New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Akkor a most igazolt William Robinson fog kezdeni T-ben?
krixtofer
Nem, még előtte le kell sérülnie a 4. számú T-nek, az újonc Harrisnek 😊

Sproles viszont teljes gázzal edzett

Most olvastam twitteren, megéri idéznem
If Saints beat 9ers and Seattle, Minny and TB all respectively lose at Miami, at Chicago, vs Atlanta then the once 0-4 Saints are the 6 seed

Jó pénzt fizethetnek egy ilyen kombóra a fogadóirodák 😀

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Akkor a most igazolt William Robinson fog kezdeni T-ben?
A másik kérdés a CB poszt. Se White, se Mack. Marad Robi-Greer-Johnny P. (Aki hát a Raiders ellen...) Elég soványka. Vagy Bush-Quddus-(Jenkins?) is fognak CB-ként szereplni?
Gondolom a 4 back is aktívak lesznek, Cadet kárára.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Úgy tűnik mégsem dőlt el, hogy ki kezd majd ellenünk.
BB
Rég eldőlt az már szerintem, csak megy a vetítés hogy nehezebben tudjunk rájuk felkészülni 😊

Amúgy szerintetek melyik csapat csinált több sacket, mi vagy a félelmetes Frisco az idei szezonban?
Mi! Itt 24, ott 23. Ráadásul a Frisco eddigi ellenfelei ha jól számolom átlag 26,3 sacket szenvedtek el, a mi ellenfeleink 23,5-t. A 23 zsákolásukból 10 a ligaalja Bears és Cards ellen jött nekik össze.

A tényszerűség kedvéért meg kell jegyeznem, hogy a PO-ban is mi halmoztuk a sackeket, mégis az ő védelmük volt hatékonyabb a sok hittel, siettetéssel. Plusz az SF back7 sokkal jobb a mienknél, képesek az egyik legalacsonyabb passer ratingen tartani az ellenfeleket, ellenünk meg átlagban egy Brady passzol minden héten a PR alapján.

több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Úgy tűnik mégsem dőlt el, hogy ki kezd majd ellenünk.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uckojdb2klehfhf0jucn
Colin Kaepernick given San Francisco 49ers' first-team reps
Colin Kaepernick is receiving first-team reps during San Francisco 49ers practice this week, but nothing definitive has been determined as to him starting Sunday against the New Orleans Saints.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 546 — Csodabogár
na látod, ezért flösleges a hangzavart citálni
petey
Egy pármeccses profi rutinnal rendelkező, idegenben elég nehéz körülmények közé érkező irányítóról beszélt a kolléga, engedtessék meg nekem, hogy a hozzá címzett, őt idéző hozzászólásban erről fejtsem ki a véleményemet, és ne arról, amihez ennek a játékosnak elég kevés köze lesz.
Köszöntem. atapapa
tőlem, ez egy szabad fórum.
remélem

😊
amúgy leginkább az OL-t érinti érzékenyebben a nagy zaj. de eddig nem volt ezzel gond nálunk.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
na látod, ezért flösleges a hangzavart citálni
petey
Egy pármeccses profi rutinnal rendelkező, idegenben elég nehéz körülmények közé érkező irányítóról beszélt a kolléga, engedtessék meg nekem, hogy a hozzá címzett, őt idéző hozzászólásban erről fejtsem ki a véleményemet, és ne arról, amihez ennek a játékosnak elég kevés köze lesz.
Köszöntem.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Davisnek 120+ meccse lesz szvsz. Nem fogjuk tudni levédekezni most sem.. A lényeg a Saints W és minden happy. 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 546 — Csodabogár
mert még nem jártak a Century Link(Qwest), Ford Field, UoP-ben sem soha...😀
jajj ti csacsik 😊petey
És ott hány snapet játszott Kaepernick, te csacsi 😊
Superdome-nál amúgy sincs hangosabb hely az NFL-ben szerintem.

Nem CK-tól tartok elsősorban, hanem a futástól, jelenleg a legtöbb yardot, legjobb átlaggal teszitek meg a földön, míg ellenünk a legtöbb yardot, második legtöbb átlaggal hozzák az ellenfelek. Ha ezzel nem tudunk mit kezdeni, akkor irányíthat nálatok akárki. atapapa
na látod, ezért flösleges a hangzavart citálni, állítsátok meg GOre/Huntert, aztán beszélhetünk. 😊
gondolom VD triplázva lesz, okulva januárból.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Kaepernick kezd ellenünkDub
Jöjjön.
Meglátjuk mennyire lesz nagyfiú 130 decibellel a fülében.
atapapa
Ez azért még nem biztos. A hangzavar meg pont annyira fogja zavarni, mint Alexet zavarná meccsrutin ide, vagy oda.

