NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Tisztelt Uraim!
Volt egy melléfogásom nflshop.com-ról. M-es póló és a satyi szerencsére jó volt, de a kapucnis pulcsi egy jól szabott vitorla. Eredetileg M-es, de szerintem inkább L, de lehet, hogy csak egy kis pocak kell a térkitöltésre 😉 Eredeti ára 64,95$ volt, most akciósan 39,99$, de én összevont kedvezménnyel 27,99$-t fizettem érte. Mivel nyerészkedni nem kívánok, és az utaztatás is belefért a többi cucc mellé, így 27,99*230=6438Ft +postáért remélem itt a fórumon talál büszke viselőre.

Érdeklődni vagy itt, vagy a 06húsz93negyvenegy831-es számon lehet.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A más kérdés, hogy a jelenlegi helyzet szerint 2016-ra még ha marad is a cap növekedési ütem, összeomlik a költségvetés, de ugye tudjuk hogy Drew és a OL szerződésében van bőven mozgásterünk, nem beszélve Bunkley és Lofton szerződéséről.Gyurma Pappa
Meg Graham szerződésével idén is szabadult fel pénz, most van 4,5 milliónk, amit ha nem költünk el, görgethetjük tovább a következő évre.

De szerintem legkésőbb jövőre lesz hosszabbítás Rizibrizivel, amivel rögtön nyerünk majd egy kis levegőt.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Loomis hatalmasat alkotott. Ha Jimmy lesérülne idén, akkor a SB után egy héttel kirakhatjuk és máris spóroltunk 8 milliót. Az idei cap szám 4 millió, ami ugye 3-mal kevesebb mint a tag. Szóval Mickey We Trust!

A más kérdés, hogy a jelenlegi helyzet szerint 2016-ra még ha marad is a cap növekedési ütem, összeomlik a költségvetés, de ugye tudjuk hogy Drew és a OL szerződésében van bőven mozgásterünk, nem beszélve Bunkley és Lofton szerződéséről. Titokban remélem hogy valamelyik kockázatos ILB draftunk bejön, és akkor előrébb lehetünk.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szegény PFT, kell keressenek egy új gumicsontot

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
4 év 40 milliót írnak, 21 garantálttal.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Igen!

És már a honlapunkon is olvasható...
"Jimmy Graham agrees to terms on a new deal with the New Orleans Saints"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Jimmy Graham @TheJimmyGraham · 11m
It's official I'm bleeding black and gold this morning! Thank you WhoDatNation for all the support.

😀😀😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Még egy 7 milliós házat? 😀😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Jó, Colston esete azért más, neki nem az első nagy szerződése volt.
Én úgy generál értettem, hogy mit lehet venni 65 millió dollárból, amit mondjuk 58-ból nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mondjuk azt én soha nem fogom megérteni, hogy mit számít az, hogy évi 9.5M vagy 10.5M, de nyilván mi nem abban a dimenzióban élünk.gabokocka
Igen, ez nekem is nehéz. Ott van Marques, biztos hogy kapott volna ~7 körül a piacon, de neki nem számított az a +2, mert ezen a szinten majdnem mindegy.

MIndegy, Jimmy élete üzlete lesz a következő long szerződése. Ez vagy most lesz nálunk vagy jövőre másnál. De biztos, hogy ennél többet életében nem fog keresni. És arról sem beszélve, hogy közel sem biztos hogy az ő sérülés történetével a következő 4-5 évből mindet végig fogja játszani.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Hát szerintem picit ellentétes a két hír.
Offer sheetet biztos nem volt/lesz, két első körös picket nem fogtok kapni.
Úgy gondolom, hogy a trade deadline-ig cserélhető, de sztem erre nem fog sor kerülni és lesz megállapodás.
Mondjuk azt én soha nem fogom megérteni, hogy mit számít az, hogy évi 9.5M vagy 10.5M, de nyilván mi nem abban a dimenzióban élünk.
Mert persze az is nyilvánvaló, ha kikerül a piacra, biztos lesz, aki évi 10-11 misit kicsenget neki, csak szerintem rohadtul nem mindegy hol játszol....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nagyon-nagyon greedy a szituáció, és egyre jobban úgy tűnik, hogy Jimmy nem akar megállapodni hosszútávon, legalábbis nem így.

