NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 601 — Csodabogár
Remélem hogy ez valami tervezett dolog és nem egy esetleges Lelito rossz OTAs teljesítmény miatti pániklépés.
BDLP nevetséges, teljesen megfizetheto pénzért ment el, az elengedésének csak akkor van értelme, ha biztosan van nála jobb megoldás házon belül.atapapa
nem is akarták megtartani. én bírtam Goodyt, de voltak olyan meccsei amikor teljesen fogalmatlan volt, úgy mentek el mellette, mintha egy útjelző bója lett volna.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Remélem hogy ez valami tervezett dolog és nem egy esetleges Lelito rossz OTAs teljesítmény miatti pániklépés.
BDLP nevetséges, teljesen megfizetheto pénzért ment el, az elengedésének csak akkor van értelme, ha biztosan van nála jobb megoldás házon belül.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Juhéé (nem). A számok érdekelnének, hogy mennyit adtunk neki, amennyit mondjuk a 9ers nem akart.Gyurma Pappa
Vagy hogy BDLP számaihoz képest mi van...
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Juhéé (nem). A számok érdekelnének, hogy mennyit adtunk neki, amennyit mondjuk a 9ers nem akart.Gyurma Pappa
Belátta hogy velünk több esélye van SB-t nyerni ismételten, mint valaha lesz a 9ersel. 😛
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Juhéé (nem). A számok érdekelnének, hogy mennyit adtunk neki, amennyit mondjuk a 9ers nem akart.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Goodwin visszatért centerkedni.Höri
Várható volt.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Goodwin visszatért centerkedni.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
tegnap sajtónyilvános volt az edzés
- a sec nagyon karcolt Byrd nélkül is
- Alienről csupa jót írnak
- Vaccaron és Butleren nem látszik a kihagyás, Robin annál inkább
- Griffin is jónak tűnt... a harmadik csapatban
- Stills és Charles Hawkins volt próbálgatva returnerként

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
ajaj
Byrd is having a surgical procedure for a disc in his back
Payton: If this was the season, we would treat it and he would play. He'll start training camp with no problem.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/05/new_orleans_saints_2014_starti.html

Watson helyett Jimmy és pokol erős na.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem Colston nem fog jövőre 10 milliós capterhet jelenteni, azt a szerződést biztos hogy megbabráljuk, hacsak nem csinálja meg pont most élete szezonját
Brees esetében egy olyan konstrukciót tudok majd elképzelni, amivel Bradyt dobták meg tavaly, azon a 18 milliós alapfizetésen lehet hová vágni, egy újabb vaskos aláírási bónusszal azt ki lehetne váltani érdeksérelem nélkül is
Illetve Evans szerződésével lehetne még hasonlóan eljárni, csak abban az esetben persze, ha az egészsége alapján ez nem jelentene túl nagy rizikót.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A szezon utáni sajtótájékoztatón Brees simán mondta, hogy tudja hogy kellhet a csapatnak, hogy neki a szerződése át legyen szerkesztve, most meg az találta mondani pár napja, hogy el tudja képzelni hogy 40 évesen is játsszon. Nem lesz itt semmi gond.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
 overthecap.com/calculator/?Team=Saints
Itt van 1,8 millió idénre és olyan nagyon sokkal nem vagyunk a jövőre tervezett felett sem.Tocy
Itt néztem én is, de az a 141 millió Graham nélkül és 47 játékos fizujával jön ki. Ehhez minimálbéren 6 játékos 3 milla, plusz Jimmy. Plusz a draft. Szóval szerintem kelleni fog oda kb. 10 milla spórolás, és nekem a Brees átstruktúrálás ugrott be első opcióként, ezért kérdeztem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 overthecap.com/calculator/?Team=Saints

