New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
na a végén még az újságírók vigasztalják Paytontdiceman
Emberünk láthatóan meg van törve...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
na a végén még az újságírók vigasztalják Paytont

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
shawnka
tőletek vajon megy vki MNF-re?

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
shawnka
Szerencsére Atlantában már a meccs első percében is készíthetők ilyen képek.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A legjobban az akaszt ki, hogy nagyon elemezni se lehet mit: egyik héten Robinson egy ligaelit covercorner, az OL tökéletes, a másik héten meg úgy tűnik, mint ha a srácoknak egy hete mutatták volna be a sportág alapjait. 100% inkonzisztencia.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Minden meccset láttam 2009 óta (előtte meg 2007-ben is, csak 2008 kissé zaklatott volt). Most volt az első, hogy kikapcsoltam meccset, és idén már egyszer nem keltem fel megnézni meccset, minden ok nélkül. Utoljára 2011-ben hagytam ki meccsünket "szándékosan", nem volt net a nászutunkon a szálláson 😊 Ez ilyen, van olyan élethelyzet, hogy nem tudom megoldani, és most olyan van, túl fáradt vagyok "szomorúnak" és idegesnek lenni, 2012-ben, sokkal kilátástalanabb helyzetben is végignéztem mindent, de most egyszerűen nem megy. Kövezzetek meg.

Sajnálom ezt az egészet, de Tocyt nem akarom elkeseríteni, van olyan, amikor a legjobb menedzser sem tud csodád csinálni, és ez van most Paytonnal is. Többször csinált már csodát, most egyszerűen elfogyott ő is. De nem tud játszani a játékosok helyett, pedig szeretne (ő volt az egyetlen edző, aki odafutott a balhé alatt szétszedni az embereket). És elküldeni őt, hidd nem fogja senki. Ő Al Pacino az Any Given Sundayből, nem fog Benson belefutni egy teljes rebuildingbe, esetleg majd Brees után. De akkor is előbb lesz vice-president a csapatnál, mint hogy máshol engedjék hogy HC legyen.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Túl jól sikerült a srácoknak a tegnapi céges előkarácsonyi buli.

Ez valami rettentő szégyen, akkor éltem át ilyet utoljára, amikor még nagyon kezdő Saints-szurker voltam.

Nem hiányzott.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A vicc az, hogy még így is meg lehet a PO, annyi történt hogy visszaadtuk a sorsnak a múltheti W-t. Persze ha kikap a Falcons, ez csak akkor érvényes.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Galette nem az eszéről híres, gondolom ki volt a töke azzal, hogy megállás nélkül ezzel cseszegetik, hogy "nem hiányzik Vilma?". Nyílván az nfl.com meg imáááádja ezt. Annyival jobbak, mint a TMZ, hogy legalább csak néha hamisítanak hírt.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
nem biztos, hogy erre most így szükség volt. főleg, hogy ma még vilma nap is van..

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/d2chzybzfqkv7joyi7dp
Galette: Saints better without Jenkins, Vilma, Smith
Junior Galette likes what the Saints have on the field. The New Orleans defensive end thinks that his teammates are better than some of the previous Saints.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jr lehet hogy marhára gyors, de helyezkedni coverage-ban egyáltalán nem tud, ritkán van értelme visszaléptetni őt.

Nehéz eldönteni hogy mi a need nálunk, amíg sok az alulteljesítő. A CB tűnik a legegyértelműbbnek, korábban én se szerettem volna újonc cornert PO-álmokat dédelgető csapathoz, de idén azért néhány újonc CB megmutatta, hogy nem muszáj rossznak lenni zöldfülűként

