New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Morstead: "We need to stick together, the city of #NewOrleans and the @Saints always have each others back. #WhoDatNation #Saints"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ezennel Civil Mozgalmat indítok (innen Budapestről) Louisiana Állam kiválásáról az az Egyesült Államokból! 😛
Az első tüntetés helye még egyeztetés altt van. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nagyon serényen kereshették, ha vagy legalább 5 volt játékosuk mondta, hogy volt, és a Williams-t követő DC nyilatkozta, hogy rögtön leállította a programot, amint elfoglalta a posztot.atapapa
Mert mi voltunk olyan hülyék, és írtunk erről 50.000 oldalt, amiben egy PS. alapján eltiltották 1 évre a HC-t!!! Ők nem írtak ennyi oldalt! Érted?Gyurma Pappa
Kapja be a Goodelét a harapós ló!zemanla
meg a fogaskerék
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
nem azt mondták, hogy nem volt, csak azt hogy nem találtak bizonyítékot, lolGyurma Pappa
Nagyon serényen kereshették, ha vagy legalább 5 volt játékosuk mondta, hogy volt, és a Williams-t követő DC nyilatkozta, hogy rögtön leállította a programot, amint elfoglalta a posztot.atapapa
Mert mi voltunk olyan hülyék, és írtunk erről 50.000 oldalt, amiben egy PS. alapján eltiltották 1 évre a HC-t!!! Ők nem írtak ennyi oldalt! Érted?Gyurma Pappa
Kapja be a Goodelét a harapós ló!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem azt mondták, hogy nem volt, csak azt hogy nem találtak bizonyítékot, lolGyurma Pappa
Nagyon serényen kereshették, ha vagy legalább 5 volt játékosuk mondta, hogy volt, és a Williams-t követő DC nyilatkozta, hogy rögtön leállította a programot, amint elfoglalta a posztot.atapapa
Mert mi voltunk olyan hülyék, és írtunk erről 50.000 oldalt, amiben egy PS. alapján eltiltották 1 évre a HC-t!!! Ők nem írtak ennyi oldalt! Érted?Gyurma Pappa
De. Csak mi vizsgálatot kezdeményeztünk a liga ellen.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
És mi a tököm van a fékek és ellensúlyok rendeszerével? Ott nincs Egyenlő Bánásmód Hatósága? És adatvédelmi biztos?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Úgy látszik nekünk elég volt a 36 milla...
The Insider @Insider
NFL finds no evidence Redskins had a bounty system: The NFL has closed its investigation without finding evidenc... http://wapo.st/GIurObapeszos
nem azt mondták, hogy nem volt, csak azt hogy nem találtak bizonyítékot, lolGyurma Pappa
Nagyon serényen kereshették, ha vagy legalább 5 volt játékosuk mondta, hogy volt, és a Williams-t követő DC nyilatkozta, hogy rögtön leállította a programot, amint elfoglalta a posztot.atapapa
Mert mi voltunk olyan hülyék, és írtunk erről 50.000 oldalt, amiben egy PS. alapján eltiltották 1 évre a HC-t!!! Ők nem írtak ennyi oldalt! Érted?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Úgy látszik nekünk elég volt a 36 milla...
The Insider @Insider
NFL finds no evidence Redskins had a bounty system: The NFL has closed its investigation without finding evidenc... http://wapo.st/GIurObapeszos
nem azt mondták, hogy nem volt, csak azt hogy nem találtak bizonyítékot, lolGyurma Pappa
Nagyon serényen kereshették, ha vagy legalább 5 volt játékosuk mondta, hogy volt, és a Williams-t követő DC nyilatkozta, hogy rögtön leállította a programot, amint elfoglalta a posztot.

Na ennek a döntésnek a fényében igazán felháborító ez az egy év Paytonon

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem a következő nyilatkozat az lesz hogy a 'skins eláll a liga elleni pertől a cap space ügyben...apeszos
😀 Gentlemen's clubGyurma Pappa
Az. Eddig sem voltam odáig Goodellért de mostantól köpés nélkül nem tudok rá gondolni...
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Szerintem a következő nyilatkozat az lesz hogy a 'skins eláll a liga elleni pertől a cap space ügyben...apeszos
😀 Gentlemen's club

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem a következő nyilatkozat az lesz hogy a 'skins eláll a liga elleni pertől a cap space ügyben...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Úgy látszik nekünk elég volt a 36 milla...
The Insider @Insider
NFL finds no evidence Redskins had a bounty system: The NFL has closed its investigation without finding evidenc... http://wapo.st/GIurObapeszos
nem azt mondták, hogy nem volt, csak azt hogy nem találtak bizonyítékot, lol

