New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Állítólag matchelünk Bushért! 😛
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ja amúgy most nézem, hogy LB-draft kötelező mindkét posztra, mert jövőre OLB-nek csak Galette-nek van szerződése, ILB-nek pedig Lofton 9 milliót foglalna a sapkából 4,5 milliós roster bonusszal és Hawthorne is vinne 6 milliót, ezekre nem lesz pénzünk, nem érnek ennyit. Jobb lenne idén beépíteni valakit, hogy jövőre nyugodt szívvel küldhessük el valamelyiket...Tocy
Akkor draftoljunk DE-t, mert Jordan szerződése is lejár valamikor 😉
Szvsz G-t megtartjuk, odavan a városért és már tavaly is áron alul írt alá.
Lofton minimum át lesz strukturálva, Reddickre is lehet számítani szerintem.
BPA-n persze hoznék LB-t, de nem rícselnék csak azért, mert nem tudni jövőre mi lesz az említett emberekkel.atapapa
Ja én is így gondoltam, de ha mondjuk Mosley a BPA 1/27-nél...Tocy
Nagyfintorogva behúznám 😕)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja amúgy most nézem, hogy LB-draft kötelező mindkét posztra, mert jövőre OLB-nek csak Galette-nek van szerződése, ILB-nek pedig Lofton 9 milliót foglalna a sapkából 4,5 milliós roster bonusszal és Hawthorne is vinne 6 milliót, ezekre nem lesz pénzünk, nem érnek ennyit. Jobb lenne idén beépíteni valakit, hogy jövőre nyugodt szívvel küldhessük el valamelyiket...Tocy
Akkor draftoljunk DE-t, mert Jordan szerződése is lejár valamikor 😉
Szvsz G-t megtartjuk, odavan a városért és már tavaly is áron alul írt alá.
Lofton minimum át lesz strukturálva, Reddickre is lehet számítani szerintem.
BPA-n persze hoznék LB-t, de nem rícselnék csak azért, mert nem tudni jövőre mi lesz az említett emberekkel.atapapa
Ja én is így gondoltam, de ha mondjuk Mosley a BPA 1/27-nél...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ja amúgy most nézem, hogy LB-draft kötelező mindkét posztra, mert jövőre OLB-nek csak Galette-nek van szerződése, ILB-nek pedig Lofton 9 milliót foglalna a sapkából 4,5 milliós roster bonusszal és Hawthorne is vinne 6 milliót, ezekre nem lesz pénzünk, nem érnek ennyit. Jobb lenne idén beépíteni valakit, hogy jövőre nyugodt szívvel küldhessük el valamelyiket...Tocy
Akkor draftoljunk DE-t, mert Jordan szerződése is lejár valamikor 😉
Szvsz G-t megtartjuk, odavan a városért és már tavaly is áron alul írt alá.
Lofton minimum át lesz strukturálva, Reddickre is lehet számítani szerintem.
BPA-n persze hoznék LB-t, de nem rícselnék csak azért, mert nem tudni jövőre mi lesz az említett emberekkel.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja amúgy most nézem, hogy LB-draft kötelező mindkét posztra, mert jövőre OLB-nek csak Galette-nek van szerződése, ILB-nek pedig Lofton 9 milliót foglalna a sapkából 4,5 milliós roster bonusszal és Hawthorne is vinne 6 milliót, ezekre nem lesz pénzünk, nem érnek ennyit. Jobb lenne idén beépíteni valakit, hogy jövőre nyugodt szívvel küldhessük el valamelyiket...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A Bears (Kromer) lenyúlta BDLP-tatapapa
1 éves szerződés veteránminimumért. 😮

Nekünk ennyit nem ért volna???nfl_lover
Nem tudom mi lehet a háttérben, de ő ennél azért többet ér...