Valaki összefoglalná nekem, hogy mik a lehetőségeink? Kaphatunk még offer sheetet Jimmyért vagy ez a hajó elúszott? Ha kötünk vele egy hosszútávút (vagy akármit ami nem franchise tag, szóval akár egy egyévest is) el lehet még cserélni? A tag alatt lehet tradelni? Homályban vagyok, nem látom át a lehetőségeket.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jimmy fellebbezett a döntés ellen.
Miközben állítólag ott hever az asztalán az évi 9,5 milliós szerződésajánlat ránk jellemző masszív garantálttal, és ezt az ajánlatot nem vittük lejjebb Burbank döntése után sem.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Schefter: Saints and Jimmy Graham closing in on long-term deal to make him highest-paid TE in NFL history. Now optimism deal done by Tues deadline.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nos: kicsit több mint egy nap van arra hogy Jimmy megkösse élete üzletét. Meg merem kockáztatni, hogy ez meg fog történni. Ha mégse, akkor meg azt, hogy minden bizonnyal jövőre törekedni fogunk arra hogy a legjobb értéket kapjuk valahogy érte...

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
A nyakról jutott eszembe. 😊 Harper posztolta még 2 hete a képet.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nincs rossz kezekben Armstead

Bár a kép tanulsága szerint az ő nyaka még nem HoF-kompatibilis.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Ám legyen 😀 :
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ryzge2kdvxe31voj07sg
Cameron Jordan aiming for 16 sacks, Saints Super Bowl
New Orleans Saints defensive end Cameron Jordan made his debut on "The Top 100 Players" list this offseason. The fourth-year player plans to build on his breakout season in 2014.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Nem tudom láttátok-e, USA: BEL meccsen a főszurkert!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az biztos hogy sok vitát és még több kérdést melegít fel ez a döntés majd.

Itt még nem volt róla szó, de Larry Holder pár hete egy fordított következtetéssel vezette le azt, hogy Jimmy nem WR, dacára annak, hogy sok snap során indult slotból. LH az összes tavalyi játékát átnézte, és ebben arra jutott, hogy Graham 637 passzplay-nél volt pályán, és ebből összesen 183 olyan alkalom volt, amikor corner is fogta őt.
Ebből a 187 alkalomból pedig összesen negyvenszer dobott rá Brees, amiből összesen 22 elkapás született, vagyis 55%-os volt ezekben az esetekben az elkapási rátája.

Ez az elkapási arány 111 WR közül a 81. helyre lett volna elég, Colston 70,1%-os elkapási arányával a 11. legjobb WR volt.

Ha Jimmyt nem fogta CB, hanem TE-hez illően csak S vagy LB, akkor 74,2%-ban kapta el a felé dobott labdát...

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
"Bottom line? Even though the Saints “won” on Wednesday, they may eventually lose in one or more ways — from losing the appeal to losing the player’s trust to literally losing the player to another team."

Florio újabb mentális maszturbációja az egész Graham ügyre. Fárasztó kezd lenni, nem értem hogy miért vesztettük el Jimmy bizalmát, aki előtt ott pattog a tököm tudja mióta a labda, és ő meg ilyen fellebbezésekkel húzza az idő, ahelyett hogy megállapodott volna jó eséllyel az NFL történelmének egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) TE fizetéséről. Kezd unalmassá válni, hogy ebben a kérdésben a PFT felállított egy jó-gonosz tengelyt, aminek az első vége Jimmy, a második a csapat és elsősorban Payton.

Röviden a tényekről: senki ne gondolja, hogy itt nem végig az volt a kérdés, hogy a hosszútávú szerződésből Jimmy mekkorát szakít majd. Kizárt, hogy szeretne akár egy meccset is franchise tag alatt játszani, főleg úgy hogy azért van neki szép injury historyja.

Ez az ügy a konkrétumok mellett szólt a szakszervezet újabb önigazolási kényszeréről, és arról hogy felmértek, egy egyébként a jövőben sűrűbben felmerülő problémát (az meg, hogy Jordan Cameron lecserélte a "TE for the Browns" szöveget "Pass catcherre for the Browns"-ra?), mennyiben lehet megvédeni.

