NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Jelen vagyok uraim!!!
Kupák cuccok nálam, Ata ideadta.
Szerintem a jövő héten megjelenek velük wadkeleten.
Nősülés előtt állok természetesen 😀 😀 😀 😀 😀
Visszaköltöztem a korábbi "kertbe".
A vállam leszakadt közben. Rotátorköpeny szakadás. Műtét augusztusban reményeim szerint.



több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Köszönöm az érdeklődést, de a pulcsi az első megállóján le is ragadt! Gyurmapapa lesz új viselője 🏈clbass
Semmi gond, a serleged alját könnyen át tudom gravíroztatni 😉

Mit szólna a társaság egy közös meccsnézéshez a szezonnyitó alkalmával?clbass
Nagy fan vagyok, de minek közös meccsnézést szervezni edzőmeccsekre? :patapapa
az alapszakaszra gondoltam 😉
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Brees: Pénteken azt nyilatkoztam, hogy akár 45 éves koromig is tudnék játszani. Az elmúlt két napban én lettem kiválasztva a "véletlenszerű" doppingtesztre 😀😀😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Köszönöm az érdeklődést, de a pulcsi az első megállóján le is ragadt! Gyurmapapa lesz új viselője 🏈clbass
Semmi gond, a serleged alját könnyen át tudom gravíroztatni 😉

Mit szólna a társaság egy közös meccsnézéshez a szezonnyitó alkalmával?clbass
Nagy fan vagyok, de minek közös meccsnézést szervezni edzőmeccsekre? :p

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Mit szólna a társaság egy közös meccsnézéshez a szezonnyitó alkalmával?
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Köszönöm az érdeklődést, de a pulcsi az első megállóján le is ragadt! Gyurmapapa lesz új viselője 🏈
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Byrd PUP-listán...Tocy
Ez várható volt.
Stills most nem edzett, viszont Cooks vadállat üzemmódban nyomja az edzéseket. Toon is jó, de hát ő eddig csak edzésmenő volt.
Pierre a második csapattal edzett már sorban a második napon %/
Jimmy csinált egy egykezes TD-elkapást, majd..... zsákolt egyet :p


Egyébként azért vannak a mostani edzések West Virginiában, mert SP tavaly járt itt és nagyon bejött neki a környék, a klíma alkalmasabb is a nyári felkészülésre, mint La. Na meg van itt egy dollármilliárdos faszi, aki Archie Manning óta drukkol nekünk. 30 millió dollárt költött azokra a fejlesztésekre, amelyek szükségesek voltak ahhoz, hogy a helyszínen tudjuk tartani az edzéseket. A Saints csak a kajáért és a szállásért fizet. A most cikizett szállodában korában egy rakás hivatalban lévő USA-elnök is megszállt.
Persze a fickónak visszajön majd a pénz, az egészségügyből gazdagodott meg, a terület mellett rekreációs közeg van. A milliárdos egyik haverja az a James Andrews, aki Brees vállát anno újjávarázsolta.
Az emberünk azt reméli, hogy a helyi gyerekek, akik élőben NFL-meccset nem láthatnak, a nyár után Saints-szurkolók lesznek 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Byrd PUP-listán...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
 instagram.com/p/qz0KNrMQ8R/

Graham szobája az edzőtáborban. 😀EasyGhost
mielőtt rákattintottam, bevallom én valami ilyesmire számítottam



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
takaros kis szobaatapapa nagymamája

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan


Graham szobája az edzőtáborban. 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nagyon hipotetikus szám, de jelenleg 2017-re van a sapkánkban 104 millió dollárnyi szabad hely. Ezt a szezont pénzügyileg túléltük, egy Brees-hosszabbítással (kvázi átstrukturálással) van hová tolni a ballasztot. 2015-t és 2016-t kell túlélni, ott kell majd Brees számaiból lecsípni.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Korábban már emlegettem, nem véletlen, hogy Brees nem véletlenül emlegeti, hogy ő bizony akár még 40 évesen is játszana. És akkor a két G is marad (mert a rendszerhez kellenek). És máris megoldottunk 20 milliót 2016-ra.Gyurma Pappa
Ez kézenfekvő, ezt látom/értem én is, de pont erre írtam azt a Ravens, Dallas és Steelers esetén is, hogy előre menekülés folyt. A guardoknál még OK, náluk egy fizetéscsökkentés hosszabbításért cserébe reális lehet, tekintve a korukat. De Brees esetén nem fizetés csökkentés lenne, hanem átstruktúrálás. Akkor meg csak annyi történik, hogy az a pénz amit el kéne számolni a cap alá, tolódik. És mivel már most is van belőle bőven (hiszen az első két évében is jóval kisebb caphitje volt, mint a tényleges fizuja), ezért ez a pénz fog tovább halmozódni, amit nincs mese, előbb-utóbb be kell nyelni.