Van egy olyan teóriám még mindig, hogy idén többet akarunk futni, főleg belül, erőfutásokkal akarunk operálni. Ebbe nem kellett Sproles sem és ehhez talán kicsi volt BDLP is - inkább egy nagyobb darab centert akarunk ide állítani. Ez lehet akár Lelito, talán még visszahozhatjuk Goodwint (sok helyen írják őt, szerintem nem valószínű), vagy draftolhatunk 3-4. körben valakit ide.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Kicsit volt egy olyan érzésem az utóbbi időkben, hogy nem is volt szándékunkban itt tartani. Mint Collins-nál, csak most nem hoztunk senkit helyette.
Szívesen belelátnék most Paytonék fejébe

több mint 10 éve
nfl_lover 912
A Bears (Kromer) lenyúlta BDLP-tatapapa
1 éves szerződés veteránminimumért. 😮

Nekünk ennyit nem ért volna???
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
A Bears (Kromer) lenyúlta BDLP-t

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Kelvin Benjamin vagy Lee lenne a jobb nekünk szerintetek?sLyNz
Szvsz egyértelműen Lee, bár én irtózom a USC-s elkapóktól.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Én továbbra is draftolnék CB-t.
Champ nem nyugtatott meg, lehet belőle Sharper-sztori, de befürödhetünk úgy is, ahogyan tavaly a Frisco Asomugha leigazolásával.

Terveim szerint idén csinálok egy tippjátékot a draftra is, ezt ingyen, kevesebb kérdéssel, csak a móka kedvéért.atapapa
Persze, csak mondjuk hét cornert rosteren tartani, amiből ötöt rendszeresen játszatni kell...oké Sweetinget vegyük le, akkor marad hat és abból kell ötöt forgatni...Tocy
Csak ebből White inkább volt jó S-ként, sokadik cornerként, Bailey meg "valamiért" tavaly a sérülése után visszatérve a snapek 84 százalékát a slot WR-en kapta.

Szóval a szélre a jelenlegi ismereteim alapján biztosan bevethető névként csak Lewis és Robinson ugrik be.

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Kelvin Benjamin vagy Lee lenne a jobb nekünk szerintetek?

......
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Rafael Bush wants to start and is hoping to join the Falcons.

Ja és elvileg leszálltunk Rice-ról.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én továbbra is draftolnék CB-t.
Champ nem nyugtatott meg, lehet belőle Sharper-sztori, de befürödhetünk úgy is, ahogyan tavaly a Frisco Asomugha leigazolásával.

Terveim szerint idén csinálok egy tippjátékot a draftra is, ezt ingyen, kevesebb kérdéssel, csak a móka kedvéért.atapapa
Persze, csak mondjuk hét cornert rosteren tartani, amiből ötöt rendszeresen játszatni kell...oké Sweetinget vegyük le, akkor marad hat és abból kell ötöt forgatni...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Én továbbra is draftolnék CB-t.
Champ nem nyugtatott meg, lehet belőle Sharper-sztori, de befürödhetünk úgy is, ahogyan tavaly a Frisco Asomugha leigazolásával.

Terveim szerint idén csinálok egy tippjátékot a draftra is, ezt ingyen, kevesebb kérdéssel, csak a móka kedvéért.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem hiszem, hogy bárkit is igazolnánk, gyakorlatilag kész a keretünk, ami hiányzik, bőven pótolható a draftról. Jelenleg 43+13 emberünk van (zárójelben azok, akik nem igazán voltak/lesznek rosteren szerintem, de jelenleg ott vannak):

QB: Brees, McCown, Griffin
G: Evans, Grubbs (Kelemete)
T: Strief, Armsteadm Harris (Nsekhe, Jones)
C: Lelito
TE: Graham, Watson, Hill
RB: Ingram, Thomas, Cadet, Robinson
FB: Lorig ( Austin Johnson)
WR: Colston, Toon, Stills, Morgan (Givens, Hawkins, Tanner)

DE: Jordan, Hicks, Walker, Foster
DT: Bunkley, Jenkins
ILB: Lofton, Hawthorne, Humber, Reddick
OLB: Galette, Butler, Haralson, Dawson (Knox, Rufus Johnson)
S: Byrd, Vaccaro, Ball
CB: Lewis, Bailey, Robinson, White, Wade, Sweeting (Davis, Brooks, Frederick)