Itt van 1,8 millió idénre és olyan nagyon sokkal nem vagyunk a jövőre tervezett felett sem.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jövőre várható egy Brees átstruktúrálás igaz? Nézegetve a 2015-ös capet, ti is hasonló helyzetben vagytok, mint pl. a Pats. Alig van FA, de a rosteren levők fizetése jóval meghaladja jövőre a capet, Graham nélkül is. Brees 26 millás cap terhe nagyon brutál. Jelentősen lehetne csökkenteni egy átstrukrúrálással szerintem. Igaz, annak is meg lesz az ára később.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Állítólag van még 2 milliónk a sapkában, az újoncok leigazolása után...
Azt reméltem, hogy komoly vérveszteségek nélkül megússzuk a sapka gatyába rázását, de azt nem gondoltam volna, hogy esély lesz 2015-re releváns összeget átgörgetni.
Bár pont ma olvastam valami olyat twitteren, hogy Armsteaden kívül nincs egyetlen LT se a rosteren. Persze OT-k vannak, de ez így elsőre riasztóan hangzik.
Nem elképzelhetetlen, hogy az előszezon végére, amikor már lesz Seanéknak némi képe arról, hogy hol maradtak nagyobb lyukak, megint csinálunk valami cserét, a tavaly Haralsonhoz hasonlót.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Sajna egy jó széria megtört az éjjel: eddig mindig elnyertük az SB-rendezés jogát, ha pályáztunk.
Tegnap buktunk, pedig a város 300. születésnapi évében került volna rá sor. Nagyon mi voltunk az esélyesek, még King is címlapon áradozott, az nfl.com is riportot csinált Ritával.
Állítólag azért vitte Minnesota az eseményt, mert új stadionjuk lesz hatalmas költségekkel, és ilyenkor szeretnek egy kis pluszbevételt adni a kiköltekező városnak/államnak.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben alakítgatjuk az UDFA részleget, jöttek újak és már távoztak is az először választottak közül.

Nem UDFA, de leigazoltuk közben Thomas Welch-et, veterán OT, tavaly a Billsnél volt csere, 2010-ben a hetedik körben választotta a Pats. Illetve jött még Cheta Ozougwu OLB, tavaly hét meccsen lépett pályára a Bearsben és csinált egy sacket, egy fumble-t, ill. öt szerelést.

Cooks közben a rookie minicampben is erősen bizonyít eddig, a rendes edzőtábor nagyjából két hónap múlva kezdődik.
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Graham (ahogy az ilyenkor nem szokatlan eljárás) vélhetően nem fog addig részt venni a csapat életében, amíg nem kap új szerződést.
A holdout egy eszköz arra, hogy a franchise-t új szerződés megkötésére sürgesse, továbbá így nem áll fenn a veszélye egy súlyos sérülésnek sem, ami után a csapat nem adna neki akkora szerződést, mint amekkorát most várhat.atapapa
Köszönöm.

Akkor majdnem sztrájknak is lehetne mondani 😀. Akkor be lehetne vetni sztrájktörőket is. 😀
Érdekes téma ez, elvileg a f. tag-el van élő szerződése,tehát ha nem látogatja a csapat tevékenységeit akkor szerződést szeg.
Morálisan meg lehetne érteni mindkét felet, mert Graham nem volt eddig nagyon megfizetve, viszont a vezetés meg a legjobbat akarja kihozni a csapat számára.
Ami nem tetszik, hogy a nyilvánosság előtt is megy a harc, ez árthat a csapatnak, belegondolva az általam szerzett tapasztalatokba. No nem ekkora pénzekről volt szó 😀 😛

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ahogy az várható volt, az újoncok aláírtak :cool:
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Graham (ahogy az ilyenkor nem szokatlan eljárás) vélhetően nem fog addig részt venni a csapat életében, amíg nem kap új szerződést.
A holdout egy eszköz arra, hogy a franchise-t új szerződés megkötésére sürgesse, továbbá így nem áll fenn a veszélye egy súlyos sérülésnek sem, ami után a csapat nem adna neki akkora szerződést, mint amekkorát most várhat.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Srácok, mi a helyzet Graham-el? Tényleg holdoutolni akar?peterk2005
Vagy csak kell körülötte valami hiszti, mert mostanság minden Cooksról és a draftról szól.Tocy
Ilyet is lehet? Hmmm....
Először megfogott a kifejezés, de aztán szótáraztam itt a honlapon 😀
Érdekes szituáció lehet.
Esetleg valaki mondana infót, hogy milyen következmények lehetnek ilyen esetekben? Nem gondolnám, hogy Jimmy esetében ez lenne, csak már kíváncsi vagyok.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Srácok, mi a helyzet Graham-el? Tényleg holdoutolni akar?peterk2005
Vagy csak kell körülötte valami hiszti, mert mostanság minden Cooksról és a draftról szól.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Srácok, mi a helyzet Graham-el? Tényleg holdoutolni akar?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ma összeröffentek az újoncok, na meg néhány korábban kipróbált veterán is próbálkozik, hátha lesz még maradásuk a ligában. Pl. egy régi ismerős Jamaal Anderson személyében, de két korábbi LSU-sztár is lehetőséget kapott (Jefferson, Hester).
A nap pillanata mégis az volt, amikor Payton bejelentette, hogy leigazoltuk a Tulane egyetemen 2 éve nyaktörést szenvedett és kerekesszékbe kényszerült Devon Walkert. A srác ma diplomázott, előzőleg azt mondták neki, hogy ebédelni hívják el, majd meglepték egy (jelképes) szerződéssel.