NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Akkor még egy alternatív kifejezéssel:

a legjobb 2 közé....😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szerintetek meddig fog eljutni a Saints ?d.brees
döntőt játszunk
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Szerintetek meddig fog eljutni a Saints ?d.brees
Super Bowl

több mint 10 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
Szerintetek meddig fog eljutni a Saints ?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ezt felírom valahová.hajdu
kabbe😉

Edebali szerintetek foghat rostert?krixtofer
A legsűrűbb csapatrészben játszik, szerintem inkább nem.
De ha igazam lesz, nagyon gyorsan csapatot fog találni magának.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Stills rásérült a korábbi combsérülésére 😕
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Edebali szerintetek foghat rostert?
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Egy éve írtam, hogy a bowl.hu 1000 bejelentkezett felhasználójából 61 user választotta a szeneteket kedvencként.

Most 149 itteni szurkolónál tartunk, ami fasza. Az nem, hogy a hozzászólók száma nem emelkedett ilyen arányban.
Csak ismételni tudom magamat: mindenszent írogasson, legalább ebbe a topicba néha.atapapa
minek?hajdu
Mert szeretem a sokszínűséget és nehezen állom a belterjességetatapapa
Ezt felírom valahová.
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Nos amit Én láttam az számok és a rövid összefoglalók alapján:
- Brees jól szállt be a játékba, volt egy hosszabb futása is 😀
- Sok futott yard-ot szedtünk össze, asszem 160 yard összességében.
- Amíg a kezdők fent voltak mi voltunk a jobbak, ha ez számít valamit.
- A büntetést kevesebbet kaptunk a mai meccsen, de még így is volt belőle egy pár.
- Volt egy gyönyörű RB blokkolás egy Brees - Graham passzjátéknál az tetszett nagyon.

A többit majd a mesterek leírják ha van kedvük 😀 😀

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Nos Én próbálkozom ritkán egy-egy "örökbecsűt" elejteni 😀 😀, de tudás nincs mögötte 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egy éve írtam, hogy a bowl.hu 1000 bejelentkezett felhasználójából 61 user választotta a szeneteket kedvencként.

Most 149 itteni szurkolónál tartunk, ami fasza. Az nem, hogy a hozzászólók száma nem emelkedett ilyen arányban.
Csak ismételni tudom magamat: mindenszent írogasson, legalább ebbe a topicba néha.atapapa
minek?hajdu
Mert szeretem a sokszínűséget és nehezen állom a belterjességet

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi viszont nem ununk Benneteket!😊
Írni még csak-csak lenne időm, de utánaolvasni olyan részletességgel, mint ti, nem nagyon.... (gondolom, mások is így vannak ezzel...)
De nem fényezlek tovább benneteket. Ne legyünk elégedetlenek!
Ha csak ezeket a dolgokat olvassa az a 149 szurkoló és még sokan mások is a fórumról (pl Falcons-os barátaink is 😉 ) már megérte!zemanla
Hát, ők legfeljebb metti ice 😊 nak barátai nekem biztosan nem.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Egy éve írtam, hogy a bowl.hu 1000 bejelentkezett felhasználójából 61 user választotta a szeneteket kedvencként.

Most 149 itteni szurkolónál tartunk, ami fasza. Az nem, hogy a hozzászólók száma nem emelkedett ilyen arányban.
Csak ismételni tudom magamat: mindenszent írogasson, legalább ebbe a topicba néha.atapapa
minek?
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mi viszont nem ununk Benneteket!😊
Írni még csak-csak lenne időm, de utánaolvasni olyan részletességgel, mint ti, nem nagyon.... (gondolom, mások is így vannak ezzel...)
De nem fényezlek tovább benneteket. Ne legyünk elégedetlenek!
Ha csak ezeket a dolgokat olvassa az a 149 szurkoló és még sokan mások is a fórumról (pl Falcons-os barátaink is 😉 ) már megérte!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ezt én is támogatni tudom, néha már én is unom magam 😀😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egy éve írtam, hogy a bowl.hu 1000 bejelentkezett felhasználójából 61 user választotta a szeneteket kedvencként.

Most 149 itteni szurkolónál tartunk, ami fasza. Az nem, hogy a hozzászólók száma nem emelkedett ilyen arányban.
Csak ismételni tudom magamat: mindenszent írogasson, legalább ebbe a topicba néha.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Elő szezon ide vagy oda, úgy is pont a legelső meccsünk lesz a mérvadó, hogy mennyit lehet kihozni ebből a szezonból.
Atlanta ellen idegenben, felspanolt hazaiak várnak minket, mert megakarják mutatni, hogy a tavalyi gyenge szereplés csak egyszeri kisiklás volt.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


továbbfejlesztett ice bucket challenge 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kösz, de csak olyan kérdéseket írtam, amelyekre biztosan tudtam a választ :p

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Gratulálok Ata!



több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha már közeledik az új szezon új tippjátékkal, Ádám számára átadásra került a nyeremény, egy sapi és egy serleg formájában. Mivel ez volt az ötödik tippversenyünk, azt hiszem nem volt túlzás a serleg 😊
Ennek apropóján előbányásztam a draftos tippjátékot is, amit valami csoda folytán én nyertem meg, vagyis elvileg én indulok ingyen a következő tippversenyen.
Azért elvileg, mert azt hittem, hogy Ádival holtversenyben nyertünk, aztán rájöttem hogy egy rossz válaszát kiszíneztem.
Szóval a bizti kedvéért nézze át mindenki a táblát és hogy jól számoltam-e a pontjait.

