NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem am nem játszott igazán jól Morgan, annyira meg pláne, hogy ne lehessen kirúgni...de a PFF osztályzatoknak hiszek 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
- 8 OL 5 helyre kevés lesz...ide majd töltünk
- 7 DL 3 helyre sok lesz...innen elküldünk (Deaderick?)
clbass
Mentünk már szezonnak 2 csereT-vel és egyetlen G-vel, aki fel tudott állni centerben is, szóval nem biztos hogy több ember lesz a támadófalra.
A DL-szűkítés esélyes, de ahhoz képest hogy tavaly összesen 2 OLB-vel kezdtük a szezont, a 4 (kvázi 5) elég soknak tűnik, lehet onnan is lesz kirúgás.
A két FB se lesz kereten persze, ha Lorig tényleg nem épül fel, akkor hello.



- WR-sor jó, ha Stills egészséges, amúgy elég gyengusz, Morgannel megyünk Meachem helyett, a srác gyenge volt preseasonben, gyors, ebből lehet néha nagy játék, de közel sem olyan okos és rutinos mint Meach
Tocy
Szvsz Meach az egyik olyan ember, aki esélyes lehet a visszatérésre, de az igazat megvallva Morgan nagyot játszott az idei előszezonban, a negyedik meccsen már a rövidebb passzok is rá mentek. Nem titkoltam soha hogy nem komálom a gyereket, de a nyári játéka alapján nem lehetett kirúgni.
Nem mellesleg a PFF osztályzata szerint ő volt a legjobb támadónk az előszezonban...


A cornerhelyzet gáz :-/ Már csak azért is, mert Dixonban nem látom a jövő nagy tehetségét. Erőszakos, jó a keze, ST-ben nagyot alkothat, de kezdő elkapókkal szemben nem állítanám fel.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
- QB várható volt, Griffinben nagyon bízom
- RB semmi extra, jók lesznek, FB érdekes, hogy mi lesz Loriggal, két FB nem lesz rosteren, ő stoppolja a helyet a kickernek
- WR-sor jó, ha Stills egészséges, amúgy elég gyengusz, Morgannel megyünk Meachem helyett, a srác gyenge volt preseasonben, gyors, ebből lehet néha nagy játék, de közel sem olyan okos és rutinos mint Meach
- TE oké
- OL szerintem tavaly is csak nyolc volt, meg nem nagyon van más használható, egy csere T és két csere C/G, ne sérüljön meg senki

- DL-ben lehetett olyanokat hallani, hogy Deaderick marad Foster helyett, ezt azért ne. De lehet, hogy tavaly is heten voltak, Deaderick helyett Johnson
- ILB: Na itt végre nincs Herring-féle felesleg, a két kezdő után Humber, akit én szívesen veszek backupnak és Knox, őt majd meglátjuk
- OLB: Ez tök más, mint amit vártam még nyár elején, bár Fortt ILB-nek volt számon tartva nem? Butler helyett Edebali, tetszik. Sok újonc van errefelé, nagyon kíváncsi leszek
- CB-helyzet szomorságos. Gyakorlatilag Lewis mellé van PatRob, aki jó pass-rush és jó safetypáros segítségével elmegy, de oké, legyen ő egy stabil második számú CB. Aztán van White, aki NB-nek kiváló, így megvan a kezdő, backupnak viszont összesen van egy SJB, aki meg elég sokat hibázott eddig, bizonyos elkapók ellen jó lehet (Kelvin Benjamin...) de egy sérülés esetén nem szívesen nézném ők a kezdőben jelenleg. Dixon meg nem tényező szerintem, ST-játékos, bár azt nehezen hiszem, hogy rosteren lenne, ha nem lenne bevethető vész esetén
- S-ben jók leszünk, ha Byrd egészséges, ez nem kérdés szerintem, Vaccaróval álompárost alkotnak mögöttük Bush, Ball, Sunseri, mind megbízható és jó játékos (eddig legalábbis azt bizonyította utóbbi kettő), Warren kihagyása kicsit fájó nekem is, de itt megvagyunk minőségre és mélységre is

Összességében vegyes érzéseim vannak azért, a K-k kirúgásával egyetértek, kukázzunk bárkit, aki egy kicsit stabilabb.
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Vannak itt érdekességek:
- 3 QB: lehetett sejteni
- Toon bent sok mindenki kint
- 8 OL 5 helyre kevés lesz...ide majd töltünk
- 7 DL 3 helyre sok lesz...innen elküldünk (Deaderick?)
- LB sorban bent az újoncok (Edebali UDFA is)
- Bailey, Warren cut...utóbbiért fáj a szívem (Dixon UDFA in)
- Nincs rúgónk 😀😀😀D
Szvsz sok a DL, kevés az OL, jön egy rúgó, Lorig és Griffin PUP/IR, a CB pedig sajna vékony... de így is SIMA GYŰRŰ :cool:
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nincs K a keretben, de most elzavartak néhány elég jó játékost ezen a poszton, lehet onnan kukázunkatapapa
Valamiért azt érzem, hogy Succop látogatást tesz nálunk.
Dimkie-t pedig sajnálom.krixtofer
Én is, de igazán az a gáz, hogy Succupot az verte ki a KC-ből, aki itt NOLA-ban járt egyetemre...
Dimike helyett jöhetett volna ő ide mér a draft után