K: Graham (Dimke)
P: Morstead
LS: Drescher

Ha a zárójeleseket levesszük és mindenki más marad, akkor tíz ember hiányzik, ez bőven pótolható draftról és UDFA-ről. Kell egy WR, egy belső és egy külső falember az offense-be, kell egy safety és kell minimum egy LB, ezen kívül abszolút BPA mehet és nem lesz semmi lyuk. CB nem hiszem, hogy lesz ezek után, van négy olyan játékosunk ide, akit használni fogunk fixen, plusz Wade és Sweeting.
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Na eddig próbáltam követni, hogy kire- mire lesz keretünk a sapka alatt, a hozzászólásaitokból, de most már elveszítettem a fonalat 😛 Valaki esetleg az utóbbi napok igazolásai után milyenek a kilátásaink? Tudom,hogy mi nem látunk a lapok mögé, de hátha valaki vállalkozik erre 😀 .Fattyu
Haralsont egy fél csomag szotyiért hoztuk vissza, Marcus Ballal együtt foglalnak kb egy milliót. Bush 1,4 milliójával és Bailey szerződése nélkül 1,7 milliónk van az overthecap szerint, de így valószínűleg az az 1,4 milla marad, így összesen 3,1-ről beszélhetünk, de mivel Bailey szerződése 2 év, 7 milla (illetve gondolom ebben sok HA van), tehát az a 3 millió nagyjából el is mehet rá. Mivel még jópár camp-emberünk rosteren van, ők foglalják a helyet az újoncok fizetésére, tehát azokkal nem kell számolnunk, így nagyjából most nullán vagyunk, viszont gyakorlatilag a kezdőcsapataink készen vannak, egy center kell még, hogy Lelitóval lejátsszák, illetve egy WR, akit nevezhetünk kezdőnek.Tocy
Köszönöm!
Akkor a mozgásterünk szűkös. Gondolom, Brees szerződésmódosítása és esetleges trade-ek változtathatnak a helyzeten egy picit.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ezt sikerült összehozni a bowl.hu mock draftban:

1/26 - Marqis Lee, WR, (USC)
2/26 - Jaylen Watkins, CB (Florida)
3/27 - Telvin Smith, LB (Florida State)
4/26 - Jordan Zumwalt, ILB (UCLA)
5/27 - De'Anthony Thomas, RB/WR (Oregon)
5/29 - Tyler Larsen, C (Utah State)
6/26 - Chris Boswell, K (Rice)

Watkins kicsit korai, viszont jó fit szerintem, többivel nagyjából meg vagyok elégedve.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na eddig próbáltam követni, hogy kire- mire lesz keretünk a sapka alatt, a hozzászólásaitokból, de most már elveszítettem a fonalat 😛 Valaki esetleg az utóbbi napok igazolásai után milyenek a kilátásaink? Tudom,hogy mi nem látunk a lapok mögé, de hátha valaki vállalkozik erre 😀 .Fattyu
Haralsont egy fél csomag szotyiért hoztuk vissza, Marcus Ballal együtt foglalnak kb egy milliót. Bush 1,4 milliójával és Bailey szerződése nélkül 1,7 milliónk van az overthecap szerint, de így valószínűleg az az 1,4 milla marad, így összesen 3,1-ről beszélhetünk, de mivel Bailey szerződése 2 év, 7 milla (illetve gondolom ebben sok HA van), tehát az a 3 millió nagyjából el is mehet rá. Mivel még jópár camp-emberünk rosteren van, ők foglalják a helyet az újoncok fizetésére, tehát azokkal nem kell számolnunk, így nagyjából most nullán vagyunk, viszont gyakorlatilag a kezdőcsapataink készen vannak, egy center kell még, hogy Lelitóval lejátsszák, illetve egy WR, akit nevezhetünk kezdőnek.
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Na eddig próbáltam követni, hogy kire- mire lesz keretünk a sapka alatt, a hozzászólásaitokból, de most már elveszítettem a fonalat 😛 Valaki esetleg az utóbbi napok igazolásai után milyenek a kilátásaink? Tudom,hogy mi nem látunk a lapok mögé, de hátha valaki vállalkozik erre 😀 .

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Marqise Lee érkezik vizitre hozzánk és a Panthershöz is.

