NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Elolvastam Tocy cikkét, és arra jutottam hogy tankolni kell a szezont :p

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mondjuk én még mindig jóval kevésbé aggódok. Amikor 100%-os lesz a D, sokkal barátságosabban fog ez kinézni. Ne felejtsük el, se Byrd, se Robinson nem játszott még egy percet sem. Majd ha ők is játszanak és szar lesz a D, akkor majd sírok. Addig nem.

Najó, mondjuk az LB sortól sírni lenne kedvem, nagyon sok dolga lesz Vaccaronak és Sunseri/Bush kettősnek mögöttük/mellettük. Nyilván ha Byrdre marad, már régen rossz...

Most olvasom, hogy Dagi megint edz, ami király hír, ő és Foster robbantani fognak, meglátjátok. Tavaly azt találtam mondani, hogy Jordannak áttörés éve lesz, most ezt mondom Hicksre, aki már tavaly is jó volt, de idén már top linemanként fognak beszélni róla. Elnézve a csoporttársak OL helyzetét, igen csak sokat fog számítani, hogy mit tud letenni az asztalra a DL, ha képesek vagyunk dominálni ezen a téren (és az előjelek szerint képesek lehetünk), akkor a secondary akadozhat is egy-egy meccsen.

Tipp: több lesz a sackünk a tavalyinál.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezt mondom én is (itt, meg mindenhol) már régóta, hogy az offense oké, a D-ben viszont megvannak azok a kérdőjelek.

 whodatnation.blog.nepsport.hu/archives/2014/08/17/Tul_a_masodikon_-_a_ketsegek_szaporodnak/
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Lewist talán egy nyílt törés visszatartaná 😀😀

Kicsit a meccsről: újat nem láttam, White nem alkalmas 2. CB-nek, ahogy ata is írta. Fontos lenne, hogy PatRob összekapja magát, ő már bizonyított, hogy képes 2. CB-kén ha nem is kiemelkedő, elfogadható teljesítményre. Bailey-vel rotálva talán elég lenne az idény végéig. Ami nagyon tetszik, hogy Sunseri jól játszik. Oké, cserék ellen, de ST-ben is hasznos, remélem sikerül neki a feltámadás a sérülései után, és a Byrd-Vaccaro-Bush hármasfogat mögé befér. Akit sajnálok, az Wade: óriási hibát vétett, amire nincs mentség. Igyekszik, de szerintem ha Champ és PatRob 100%-osak lesznek, nem lesz helye, hacsak nem SJB helyett, bár szerintem vele hosszútávon tervezünk, jelenleg úgy látom hogy semmivel nem jobb, mint PatRob volt a draft után, kivéve persze a fizikumát.

Továbbra sem vagyok elégedett az LB sorral. Szinten nem léptünk előre a tavalyi szinthez képest, és ez eléggé kiábrándító. Butler visszatérése (amire egyre kevesebb esélyt látok) sem hiszem hogy sokat dobna, szóval továbbra is ez a leggyengébb része az egész csapatnak. Senkire nem csettintettem fel, hogy "na, ez már valami". Forttra kíváncsi lettem volna, de szerintem nem fogok már látni semmit belőle...

Az offense jó, nehéz hozzáfűzni bármi. Az OL megnyugtató, kezdők nélkül is király, komolyan nem aggódok. Nem tudom eldönteni hogy örülök-e Morgan feltámadásának. Most hogy Stills pihenget, nyilván hasznos látni hogy van deep threat, de nem tudom hogy ki elől fogja elszívni a levegőt. Toon projektet továbbra sem látom kifutni, de talán ez az utolsó próbálkozásunk vele. És továbbra is Griffin hype 😀

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan


Keenan Lewis már vasárnap edzésben volt 😍
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Az O jól muzsikál, pedig még Brees be sem szállt a játékba,most mások voltak inkább főszerepben mint az első meccsen, nagyon jók lehetünk ezen a fronton.
A D meg szerintem próbálgatja magát, de a startra valószínű összeállnak rendesen, bár volt itt minden ha jól láttam : sack, int, fumble...
22 büntetés 180 feletti yarddal az tényleg soknak tünik. Mondjuk ebből Jimmy-re dobtak 2 sárgát a zsákolása miatt 😀 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
White nem megoldás 2. számú cornernek, aztán amikor Lewis is kidőlt, akkor megfelelően fogalmatan volt a sec.
Érdekes, de a kezdő D idején akkor működött jól a védelem inkább, amikor nem blitzeltünk.

