New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk. atapapa
A tavaly két #1 a liga utolsó két helyezettje volt bekapott yardokban, de kapott pontokban középmezőnybe tartoztak.Gyurma Pappa
Elhiheted, egy szót se szóltam volna, ha a scoring D nálunk se az utolsók egyike lenne 😊
atapapa
Én most erről a meccsről beszéltem 😀
Gyurma Pappa
Én meg is-is 😊

Mégegyszer mondom: hagyjuk a prevent D időszakot, az indokolt volt ott, és szépen működött is, így előnyben.Gyurma Pappa
Prevent D csak az utolsó drive-ban volt, még az utolsó előttiben is blitzeltünk többször. De igazából lényegtelen, ebből a meccsből az ellenfél gyatra támadójátéka miatt nem lehet sok következtetést levonni.


Az egy White elváltást kivéve (amikor is neki nem lett volna szabad mennie blitzelni, ezt egy jó/tapasztalt CB felismeri, hogy emberhátrányban volt a védelem azon az oldalon, normál esetben, ott szerintem inkább a RB volt a hot route-on, de nem elemeztem halálba a playt, csak az első ránézés mondatja velem), szinte nem volt komolyabb panasz a secre.Gyurma Pappa
Nem tudom ilyenkor milyen "szabadságot élvez" a blitzre kijelölt játékos.
Abban a playben az egész koncepció furcsa volt, White blitzre küldve, de a corner és a safety mögötte/mellette meg spriccelt vissza, mintha mind a ketten mély zónát kaptak volna, a WR előtt meg ott volt a hatalmas terület.
Azt osztom, hogy a levegőben jó volt a sec, de szerelni továbbra se tudnak.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
ez a meccs pont arra volt jó, h a Failcons ellen fel legyünk tüzelve.
lol
ez volt az első ami eszembe jutott 😊 nem mintha gond lenne ellenünk a motivációval, de ez a sikerélmény még tuti tesz rá egy lapáttal 😕peach
Mondjuk a Ti csoport elsőségetek nem igazán érinti, a seed #1-t pedig nem most fogjátok elbukni. A perfect season ígyse-úgyse lesz meg, ezt szerintem a szívének nem is annyira a mélyén minden Falcons szurkoló tudja, lesz olyan meccs, amikor amikor nem lesz misstackle majd holding 3&6-nál 😊

több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk. atapapa
A tavaly két #1 a liga utolsó két helyezettje volt bekapott yardokban, de kapott pontokban középmezőnybe tartoztak.Gyurma Pappa
Elhiheted, egy szót se szóltam volna, ha a scoring D nálunk se az utolsók egyike lenne 😊
atapapa
Én most erről a meccsről beszéltem 😀

De ha így megy tovább, és mondjuk tényleg sikerül legalább scoringban jól állni, akkor nem leszek szomorú.

Érdekes volt, hogy SS tényleg visszanyúlt a tavalyi D-hez. Az egy White elváltást kivéve (amikor is neki nem lett volna szabad mennie blitzelni, ezt egy jó/tapasztalt CB felismeri, hogy emberhátrányban volt a védelem azon az oldalon, normál esetben, ott szerintem inkább a RB volt a hot route-on, de nem elemeztem halálba a playt, csak az első ránézés mondatja velem), szinte nem volt komolyabb panasz a secre. Mégegyszer mondom: hagyjuk a prevent D időszakot, az indokolt volt ott, és szépen működött is, így előnyben. A szélsőfutásokat pedig nem tudtuk megfogni, valamit-valamiért. Amikor Vilma volt a szélen, akkor egészen jól ment, amikor Shanle, akkor nem. Illetve Casillas is-is játékot nyomott, az első félidőben fail volt, a másodikban sokkal jobb.

(És személyes dolog: ha nem eredménykövetőzök, akkor megy a csapatnak. Lehet én jinxeltem eddig? 😀 Btw jobban tudok figyelni is)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk. atapapa
A tavaly két #1 a liga utolsó két helyezettje volt bekapott yardokban, de kapott pontokban középmezőnybe tartoztak.Gyurma Pappa
Elhiheted, egy szót se szóltam volna, ha a scoring D nálunk se az utolsók egyike lenne 😊

Majd vasárnap kiderül, hogy léptünk-e bármit előre vagy csak az Eagles O a liga idei szépségtapasza a védelmek számára.

A támadósor idén most tetszett a legjobban, voltunk már hatékonyabbak, ám ennyire kombinatívak nem, végre nem lehetett tudni előre hogy melyik RB milyen playt hoz a pályára. Mondjuk a screen Ivoryra viccesen lett kivitelezve, de összességében egy szavunk se lehet.