Az ügynök és Loomis tudják a dolgukat, hamarosan megállapodás lesz, méghozzá igen komoly pénzről.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hát ja. Amire kíváncsi leszek, hogy hosszabb távon ez mit jelent. Mondjuk nálatok különösebben nem számít problémának, ha a játékos egy kicsit - ahogy hajdu írta - "küszködik", Brees-nél is jóval tovébb eltartott az egyezkedés a ligában általánoshoz képest. (Lásd Kaepernick-el, Flaccoval, stb. összevetve).

Úgyhogy lehet, hogy semmit se fog számítani, de azért más csapatokban elég gyakori, hogy ilyenkor integet egyet a franchise szintű játékos - ha megfelelő ajánlatot kap. Márpedig, ha idén is hozza az 1000+ yardot és kb. 10TD-t - ami elnézve az utóbbi három évét, ha nem sérül le szinte garantált -, akkor jövőre meg fogja kapni a WR pénzét valakitől. Akár playoff contender csapattól is. Ilyen számokért egy #1 WR-nek 13-14 gurigát kell kifizetni, annál sokkal olcsóbb 9-10-ért elvinni őt. A másodszor tagolni meg nincs sok értelme, mert a 25%-os emelés kb. úgyis ott van amit kérne. Szóval kíváncsi leszek ebből mi sül ki majd.peterk2005
Van egy olyan gyanúm h legkésőbb TC végéig aláírja a hosszútávút.empty taxi
jaja, második szerződéshez képest benne van már a korban, szvsz nem fog kockáztatni egy évet a tag alatt.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hát ja. Amire kíváncsi leszek, hogy hosszabb távon ez mit jelent. Mondjuk nálatok különösebben nem számít problémának, ha a játékos egy kicsit - ahogy hajdu írta - "küszködik", Brees-nél is jóval tovébb eltartott az egyezkedés a ligában általánoshoz képest. (Lásd Kaepernick-el, Flaccoval, stb. összevetve).

Úgyhogy lehet, hogy semmit se fog számítani, de azért más csapatokban elég gyakori, hogy ilyenkor integet egyet a franchise szintű játékos - ha megfelelő ajánlatot kap. Márpedig, ha idén is hozza az 1000+ yardot és kb. 10TD-t - ami elnézve az utóbbi három évét, ha nem sérül le szinte garantált -, akkor jövőre meg fogja kapni a WR pénzét valakitől. Akár playoff contender csapattól is. Ilyen számokért egy #1 WR-nek 13-14 gurigát kell kifizetni, annál sokkal olcsóbb 9-10-ért elvinni őt. A másodszor tagolni meg nincs sok értelme, mert a 25%-os emelés kb. úgyis ott van amit kérne. Szóval kíváncsi leszek ebből mi sül ki majd.peterk2005
Van egy olyan gyanúm h legkésőbb TC végéig aláírja a hosszútávút.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Amire kíváncsi leszek, hogy hosszabb távon ez mit jelent. Mondjuk nálatok különösebben nem számít problémának, ha a játékos egy kicsit - ahogy hajdu írta - "küszködik", Brees-nél is jóval tovébb eltartott az egyezkedés a ligában általánoshoz képest. (Lásd Kaepernick-el, Flaccoval, stb. összevetve).

Úgyhogy lehet, hogy semmit se fog számítani, de azért más csapatokban elég gyakori, hogy ilyenkor integet egyet a franchise szintű játékos - ha megfelelő ajánlatot kap. Márpedig, ha idén is hozza az 1000+ yardot és kb. 10TD-t - ami elnézve az utóbbi három évét, ha nem sérül le szinte garantált -, akkor jövőre meg fogja kapni a WR pénzét valakitől. Akár playoff contender csapattól is. Ilyen számokért egy #1 WR-nek 13-14 gurigát kell kifizetni, annál sokkal olcsóbb 9-10-ért elvinni őt. A másodszor tagolni meg nincs sok értelme, mert a 25%-os emelés kb. úgyis ott van amit kérne. Szóval kíváncsi leszek ebből mi sül ki majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hajdu pezsgőjének durranása még a budai hegyekben is visszhangzottatapapa
Ja, de ezt mindenki tudta eddig is, hogy nem wr, csak küszködött egy kicsit még. Ahogy beszéltük is, a fene se sajnálja tőle a pénzt, eddig kutyagumit se keresett kétszeres világválgatottként.