Szóval erre írtam, hogy kíváncsi leszek hogyan oldjátok meg, nem arra, hogy átstruktúráltok, mert az kézenfekvő, csak éppen középtávon nem old meg semmit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jól van, akkor mindenképpen koccolunk valamikor.

Még Haydent kell majd elővarázsolni valahonnan a kupások közül.
Ő olyat a mi divíziónkból többet úgy se lát :patapapa
Meg Gergelyt, azóta sem tudok róla semmit, hogy odaadtad neki a holmit.hajdu
Nah, ha valaki látja Gerit, az szóljon nekem is!
^ ^
Csak nem nősült meg??????????




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jól van, akkor mindenképpen koccolunk valamikor.

Még Haydent kell majd elővarázsolni valahonnan a kupások közül.
Ő olyat a mi divíziónkból többet úgy se lát :patapapa
Meg Gergelyt, azóta sem tudok róla semmit, hogy odaadtad neki a holmit.hajdu
Nézegeti magát a tükörben a Steelers-pulcsiban 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jól van, akkor mindenképpen koccolunk valamikor.

Még Haydent kell majd elővarázsolni valahonnan a kupások közül.
Ő olyat a mi divíziónkból többet úgy se lát :patapapa
Itt vagyok és olvasok mindent, csak nincs nagyon időm írogatni. Egyébként én milyen kupát is nyertem? Ha jól emlékszem a playoffban már a 2. körben kizúgtam.hayden
Sikerült legyőznöd, emá akkora érdem, hogy kupa jár érte 😉

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Jól van, akkor mindenképpen koccolunk valamikor.

Még Haydent kell majd elővarázsolni valahonnan a kupások közül.
Ő olyat a mi divíziónkból többet úgy se lát :patapapa
Itt vagyok és olvasok mindent, csak nincs nagyon időm írogatni. Egyébként én milyen kupát is nyertem? Ha jól emlékszem a playoffban már a 2. körben kizúgtam.hayden
megnyerted a divíziót. csak szólok 😊
több mint 10 éve
hayden New Orleans Saints 124
Jól van, akkor mindenképpen koccolunk valamikor.

Még Haydent kell majd elővarázsolni valahonnan a kupások közül.
Ő olyat a mi divíziónkból többet úgy se lát :patapapa
Itt vagyok és olvasok mindent, csak nincs nagyon időm írogatni. Egyébként én milyen kupát is nyertem? Ha jól emlékszem a playoffban már a 2. körben kizúgtam.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Jól van, akkor mindenképpen koccolunk valamikor.

Még Haydent kell majd elővarázsolni valahonnan a kupások közül.
Ő olyat a mi divíziónkból többet úgy se lát :patapapa
Meg Gergelyt, azóta sem tudok róla semmit, hogy odaadtad neki a holmit.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Loomis hatalmasat alkotott. Ha Jimmy lesérülne idén, akkor a SB után egy héttel kirakhatjuk és máris spóroltunk 8 milliót. Az idei cap szám 4 millió, ami ugye 3-mal kevesebb mint a tag. Szóval Mickey We Trust!

A más kérdés, hogy a jelenlegi helyzet szerint 2016-ra még ha marad is a cap növekedési ütem, összeomlik a költségvetés, de ugye tudjuk hogy Drew és a OL szerződésében van bőven mozgásterünk, nem beszélve Bunkley és Lofton szerződéséről.Gyurma Pappa
Kíváncsi leszek nálatok hogy fog ez kifutni. Dallas hasonló szituban évek óta konstansan szív, de hát Jerry Jones csak egy van. Inkább érdekesebb a Pittsburgh és a Ravens esete. A darazsakat folyton mint minta fanchise-t emlegetik és Ozzie Newsome-ról is folyton ódákat zengenek, de őszintén megvallom nem értem miért. A Pittsburgh megkínlódta azt, hogy túlfizette az öregjeit ill nem fiatalított időben. Mostanában látszanak újra rendbejönni kicsit, de megvolt ennek az ára. És nekem a Baltimore-ban történtek is inkább előre menekülésre és tűzoltásra emlékeztetnek, nem zseniális menedmentre. (Attól, hogy nem dőltek össze és nem lettek 2:14-es csapat, még nem lesz valami zseniális. És ők még most sincsenek kint a vízből szerintem.)

