New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
PR X. 😀
Atlanta: "Ki hitte volna, hogy pont a Saints ellen úszik el a veretlenség? Mindenki, akit ismerek"hajdu
Meglepő, de idén ebben a győzelemben voltam a legbiztosabb, meg a denveri vereségben...mondjuk meccs előtt írtam havernak, hogy na ma elkenjük a Falconst, és inenntől egy rossz meccs csúszik csak be, és 10-6-tal bejutunk a PO-ba 😀
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
PR X. 😀
Atlanta: "Ki hitte volna, hogy pont a Saints ellen úszik el a veretlenség? Mindenki, akit ismerek"
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nem mindegy, hogy "snapszámláló", vagy "snapsz-számláló"! 😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szerény szurkolók vagyunk 😊

Némi stat: red zone offense-ben ebben a pillanatban a liga legjobbjai vagyunk, 71%-kal, ami 12%-kal jobb a tavalyinál.
Red zone D: a középmezőnyben vagyunk (52%), de ez tavalyhoz képest hatalmas előrelépés, akkor 61%-kal a második legrosszabbak voltunk.
Ami különösen érdekes, hogy hazai pályán a red zone-ban a 3. legjobban védekező csapat vagyunk, idegenben viszont az ötödik legrosszabb.

Az Oakland még nálunk is szélsőségesebb csapat a red zone-ban, pechünkre otthon sokkal jobbak. Red zone O 36%, de hazai pályán 60%, red zone D 63%, de hazai pályán 54%.



Szerk: "snapszámláló"

Offense (62 snaps)

J Evans G 62 100%

B Grubbs G 62 100%

J Bushrod T 62 100%

B De La Puente C 62 100%

C Brown T 62 100%

D Brees QB 62 100%

D Henderson WR 43 69%

M Colston WR 42 68%

J Graham TE 34 55%

P Thomas RB 27 44%

L Moore WR 27 44%

E Olsen G 26 42%

M Ingram RB 24 39%

J Morgan WR 24 39%

D Thomas TE 23 37%

J Collins FB 23 37%

C Ivory RB 10 16%

T Cadet RB 6 10%

R Harper SS 1 2%
😊

Defense (73 snaps)

R Harper SS 73 100%

M Jenkins FS 73 100%

P Robinson CB 73 100%

C Lofton LB 73 100%

J Greer CB 66 90%

C Jordan DE 65 89%

S Ellis DT 60 82%

W Smith DE 55 75%

T Johnson DT 45 62%

J Patrick CB 28 38%

J Vilma LB 28 38%

T McBride DE 26 36%

I Abdul-Quddus FS 23 32%

J Casillas LB 22 30%

A Hicks DT 22 30%

B Bunkley DT 21 29%

C White CB 19 26%

D Hawthorne LB 19 26%

M Wilson DE 12 16%

Érdekes, hogy viszonylag milyen sokat álltunk fel 6. falemberrel, Olsennel. Az is furcsa, hogy Henderson volt a legtöbbet a pályán az elkapók közül, mégsem volt elkapása (kétszer dobott rá Brees).
Ugyanez Thomas, csak hét "érintése" volt (Cadetet leszámítva ez a legkevesebb volt a backek közül), de neki jutott a legtöbb snap.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Mert egy ilyen győzelem után, mindenki 1 hétig folyamatosan matt részeg! 😀
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Érdekes, hogy egy Falcons elleni győzelem után van itt a legnagyobb csend 😀
több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22


Someone fixed Wikipedia’s 2012 Falcons entry, but it’s broken again.
😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ez a löket McCray mutatványra emlékeztet, amikor szegény Kurt nem tudta hány óra van. Ez tényleg lights out 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
😀 olyasmi, de itt az a slusszpoén, hogy Henderson 60 fonttal könnyebb Abrahamnél. Tehát ezt úgy képzeljük el, mintha annak idején Kurt zúzta volna le Bobbyt 😊

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi történik a képen, ami miatt király? Komolyan. hajdu
készül a sült sólyom 😀lol
😊 remélem, az atlantai győzelmünk után is elkészítik.
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Mi történik a képen, ami miatt király? Komolyan. hajdu
készül a sült sólyom 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi történik a képen, ami miatt király? Komolyan.
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 229 — playoffs???
Ez a löket McCray mutatványra emlékeztet, amikor szegény Kurt nem tudta hány óra van. Ez tényleg lights out 😀 😀 😀 😀



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szerintem a védelemnek nem kellett nagy lökés, elég pár percet hallgatni White nyilatkozatait, aki arra nem pörög fel, az vonuljon vissza.

