NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Ha az a kretén Mara bármit is akar szakmailag, és kb mindegy hogy mi, mert nem erről az egyetlen dologról beszélünk—hanem bármiről— akkor a csapatnak csak az a jó, ha azt rohadtul NEM teszi meg.
Ezt mutatják az évek meg a tények.

Emlékeim szerint egy évvel ezelőtt lesütött szemekkel álldogált a sajtálon és közölte hogy ők most /családilag/ hátralépnek és szabad kezet kap a GM a kinevezésekben mert idáig rossz úton jártak.
Eddig bírta…
ozibozi
Nem tudom mi igaz ebből, de ha tényleg így van, akkor én azonnal felmondanék Schoen helyében. Persze az sem mindegy, hogy Daboll mit gondol az ügyről.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Franchise tag lesz ebből.
Zet
Az meg rövidtávon még rosszabb lenne.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Kb Pont ennyiből jövőre kijön Thomas és Dexi pénze együttesen.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Es kozben fizuban is mar 48 milliokrol hallani per ev...remelem mind2 hir csak pletyka mert kulonben kezd megint borulni minden jozan esz teren a csapatnal
yooker
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
Franchise tag lesz ebből.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Ha az a kretén Mara bármit is akar szakmailag, és kb mindegy hogy mi, mert nem erről az egyetlen dologról beszélünk—hanem bármiről— akkor a csapatnak csak az a jó, ha azt rohadtul NEM teszi meg.
Ezt mutatják az évek meg a tények.

Emlékeim szerint egy évvel ezelőtt lesütött szemekkel álldogált a sajtálon és közölte hogy ők most /családilag/ hátralépnek és szabad kezet kap a GM a kinevezésekben mert idáig rossz úton jártak.
Eddig bírta…

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Es kozben fizuban is mar 48 milliokrol hallani per ev...remelem mind2 hir csak pletyka mert kulonben kezd megint borulni minden jozan esz teren a csapatnal

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez a Vén Majom tönkre tesz mindent, amit Schoen és Daboll szakmailag tesz ennél a csapatnál! 🤬
nagir
Az első gondolatom amúgy nekem is ez volt, hogy elég para, ha kb. a legfontosabb döntést (ki legyen az irányító) nem enged a tulaj meghozni egy GMnek. Mert innentől kényszerpályára van állítva a franchise.
Plusz valszeg ezért vannak ilyen igényei Danny Boynak, mert tudja, hogy kell a Maráknak.

Viszont, a második gondolatom már az volt, hogy amit látok a Steelersnél, meg tapasztalok mondjuk nagyobb cégeknél - van, amikor jó tud lenni egy szentimentális döntés, akkor is, ha Xs and Os alapján nem feltétlenül az lenne a legjobb. Morál/csapategység, stb szintjén.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Wesley Steinberg nem tudom mennyire megbízható insider, de fú baszki


tenorx
Ez a Vén Majom tönkre tesz mindent, amit Schoen és Daboll szakmailag tesz ennél a csapatnál! 🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wesley Steinberg nem tudom mennyire megbízható insider, de fú baszki

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
“This is his first time going through free agency, and I just told him there’s a business side to this, too, that you haven’t been exposed to,”.

“So just understand it’s gonna get worse before it gets better, we’ll find a way to bridge the gap, and it doesn’t change the way we feel about you. So take out any type of personal or emotional and just understand it’s a business. And hopefully we’ll find a comfortable landing spot for both parties.”

- New York Giants GM Joe Schoen (to Daniel Jones)
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Leo 32 milkòjàt Kell mèg àtalakîtani SOS, majd Megúszni a Qb Tag-et és akkor lesz elég pénz Love-ra meg pár új veteránra a FA piacon. A mostani kifizetett /Golladay/halott pénz eltűnik jövőre és ebből akár ki lehet majd fizetni Thomast meg Dexit ha akarják és indokolt lesz jövőre is.
ozibozi
Mondjuk ha őket nem lesz indokolt, akkor kurva szar évnek nézünk elébe 😀
Én mondjuk Love-t sem hoznám vissza mindenáron, szimpatikus playa, jó volt, vezér volt, de akkora extrát nem nyújt szerintem.


Sixo
hát ettől most rendesen megugrott a vérnyomásom

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Giants are releasing WR Kenny Golladay on the first day of the league year, March 15, per source.

By waiting until March 15, they will save $6.7 million against their salary cap.
Beki

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Leo 32 milkòjàt Kell mèg àtalakîtani SOS, majd Megúszni a Qb Tag-et és akkor lesz elég pénz Love-ra meg pár új veteránra a FA piacon. A mostani kifizetett /Golladay/halott pénz eltűnik jövőre és ebből akár ki lehet majd fizetni Thomast meg Dexit ha akarják és indokolt lesz jövőre is.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 361
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Kenny Golladay 😉
vanek úr
Éreztem én, hogy ez csapda 😛

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Giants are releasing WR Kenny Golladay on the first day of the league year, March 15, per source.