Szóval a következő 1-2 offseason mozgalmasnak ígérkezik, és nézegetve az overthecapet, nekem nem úgy tűnik, mintha vezéráldozatok nélkül megoldható lenne a dolog. De majd meglátjuk. Idénre viszont igen izmos roster jött össze nálatok. Korai még, de szerintem ott lesztek a Seattle nyakán idén. Sőt....peterk2005
Korábban már emlegettem, nem véletlen, hogy Brees nem véletlenül emlegeti, hogy ő bizony akár még 40 évesen is játszana. És akkor a két G is marad (mert a rendszerhez kellenek). És máris megoldottunk 20 milliót 2016-ra.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Loomis hatalmasat alkotott. Ha Jimmy lesérülne idén, akkor a SB után egy héttel kirakhatjuk és máris spóroltunk 8 milliót. Az idei cap szám 4 millió, ami ugye 3-mal kevesebb mint a tag. Szóval Mickey We Trust!

A más kérdés, hogy a jelenlegi helyzet szerint 2016-ra még ha marad is a cap növekedési ütem, összeomlik a költségvetés, de ugye tudjuk hogy Drew és a OL szerződésében van bőven mozgásterünk, nem beszélve Bunkley és Lofton szerződéséről.Gyurma Pappa
Kíváncsi leszek nálatok hogy fog ez kifutni. Dallas hasonló szituban évek óta konstansan szív, de hát Jerry Jones csak egy van. Inkább érdekesebb a Pittsburgh és a Ravens esete. A darazsakat folyton mint minta fanchise-t emlegetik és Ozzie Newsome-ról is folyton ódákat zengenek, de őszintén megvallom nem értem miért. A Pittsburgh megkínlódta azt, hogy túlfizette az öregjeit ill nem fiatalított időben. Mostanában látszanak újra rendbejönni kicsit, de megvolt ennek az ára. És nekem a Baltimore-ban történtek is inkább előre menekülésre és tűzoltásra emlékeztetnek, nem zseniális menedmentre. (Attól, hogy nem dőltek össze és nem lettek 2:14-es csapat, még nem lesz valami zseniális. És ők még most sincsenek kint a vízből szerintem.)

Szóval a következő 1-2 offseason mozgalmasnak ígérkezik, és nézegetve az overthecapet, nekem nem úgy tűnik, mintha vezéráldozatok nélkül megoldható lenne a dolog. De majd meglátjuk. Idénre viszont igen izmos roster jött össze nálatok. Korai még, de szerintem ott lesztek a Seattle nyakán idén. Sőt....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jól van, akkor mindenképpen koccolunk valamikor.

Még Haydent kell majd elővarázsolni valahonnan a kupások közül.
Ő olyat a mi divíziónkból többet úgy se lát :p

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Rálépek a várólistára, ha Gyurma meggondolná magát esetleg
Úgyis találkoznom kell veled, mert nálam van még a Wadnyugatos kupád.atapapa
Örülök, hogy érdekel titeket 😉 Annyit még tudni kell róla, hogy a hátán csak nyomott a minta, elől hímzett/varrt. A zipzár jobb kezes, és sajnos az "i" és az "n" jobban összeolvad, mint az nfl.com-os képen. 65 dodót semmiképp nem adnék érte, de 6500 Ft-ért rendelnék újra...S méretben :cool: Kisfiamra is nagyobbak lettek a pólók, de neki van még esélye belenőni. nekem csak belehízni 😀

A kupát pedig nagy becsben tartanám Ata! Minden nap járok Pesten, összefuthatunk valamikor!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Rálépek a várólistára, ha Gyurma meggondolná magát esetleg
Úgyis találkoznom kell veled, mert nálam van még a Wadnyugatos kupád.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Érdeklődni vagy itt, vagy a 06húsz93negyvenegy831-es számon lehet.clbass
Szerintem holnap hívlak.