Több helyen is úgy vélik a szakik, hogy nagy hiba volt Bailey leigazolása, egyrészt ő már nem tud nekünk semmit adni (mivel ha lenne még a tankban, a Denver egy nagy paycuttal megtartotta volna), másrészt ezt a pénzt Bush megtartására kellett volna költenünkTocy
Azért felelőtlenség ilyet kijelenteni, mert szvsz senki se tudja hogy valójában milyen fizikai állapotban lesz CB szeptemberre. Bush a harmadik S, aminek sokkal nagyobb volt a jelentősége addig, amíg Jenkins és Harper volt az első kettő. Byrd és Vaccaro mögött más a helyzet azért.
Jelenleg mi vagyunk az a csapat, mely a legjobban tudja, hogy megéri-e azt a pénzt kifizetni Bush-ra, amit a Falcons felajánlott. Mivel Payton alatt nem nagyon bántuk meg játékosok elengedését, én bízom az ítéletükben.atapapa
Ezek a szakik már több felelőtlen kijelentést tettek, például, hogy nem igazolunk idén senkit...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Marqise Lee érkezik vizitre hozzánk és a Panthershöz is.

Több helyen is úgy vélik a szakik, hogy nagy hiba volt Bailey leigazolása, egyrészt ő már nem tud nekünk semmit adni (mivel ha lenne még a tankban, a Denver egy nagy paycuttal megtartotta volna), másrészt ezt a pénzt Bush megtartására kellett volna költenünkTocy
Azért felelőtlenség ilyet kijelenteni, mert szvsz senki se tudja hogy valójában milyen fizikai állapotban lesz CB szeptemberre. Bush a harmadik S, aminek sokkal nagyobb volt a jelentősége addig, amíg Jenkins és Harper volt az első kettő. Byrd és Vaccaro mögött más a helyzet azért.
Jelenleg mi vagyunk az a csapat, mely a legjobban tudja, hogy megéri-e azt a pénzt kifizetni Bush-ra, amit a Falcons felajánlott. Mivel Payton alatt nem nagyon bántuk meg játékosok elengedését, én bízom az ítéletükben.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Sokat lehetne írni, miért volt nagyon jó Champ igazolása, a hihetetlen (játék)intelligencia, tudás és tapasztalat, amit adhat a csapatnak, stb stb, de elég lenne csak annyit is írni, hogy 2009, Darren Sharper.

Ugyanúgy leírták, ugyanúgy leöregezték, aztán dobott egy 1st team All-Prot és ugye az SB.

Busht nagyon sajnálnám, ha menne, de ez a Marcus Ball srác, CFL ide vagy oda, nagyon ígéretesnek tűnik, talán még jobbnak is, mint Bush. Ha viszont meg tudnánk őt is tartani, az álom keret lenne.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
hát nem tudom, én azért annyira nem vagyok oda. kezdőnek jött vajon?lol
Tavaly előtt még 2nd team All Pro volt (ezt nem szurkolók szavazzák), tavaly meg sérült. Ha nem lesz jó TC-n vagy sérült lesz, nem lesz kezdő, ilyen egyszerű /*egyébként elképzelhetetlennek tartom, h nickel CB-nél hátrébb legyen a rosteren, mert akkor alá se írt volna, annál azért ő több minth az motiválja h minél jobb helyről nézhesse a meccseket*/.
Évi 3,5 millió az egészen minimális kockázat, nála rosszabb CB-k kaptak nagyobb prove it szerződéseket, amikor még kisebb cap volt (pl Tracy Porter 2012-ben 4 milliót, csakhogy ismerőst mondjak)

Egyébként voltak hangok, h lassan át kéne képzeni safety-nek, mert lassul, de tud fizikálisan játszani, jól lép fel futáshoz, jól szerel stb, de ugyan nem zárkózott el előle, de érezhetően nagyon nem akarta...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Marqise Lee érkezik vizitre hozzánk és a Panthershöz is.

Több helyen is úgy vélik a szakik, hogy nagy hiba volt Bailey leigazolása, egyrészt ő már nem tud nekünk semmit adni (mivel ha lenne még a tankban, a Denver egy nagy paycuttal megtartotta volna), másrészt ezt a pénzt Bush megtartására kellett volna költenünk. Szerintem Bush-t valóban ki kellene fizetni (de így már nem tudjuk), de Bailey azért rövid-középhosszú utakon még mindig jó lehet, a falunk és Byrd sokat segíthet neki is, illetve szerintem nem lesz ő kezdő, inkább beljebb kap szerepet, ahol meg még mindig sokat érhet. Meg hát az kizárt, hogy mi ne vizsgáltuk volna meg alaposan a fizikai állapotát...

Ja és Jeff Duncan szerint le kellene tradelnünk az első körben, mert amilyen játékosokat ott találhatunk, olyat a második kör közepén is lehet.