Az O-ban továbbra is a backekre kihegyezett kreatív playhívás a kulcs szerintem, még Ivorynak is kétszer annyi elkapása van idén, mint a korábbi két évében (2*1 😊)
Nagyon tetszett, amikor Cadet kiment a szélre, elkapta az oldalpasszt, majd pár play múlva a másik szélen ugyanezt a playt imitáltuk, Cadet még fel is ugrott, mintha tényleg menne felé a passz, majd indult a bomba az üresen maradt Jimmynek.
 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap2000000093808/QB-Brees-to-TE-Graham-29-yd-pass-TD

Carmichael nagy formában van, ezt Payton se csinálná sokkal jobban.
A pass rush a szokásosnál jobb volt, de a védelem által a 11 leütött passz az, ami igazán derék. Meccsenként átlagban kb. 5 DP-t csinálunk, a KC ellen volt eddig a legtöbb, 10.

Azt nem tudom vettétek-e, hogy Ivory futásánál Abrahamre mekkora löketet mért Henderson 😊




Ez a kép meg fenomenális 😀

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Csak én érzem úgy amugy, hogyha nincs tegnap Ivory, akkor nincs ilyen meccsünk, mintha az egész csapatot kicsit felrázta volna, és átragadt mindenkire ez a nagyon bizonyítani akarás, de főleg a D-re.EasyGhost
Én úgy érzem, ha nincs Ivory, nincs Ingram teljesítménye. 4,2-os átlag az már elég korrekt szint, ha meccsenként hozná, akkor én már elégedett lennék.
Gyurma Pappa
Szerintem Vitt visszatérése, ezáltal Kromer eredeti pozíciójának betöltése a kulcs a futás és Ingram feljavulásában. Gyanúsan azóta kezdett el működni a dolog.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Csak én érzem úgy amugy, hogyha nincs tegnap Ivory, akkor nincs ilyen meccsünk, mintha az egész csapatot kicsit felrázta volna, és átragadt mindenkire ez a nagyon bizonyítani akarás, de főleg a D-re.EasyGhost
Én úgy érzem, ha nincs Ivory, nincs Ingram teljesítménye. 4,2-os átlag az már elég korrekt szint, ha meccsenként hozná, akkor én már elégedett lennék.

Ami zavar: a sok drop. Jimmynek volt legalább egy kulcsdropja, Hendersonnak kettő. Egyiknél sem volt sok köze a DB-nek ahhoz, hogy nem kapta el a labdát.

A másik kicsit érdekes Thomas visszaesése. Ha SP lenne HC, akkor gyanakodnék, hogy titkolunk valami sérülést, így is gyanakszom, de azért kevésbé.

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Csak én érzem úgy amugy, hogyha nincs tegnap Ivory, akkor nincs ilyen meccsünk, mintha az egész csapatot kicsit felrázta volna, és átragadt mindenkire ez a nagyon bizonyítani akarás, de főleg a D-re.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hgyományosan a gyengébbektől kapunk ki. Tavaly előtt pl. a Browns és a Cards, idén ugye a bivalyerős Kansas, Carolina meg a formálódó Wash.
Én nem aggódnék a helyedben. hajdu
Akkor a Raiders-től szívunk vasárnap? 😊

Ivory 56 yardjánál a Payton-korszak alatt csak Deuce-nak volt hosszabb futása, 2006-ban a Tampa ellen, 57 yardnyi.
Brees és Colston eddig 55 TD-n osztozik, ami ugyanannyi, mint ahány "közös" TD-t Marino és Duper, vagy Montana és Rice összehozott.


Ezek érdekesek
Lofton:
“A rivalry? I wouldn’t say so because the Saints always [are] out on top of that. It’s not even. It’s a divisional game and that brings extra attitude to it, but I wouldn’t say it’s a rivalry."
😊


Shanle said the tension between the two teams began in pregame warm-ups, when several Falcons players began taunting ex-Atlanta linebacker Curtis Lofton, who joined the Saints as a free agent last March.

"They were talking [expletive] to our guy Curtis Lofton," Shanle told Y! Sports on Sunday night. "I couldn't even understand them. They were just walking all over our drills trying to mess with him. [Linebacker Jonathan] Vilma went and told their coach it was classless and they didn't even say anything. It set the tone for the day. It was classless and they got what they deserved."

