
Közvetlenül Mike Smith mögött.Tocy
a Smith az jó, de Lovie.
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A fejekben mindenképpen baj van, ezért nem tudnak koncentrálni a végéig, Payton pedig rozsdás mióta visszatért, ez látszik.

Mielőtt jönne több adjuk el hsz, a 2. legjobb edzőnek tartom.nfl_lover
Közvetlenül Mike Smith mögött.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
A fejekben mindenképpen baj van, ezért nem tudnak koncentrálni a végéig, Payton pedig rozsdás mióta visszatért, ez látszik.

Mielőtt jönne több adjuk el hsz, a 2. legjobb edzőnek tartom.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Nem hiszem.Gyurma Pappa
rúgjátok ki, mi majd jól leszerződtetjük. ez lenne ám a pikantéria 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem hiszem.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Érdekes kommentet olvastam ma:

Well, everyone is talking Brees, but no one seems to realize it: it is Sean Payton, who is the issue here. Motivation, drive, hunger and spirit seems to be missing, especially at the beginning of games and when the Saints should be putting games away. Players seems to be making mental errors because no one is staying on them and it is Sean Payton responsibility as a coach to keep his players from making mental errors, especially since nothing has seem to being done to make things better.
Lehet benne valami.
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jó, hát Morstead elkapott egy kis influenzát, ezen annyira nem izgulnék. Humber egészen jó backupnak bizonyult, szóval annyira ILB-ben ne izgulok. Igazán mélyen csak Lewis aggaszt, bár ő meg ugye tudjuk hogy tolókocsival is játszik ha kell.Gyurma Pappa
Lewisnak muszáj lesz játszania, nélküle még Dalton is rommá lövi a secondaryt.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Jó, hát Morstead elkapott egy kis influenzát, ezen annyira nem izgulnék. Humber egészen jó backupnak bizonyult, szóval annyira ILB-ben ne izgulok. Igazán mélyen csak Lewis aggaszt, bár ő meg ugye tudjuk hogy tolókocsival is játszik ha kell.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Kihalunk bazdmeg. No Lewis, no Lofton, no Morstead, no Meachem Robinson és Thomas mellett. De legalább Hawthorne már limitáltan tudott edzeni...
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
RB-t kukaztunk + bovult az IR...remek napdiceman
Morgan reaktiválva lett. Aztán, hogy ennek örüljünk, vagy sem, az más más kérdés... Lehet, hogy Meachem megy vissza reserve-be?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
RB-t kukaztunk + bovult az IR...remek nap

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
oké hogy futó kell, de CB neeeeeem????