Sorban valami 8. MNF-ünket nyertük meg, ha Goodellen múlik, jövőre nem játszunk hétfőn 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
ez a meccs pont arra volt jó, h a Failcons ellen fel legyünk tüzelve.
lol
ez volt az első ami eszembe jutott 😊 nem mintha gond lenne ellenünk a motivációval, de ez a sikerélmény még tuti tesz rá egy lapáttal 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk. atapapa
A tavaly két #1 a liga utolsó két helyezettje volt bekapott yardokban, de kapott pontokban középmezőnybe tartoztak. (Persze a teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy borzasztó sok labdát szereztek, főleg a Green Bay.)
Nem örülök a 400+ yardnak, de a 13 kapott pont (amiből 3 ráadásul nem is a védelem hibája volt), teljesen elfogadható. Azért a teljes igazsághoz tegyük hozzá, hogy a 400 yardból az utolsó két drive-ban prevent D ellen született majd 150 yard.

Egyébként egészen jónak tűnik így az Thomas-Ivory-Ingram trió, Sproles visszatérésével remélem mostmár tényleg Cadet kerül inaktívra, Ivory stabilan marad.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula nektek!
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Nem volt ezt rossz nézni azért 😉 A védelem abban kicsit hasonlított a Williams korabelire, hogy a sok blitz mellé szépen nyeltük a nagy playeket is. és a misstackle gyár ugyebár ...
Viszont végre futottunk. Jól! Ingram 6.3-at átlagolt, és volt olyan szitu, hogy pályán volt és passzjáték lett...sőt kétszer ő kapott el! Mennyei manna 😉
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ez a meccs pont arra volt jó, h a Failcons ellen fel legyünk tüzelve.
gondoltam, h ilyen rb sor mellett nem fog feltűnni Sproles hiánya. 😀

tudom, gyenge Eagles, de azért jó volt nézni ezt a felszabadult játékot, elbírnám viselni ezt a defense statisztikát minden héten.
mondjuk azért így is volt jópár necces szituáció..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Sproles, who?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Lényeg a W.Sokat nem lehet levonni ebből a győzelemből,mert ez egy borzasztó gyenge Eagles volt.Viszont mikor futottunk is néha néha akkor össze jöttek a dolgok.Kicsit erőltetni kéne jobban a futást.Megfingatjuk matty fiúékat és már teljes lesz a szezon is.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
a meccs alatt Gleason-t kórházba kellett szállítani, remélem semmi komoly. 😕lol
Jól van.


Kár hogy nem minden héten egy Phili OL könnyíti meg a védelmünk dolgát.
Utoljára 2002-ben értünk el egy meccsen 7 sacket.
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk.

több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a meccs alatt Gleason-t kórházba kellett szállítani, remélem semmi komoly. 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
aztán pár hónap múlva rájön, hogy milyen jó is a dallasi családi ház, kölkök, asszony, csapat helyben.
Amadeus91
Max. a gyerek, Payton elvált.
Ez igaz, de SP is ugyanúgy a franchise arca, mint Brees, vagy Manning. Manning tuti nem ment volna el a Coltsból csak azért, mert máshol pár millával többet keresett volna. Őt a franchise rakta ki. Ha a Saints tulaj úgy dönt, hogy jöjjön más Payton helyett, az egy dolog. De ha a Saints akarja őt, és Payton mégis lelép, az szerintem elég fura lenne...peterk2005
Pontosan erről van szó. Minek menjen el? Azért mert valahol kifizetnek neki évente 9 milliót, és Benson csak 8,5 akar neki fizetni?

Nem hiszem, hogy el fog menni, de akkor sem értem, miért kellett ez a NFL-től.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez igaz, de SP is ugyanúgy a franchise arca, mint Brees, vagy Manning. Manning tuti nem ment volna el a Coltsból csak azért, mert máshol pár millával többet keresett volna. Őt a franchise rakta ki. Ha a Saints tulaj úgy dönt, hogy jöjjön más Payton helyett, az egy dolog. De ha a Saints akarja őt, és Payton mégis lelép, az szerintem elég fura lenne...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
Amilyen módon King ma körbejárja, hogy a Philitől kezdve potenciálisan hány csapat szeretné elvinni majd Paytont, úgy én nagyon nem tudnék nyugodt lenni. De ha tényleg csinált neki egy kamu állást Benson, akkor a legalja lenne Paytontól, ha mégis lelépne.atapapa
A kamu állás nélkül is az lenne. Szerintem majdnem kizárt, hogy elmenjen. Az a "majdnem" is csak azért van ott, mert az is meglepett, hogy a nyári Brees szerződés mennyire nehezen jött össze.
peterk2005
aztán pár hónap múlva rájön, hogy milyen jó is a dallasi családi ház, kölkök, asszony, csapat helyben.