Ennyidiverdoc
Ja, azt az első rendesebb sacknél az orrán jön ki a cucc... 😀[/quote

És ki fogja áttörni Iupatiékat? 😊somoskovig


több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
mert még nem jártak a Century Link(Qwest), Ford Field, UoP-ben sem soha...😀
jajj ti csacsik 😊petey
És ott hány snapet játszott Kaepernick, te csacsi 😊
Superdome-nál amúgy sincs hangosabb hely az NFL-ben szerintem.

Nem CK-tól tartok elsősorban, hanem a futástól, jelenleg a legtöbb yardot, legjobb átlaggal teszitek meg a földön, míg ellenünk a legtöbb yardot, második legtöbb átlaggal hozzák az ellenfelek. Ha ezzel nem tudunk mit kezdeni, akkor irányíthat nálatok akárki.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 546 — Csodabogár
mert még nem jártak a Century Link(Qwest), Ford Field, UoP-ben sem soha...😀
jajj ti csacsik 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kaepernick kezd ellenünkDub
Jöjjön.
Meglátjuk mennyire lesz nagyfiú 130 decibellel a fülében.
atapapa
Ez azért még nem biztos. A hangzavar meg pont annyira fogja zavarni, mint Alexet zavarná meccsrutin ide, vagy oda.

Ennyidiverdoc
Ja, azt az első rendesebb sacknél az orrán jön ki a cucc... 😀somoskovig

Ennyi 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Kaepernick kezd ellenünkDub
Jöjjön.
Meglátjuk mennyire lesz nagyfiú 130 decibellel a fülében.
atapapa
Ez azért még nem biztos. A hangzavar meg pont annyira fogja zavarni, mint Alexet zavarná meccsrutin ide, vagy oda.

Ennyidiverdoc
Ja, azt az első rendesebb sacknél az orrán jön ki a cucc... 😀

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kaepernick kezd ellenünkDub
Jöjjön.
Meglátjuk mennyire lesz nagyfiú 130 decibellel a fülében.
atapapa
Ez azért még nem biztos. A hangzavar meg pont annyira fogja zavarni, mint Alexet zavarná meccsrutin ide, vagy oda.

Ennyi


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Kaepernick kezd ellenünkDub
Jöjjön.
Meglátjuk mennyire lesz nagyfiú 130 decibellel a fülében.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Kaepernick kezd ellenünk, a múlt hét alapján, annyira nagyon nem örülök neki...
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8661168/colin-kaepernick-san-francisco-49ers-start-vs-new-orleans-saints-according-report
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Láttam én is, de kb. két részt leszámítva nem valami fantáziadús. Igaz, önmagában Goodell mint Hitler, elég korrekt párhuzam.

Hoztunk is egy T-t az éjjel.
A Falcons vajon melyik csapat PS-éből rántott be egy G-t, hogy pótolja az eltiltott játékosukat? 😊atapapa
remélem az arizónáéból 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Láttam én is, de kb. két részt leszámítva nem valami fantáziadús. Igaz, önmagában Goodell mint Hitler, elég korrekt párhuzam.

Hoztunk is egy T-t az éjjel.
A Falcons vajon melyik csapat PS-éből rántott be egy G-t, hogy pótolja az eltiltott játékosukat? 😊

több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22


Ismét B&G Review-ról linkelek, szólhatok ha esetleg unjátok már, nekem tetszenek. 😊

A videóból hoztak már ki többet is, de azért kreatív, 0:55-nél besírtam 😀😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ennek a védelemnek csak betoltunk 30 pont felett idegenben.
Ami nagyon aggaszt, az az OL, Strief sérült, Brown a helyén lesérült, állítólag most hozunk valakit a piacról... Rosszabbkor nem is mehetett volna tropára a fal, mint egy ilyen DL-nal szemben.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nekem Sproles után 2. számú kedvenc 😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Szép kis történet. Szimpatikus ez a kis ember. 😊
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na jah, csak a Bears D is kapott 32 pontot...na mindegy, majd visszajön Smith, és megoldja a védelmünk helyett 😀Tocy
Nyerjünk 35-32-re, én leszek azzal is 😛Gyurma Pappa
Na mondjuk ha ez ellen a védelem ellen tudunk 35 pontot szerezni, akkor nyerjünk is 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 991 — Egyéb témák lakó
Na jah, csak a Bears D is kapott 32 pontot...na mindegy, majd visszajön Smith, és megoldja a védelmünk helyett 😀Tocy
Nyerjünk 35-32-re, én leszek azzal is 😛