By waiting until March 15, they will save $6.7 million against their salary cap.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Kenny Golladay 😉
vanek úr
Kadarius Toney, SB győztes 😀
warr_b
tudod nalunk az SB gyozelem nem nagy szam, 80as evek ota a giants minden evtizedben nyert eddig SBt, kezd picit uncsi is lenni.
lehet nalatok az SB gyozelem mar csoda lenne, foleg olyan jatekossal, aki nalatok kezdtek a szezont, mashol nyertek vegul adott evben (bar ti meg ilyen jatekost sem tudtok kitermelni, nemhogy SB gyozelmet a kozelmultban), de nalunk ennel tobb kell, hogy SirPub elete napsugara a hatan viselje a szamat es nevet.
csebi
Megártott a máltai napsütés? 😊

Ne izgulj, ebben az évtizedben nem fogtok nyerni 😀
warr_b
miert artott volna?

fogadhatunk felolem egy vmi normalis piaban.
csebi
Rendben, valami normális single malt?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Kenny Golladay 😉
vanek úr
Kadarius Toney, SB győztes 😀
warr_b
tudod nalunk az SB gyozelem nem nagy szam, 80as evek ota a giants minden evtizedben nyert eddig SBt, kezd picit uncsi is lenni.
lehet nalatok az SB gyozelem mar csoda lenne, foleg olyan jatekossal, aki nalatok kezdtek a szezont, mashol nyertek vegul adott evben (bar ti meg ilyen jatekost sem tudtok kitermelni, nemhogy SB gyozelmet a kozelmultban), de nalunk ennel tobb kell, hogy SirPub elete napsugara a hatan viselje a szamat es nevet.
csebi
Megártott a máltai napsütés? 😊

Ne izgulj, ebben az évtizedben nem fogtok nyerni 😀
warr_b
miert artott volna?

fogadhatunk felolem egy vmi normalis piaban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Kenny Golladay 😉
vanek úr
Kadarius Toney, SB győztes 😀
warr_b
tudod nalunk az SB gyozelem nem nagy szam, 80as evek ota a giants minden evtizedben nyert eddig SBt, kezd picit uncsi is lenni.
lehet nalatok az SB gyozelem mar csoda lenne, foleg olyan jatekossal, aki nalatok kezdtek a szezont, mashol nyertek vegul adott evben (bar ti meg ilyen jatekost sem tudtok kitermelni, nemhogy SB gyozelmet a kozelmultban), de nalunk ennel tobb kell, hogy SirPub elete napsugara a hatan viselje a szamat es nevet.
csebi
Megártott a máltai napsütés? 😊

Ne izgulj, ebben az évtizedben nem fogtok nyerni 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Kenny Golladay 😉
vanek úr
Kadarius Toney, SB győztes 😀
warr_b
tudod nalunk az SB gyozelem nem nagy szam, 80as evek ota a giants minden evtizedben nyert eddig SBt, kezd picit uncsi is lenni.
lehet nalatok az SB gyozelem mar csoda lenne, foleg olyan jatekossal, aki nalatok kezdtek a szezont, mashol nyertek vegul adott evben (bar ti meg ilyen jatekost sem tudtok kitermelni, nemhogy SB gyozelmet a kozelmultban), de nalunk ennel tobb kell, hogy SirPub elete napsugara a hatan viselje a szamat es nevet.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
 giantswire.usatoday.com/2023/02/26/craig-carton-proposes-new-york-giants-daniel-jones-baltimore-ravens-lamar-jackson-trade/
Ilyeneket nem kellene javasolni senkinek.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Köszi mindenkinek a javaslatokat! 😃
SirPub
Thibs meg nem volt, en megadtam neki a bizalmat, van Thibodeaux mezem 💙
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
ozibozi
Bellinger most forog a sírjában 😁
vanek úr
Pufifánknak túl snájdig legény ő még 😉
ozibozi
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
ozibozi
Bellinger most forog a sírjában 😁
vanek úr
Pufifánknak túl snájdig legény ő még 😉
ozibozi
Gondoltam posztoktól függetlenül írtad, mert a Sankó szótár szerint az OL emberek a pufifánkok. 😀
vanek úr
Érdekes is, hogy Thomas bátyját senki sem írta.
ozibozi
De igen, Harriet Beecher Stowe 😊
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 361
Köszi mindenkinek a javaslatokat! 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...