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Úgy látszik nekünk elég volt a 36 milla...
The Insider @Insider
NFL finds no evidence Redskins had a bounty system: The NFL has closed its investigation without finding evidenc... http://wapo.st/GIurObapeszos
pffűűű :mad: na így álszent csak igazán a liga...kiakadtamclbass
Most erre mit mondjak...mert Te szolid és visszafogott vagy,
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Úgy látszik nekünk elég volt a 36 milla...
The Insider @Insider
NFL finds no evidence Redskins had a bounty system: The NFL has closed its investigation without finding evidenc... http://wapo.st/GIurObapeszos
pffűűű :mad: na így álszent csak igazán a liga...kiakadtam
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Shockey észrevette a mellkasán a lézeres nyomkövetőt és most próbálja magáról lemagyarázni aztatapapa
Pedig jobban járnátok, ha ő nem tudott volna az egészről. Eddig a D játékosai voltak érintve, eddig az Off összes játékosa ma született bárányként nyilatkozhatott az ügyről.tomi-tomi
Ez érdekes felvetés, mennyire volt elszigetelve ez a kérdés a D-n belül, és ha egy-egy(?) támadó tudott róla, ő honnan (mert nem volt annyira izolált a téma, vagy olyanokkal haverkodott, akik benne voltak)

Mondjuk a jövőre nézve ennek már nincs nagy jelentősége szvsz

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Shockey észrevette a mellkasán a lézeres nyomkövetőt és most próbálja magáról lemagyarázni aztatapapa
Pedig jobban járnátok, ha ő nem tudott volna az egészről. Eddig a D játékosai voltak érintve, eddig az Off összes játékosa ma született bárányként nyilatkozhatott az ügyről.tomi-tomi
Shockey pont azaz ember, akiről el tudom képzelni, hogy odamegy, és beledob 1000$-t, hogy "Favre-ra". Ugyanezt mondjuk Colstonról kevésbé.Gyurma Pappa
Szerintem a takarítók és a vízhordó fiúk is benne voltak...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy látszik nekünk elég volt a 36 milla...
The Insider @Insider
NFL finds no evidence Redskins had a bounty system: The NFL has closed its investigation without finding evidenc... http://wapo.st/GIurOb
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Shockey észrevette a mellkasán a lézeres nyomkövetőt és most próbálja magáról lemagyarázni aztatapapa
Pedig jobban járnátok, ha ő nem tudott volna az egészről. Eddig a D játékosai voltak érintve, eddig az Off összes játékosa ma született bárányként nyilatkozhatott az ügyről.tomi-tomi
Shockey pont azaz ember, akiről el tudom képzelni, hogy odamegy, és beledob 1000$-t, hogy "Favre-ra". Ugyanezt mondjuk Colstonról kevésbé.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Shockey észrevette a mellkasán a lézeres nyomkövetőt és most próbálja magáról lemagyarázni aztatapapa
Pedig jobban járnátok, ha ő nem tudott volna az egészről. Eddig a D játékosai voltak érintve, eddig az Off összes játékosa ma született bárányként nyilatkozhatott az ügyről.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Jeremy Shockey
@JLawMiamiDoll thx fuck them!! Sapp and a know where to find me

gondolom Sapp megijedt 😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Shockey észrevette a mellkasán a lézeres nyomkövetőt és most próbálja magáról lemagyarázni aztatapapa
😀 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Shockey észrevette a mellkasán a lézeres nyomkövetőt és most próbálja magáról lemagyarázni aztatapapa
elég szarul csinálja
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Shockey észrevette a mellkasán a lézeres nyomkövetőt és most próbálja magáról lemagyarázni azt

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
indul a twitter háború 😀Gyurma Pappa
Nekem nincs olyanom, kopizzatok légyszíves.hajdu
még csak indul

Warren Sapp
BINGO! RT @elnicastro: Shockey..? RT QBKILLA: Just Heard Who The Snitch Was

Jeremy Shockey
@QBKILLA @elnicastro my ass!! I don't even play defense! Haha

Warren Sapp
@JeremyShockey that's not the issue!

Jeremy Shockey
@QBKILLA ask the comish haha

Michael Strahan
@JeremyShockey @QBKILLA @elnicastro that shoe doesn't even fit Shockey!