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
nincs K a keretben, de most elzavartak néhány elég jó játékost ezen a poszton, lehet onnan kukázunkatapapa
Valamiért azt érzem, hogy Succop látogatást tesz nálunk.
Dimkie-t pedig sajnálom.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Bailey, Meachem, a 2 rúgó és a személyes favoritom, Warren is kivágva (N)
Helyette Dixon fogott rostert, ST-ben elég jól muzsikált

nincs K a keretben, de most elzavartak néhány elég jó játékost ezen a poszton, lehet onnan kukázunk

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mi ez a vérengzés basszus? :-8

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
És az első családi kép, ahol Brees a kislányával együtt láthatóatapapa
itthon valahogy hozzá lehet jutni ehhez? mármint a Sports Illustrated-hez.lol
Pont egy ilyen számmal akarod kezdeni? 😊 😉
Néhány pesti nagyobb újságosnál vannak nemzetközi lapok, ilyen helyeken elő szokott fordulni.

Warrenhaverom ma bejátszotta magát az 53-ba.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
És az első családi kép, ahol Brees a kislányával együtt láthatóatapapa
itthon valahogy hozzá lehet jutni ehhez? mármint a Sports Illustrated-hez.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A tulajotok lelőtte már, amikor arra panaszkodott a tavalyi szezonnyitóra hivatkozva, hogy túl szoft a Falcons.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
Akkor most leülök és megvárom a poént! 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
És az első családi kép, ahol Brees a kislányával együtt látható

több mint 10 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
Nem tudom hogy hallottátok az öröm hírt de a C8 is ad NFL meccset és ott legfőbb kép 7 órás meccsek lesznek 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
cuthullám
TE Travis Beckum, LB Victor Butler, T/G Manase Foketi, DE Rufus Johnson, QB Logan Kilgore, LB Kevin Reddick, DB Rod Sweeting,DE George Uko

Reddick a nagy meglepi számomra.atapapa
Butler és Rufus jó lett vóna, ha beválik. De ha nem, hát nem...Tocy
Ezek a kivágások vannak hatással, valamilyen szinten, a fizetési kucsmánkra?Fattyu
Butlerrel valami másfélmilliót spóroltunk.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
cuthullám
TE Travis Beckum, LB Victor Butler, T/G Manase Foketi, DE Rufus Johnson, QB Logan Kilgore, LB Kevin Reddick, DB Rod Sweeting,DE George Uko

Reddick a nagy meglepi számomra.atapapa
Butler és Rufus jó lett vóna, ha beválik. De ha nem, hát nem...Tocy
Ezek a kivágások vannak hatással, valamilyen szinten, a fizetési kucsmánkra?

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
cuthullám
TE Travis Beckum, LB Victor Butler, T/G Manase Foketi, DE Rufus Johnson, QB Logan Kilgore, LB Kevin Reddick, DB Rod Sweeting,DE George Uko

Reddick a nagy meglepi számomra.atapapa
Butler és Rufus jó lett vóna, ha beválik. De ha nem, hát nem...
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Akkor még egy alternatív kifejezéssel:

a legjobb 2 közé....😀😀zemanla
nfc champ 😀



több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
cuthullám
TE Travis Beckum, LB Victor Butler, T/G Manase Foketi, DE Rufus Johnson, QB Logan Kilgore, LB Kevin Reddick, DB Rod Sweeting,DE George Uko

Reddick a nagy meglepi számomra.

több mint 10 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
Mit vártok idén a Tampától ? Én ebben az évben a csoportban a Tampától félek mert a védelmük valószínű, hogy jó lesz mert egy olyan edző érkezett hozzájuk,de azt se tudom h mit rakott össze fél év alatt.d.brees
két vereségethajdu
Mivel velünk kétszer játszik a Tampa ezért már meg is van a két vereség ^ ^d.brees
Mármint a Tampának van meg a vereség
több mint 10 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
Mit vártok idén a Tampától ? Én ebben az évben a csoportban a Tampától félek mert a védelmük valószínű, hogy jó lesz mert egy olyan edző érkezett hozzájuk,de azt se tudom h mit rakott össze fél év alatt.d.brees
két vereségethajdu
Mivel velünk kétszer játszik a Tampa ezért már meg is van a két vereség ^ ^
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mit vártok idén a Tampától ? Én ebben az évben a csoportban a Tampától félek mert a védelmük valószínű, hogy jó lesz mert egy olyan edző érkezett hozzájuk,de azt se tudom h mit rakott össze fél év alatt.d.brees
két vereséget
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt a negyedik Brees, de ebből nem lesz QB az NFL-ben: kislány lett.atapapa
Lesz még addig szabályváltoztatás bőven

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Itt a negyedik Brees, de ebből nem lesz QB az NFL-ben: kislány lett.

több mint 10 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
Mit vártok idén a Tampától ? Én ebben az évben a csoportban a Tampától félek mert a védelmük valószínű, hogy jó lesz mert egy olyan edző érkezett hozzájuk,de azt se tudom h mit rakott össze fél év alatt.