NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem túl szép ez a sérültlista. Brees és Bailey sem oké, valszeg nem fognak játszani a Rams ellen - kurva jó így kezdeni a szezont. Főleg Brees, áh...

Nem edzett Butler és Lorig, Fosternek is bajai vannak, Grubbs sem edz, Jenkins még mindig nem, tegnap Fortt is lejött a pályáról. Plusz töltelékemberek, rosterért küzdők is vannak még...

Senio Kelemete viszont jó eséllyel rosteren lesz, LG-t játszott Grubbs helyén és nagyon ment neki, tegnap meg center volt és Goodwin volt az LG. Goodwin sok jót nem tett eddig, Lelito nyomja az első csapattal, most már lehet, hogy Kelemete is hasznosabb lesz, Payton nagyon dicsérte.

Tannernek ez lehet a kiugró éve, ha most sem fog rostert, nálunk biztosan nem próbálkozik többet. Morgan nem túl meggyőző eddig, Tanner meg tökéletes útvonalakat fut és mindent elkap, ami felé száll - oké, nekünk Morgan sebességére lenne szükségünk, de ha nem megy neki, akkor nem megy.

Jean-Baptiste szépen tud jammelni, de nagyjából ebben ki is merült a tudása eddig, White fogott egy szép INT-et, Trevin Wade pedig ST-ben ász, ő az egyik vadász. A safety-posztunk elképesztően mély, a Byrd-Vaccaro-Bush trió mögött a Ball-Sunseri-Warren hármas is baromi jó eddig. Pedig valakinek ki kell esni közülük...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Nálatok mindig érdekes ki a HB és mennyit használjátok.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Cadet-ről vannak hírek?Janek
A mostani scrimmage-en biztató volt, mint futó. Visszahordóként most Cooks játszott egy nagyot.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Cadet-ről vannak hírek?

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Brees ma kihagyta az edzőmeccset kisebb sérülés miatt. Viszont Grubbs és Bailey már egy ideje nem edz...

Az O szopatta a védelmet Brees nélkül is. Cooks volt az MVP, hülyét csinált mindenkiből, puntból is volt egy jelentős (60 yard) visszahordása.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Most hallottam először erről a srácról...eddig dicsérik: Seantavius Jones
 www.hudl.com/athlete/700934/highlights/7730375
clbass
az UDFA-felhozatalból még Pierre Warrent (S) kajálják nagyon

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Most hallottam először erről a srácról...eddig dicsérik: Seantavius Jones
 www.hudl.com/athlete/700934/highlights/7730375
Kis iskola, sérülés, blablabla...nem hiszem hogy idén roster-t fog, de olyan rég óta várjuk a Colston féle tündérmesét. Nem tudásra, de mozgáskultúrára eddig nálam ő a klón. AA ide, Toon oda 😛
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/07/brandin_cooks_new_orleans_sain.html

Cooks működik 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azt hiszem safetyként jött a draftra, de emlékeim szerint a draft után arról beszélt SS, hogy corner lesz.

Szvsz nagyon képlékeny még a sec pozíciós rangsora, Lewis, Vaccaro és Byrd helye megkérdőjelezhetetlen a kezdőben, az utánuk következő sorrendet ma talán még RR se tudja.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az itt megjelent cikk szerint White lesz a kezdő kérdés nélkül Lewis párjaként. Csak én nem értek ezzel egyet?Tocy
Én olyanokat olvastam, hogy éppen safetyben próbálkozunk vele.clbass
Igen én is így tudom, harmadik safety/slot cb-ként használjuk. Ő talán safetyként is lett draftolva, ha jól tévedek. Meg hát slotban ráadásul kurvajól is játszik.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Az itt megjelent cikk szerint White lesz a kezdő kérdés nélkül Lewis párjaként. Csak én nem értek ezzel egyet?Tocy
White slot CB, és az ottani helye megkérdőjelezhetetlen. Minden bizonnyal PatRob vagy SJB lesz a második, nem hiszem hogy Champre bízzuk ezt

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Az itt megjelent cikk szerint White lesz a kezdő kérdés nélkül Lewis párjaként. Csak én nem értek ezzel egyet?Tocy
Én olyanokat olvastam, hogy éppen safetyben próbálkozunk vele.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az itt megjelent cikk szerint White lesz a kezdő kérdés nélkül Lewis párjaként. Csak én nem értek ezzel egyet?
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Íjász?
Nocsak!!!!!
De jó videóóóóóó!
😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Khiry szépen bizonyít passprotban is, remélem ő lesz a kezdő back. Lewis vaddisznóskodik, Foster barátunk pedig ismét bizonyít...Tocy
Jaj de várom már, amikor Robinson fejelgeti seggre a védőket 😊

Milyen íjász, lemaradtam? 😀😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Khiry szépen bizonyít passprotban is, remélem ő lesz a kezdő back. Lewis vaddisznóskodik, Foster barátunk pedig ismét bizonyít...Tocy
Ha Fosterből az lesz, amit várok.... Jordannel és Hicks-szel az oldalán gyilkolni fog.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
megelőztél, a fenébe 😊 ezek szerint ő az új íjász a csapatban?baggio
Milyen íjász? :-8 😀😀😀clbass


volt idő, mikor pár napon belül legalább harmincszor belinkelték ezt a videót különböző topicokbabaggio
:cool: szerintem abból te maradtál ki, hogy mindig feltesszük ezt az ártatlan kérdést, ha újra felmerül a téma, pont az említett miatt...de köszi már rég volt 😉
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Khiry szépen bizonyít passprotban is, remélem ő lesz a kezdő back. Lewis vaddisznóskodik, Foster barátunk pedig ismét bizonyít...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
megelőztél, a fenébe 😊 ezek szerint ő az új íjász a csapatban?baggio
Milyen íjász? :-8 😀😀😀clbass


volt idő, mikor pár napon belül legalább harmincszor belinkelték ezt a videót különböző topicokba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
megelőztél, a fenébe 😊 ezek szerint ő az új íjász a csapatban?baggio
Milyen íjász? :-8 😀😀😀clbass


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
megelőztél, a fenébe 😊 ezek szerint ő az új íjász a csapatban?baggio
Milyen íjász? :-8 😀😀😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
megelőztél, a fenébe 😊 ezek szerint ő az új íjász a csapatban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Griffin!!! 😊

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Köszönöm az érdeklődést, de a pulcsi az első megállóján le is ragadt! Gyurmapapa lesz új viselője 🏈clbass
Semmi gond, a serleged alját könnyen át tudom gravíroztatni 😉

Mit szólna a társaság egy közös meccsnézéshez a szezonnyitó alkalmával?clbass
Nagy fan vagyok, de minek közös meccsnézést szervezni edzőmeccsekre? :patapapa
az alapszakaszra gondoltam 😉clbass
Én is
(ez lett volna a poén)atapapa
😀😀😀
(csak leesett)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Köszönöm az érdeklődést, de a pulcsi az első megállóján le is ragadt! Gyurmapapa lesz új viselője 🏈clbass
Semmi gond, a serleged alját könnyen át tudom gravíroztatni 😉

Mit szólna a társaság egy közös meccsnézéshez a szezonnyitó alkalmával?clbass
Nagy fan vagyok, de minek közös meccsnézést szervezni edzőmeccsekre? :patapapa
az alapszakaszra gondoltam 😉clbass
Én is
(ez lett volna a poén)