New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Dobtam egy kis zsetont a Ravensre. már csak ezért is nyerni kellatapapa
Na, hányszoros pénzt nyertél? 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Rutin - fatylat ra 😉

atapapa: nem is tankolas vegett, hanem kijozanito pofon gyanant, hatha visszater a tuz es az akaras

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jó reggelt... Hát ez kemény éjszaka volt... Nagy csalódás...😥 😥 😥

Ma reggel magamba néztem, és reálisan nézve a helyzetet, ki kell mondjam: valószínűleg engem terhel a felelősség a csapat jelenlegi szerepléséért. A Packers és a Panthers elleni győzelmek után felelőtlenül hazajöttem, gondolván: rendbe tettem a jelenlétemmel a csapat játékát... De asszem, könnyelmű voltam, túl optimista, és most tessék... Azóta 3-ból semmi, mégpedig a Dome-ban...

Szóval, elnézést kérek mindenkitől... 😊 😊 😊

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
sokat gondolkodtam a meccs kozben h a run D, az O line, a ravens D lehet az indok, de felesleges, pontosan ott vagyunk ahova tartozunk, nincs mit szepiteni.
Miert kellene megverni a falconst? 4-12vel jobban jarunk nem?diceman
A divgyőzelem az divgyőzelem, jöjjön akárhogy is.

Egyetlen top10-es pickkel annyival beljebb lennénk jövőre? Szerintem nem.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
micsoda forgatókönyv lenne bejutni a play offba a seahawks negatív mérlegét megdöntve, majd wild cardban fogadni őket és revansot venni 2011-értadam77
Ahogy a Favre-verés után rögtön módosítottak a hosszabbítás szabályain, egy ilyen forgatókönyv megvalósulása után rögtön változtatnának az első körös hazai pályán is.

Nem mintha nem értenék vele egyet, csak hát az apropó.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
sokat gondolkodtam a meccs kozben h a run D, az O line, a ravens D lehet az indok, de felesleges, pontosan ott vagyunk ahova tartozunk, nincs mit szepiteni.
Miert kellene megverni a falconst? 4-12vel jobban jarunk nem?diceman
Nem, a Falconst mindig meg kell verni, minden más csak utána.Tocy
Ha 2-14 lenne egy idény, és a két W a Falcons ellen van, a WHO DAT NATION már eredményes idényt tudhat magának 😊

Egyébként azon gondolkodtam, hogy nagyjából senkit nem lehet hibáztatni, mert kb. mindenkit kell. Szóval akkor ki kéne rúgni mindenkit. De ha megy Sean, akkor menjen Brees is, mert ők egymásnak kb. ugyanannyit köszönhetnek. De akkor már menjen Grubbs, Evans, mert ők Drew miatt vannak itt. Akkor mehet Carmicheal is, Griffin mellé klasszikusabb edző is jó lesz, főleg az első években.
Ha már ment Rob, a védelemben nem kell ennyi S, ott is lehet alakítani, de rúgjuk ki Vitt-et is, igazából Vilma előtt és után nem tudott értelmes LB sort összerakni. Ne álljunk meg itt, Loomis is kuka, mert ők igazán Paytonnal tudtak együtt dolgozni, tehát ő is mehet, képtelen volt megoldani, hogy ne jöjjön a lejtmenet.
Igazából alapvetően ki maradjon? Jimmynek van trade értéke, Jordant ne szerződtessük újra, Ingramot buktuk ugye, de még van egy-két emberben value, szerintem Armsteadért és Striefért is kapunk valamit.

Na, szóval ez ugye nem reális, így amikor bűnbak kell, akkor minden bizonnyal megállunk Ryannél egyelőre, ha már Allen úgy is szabad. És DC váltásokból eddig mindig jól jöttünk ki, most sem félek.

6-10-zel csoportot nyerni: THE DREAM.

több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Egyébként beszarok, hogy még mindig vezetjük a csoportot. Falcons, Panthers ugyanakkora balfasz, őket megverhetjük és 6-10-zel megyünk be a PO-ba. Áh...Tocy
Még mindig mi vezetjük a csoportot 😉

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
micsoda forgatókönyv lenne bejutni a play offba a seahawks negatív mérlegét megdöntve, majd wild cardban fogadni őket és revansot venni 2011-ért
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként beszarok, hogy még mindig vezetjük a csoportot. Falcons, Panthers ugyanakkora balfasz, őket megverhetjük és 6-10-zel megyünk be a PO-ba. Áh...
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
sokat gondolkodtam a meccs kozben h a run D, az O line, a ravens D lehet az indok, de felesleges, pontosan ott vagyunk ahova tartozunk, nincs mit szepiteni.
Miert kellene megverni a falconst? 4-12vel jobban jarunk nem?diceman
Nem, a Falconst mindig meg kell verni, minden más csak utána.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
sokat gondolkodtam a meccs kozben h a run D, az O line, a ravens D lehet az indok, de felesleges, pontosan ott vagyunk ahova tartozunk, nincs mit szepiteni.
Miert kellene megverni a falconst? 4-12vel jobban jarunk nem?