A legidegesítőbb a sok sárga volt, ezzel kezdeni kell valamit.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Átmentek rajtunk, mint a szar?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Brees és Bailey is edz ma, nem túl intenzíven. Evans, Butler és Lorig a környéken sincs továbbra sem, hurrá...olvastam már olyat is, hogy Butler megint IR-en lesz.

PatRob és Grubbs ott van elvileg limitáltan.

Cooks tegnap Lewist is megszabta, a gyerek eddig félelmetes 😊
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Igazából Tocynak válaszoltam csak csatlakozva hozzád 😀😀 szóval egyik sem 😀Gyurma Pappa
ok, félreérthető volt, hogy Tocyról harmadik személyben beszéltél, ugyanakkor engem idézve második személyre vonatkozóan fejezted ki, hogy nem érted, mire gondol az illető

Mindegy, bízunk a védelemben, vagyis valami gond biztos lesz :patapapa
Nemlesz %/ 😉
Fel kell még pörögniük. Az LB sor közepétől és a CB depth-től félek max egy kicsit. A védelem többi része ligaelit lehet. A fal főleg mókás lesz...nekünk 😛
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Igazából Tocynak válaszoltam csak csatlakozva hozzád 😀😀 szóval egyik sem 😀Gyurma Pappa
ok, félreérthető volt, hogy Tocyról harmadik személyben beszéltél, ugyanakkor engem idézve második személyre vonatkozóan fejezted ki, hogy nem érted, mire gondol az illető

Mindegy, bízunk a védelemben, vagyis valami gond biztos lesz :p

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Igazából Tocynak válaszoltam csak csatlakozva hozzád 😀😀 szóval egyik sem 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Éjjeli meccsről senki semmit?

Kicsit azt láttam, mint amit a camp-hírek alapján eddig is gondoltam: az offense hasít, a defense-nek viszont gondjai lesznek idén.Tocy
A hírekből nekem egyáltalán nem ez jött le.
A kezdő D szvsz nem is volt rossz, ok, az első TD-re nincs magyarázat, de a másik két támadó drive-ban (ahol még a kezdők voltak pályán) ment is a 3&out.atapapa
Tocy kedvéért végigolvastam az összes TC hírt miután megnéztem a meccset, és nem értem hogy mire gondoltál. Nyilván nincs tökéletes meccs, és mondjatjuk hogy "hagyományosan" lassan indul be a D, szóval szerintem nincs itt semmi látnivaló.

Visszaolvastam a tavalyi pre alatti hszeket, és sehol nem volt igazi optimizmus, mondjuk Smith IR után kicsit lett 😊 szerintem sokkal erősebb a D mint tavaly, de ez nem zárja ki hogy éles meccsen is lesz ilyen terített betli...Gyurma Pappa
Most vagy rosszul idéztél vagy félreértettél 😊

BTW papíron biztos hogy még a tavalyinál is jobb ez a D, a nagy kérdés számomra inkább az - a mindig bizonytalan sérüléseken kívül -, hogy egy holtszezonnyi videózás után az ellenfelek képesek lesznek-e kiismerni RR itt installált rendszerét és főleg annak gyengéit, illetve újít-e valamit 2014-re a Mad Professor.
Állítólag nagyon ráfeküdtünk a labdaszerzésre, mivel tavaly ebben NFC-utolsók voltunk, nos, ennek az éjjel sok eredményét nem láttuk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Éjjeli meccsről senki semmit?