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja igen, Allen kinevezése azért sokat módosíthat a terveken. Különben Galette megdöbbentően gyors volt coverage-ben, az egyik playnél mutatták, hogy nemtommelyik WR-el ment simán tíz yardot belül. Örömteli, hogy gyakorlatilag folyamatosan fejlődik, idén szerintem ő a legjobb ember a D-line-ból egyértelműen és a tíz sackje most is meg lehet.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ha valaki megmagyarázza, hogy az nfl.com szerint (tudom, korán van stb. stb.) miért van a top3 needünk között az OT, azt megköszönöm. Oké, hogy nem igazán Strief éve (tavaly jobb volt), de ilyen magasan nem pickelnek RT-t. Armstead lecserélését meg csak igazán idióták gondolhatják komolyan.Gyurma Pappa
Mondjuk tavaly sem nagyon kapták el a needjeinket ilyenkor. De őszintén szólva én nem tudom megmondani most, hogy mit is kellene draftolni jelenleg. Brees, fal közepe marad, RT-t első körben tényleg vicceljünk, futó se kell, pláne nem korán, megint elkapót esetleg? Colston nagyon gyenge idén. De az sem igazán jó...védelembe LB-nk nincs, egy OLB jó lenne, illetve én szeretnék egy top ILB-t, nem tudom. Corner kellene nyilván, de ha akkor minek húztuk SJB-t, ha most megint oda akarunk korai picket...Tocy
CB-t inkább be kell próbálni szvsz a FA piacról, KIVÉVE ha Allen lesz a DC, ő még egy Tracy Porterből is ki tudott hozni egy elit évet. Egyébként a veterán CB-k jobban bejöttek eddig.
OLB kellene, de egy komplettebb játékos, aki futás ellen is jó, meg coverben sem elveszett, kevésbé lenne kiszámítható a D. Látszik, hogy mennyivel sikeresebb a D, mióta (és amikor) Jr. nem csak rushol.
WR-rel várjuk meg hogy Toonból kijön-e egy upside, ő lehet Colston pótlék. Marques a szívem csücske, de idén tényleg nagyon sokat dropol. Csak hogy ne nézzünk messzebb, Roddynak is volt egy ilyen éve a Falconsban (2011?), és vissza tudott pattanni.
Top ILB-vel az a bajom, hogy egy Willis vagy egy Lewis kb. évtizedenként jön, egy átképzett top MLB-vel meg sokkal beljebb nem vagyunk (lásd Vilma esete a Jets-szel majd nálunk is). Én ilyen magas picket nem áldoznék 34 ILB-re, de 2-3. körön már el lehet gondolkodni.
Nyilván már megy, hogy QB-t húzunk magasan, de én jobban örülnék ha bepróbálnánk Griffinnel még egy offseasont. Meg hát, Hoyer FA lesz 😛

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha valaki megmagyarázza, hogy az nfl.com szerint (tudom, korán van stb. stb.) miért van a top3 needünk között az OT, azt megköszönöm. Oké, hogy nem igazán Strief éve (tavaly jobb volt), de ilyen magasan nem pickelnek RT-t. Armstead lecserélését meg csak igazán idióták gondolhatják komolyan.Gyurma Pappa
Mondjuk tavaly sem nagyon kapták el a needjeinket ilyenkor. De őszintén szólva én nem tudom megmondani most, hogy mit is kellene draftolni jelenleg. Brees, fal közepe marad, RT-t első körben tényleg vicceljünk, futó se kell, pláne nem korán, megint elkapót esetleg? Colston nagyon gyenge idén. De az sem igazán jó...védelembe LB-nk nincs, egy OLB jó lenne, illetve én szeretnék egy top ILB-t, nem tudom. Corner kellene nyilván, de ha akkor minek húztuk SJB-t, ha most megint oda akarunk korai picket...

szerk.: WalterFootball szerint 1/10-ben húzunk, mégpedig Dante Fowler OLB-t.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ha valaki megmagyarázza, hogy az nfl.com szerint (tudom, korán van stb. stb.) miért van a top3 needünk között az OT, azt megköszönöm. Oké, hogy nem igazán Strief éve (tavaly jobb volt), de ilyen magasan nem pickelnek RT-t. Armstead lecserélését meg csak igazán idióták gondolhatják komolyan.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/gamecenter/2014113006/2014/REG13/saints@steelers#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000436929&tab=videos

Sean elintézi 😉

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A Falcons-Cards meccset a helyén kell kezelni, ha a Falcons megveri vagy legalább megszorítja a Packerst, akkor majd aggódok. Az Arizona sajnos összeomlott a labda mindkét oldalán, a D simán elfáradt a második félidőre, az O már előtte sem volt közel sem jó.