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Az ígért videó a pálya mellől:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/kapcsoljuk-a-superdome-ot


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké, akkor verjük meg a Falconst otthon és menjünk a pickre, ez egyszerűen egészen nevetséges. A bevehetetlen Dome-ban háromból hármat buktunk, kétszer katasztrofális játékkal, ezek után teljesen felesleges bármiről is beszélni, tervezgetni. Több esély volt a 3-0-ra, mint a 0-3-ra, pedig még megbeszélhettük volna, hogy amúgy ez a Chicago nem is olyan verhetetlen még idegenben sem stb, így értelmetlen bármiféle beszéd erről a csapatról.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Első félidei gondolataim:  insidehandoff.com/2014/11/25/baltimore-ravens-at-new-orleans-saints-first-half-notes/
Második félidei gondolataim:  insidehandoff.com/2014/11/25/baltimore-ravens-at-new-orleans-saints-second-half-notes/
Ups & Downs:  insidehandoff.com/2014/11/25/baltimore-ravens-at-new-orleans-saints-ups-downs/

Valószínűleg Inside Handoffon most nem lesz erről komolyabb cikk, de azért a második félidős cikkben vannak részletek arról, hogy mit mondtak nekem a játékosok. Nemsokára kint lesz még egy videó is, illetve talán szerdán magyar nyelvű cikk is.


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
run D < 0atapapa
D < 0
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
run D < 0

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Benson papa betolta a nagy zsét Cantonba, úgyhogy a Hall of Fame stadion gyorsan fel is veszi az öreg autókereskedő nevét...

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000433637/article/tom-benson-makes-11-million-pledge-to-hall-of-fameRutin
Valahogy így kell örökséget építeni.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Benson papa betolta a nagy zsét Cantonba, úgyhogy a Hall of Fame stadion gyorsan fel is veszi az öreg autókereskedő nevét...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uyem0wpwavikaqgb4x4m
Tom Benson makes $11 million pledge to Hall of Fame
New Orleans Saints owner Tom Benson has made an $11 million pledge to the Hall of Fame, with $10 million going to renovating the stadium. The Hall's Legends Landing program will receive $1 million.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Dobtam egy kis zsetont a Ravensre. már csak ezért is nyerni kell

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A Panthers elleni győzelem után nem hittem volna, de ma ismét szezont eldöntő meccs következik, ha kikapunk, ássuk el magunkat, ebből a háromból nem lehet egyszerűen hármat bukni - még akkor sem, ha a Falcons tegnap még nálunk is nagyobbat bénázott a végén. Talán az elmúlt heteknél kicsit egészségesebbek vagyunk, Cooks nagyon hiányozni fog, de ma úgy kell kimenni a gyepre, hogy szét kell kapnunk mindenkit, nem lehet más út.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerencsére a Ravens további schedule-je nem túl erős, így náluk viszont talán nem dől össze a világ, ha esetleg ma nem nyernek... (vsSD, @MIA, vsJAX, @HOU, vsCLE).

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Ma tuti nyerünk. NFL-ben egy ennyire sarokba szorított csapat, aki ráadásul otthon játszik, és még elvesztett egy fontos láncszemet is, tehát az a csapat úgy kapar, harap, küzd, csíp, mintha szó szerint az élete lenne a tét.
Márpedig kétség ne legyen, hogy sarokba vagyunk szorítva, mert jövő héten Pittsburghben finoman szólva sem mi vagyunk az esélyesek, illetve zsinórban 3-at dobni otthon, a Pitts elleni kalkulálható L-lel fej felett?
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
vezetjük a csoportot 😀😀😀Gyurma Pappa
minden ilyen nap aranyat ér!
persze nyerünk és ez már nem is változik!

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
vezetjük a csoportot 😀😀😀Gyurma Pappa
Lehet, hogy kéne beszélni Harbaugh-ékkal, hogy holnap hozzuk le a meccset egy laza x-re...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Legalább a Browns-on nem múlik semmi... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???