Kicsit azt láttam, mint amit a camp-hírek alapján eddig is gondoltam: az offense hasít, a defense-nek viszont gondjai lesznek idén.Tocy
A hírekből nekem egyáltalán nem ez jött le.
A kezdő D szvsz nem is volt rossz, ok, az első TD-re nincs magyarázat, de a másik két támadó drive-ban (ahol még a kezdők voltak pályán) ment is a 3&out.atapapa
Tocy kedvéért végigolvastam az összes TC hírt miután megnéztem a meccset, és nem értem hogy mire gondoltál. Nyilván nincs tökéletes meccs, és mondjatjuk hogy "hagyományosan" lassan indul be a D, szóval szerintem nincs itt semmi látnivaló.

Visszaolvastam a tavalyi pre alatti hszeket, és sehol nem volt igazi optimizmus, mondjuk Smith IR után kicsit lett 😊 szerintem sokkal erősebb a D mint tavaly, de ez nem zárja ki hogy éles meccsen is lesz ilyen terített betli...Gyurma Pappa
Örök pesszimista vagyok 😀

Walker és Foster viszont... 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Éjjeli meccsről senki semmit?

Kicsit azt láttam, mint amit a camp-hírek alapján eddig is gondoltam: az offense hasít, a defense-nek viszont gondjai lesznek idén.Tocy
A hírekből nekem egyáltalán nem ez jött le.
A kezdő D szvsz nem is volt rossz, ok, az első TD-re nincs magyarázat, de a másik két támadó drive-ban (ahol még a kezdők voltak pályán) ment is a 3&out.atapapa
Tocy kedvéért végigolvastam az összes TC hírt miután megnéztem a meccset, és nem értem hogy mire gondoltál. Nyilván nincs tökéletes meccs, és mondjatjuk hogy "hagyományosan" lassan indul be a D, szóval szerintem nincs itt semmi látnivaló.

Visszaolvastam a tavalyi pre alatti hszeket, és sehol nem volt igazi optimizmus, mondjuk Smith IR után kicsit lett 😊 szerintem sokkal erősebb a D mint tavaly, de ez nem zárja ki hogy éles meccsen is lesz ilyen terített betli...

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Valahol újranézhető/letölthető a tyt-n túl?clbass
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-new-orleans-saints-at-st-louis-rams-condensed/vassadi
köszöntem
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Valahol újranézhető/letölthető a tyt-n túl?clbass
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-new-orleans-saints-at-st-louis-rams-condensed/
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Éjjeli meccsről senki semmit?

Kicsit azt láttam, mint amit a camp-hírek alapján eddig is gondoltam: az offense hasít, a defense-nek viszont gondjai lesznek idén.Tocy
A hírekből nekem egyáltalán nem ez jött le.
A kezdő D szvsz nem is volt rossz, ok, az első TD-re nincs magyarázat, de a másik két támadó drive-ban (ahol még a kezdők voltak pályán) ment is a 3&out.
Ingram nem tudom hogyan meg mitől, de fürgébbnek tűnt, mint valaha, és minden elismerés az OL-nek, a két kezdő G távollétében is csinálták a helyet tisztességgel.
És ez a csere DL... Tudom, hogy cserék ellen tolták, meg előszezon, de ez a három bika sok csapatban kezdő lenne.

Idén ennek a Warrensafetynek szurkolok az UDFA-k közül, lehet hogy csíra iskolából jött, de az a gyerek NFL-játékos.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Éjjeli meccsről senki semmit?

Kicsit azt láttam, mint amit a camp-hírek alapján eddig is gondoltam: az offense hasít, a defense-nek viszont gondjai lesznek idén. Brees nélkül is remekelt Cooks, az Ingram-Robinson futópárosunk is remekül játszott, a fal közepe jól tartott, nem lesz itt gond.

A védelem viszont ugyan begyűjtött négy sacket, de rengeteg yardot nyelt be, a Rams-offense-t azért illett volna megtartani ennél sokkal jobban. Oké, nem sokat voltak fent a kezdők, meg preseason, de ahogy tavaly is látszott, hogy kemény lesz a brigád, úgy most az látszik (hetek óta), hogy bizony vannak gondok.Tocy
Nyaraltam :/ Valahol újranézhető/letölthető a tyt-n túl?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Éjjeli meccsről senki semmit?