Nem haterkedés, de a Falcons egyik legnagyobb hibája, hogy önértékelési zavara van, Mike Smith hajlamos elhinni hogy minden rendben van, és "na, ez itt működött, legközelebb is fog" elv alapján kiáll egy totális rossz game plannel a következő meccsre (pl.: Bengals elleni, miután nyertek ellenünk). Az a védelem továbbra is egy kalap szar, egy kiegyensúlyozott O rommá szedi őket. Az O más kérdés, Jones nem emberi, a többiknek ez a nyilván a legjobb meccse volt egész évben, de kimondottan bízok benne, hogy a D hőfoka megmarad, és akkor tudjuk korlátozni őket, és nyerni.

Nyilván, túl kell lenni a Panthersen, de Shula annyira kilátástalan, hogy az fizikai fájdalmat okoz még nekem is. Ha nem tudjuk megverni őket otthon, akkor nyilván semmi keresnivalónk a PO-ban.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként az a gáz, hogy ezt a győzelmet gyakorlatilag nincs értelme elemezgetni, mert BigBen úgy játszott az első félidőben, hogy csak nyerhettünk. Most lehet azt mondani, hogy nem tudtunk szerelni, stb, igazából magasabb hőfokon játszottunk, mint az elmúlt hetekben, elöl pedig a legjobbkor csinálta meg Ingram, a legjobbkor játszott óriási Stills, így az is belefért, hogy Jimmy és Colston gyakorlatilag értékelhetetlen teljesítményt hozott.

Szóval én megmondtam, hogy nyerünk, nyertünk is, papíron ez volt a legnehezebb hátralévő, ezzel a három bukott hazaiból (ok, vegyük csak kettőnek, az szinte biztos volt, hogy nem lesz azokból 3-0) egyet semmissé tettünk és az idegenbeli renoménkat picit helyrepofoztuk a teljesen lenullázott hazai után.

Kíváncsian várom, mi lesz a továbbiakban, a Falcons összekapta magát úgy néz ki, nem tudom, azt az offense-t hogyan fogjuk majd meg, de az lesz a legfontosabb meccs ez tény, a Panthers gyakorlatilag kiszállt a versenyből. Aztán nehogy ők okozzanak meglepit a Dome-ban...
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
most hogy aludtam rá elhiszem: NYERTÜNK! 😀

Kár a Cards-ért...

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Húha, egyelőre a Falcons is nagyon megindult...Rutin
Nyugi, csak a szokásos 😊Gyurma Pappa
Azért az ARI offense nem olyan acélos. Ha a D-jük elcseszi az elejét, ők nem nagyon fognak visszajönni...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Húha, egyelőre a Falcons is nagyon megindult...Rutin
Nyugi, csak a szokásos 😊

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Húha, egyelőre a Falcons is nagyon megindult...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Tocy: tudod a babona akkor fura ha nem működik 😉

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Igen, nagyrészt persze az ő sara... De azért mondhatja, hogy ha nem tapsolunk el egy valag pánzt Byrd-re, akkor mélyíteni lehetett volna a D-t egy-két ponton.Rutin
Elvileg hol kellett volna? Ha a DL a tavalyi szintet hozza, akkor akár anyám is lehetett volna CB. ILB-re nem áldozunk sokat, mert 3-4-ben az a poszt nem ér ennél többet (Lofton így is drágább az értékénél), nem szabad Ray Lewisból vagy PWillből kiindulni, a rendszer elbírja a mostani két embert is. Ha a DL-nek nem kéne ennyi időt hagynia, és akkor Lewis le tudnál fogni a X WR-t, a többieknek meg kéne oldani a többit.

Itt a gond azzal van, hogy a meglepetés ereje tavaly nagyobb volt mint Rob hozzáértése, és az idei évre ez elmúlt illetve nem tudta továbbfejleszteni. Az, hogy a stílusa milyen, az meg tudott, így elképzelhető, hogy tényleg nem megy ez így nekünk. Most, hogy Allen szabad, szerintem nem nagyon fogunk másfelé nézni, kérdés hogy ő vissza akar-e lépni egyet. Azt is adjuk hozzá, hogy Robról már 2 hónapja pletykálják, hogy HC-nak készül, pedig egyértelmű volt akkor is, hogy szar év lesz ez neki.