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ha most fantasyznék, és nálam lenne Gonzo, már előre röhögnék az ellenfelem, sajnos őt maximum lassítani tudjuk. Korábban is sok gondunk volt vele, de idén ihletett formában játszik. Turnernek lehet, hogy nincs nagy éve, de a Panthers ellen is megrázta magát, múlthéten McCoy is nyomatta, sajnos a szélső futások még nem 100%-osak. Reméljük Vilma egyre jobb formában lesz, és akkor javulni fogunk ebben. (btw most hogy Vilmának kisebb felelőssége van középen, és talán jobban tud figyelni a coverage-re, mindenképp érdemes lehet őt használni Gonzo ellen, Harper helyett)Gyurma Pappa
Tony utóbbi néhány meccse viszonylag halk volt, persze azzal, hogy ezt leírtam, rögtön lesz 250 yardja este.
Vilma fénykorában elég jól levette a TE-ket, logikus lenne őt tartani rajta.
Kár, hogy Tony nélkül is ott az esély a komoly WR-pofonokra.

Vízválasztó meccs lesz, mert ha véletlenül nyerünk, akkor a gyengécskébb Raiders ellen odaérhetnénk 50%-ra. A 0-4 után ez reménykeltő is lenne, ha az Oaklandet követően sorban nem 3, jelenleg divízióelső csapat következne. atapapa
Hgyományosan a gyengébbektől kapunk ki. Tavaly előtt pl. a Browns és a Cards, idén ugye a bivalyerős Kansas, Carolina meg a formálódó Wash.
Én nem aggódnék a helyedben.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
VISZONT: SS összekapta a run D-t, ami eléggé jó hír, a belső futásokat szépen tartjukGyurma Pappa
Ezt ez a meccs alapján ne hamarkodd el, ugyanis alig volt olyan meccs ahol tudtunk futni.
Egyébként grat, jobbak voltatok.empty taxi
A belső futásokat az Eagles ellen is megfogtuk, a szélen futottak szét minket 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
This is our division and they will remember that today. 😊atapapa
hát ezzel azért tudnék vitatkozni, de abból, amit láttam, ma valóban jobbak voltatok. bízom benne, hogy a Superdome nagy szerepet játszott ebben, nálatok egyszerűen képtelenek vagyunk nyerni.
shawnka
Mit kéne mondani egy ilyen meccs előtt? "Lehet nyerünk, lehet nem, majd valami lesz"

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
SS azért kezdi bizonygatni, hogy hirtelen felindulásból nem kéne őt elzavarni egy szezon után. atapapa
Egyetértünk. És néha volt 4 fős passrush is, aminek kimondottan örültem. Gyurma Pappa
Smith bullrushból néhányszor okozott gondot.


Brees a meccs előtt:

This is our division and they will remember that today. 😊atapapa
hát ezzel azért tudnék vitatkoznishawnka
Nyilván nem az idei szezonra, hanem a közelmúltra gondolt.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
SS azért kezdi bizonygatni, hogy hirtelen felindulásból nem kéne őt elzavarni egy szezon után. atapapa
Egyetértünk. És néha volt 4 fős passrush is, aminek kimondottan örültem. Gyurma Pappa
Smith bullrushból néhányszor okozott gondot.


Brees a meccs előtt:

This is our division and they will remember that today. 😊atapapa
hát ezzel azért tudnék vitatkozni, de abból, amit láttam, ma valóban jobbak voltatok. bízom benne, hogy a Superdome nagy szerepet játszott ebben, nálatok egyszerűen képtelenek vagyunk nyerni.

hetek óta mondogatom, hogy az első vereség lélektanilag pont tőletek fog a legjobban jönni. már most a visszavágót várom, tippre az még epikusabb lesz.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
VISZONT: SS összekapta a run D-t, ami eléggé jó hír, a belső futásokat szépen tartjukGyurma Pappa
Ezt ez a meccs alapján ne hamarkodd el, ugyanis alig volt olyan meccs ahol tudtunk futni.
Egyébként grat, jobbak voltatok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
SS azért kezdi bizonygatni, hogy hirtelen felindulásból nem kéne őt elzavarni egy szezon után. atapapa
Egyetértünk. És néha volt 4 fős passrush is, aminek kimondottan örültem. Gyurma Pappa
Smith bullrushból néhányszor okozott gondot.


Brees a meccs előtt:

This is our division and they will remember that today. 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
grat nektek, kvja jó kis meccs volt, összességében megérdemeltétek... visszavágót már mi nyerjük 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...