Kicsit azt láttam, mint amit a camp-hírek alapján eddig is gondoltam: az offense hasít, a defense-nek viszont gondjai lesznek idén. Brees nélkül is remekelt Cooks, az Ingram-Robinson futópárosunk is remekül játszott, a fal közepe jól tartott, nem lesz itt gond.

A védelem viszont ugyan begyűjtött négy sacket, de rengeteg yardot nyelt be, a Rams-offense-t azért illett volna megtartani ennél sokkal jobban. Oké, nem sokat voltak fent a kezdők, meg preseason, de ahogy tavaly is látszott, hogy kemény lesz a brigád, úgy most az látszik (hetek óta), hogy bizony vannak gondok.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem túl szép ez a sérültlista. Brees és Bailey sem oké, valszeg nem fognak játszani a Rams ellen - kurva jó így kezdeni a szezont. Főleg Brees, áh...
Tocy
Tavaly ilyenkor Butler és Morgan már IR-en volt... Szóval egyáltalán nem állunk rosszul

A safety-posztunk elképesztően mély, a Byrd-Vaccaro-Bush trió mögött a Ball-Sunseri-Warren hármas is baromi jó eddig. Pedig valakinek ki kell esni közülük...
Tocy
Nem feltétlenül, ha egy keret elbír sok DB-t, az RR kerete. Ha vannak annyira jók, akkor lesz nekik találva hely.atapapa
Oké, de ez már hat hely, plusz kell Lewis-PatRob-White-SJB-Bailey és akkor Wade-ről nem beszélek már. 11-12 DB? Tavaly talán 10 volt, de most vannak (elméletileg) LB-k is...Tocy
Bailey lehet hogy meg sem éli az 53-t. Én igazán az ő sérülése miatt aggódom, főleg hogy ha ua. az a baja, mint ami miatt tavaly is parkolópályára került.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Leigazoltátok Richard Quinnt, egykori 2. körös Broncos TE-et. (az elmúlt 3 évben 1db meccsen lépett pályára)
Fantasy játékosoknak nem kell félnie attól, h túl sok elkapást "venne el" Grahamtől...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem túl szép ez a sérültlista. Brees és Bailey sem oké, valszeg nem fognak játszani a Rams ellen - kurva jó így kezdeni a szezont. Főleg Brees, áh...
Tocy
Tavaly ilyenkor Butler és Morgan már IR-en volt... Szóval egyáltalán nem állunk rosszul

A safety-posztunk elképesztően mély, a Byrd-Vaccaro-Bush trió mögött a Ball-Sunseri-Warren hármas is baromi jó eddig. Pedig valakinek ki kell esni közülük...
Tocy
Nem feltétlenül, ha egy keret elbír sok DB-t, az RR kerete. Ha vannak annyira jók, akkor lesz nekik találva hely.atapapa
Oké, de ez már hat hely, plusz kell Lewis-PatRob-White-SJB-Bailey és akkor Wade-ről nem beszélek már. 11-12 DB? Tavaly talán 10 volt, de most vannak (elméletileg) LB-k is...
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Benson is lesérült. Kevés az oxigén az öregnek odafent. 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem túl szép ez a sérültlista. Brees és Bailey sem oké, valszeg nem fognak játszani a Rams ellen - kurva jó így kezdeni a szezont. Főleg Brees, áh...
Tocy
Tavaly ilyenkor Butler és Morgan már IR-en volt... Szóval egyáltalán nem állunk rosszul

A safety-posztunk elképesztően mély, a Byrd-Vaccaro-Bush trió mögött a Ball-Sunseri-Warren hármas is baromi jó eddig. Pedig valakinek ki kell esni közülük...
Tocy
Nem feltétlenül, ha egy keret elbír sok DB-t, az RR kerete. Ha vannak annyira jók, akkor lesz nekik találva hely.