Anno Manningért is bejelentkeztek olyan csapatok, ahol nem feltétlen a QB volt a legnagyobb need. Ha 1-1 ilyen klasszis kikerül FA-re, akkor biztos, hogy röpülni fognak az ajánlatok. Azért SP is egy elit (nevezhetjük annak?) edző.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amilyen módon King ma körbejárja, hogy a Philitől kezdve potenciálisan hány csapat szeretné elvinni majd Paytont, úgy én nagyon nem tudnék nyugodt lenni. De ha tényleg csinált neki egy kamu állást Benson, akkor a legalja lenne Paytontól, ha mégis lelépne.atapapa
A kamu állás nélkül is az lenne. Szerintem majdnem kizárt, hogy elmenjen. Az a "majdnem" is csak azért van ott, mert az is meglepett, hogy a nyári Brees szerződés mennyire nehezen jött össze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Van valaki, aki rajtam kívűl inkább gépen, mint a Tv-ben nézi a mai meccset? 😀krixtofer
Én Tv-be nézem,de fórumozok közben.Szóval gyere Te is eredménykövetőbe 😛Kiss
😊 Ááá nem szoktam eredménykövetőbe írni.. Inkább koncentrálok és élvezem (na jó mostanában csak szurkolok inkább, minthogy élvezném, de nem gond 😀 Saints Till I Die! ) a meccset! 😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Nyilván sokan szeretnék Paytont, de sztem ennek a valóságalapja a nulla felé konvergál.

Amúgy, ha nyertek este, 100%-osan venné a fordulót az NFC South, mindig is mondtam, hogy bivalyerős a csoport 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Eddig sem aggódtam különösebben, de ezekután meg semennyire sem. Sean Payton 2013-ban is a Saints HC-je lesz.Gyurma Pappa
Amilyen módon King ma körbejárja, hogy a Philitől kezdve potenciálisan hány csapat szeretné elvinni majd Paytont, úgy én nagyon nem tudnék nyugodt lenni. De ha tényleg csinált neki egy kamu állást Benson, akkor a legalja lenne Paytontól, ha mégis lelépne.

Szóval ez engem is megnyugtatott, de láttam én már az NFL-ben pár ígéretet edzőtől, pl. Petrino is milyen jól megnyugtatta a tulajt az ellenünk vívott MNF előtt 2007-ben, hogy maradni fog, aztán pár nap múlva elment az Arkansas-hoz. Saban is határozottan kijelentette, hogy nem megy az Alabamához, két hét múlva már ott edzősködött.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Van valaki, aki rajtam kívűl inkább gépen, mint a Tv-ben nézi a mai meccset? 😀krixtofer
Én Tv-be nézem,de fórumozok közben.Szóval gyere Te is eredménykövetőbe 😛

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Nem mellékesen Loomis poszttal, részletes életrajzzal szerepel az idei Hornets media guide-ban (amiben nagyjából az egész személyzet fel van sorolva), Paytonról meg egy szó sem esik. Csodálkoznék ha látták volna őt valaha a Hornets-HQ-ban, már csak azért is, mert körülményes procedúrát kell végigzongoráznia Paytonnak, ha akár csak véletlenül is egy NFL-alkalmazottal találkozik, Loomis meg annak számít, főleg holnaptól, mivel most járt le az eltiltása.

atapapa
Simán Benson fizetési listán tartja Paytont, nincs ezen mit gondolkodni. Élnie kell neki is valamiből, én ezt teljes mellszélességgel támogatom, meg jól jelzi, hogy elég messze elmegy Benson, ha Payton fizetéséről van szó. Eddig sem aggódtam különösebben, de ezekután meg semennyire sem. Sean Payton 2013-ban is a Saints HC-je lesz.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Imréknek Boldogat!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hogy képes lenne alkalomszerűen új és hasznos nézőpontokat adni, egy-egy mítingen elmondani a véleményét? Talán, de hogy egy szezonon keresztül Payton folyamatosan komolyabb hasznára legyen egy NBA-csapatnak, azt kétlem.

Loomis, az eltiltott GM dolgozik a Hornets-nek, ami szerintem szintén kamu meló nagyrészt, de az ő jelenlétének némi gyakorlati haszna lehet, mivel a Hornets friss szerzeménye Bensonnak és szeretné a Saints-nél bevált vezetési szemléletet ott is meghonosítani, amire kevés alkalmasabb ember van, mint egy amúgy eltiltását töltő general manager.
Ő vélhetően az eltiltás lejárta után is Benson szemeként jelen lesz majd, nem sportszakmai kérdésekben lesz súlya a szavának továbbra is.
De konkrét csapaépítési tervekben, fizetési sapkára vonatkozó elgondolásokban nem hiszem hogy sokat tudna segíteni, annyira eltérő szemléletet igényel az NBA és az NFL (ezt még annak idején Gyurmának bővebben kifejtettem). Sikeres profi KOSÁRLABDAcsapat építésében a többszörös bajnok Spurs-nél tapasztalatokat szerző Demps-nek sok újat ő se tud mondani szvsz.

Nem mellékesen Loomis poszttal, részletes életrajzzal szerepel az idei Hornets media guide-ban (amiben nagyjából az egész személyzet fel van sorolva), Paytonról meg egy szó sem esik. Csodálkoznék ha látták volna őt valaha a Hornets-HQ-ban, már csak azért is, mert körülményes procedúrát kell végigzongoráznia Paytonnak, ha akár csak véletlenül is egy NFL-alkalmazottal találkozik, Loomis meg annak számít, főleg holnaptól, mivel most járt le az eltiltása.