 i447.photobucket.com/albums/qq196/atapapa/draft_zps8f8ef5c4.png

A (nemhivatalos) végeredmény tehát
1. Ata 6 pont
2. Adam, BB, Zemanla, Gyurma 5 pont
6. CLB, Gabo, Hajdu, Drew, Kájzer 4 pont
11. Tomi, Tocy 3 pont
13. Krixtofer, Fattyu 2 pont
15. Mr. Oxygen 1 pont

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Amúgy de, játszottunk Stillsszel end-aroundot még a PO-ban is. A többivel nyilván egyetértek, amiket írtál.Tocy
Igen? Vissza kell néznem, igen csak szar a memóriám, meg voltam győződve, hogy nem. Nincs itthon család, lesz időm megkeresni a playt 😛

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elolvastam Tocy cikkét, és arra jutottam hogy tankolni kell a szezont :patapapa
Egyetértünk.

Tocy: ez az előszezon, itt nincs game plan, nincs megfigyelés, nincs győzni akarás, de még igazán hajtás sem. Ez olyan, mint egy állásinterjút, itt azok tekernek, akinek kell az állás. Nyilván tavaly hajtott a DL, roster helyre hajtottak. Nyilván idén teker Ingram, nyilván idén hajt Morgan, és persze hogy az edző stáb is úgy hív, hogy rájuk menjen minden. Persze, hogy kevesebbet futottunk, azt láttuk az első meccsen, hogy megy.

Mások a célok egy offseason meccsen, ez egy edzőmeccs, ahol eszünk ágában sincs olyan dolgokat kipróbálni, amit élesben fogunk csinálni. Tavaly hány endaroundot láttál Stills-szel éles meccsen? Mondom: 0. Az előszezonban vagy hatszor elpróbáltuk..

Hajrá a cikkekkel, jó lesz ez, jól összeszedted, egyszerűen a következtetéseid előre mennek, oda ahova nincs infod. A logikád jó, de az alap kiindulási premisszád hibázik: a kiindulási alap nem az, hogy mindenképp nyerjünk vagy hogy akár egy-egy play sikeres legyen. Amit viszont problémának tartok, kritizálod, hogy mennyit költöttünk Byrdre, amikor 0 percet játszott az offseasonben. Ennyi erővel mondhatnánk, hogy Brees szar, mert 0 sikeres passza van. Elfogadom, hogy ez a véleményed, de javaslom hogy ne fuss ennyire előre a következtetések levonásában.

Remélem nem bántottalak meg, gondolkodtam, hogy privátban írom, de azt hiszem, hogy semmi bántást nem tettem.Gyurma Pappa
A cikkek csak hiánypótlóak, annak más háttere van, ezt itt most nem fejthetem ki 😊

Picit félreértetted, nem kritizálom, hogy mennyit öltünk Byrdbe, csak megjegyeztem, hogy az a secondarynk gyengélkedik jelenleg, amibe a legtöbb pénzt öltük nagyjából a csapatból 😊

A következtetéseim meg mindig is előre mentek, ezen nem hiszem, hogy tudok változtatni 😊

Egyszerűen csak tavaly sokkal jobban tetszett a preseason, de főleg azért, mert akkor sokkal többet kaptam, mint amit vártam. Most többet vártam, ehhez képest nem vagyunk készen, sok a sérült.

Amúgy de, játszottunk Stillsszel end-aroundot még a PO-ban is. A többivel nyilván egyetértek, amiket írtál.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Elolvastam Tocy cikkét, és arra jutottam hogy tankolni kell a szezont :patapapa
Egyetértünk.

Tocy: ez az előszezon, itt nincs game plan, nincs megfigyelés, nincs győzni akarás, de még igazán hajtás sem. Ez olyan, mint egy állásinterjút, itt azok tekernek, akinek kell az állás. Nyilván tavaly hajtott a DL, roster helyre hajtottak. Nyilván idén teker Ingram, nyilván idén hajt Morgan, és persze hogy az edző stáb is úgy hív, hogy rájuk menjen minden. Persze, hogy kevesebbet futottunk, azt láttuk az első meccsen, hogy megy.

Mások a célok egy offseason meccsen, ez egy edzőmeccs, ahol eszünk ágában sincs olyan dolgokat kipróbálni, amit élesben fogunk csinálni. Tavaly hány endaroundot láttál Stills-szel éles meccsen? Mondom: 0. Az előszezonban vagy hatszor elpróbáltuk..

Hajrá a cikkekkel, jó lesz ez, jól összeszedted, egyszerűen a következtetéseid előre mennek, oda ahova nincs infod. A logikád jó, de az alap kiindulási premisszád hibázik: a kiindulási alap nem az, hogy mindenképp nyerjünk vagy hogy akár egy-egy play sikeres legyen. Amit viszont problémának tartok, kritizálod, hogy mennyit költöttünk Byrdre, amikor 0 percet játszott az offseasonben. Ennyi erővel mondhatnánk, hogy Brees szar, mert 0 sikeres passza van. Elfogadom, hogy ez a véleményed, de javaslom hogy ne fuss ennyire előre a következtetések levonásában.

Remélem nem bántottalak meg, gondolkodtam, hogy privátban írom, de azt hiszem, hogy semmi bántást nem tettem.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elolvastam Tocy cikkét, és arra jutottam hogy tankolni kell a szezont :patapapa
😀 😀 😀